Rynek - dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ja za przeproszeniem w dupie mam taką grę.
      Gram uczciwie , nie robię wałków . I nigdy nie wyjdę wyżej w statach.
      Bo co z tego że rozbudowuję konto kiedy nie mam szans wobec pomnażaczy surowców?
      Administracja coś z tym zrobi?
      Czy może dajcie zgodę wszystkim na pomnażanie.
      Teraz to jest kpina.
      drodze do nieba semafory z gwiazd...
    • asasello napisał(a):

      Ja za przeproszeniem w dupie mam taką grę.
      Gram uczciwie , nie robię wałków . I nigdy nie wyjdę wyżej w statach.
      Bo co z tego że rozbudowuję konto kiedy nie mam szans wobec pomnażaczy surowców?
      Administracja coś z tym zrobi?
      Czy może dajcie zgodę wszystkim na pomnażanie.
      Teraz to jest kpina.

      no a czemu ty nie mnożysz ? widzisz gdzieś zakaz ? przecież to mechanimz rynku tak ma być
    • Witam.
      Właśnie odkryłem kolejna patologie rynku. Gram na Indus. Ostatnio poprzez auto zapytanie otrzymałem 500kk kryształu za uwaga 1kk dexu. Poleciał ticket. Nawet odpisali. Surowce leciały do mnie od gracza z top 1000 z jedną planeta. Zwróciłem o tym uwagę GO. Gracz dostał bana. Teraz najlepsze....... dziś dałem auto zapytanie na 20kk kryształu. Poszlo od razu. Transport leci od tego samego gracza który jest zablokowany....
    • Ja tam codziennie wysyłam 1 ticketa nawet raz mi odpisali że znają błąd zastanawiam się tylko czy nie dostane bana za to że "prowokuję" działanie rynku do pushowania innych graczy :) bo ciągle ktoś dostaję za mój zakup 100 dexu po 200-400kk metki/krysi jeszcze nikt mi nie odpisał czy to karalne ?? Tak mi sie wydaję że Rynek powinien dostać bana za push chyba że jest TOP 1 wtedy może każdemu rozdawać surke i jest to legalne ktoś wie ile punktów ma Rynek bo nie mogę go znaleźć w statach ??
    • Jezeli tym patrzy czarno biało - pomnozyles ban, nie pomnozyles nie ban to tak

      asasello napisał(a):

      Winter napisał(a):

      czym mam odesłać 1kkkk surki ?
      Lataj bez przerwy tam i nazad. I podaj kiedy masz powroty :)
      Dlaczego tak nie robię? Bo uważam to za oszustwo. Gram uczciwie od samego początku istnienia OGame .
      Tak,wiem- jestem debilką. Ale co poradzić kiedy się ma kręgosłup moralny? :)

      Nie debilką tylko uczciwą osobą :)
      To nic że przegrałaś już w statsach w rywalizacji - zawsze możesz klikać uczciwie dalej dla zabawy.
      Kwestia podejscia do gry, ja tam wole w grze rywalizowac ale to juz niemozliwe wiec argument że ja gram uczciwie nie wystarcza i w moich oczach gra spalona.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • KAyto napisał(a):

      Ja tam codziennie wysyłam 1 ticketa nawet raz mi odpisali że znają błąd zastanawiam się tylko czy nie dostane bana za to że "prowokuję" działanie rynku do pushowania innych graczy :) bo ciągle ktoś dostaję za mój zakup 100 dexu po 200-400kk metki/krysi jeszcze nikt mi nie odpisał czy to karalne ?? Tak mi sie wydaję że Rynek powinien dostać bana za push chyba że jest TOP 1 wtedy może każdemu rozdawać surke i jest to legalne ktoś wie ile punktów ma Rynek bo nie mogę go znaleźć w statach ??
      dostałem za to kasacje konta :) także pisz ticket
    • VlClU napisał(a):

      KAyto napisał(a):

      Ja tam codziennie wysyłam 1 ticketa nawet raz mi odpisali że znają błąd zastanawiam się tylko czy nie dostane bana za to że "prowokuję" działanie rynku do pushowania innych graczy :) bo ciągle ktoś dostaję za mój zakup 100 dexu po 200-400kk metki/krysi jeszcze nikt mi nie odpisał czy to karalne ?? Tak mi sie wydaję że Rynek powinien dostać bana za push chyba że jest TOP 1 wtedy może każdemu rozdawać surke i jest to legalne ktoś wie ile punktów ma Rynek bo nie mogę go znaleźć w statach ??
      dostałem za to kasacje konta :) także pisz ticket
      @ VICIU ale za co dostałeś tego bana ?? ja wystawiam tylko autozapytanie wiec nie dostaję żadnej surki extra tylko tyle ile chce kupić .... to Ci co sprzedają dostają kosmiczną zapłatę wiec co mam zgłaszać ?? to chyba oni powinni zgłaszać ??
    • KAyto napisał(a):

      VlClU napisał(a):

      KAyto napisał(a):

      Ja tam codziennie wysyłam 1 ticketa nawet raz mi odpisali że znają błąd zastanawiam się tylko czy nie dostane bana za to że "prowokuję" działanie rynku do pushowania innych graczy :) bo ciągle ktoś dostaję za mój zakup 100 dexu po 200-400kk metki/krysi jeszcze nikt mi nie odpisał czy to karalne ?? Tak mi sie wydaję że Rynek powinien dostać bana za push chyba że jest TOP 1 wtedy może każdemu rozdawać surke i jest to legalne ktoś wie ile punktów ma Rynek bo nie mogę go znaleźć w statach ??
      dostałem za to kasacje konta :) także pisz ticket
      @ VICIU ale za co dostałeś tego bana ?? ja wystawiam tylko autozapytanie wiec nie dostaję żadnej surki extra tylko tyle ile chce kupić .... to Ci co sprzedają dostają kosmiczną zapłatę wiec co mam zgłaszać ?? to chyba oni powinni zgłaszać ??
      To się nazywa dupochronka. Widzisz ze ktoś zamieszał cię w generowanie zasobów - i aby nie oberwać rykoszetem - robisz ticket. I masz gdzies wszystko - bana nie dostaniesz.
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon
    • KAyto napisał(a):

      VlClU napisał(a):

      KAyto napisał(a):

      Ja tam codziennie wysyłam 1 ticketa nawet raz mi odpisali że znają błąd zastanawiam się tylko czy nie dostane bana za to że "prowokuję" działanie rynku do pushowania innych graczy :) bo ciągle ktoś dostaję za mój zakup 100 dexu po 200-400kk metki/krysi jeszcze nikt mi nie odpisał czy to karalne ?? Tak mi sie wydaję że Rynek powinien dostać bana za push chyba że jest TOP 1 wtedy może każdemu rozdawać surke i jest to legalne ktoś wie ile punktów ma Rynek bo nie mogę go znaleźć w statach ??
      dostałem za to kasacje konta :) także pisz ticket
      @ VICIU ale za co dostałeś tego bana ?? ja wystawiam tylko autozapytanie wiec nie dostaję żadnej surki extra tylko tyle ile chce kupić .... to Ci co sprzedają dostają kosmiczną zapłatę wiec co mam zgłaszać ?? to chyba oni powinni zgłaszać ??
      po odwołaniu dostałem odp że za

      złamał Pan OWK pkt. 4.2 o treści "Użytkownikowi zabrania się ingerowania, mającego na celu manipulację grą online w jakiejkolwiek formie. Użytkownik w szczególności nie ma prawa do stosowania procesów, mechanizmów lub oprogramowania, mogących zakłócić działanie lub przebieg gry."

      ja kupowałem flotę na rynku, inny gracz dostał za to miliardy surowców.
    • VlClU napisał(a):

      KAyto napisał(a):

      VlClU napisał(a):

      KAyto napisał(a):

      Ja tam codziennie wysyłam 1 ticketa nawet raz mi odpisali że znają błąd zastanawiam się tylko czy nie dostane bana za to że "prowokuję" działanie rynku do pushowania innych graczy :) bo ciągle ktoś dostaję za mój zakup 100 dexu po 200-400kk metki/krysi jeszcze nikt mi nie odpisał czy to karalne ?? Tak mi sie wydaję że Rynek powinien dostać bana za push chyba że jest TOP 1 wtedy może każdemu rozdawać surke i jest to legalne ktoś wie ile punktów ma Rynek bo nie mogę go znaleźć w statach ??
      dostałem za to kasacje konta :) także pisz ticket
      @ VICIU ale za co dostałeś tego bana ?? ja wystawiam tylko autozapytanie wiec nie dostaję żadnej surki extra tylko tyle ile chce kupić .... to Ci co sprzedają dostają kosmiczną zapłatę wiec co mam zgłaszać ?? to chyba oni powinni zgłaszać ??
      po odwołaniu dostałem odp że za
      złamał Pan OWK pkt. 4.2 o treści "Użytkownikowi zabrania się ingerowania, mającego na celu manipulację grą online w jakiejkolwiek formie. Użytkownik w szczególności nie ma prawa do stosowania procesów, mechanizmów lub oprogramowania, mogących zakłócić działanie lub przebieg gry."

      ja kupowałem flotę na rynku, inny gracz dostał za to miliardy surowców.
      No to na bogato ja tylko sprawdzam czy rynek już działa poprawnie bo boje sie cokolwiek na nim robić :E jak dostane ban konto skasuje i jestem wolny od gry :quasi:
    • Czy ja dobrze rozumiem, że wystarczy zrobić auto ofertę sprzedażową z tresholdem 1% aby ostatecznie dostać 1000x więcej niż się zadeklarowało? Bo wrzucając oferty często nawet nie patrze ile przyszło tylko klikam odbierz a handluje różnymi ilościami. Robię tak od dawna i co, teraz mam oczekiwać bana? Ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym bugiem, kiedy występuje? Bo jeśli już mam wszystko stracić to się chociaż pobawie.
    • LSD napisał(a):

      Czy ja dobrze rozumiem, że wystarczy zrobić auto ofertę sprzedażową z tresholdem 1% aby ostatecznie dostać 1000x więcej niż się zadeklarowało? Bo wrzucając oferty często nawet nie patrze ile przyszło tylko klikam odbierz a handluje różnymi ilościami. Robię tak od dawna i co, teraz mam oczekiwać bana? Ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym bugiem, kiedy występuje? Bo jeśli już mam wszystko stracić to się chociaż pobawie.
      nie ma znaczenia jaką tolerancję ustawisz.

      Ja odpowiednio źle cię sparuje (twoją autoofertę) z czyimś autozapytaniem - to jedna strona dostaje bardzo duzo zasobów :D i nawet jak chcesz uczciwie cos kupić to może się tak zdarzyć.

      Ale spokojnie, nic złego się nie dzieje - jedynie biliony zasobów są ukrywane na lewych kontach do wykorzystania w przyszłości.
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon
    • A co w sytuacji kiedy ktoś nawet na to nie zwróci uwagi? Przecież na forum wchodzi garstka ludzi, jak mam być szczery to dostając 10kkkk za free jakoś bym się tym nie przejął, bardziej chyba ucieszył..? Nie zrobiłem nic złego, grałem jak zwykle, bugi mnie nie interesują, wszak jestem GRACZEM, któremu w dodatku zdarza się za grę ZAPŁACIĆ, nie beta testerem..? O promocjach na antymaterie jakoś spam na skrzynkę przychodzi non stop ale informacji o problemie mogącym skutkować trwałym banem na skutek domniemanego, nieświadomego oszustwa nie ma w ogóle? W każdym poważnym game development teamie za takie syfy poleciałyby głowy a tutaj jest albo ciche przyzwolenie albo banicja ale tak naprawdę nikt nie wie, które z wymienionych? Ludzie, przecież to jest śmiech na sali. :E
    • A ja słyszałem, że mają zostawić tą opcję, tylko od następnej łatki żeby ją aktywować trzeba będzie wydać 1kk anty :D
      To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

      WRÓCIŁEM

      Kynyky

      Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
    • Wszyscy tylko o tych surowcach, a ja mam pytanie również z tematu Rynek, mianowicie jak sobie kupię od kogoś Gwiazdkę (lub takowych z 1000) jak wygląda odbiór tego zakupu gdy np. sprzedawca jest w 9 gali a ja w 5 ?
      zapakują na lawetę pod MT i za 4 godz jest u mnie czy będę czekać 2 tygodnie aż się dowlecze ?
    • Baju napisał(a):

      Wszyscy tylko o tych surowcach, a ja mam pytanie również z tematu Rynek, mianowicie jak sobie kupię od kogoś Gwiazdkę (lub takowych z 1000) jak wygląda odbiór tego zakupu gdy np. sprzedawca jest w 9 gali a ja w 5 ?
      zapakują na lawetę pod MT i za 4 godz jest u mnie czy będę czekać 2 tygodnie aż się dowlecze ?
      @Baju Ty tak na poważnie ?? przecież na rynku masz czas dostawy ?? Czyżbyś chciał kupić 1000 GS i mieć je za 4 h żeby zdarzyły przed nalotem 500 GS od kogoś kto na Ciebie leci :E
    • bo to zdublowany temat o tym samym @sisko zrob pozadek i polacz te dwa takie same tematy w jeden (tamteen głowny stary)
      rozwazyc natomiast nalezy teamat pytania do arta* (taki roast) jak w zadawaniu pytan do programistow ogame ( @smoki masz jakies info ? napisz jakies slowo na ten temat i mnie oznacz bo nie popuszcze przeciez)

      *by nam nic nie umkneło i by na forum dla potomnych zostało bo przeciez kiedys sie odezwie nasz koma i przekaze nowe PLACEBO na uzrowienie rynku, z ktorego wystarczy tylko wyzucic autozapytania, by zostaly chociaż jawne sprzedaże ...



      temat do zamkniecia rozmawiajmy tam
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu