Przepraszam Was

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Przepraszam Was

    Witam jak wszyscy juz zauwazyli moj mega przyrost to chcialbym napisac chociaz tyle ze zrobilem to celowo z takim rozmachem, gdyz sa teraz na ogame takie bledy ze wiele osob z nich korzysta ale nie wydaje surowcow od razu tylko chowa na innych push kontach, ja postanowilem pokazac to w otwarty sposob. Na chwile obecna moge przywiezc z rynku 120kkk x16 transportow surowcow. Gra dalsza w ta gre nie ma sensu bo nie jestesmy w stanie sprawdzic kto jeszcze sie pushuje ale po cichu. Ja czekam na bana ale dla sprawdzenia zrobie jeszcze kilka rzeczy w pozniejszym terminie napisze jak to wyglada,


    OGAME bylo kiedys fajna gra ...... KIEDYS!!!

    pozdrawiam i czekam na Wasze wypowiedzi
    GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
    -----------------------------------------------
    To juz jest koniec :)
  • pavilus, Kami ma rację


    Szacunek dla Ciebie, nie mam nic więcej do dodania w tej sprawie.
    Pisaliśmy na pw, także moje zdanie znasz.

    Pomijając w dniu dzisiejszym nasze oskarżenia wobec siebie i kontrowersyjne sytuacje, jest po Twojej stronie Kami, chyba ten pierwszy raz, lecz zapewne ostatni.

    Kami jesteś jednym z najlepszych graczy z jakimi miałem przyjemność się mierzyć. Dzięki wielkie




    OGame / gameforge sięgneliście dna i zepsuliście wszystko ... wszystko co tylko miało wartość dla graczy ! Oddajcie hajs i czas wszystkim ludziom !!!!




    "May the Force be with you."
  • Beljal napisał(a):

    I dobrze w sumie zrobiłeś. Chociaż szkoda konta. Mam nadzieję tylko że jest jakiś sposób żeby sprawdzić kto skorzystał z błędu.....
    Trochę banow jest... Podejrzewam, że za jakiś czas jak naprawia błędy rynku to pociągną do odpowiedzialności wszystkich którzy korzystali systematycznie na tym błędzie!
    Czekalem dłuższy czas aż ktoś wykorzysta ten błąd... zastanawiałem się nad tym ale moje doszedłem do wniosku że to nie ma sensu bo stracę konto a efekt będzie taki jak teraz czyli na uni zrobiło się głośno i ludzie zastanawiają się czy może namnoże sury i niech sprawa ucichnie i jakoś to będzie... To tez już było sprawdzane i randomowe konto na którym był urlop i wymnozona sura jest zbanowane wiec jedyna nadzieja to bany dla osób korzystających z tego błędu gry
  • Tragedia, człowiek gra regularnie na legalu, inwestuje anty itp. a tu taki zonk, w kilka godzin można tyle punktów natłuc...

    Po co wprowadzali tą wersję jak jest tak zbugowana...
    Rozumiem jakieś małe błędy typu "błąd w poglądzie" czy coś ale takie jaja ?!?!?

    Chyba nie pozostaje nic innego jak zakończyć grę w podobnym stylu jak Kami...
  • donorganizator napisał(a):

    Ujawnijcie ten błąd, niech każdy z niego zacznie korzystać i może gejfordż wtedy to ogarnie.

    Z drugiej strony mnie to zawsze zastanawiało jak ludzie są w stanie znaleźć takie błędy
    Od czterech dni piszemy o tym na forum. Od dwóch dni na forum wisi DOKŁADNY sposób na odtworzenie tego błędu. Jest jeszcze mnóstwo rzeczy, które można zrobić inaczej - aby ukryć się przed banem - ale działanie błędu jest JAWNE. Praktycznie nie ma ograniczenia zasobami - jak liczylem 1.5kkk / minute to jest bez problemu do osiągnięcia.

    board.pl.ogame.gameforge.com/i…wc%C3%B3w-Rynek/?pageNo=3

    Tutaj alarmowaliśmy - i co - myślisz, że ktokolwiek coś zrobił? nie, @Art nawet nie wie jak działa ten błąd, nie wie z czego wynika oraz co zrobić. A jednocześnie nawet nie próbuję zrobić czegoś, aby powstrzymać problem (poza "zgłosiłem błąd no i cześć, jest dobrze".
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Beljal napisał(a):

    Czyli nie ma najmniejszej szansy na sprawdzenie logów na kontach kto kiedy i jak skorzystał z rynku??? Musi być jakiś sposób.... w innym wypadku to można chyba od razu kasować konto
    Musi być sposób :D poza tym biorąc pod uwagę problemy wygenerowane przez rynek problem chyba bardziej dotyczy innych uni niż nasze...
    Gra już dawno straciła sens dzięki graczom :) ilu z Was w jakiś sposób się pushowalo?
    Kamikaze ile lewych kont mieliście w innych sojuszach? Ile flot było przetopionych przez Was które należały do Was? Darliście się, że yoda skupuje konta a w tym samym czasie wy zlomowalisie konto old spice które zeszło z urlopu żeby dostac zloma a wcześniej praktycznie caly czas było w Waszym sojuszu? Ile było bólu d**y jak Mateusz przed sprzedażą konta puchatkowi spushowal pepe i beliala? Wszedł rynek i momentalnie wsiąknęła flota Gnito u yody :) ale Kami nie pozostał mu dłużny, i momentalnie przetopił u siebie flote wariata :)
    Wyszedł błąd który mnoży surowce na autoofercie... Moglibyśmy solidarnie go olać i przestać korzystać z autoofert dopóki nie zostaną błędy usunięte... Ale nie lepiej nakurwiac surowce na lewo i próbować przytulić kupę surowca a może uda się jakoś bana uniknąć... Sami gracze niszczą tą grę a GF dało rynkiem tylko i wyłącznie gwóźdź do trumny...
  • A ja powiem że cie przejrzałem. Mnie nie oszukasz wiem co chcesz z tym zrobić. :P :evil: A tak powaznie wielka szkoda że tak się żegnasz liczyłem że taki złomik na miarę Top1 dostaniesz ode mnie czy od kogoś innego ale to zostaje w sferze marzeń A tu rzeczywistość wita. Gra ogolnie straciła na jakości i mowie to ja gdzie dobrze wiesz jaki mam stosunek do tej gry. Co do administracji ona wiele zrobic nie może więc czekamy na GF co poradzi bo jak narazie to dramat ciekawi mnie czy tylko nasz wielki naród jest tak genialny ze znalazł tego Buga gry :ffreak: :E
  • Happy napisał(a):

    A ja powiem że cie przejrzałem. Mnie nie oszukasz wiem co chcesz z tym zrobić. :P :evil: A tak powaznie wielka szkoda że tak się żegnasz liczyłem że taki złomik na miarę Top1 dostaniesz ode mnie czy od kogoś innego ale to zostaje w sferze marzeń A tu rzeczywistość wita. Gra ogolnie straciła na jakości i mowie to ja gdzie dobrze wiesz jaki mam stosunek do tej gry. Co do administracji ona wiele zrobic nie może więc czekamy na GF co poradzi bo jak narazie to dramat ciekawi mnie czy tylko nasz wielki naród jest tak genialny ze znalazł tego Buga gry :ffreak: :E
    Na Tureckich jest na pewno wielka afera - tam to nawet top1 world wbili :D. Z tego co czytałem to nie tylko tam.

    Tylko o dziwo tamtejszy support próbuje coś robić - to jedynie u nas cisza :) taka niewielka różnica.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • KrzysDRJ napisał(a):

    Beljal napisał(a):

    Czyli nie ma najmniejszej szansy na sprawdzenie logów na kontach kto kiedy i jak skorzystał z rynku??? Musi być jakiś sposób.... w innym wypadku to można chyba od razu kasować konto
    Musi być sposób :D poza tym biorąc pod uwagę problemy wygenerowane przez rynek problem chyba bardziej dotyczy innych uni niż nasze...Gra już dawno straciła sens dzięki graczom :) ilu z Was w jakiś sposób się pushowalo?
    Kamikaze ile lewych kont mieliście w innych sojuszach? Ile flot było przetopionych przez Was które należały do Was? Darliście się, że yoda skupuje konta a w tym samym czasie wy zlomowalisie konto old spice które zeszło z urlopu żeby dostac zloma a wcześniej praktycznie caly czas było w Waszym sojuszu? Ile było bólu d**y jak Mateusz przed sprzedażą konta puchatkowi spushowal pepe i beliala? Wszedł rynek i momentalnie wsiąknęła flota Gnito u yody :) ale Kami nie pozostał mu dłużny, i momentalnie przetopił u siebie flote wariata :)
    Wyszedł błąd który mnoży surowce na autoofercie... Moglibyśmy solidarnie go olać i przestać korzystać z autoofert dopóki nie zostaną błędy usunięte... Ale nie lepiej nakurwiac surowce na lewo i próbować przytulić kupę surowca a może uda się jakoś bana uniknąć... Sami gracze niszczą tą grę a GF dało rynkiem tylko i wyłącznie gwóźdź do trumny...
    Pięknie wyjaśnione :D Na tym uni panuje jakaś dziwna moda że kto może to kombinuje jak tylko potrafi, jeden pusher drugiego pogania, konta byłych sojuszników schodzą z urlopów tylko po to żeby dzwona dostać ALE jak ktoś inny zaczyna bardziej kombinować to jest płacz, lament i kolejne tematy na forum :D Przed chwilą jeden z drugim sobie nawzajem publicznie wypominali pushe, multikonta czy inne szwindle a teraz nagle solidarnie łączą sie w bólu i rozpaczy "bo ta gra nie ma sensu bo ktoś może oszukiwać" oraz prawią komplementy o "najlepszych graczach" - no doprawdy aż się wzruszyłem i już mnie ta hipokryzja nie razi tak mocno...
  • wysyłaj surowce na idlerów

    kupiłem 31.12.19 flotę na swoim uni
    sprzedawca dostał surowce w miliardach przez ten bug.

    dostałem za to 2038
    wczoraj o 21:00

    moje konto oczywiście nic na tym nie zyskało,
    zapłaciłem jeszcze po maximum deuteru za tą flotę.
    rozumiem że teraz będą banować każdego kto kupił coś legalnie na rynku, a sprzedawca dostał dużo więcej surowców??


    więc jakoś widzą ten błąd
  • Proszę Państwa to OSZUSTWO i tyle w temacie !!!!!!
    Ile to się nasłuchałem że Kamikadze gra uczciwie, jaki to czysty gracz ilu było szczekaczy lizodupów a to zwykły oszust !!!! Naginanie zasad w tej grze jakie one by nie byłby, czy też błędów w grze to zwykłe oszustwo !!! Takich graczy powinno się dawno eliminować ale GO lub SGO maja to gdzieś !!! Pisze się do nich czasem nawet nie odpisują !!! Są równi i równiejsi w tej grze. Szkoda tylko zwykłych graczy którzy od wielu lat graja uczciwie tych mi szkoda a nie zwykłych oszustów. Zresztą na każdej unii jest ich po kilku i ta unia nie jest niestety wyjątkiem.
    Ostatnio posypały się bany za to i mi się wydaje że to jest wyprzedzenie bana !!!! Mam nadzieję że GO tym razem skasuje konto Kamikadze i będzie przestroga dla innych.
    Przynajmniej mnie nie będzie wyzywał od głupków, czy też od walenia konia jak Yoda ST robi, bo tylko tyle potrafi

    Oszust !!!!!!!!!!!!!!
  • pavilus!!! napisał(a):

    Proszę Państwa to OSZUSTWO i tyle w temacie !!!!!!
    Ile to się nasłuchałem że Kamikadze gra uczciwie, jaki to czysty gracz ilu było szczekaczy lizodupów a to zwykły oszust !!!! Naginanie zasad w tej grze jakie one by nie byłby, czy też błędów w grze to zwykłe oszustwo !!! Takich graczy powinno się dawno eliminować ale GO lub SGO maja to gdzieś !!! Pisze się do nich czasem nawet nie odpisują !!! Są równi i równiejsi w tej grze. Szkoda tylko zwykłych graczy którzy od wielu lat graja uczciwie tych mi szkoda a nie zwykłych oszustów. Zresztą na każdej unii jest ich po kilku i ta unia nie jest niestety wyjątkiem.
    Ostatnio posypały się bany za to i mi się wydaje że to jest wyprzedzenie bana !!!! Mam nadzieję że GO tym razem skasuje konto Kamikadze i będzie przestroga dla innych.
    Przynajmniej mnie nie będzie wyzywał od głupków, czy też od walenia konia jak Yoda ST robi, bo tylko tyle potrafi

    Oszust !!!!!!!!!!!!!!
    Zapraszam na oficjalny discord - temat #ogólny - wczoraj wieczorem. Tam dowiesz sie co i jak :P
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • pavilus!!! napisał(a):

    Proszę Państwa to OSZUSTWO i tyle w temacie !!!!!!
    Ile to się nasłuchałem że Kamikadze gra uczciwie, jaki to czysty gracz ilu było szczekaczy lizodupów a to zwykły oszust !!!! Naginanie zasad w tej grze jakie one by nie byłby, czy też błędów w grze to zwykłe oszustwo !!! Takich graczy powinno się dawno eliminować ale GO lub SGO maja to gdzieś !!! Pisze się do nich czasem nawet nie odpisują !!! Są równi i równiejsi w tej grze. Szkoda tylko zwykłych graczy którzy od wielu lat graja uczciwie tych mi szkoda a nie zwykłych oszustów. Zresztą na każdej unii jest ich po kilku i ta unia nie jest niestety wyjątkiem.
    Ostatnio posypały się bany za to i mi się wydaje że to jest wyprzedzenie bana !!!! Mam nadzieję że GO tym razem skasuje konto Kamikadze i będzie przestroga dla innych.
    Przynajmniej mnie nie będzie wyzywał od głupków, czy też od walenia konia jak Yoda ST robi, bo tylko tyle potrafi

    Oszust !!!!!!!!!!!!!!
    Na uni Himalia sam to zrobiłem a jestem uczciwym kopaczem
    Po wróciłem do o game po około 8 latach
    Cała akcja w moim wykonaniu zaskoczyła cały sojusz
  • Pavilus Ty durniu jakbym chcial sie pushowac to bym siedzial po cichu i codziennie jakies 100kk z rynku wyciagal. ale zrobilem po to zeby to albo wylaczyli albo zrobili porzadnie

    Ale twoj mozg tego debilu nie ogarnia !!!
    GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
    -----------------------------------------------
    To juz jest koniec :)
  • Po co sie tak spinacie ?
    Gf zjebalo gre i tyle.
    Wedlug mnie nawet kami bana dostac nie powinien. Wiecie cz3mu ? Bo jakis programista popelnil blad a kamikaze go wykorzystal. Pewnie nie tylko on ale za co on ma bana dostqc ? Jak to nawet pushem nie jest a jedynie wykorzystaniem mozliwosci jakie daja nam gf xd
    Wszyscy to zrobmy xd

    Ps gsfssie xd
    ST: 86
    Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
    Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59
  • pavilus!!! napisał(a):

    oszustwo !!!! bo wiedział co robi i co mu grozi !!!!

    a teraz żeby się wyładować leci 4344 GS z misją niszcz w jednej fali na mnie i 4000 na drugiego moona !!! Oszust i to wykorzystuje
    Bo Ty sie dla mnie nie liczysz !! a za nie wypazony pysk sie placi ....
    GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
    -----------------------------------------------
    To juz jest koniec :)