Podgląd wersji mobilnej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Podgląd wersji mobilnej

    Piszemy o tym błedzie niemal od miesiąca (moje pierwsze zgłoszenie 3 tyg temu przez support).
    Kiedy, do cholery (to nie wulgaryzm, według SJP) ktoś się tym zajmie? Czy to na tyle "krytyczny" błąd, że przez 3 tyg nikt nie potrafi się tym zająć? Nie widać kto szpieguje, kto leci- to prowadzi do straty floty! Zrekompensujecie, gdybym przez ten błąd nie zdążył podnieść statków i sury z moona? Proszę o jasną odpowiedź typu: tak, nie zdążysz to zrobimy Tobie Backup/nie, mamy Twoje zadowolenie w poważaniu. Bo to trwa za długo. To jest jawna kpina. Tego nie było od 2005 roku- od kiedy pamiętam.
    Musicie spojrzeć prawdzie w oczy, że w 2019 roku 60% ruchu w całej sieci zrobiły urządzenia mobilne a nie komputery. 6/10 graczy gra przez komórkę/ inny inny sposób a nie komputer. Tak mówią sztywne dane. A w wersji mobilnej, gdzie tych 6/10 graczy ma swoje konta i z nich korzysta- jest krytyczny błąd, gdzie niedługo minie miesiąc bez odzewu. Pośpiesz, Art tych ludzi (albo człowieka) który się tym zajmuje. Jak u mnie w firmie na stronie albo gdziekolwiek znajdziemy błąd to następnego dnia jest naprawiony- a pracuję w firmie kilkadziesiąt razy większej niż ta. W najgorszym wypadku trwa to 48 h. Ale to muszą być Święta/wolne itp. A tu mamy 3 tyg. Czym oni się zajmują?
  • pisałem o tym dokładnie 18 grudnia, w ten sam dzień błąd zgłoszono. Nie chce mi się wierzyć żeby przez 2 tygodnie nie potrafili tego naprawic. Szanująca się firma staje na głowie żeby w przypadku awarii coś naprawić jak najszybciej się da.. tutaj każdy ma nas w dupie. Podejrzewam że @Art tylko napisał " zgłoszono" i nic dalej z tym nie zrobił, wychodząc z typowym polskim jakoś to będzie/ samo się naprawi..
    Żenada i kupa mułu, niestety ale płacę więc wymagam. 3 tygodnie w moim przypadku gra jest niegrywalna bo ciężko grać bez podglądu flot..
  • niestety nic z tym nie zrobiono... sam porobiłem screeny ale widze że nic nie ruszyło.. próbując atakowac z telefonu ziomka z falangi nie miałem możlwiości koordynowania floty... a w zakładce flota poszczególne elementy ataku zwiazku wpadały w różnych czasach...
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn