#30 Yodeu [LHiP] vs. Randy Marsh [RENTA] ~ 2873.88%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #30 Yodeu [LHiP] vs. Randy Marsh [RENTA] ~ 2873.88%

    Ave LHiP.


    Dnia 26-12-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Yodeu [LHiP]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 70.000
    Okręt wojenny 4.000
    Pathfinder 2.153
    _________________________________________

    Obrońca Randy Marsh [RENTA]
    ________________________________________________

    Mały transporter 6.380
    Duży transporter 2.646
    Lekki myśliwiec 8.015
    Ciężki myśliwiec 1.803
    Krążownik 1.721
    Okręt wojenny 823
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 897
    Sonda szpiegowska 25.772
    Bombowiec 253
    Niszczyciel 149
    Pancernik 599
    Reaper 113
    Pathfinder 1.026
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Yodeu [LHiP]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 41.499 ( -28.501 )
    Okręt wojenny 3.972 ( -28 )
    Pathfinder 2.013 ( -140 )
    _________________________________________

    Obrońca Randy Marsh [RENTA]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    8.477.886 Metalu, 5.986.173 Kryształu i 5.729.666 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 120.024.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 390.805.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 173.514.000 metalu i 113.874.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 20.193.725 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    173.514.000 Metalu i 113.879.100 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 94.108.886
    Kryształ: 88.844.273
    Deuter: 4.609.666
    agresor zyskał łącznie 187.562.825 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -209.784.886
    Kryształ: -164.755.173
    Deuter: -36.458.666
    obrońca stracił łącznie 410.998.725 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    Ze złomu powstałeś i w złom się obrócisz.
  • massa napisał(a):

    Dziwnym trafem wszystkie konta z naszego soja piszą krótką notkę odchodzę albo konto oddałem i znikają,a za chwilę złom!
    Push jak ta lala!!!!!!!!
    Nie mniej jednak graty łatwego zysku.
    a nie przyszło Ci do głowy ze jak się komuś odechciewa grać, to nie chce mu się robić fs?;) zgłoś push i niech GO sprawdza logi albo zamilcz i nie rzucaj oskarżeń przynajmniej publicznie. Najlepiej się wyżal komuś kto toleruje Twoje kompleksy, sugeruje pogadać z koniem, on ma wielki łeb to Cie wysłucha.
    Ze złomu powstałeś i w złom się obrócisz.
  • Riverine napisał(a):

    massa napisał(a):

    Dziwnym trafem wszystkie konta z naszego soja piszą krótką notkę odchodzę albo konto oddałem i znikają,a za chwilę złom!
    Push jak ta lala!!!!!!!!
    Nie mniej jednak graty łatwego zysku.
    a nie przyszło Ci do głowy ze jak się komuś odechciewa grać, to nie chce mu się robić fs?;) zgłoś push i niech GO sprawdza logi albo zamilcz i nie rzucaj oskarżeń przynajmniej publicznie. Najlepiej się wyżal komuś kto toleruje Twoje kompleksy, sugeruje pogadać z koniem, on ma wielki łeb to Cie wysłucha.
    Buhahahahahahahaha. Ja kompleksy? po czym to stwierdziłeś panie psycholog?
    Chłopie ja mam to gdzieś i żadnych zgłoszeń nie zamierzam pisać, ale śmieszy mnie takie coś.
    Nikt nie jest głupi i wiadomo o co chodzi jak wszystkie konta z soja piszą tak jak napisałem wyżej "konto oddane" i łup złom.
    Napisałem to co napisałem po to, że jak już tak robicie to, to chociaż miejcie trochę honoru (piszę to do wszystkich co tak robią) i nie chwalcie się tym na forum.
    ANDROMEDA - OFF
    URIEL - OFF
  • Riverine akurat Ciebie tu o nikt nie powinien podejrzewać o push dzięki koncie Randy Marsh bo to był by najdziwniejszy push jaki widziałem. Nikt nie czekał by dwie doby z zezłomowaniem konta (bo tyle był nasz sojusznik nieaktywny). Massa ma raczej na myśli przypadek z kontem gracza Sagara które najprawdopodobniej spushował gracza Upalony bober. Następnie dziwnym trafem Upalony bober został najprawdopodobniej zezłomowany przez Shimano. Czy były akieś związki między tymi kontami mógłby sprawdzić GO gdyby mu się chciało ale czy to zrobi a tym bardziej czy by mu się chciało tego nikt nie wie.
    Jesteśmy tylko karłami stojącymi na barkach olbrzymów
  • Tribuni Plebis napisał(a):

    Riverine akurat Ciebie tu o nikt nie powinien podejrzewać o push dzięki koncie Randy Marsh bo to był by najdziwniejszy push jaki widziałem. Nikt nie czekał by dwie doby z zezłomowaniem konta (bo tyle był nasz sojusznik nieaktywny). Massa ma raczej na myśli przypadek z kontem gracza Sagara które najprawdopodobniej spushował gracza Upalony bober. Następnie dziwnym trafem Upalony bober został najprawdopodobniej zezłomowany przez Shimano. Czy były akieś związki między tymi kontami mógłby sprawdzić GO gdyby mu się chciało ale czy to zrobi a tym bardziej czy by mu się chciało tego nikt nie wie.
    Nie nie to miałem na myśli.
    Sprawdzałem to konto i floty nie było, ale zawsze można puścić fsa na 2 dni dać znać o której flota wraca bądź ustawić dogodną godzinę powrotu dla atakiera i tyle.
    A myślę tak bo po złomie raptem zjawia się ktoś niby inny na koncie zmienia nick pisze czy jest w soju moonówka po czym odchodzi z soja.
    Zbyt wiele dziwnych przypadków żeby można nazwać to przypadkiem, ale to tylko moje skromne zdanie.
    ANDROMEDA - OFF
    URIEL - OFF
  • massa napisał(a):

    Tribuni Plebis napisał(a):

    Riverine akurat Ciebie tu o nikt nie powinien podejrzewać o push dzięki koncie Randy Marsh bo to był by najdziwniejszy push jaki widziałem. Nikt nie czekał by dwie doby z zezłomowaniem konta (bo tyle był nasz sojusznik nieaktywny). Massa ma raczej na myśli przypadek z kontem gracza Sagara które najprawdopodobniej spushował gracza Upalony bober. Następnie dziwnym trafem Upalony bober został najprawdopodobniej zezłomowany przez Shimano. Czy były akieś związki między tymi kontami mógłby sprawdzić GO gdyby mu się chciało ale czy to zrobi a tym bardziej czy by mu się chciało tego nikt nie wie.
    Nie nie to miałem na myśli.Sprawdzałem to konto i floty nie było, ale zawsze można puścić fsa na 2 dni dać znać o której flota wraca bądź ustawić dogodną godzinę powrotu dla atakiera i tyle.
    A myślę tak bo po złomie raptem zjawia się ktoś niby inny na koncie zmienia nick pisze czy jest w soju moonówka po czym odchodzi z soja.
    Zbyt wiele dziwnych przypadków żeby można nazwać to przypadkiem, ale to tylko moje skromne zdanie.
    Nie no jassne, bo masz tyle złomów na koncie że musiał się cud zdarzyć, że to nie Ty go spakowałeś, tylko mi się raz udało:) Push ewidentnie :)
    Ze złomu powstałeś i w złom się obrócisz.
  • Od kiedy gram w te cyferki to top 1,2,3 są oskarżani o push kiedy biją więcej ST niż 1 na tydzień. To naturalne, że macie podejrzenia. Ja również polecam napisać zgłoszenie do GO- oni co prawda sprawdzają topki non stop więc jakby coś było nie tak to pewnie już byśmy widzieli permbany. Napisanie zgloszenia do jakieś 2minuty- więcej niż klepanie literek w tym temacie i bicie nerwa bo ktoś spakował wam w recki nieaktywne konto :D

    Druga sprawa: najwięcej złomów jest przy przekazywaniu komuś konta (wiem, bo wszystkie moje topowe konta, które oddałem leżały w debrisie do 48h od przekazania) i jest to uwarunkowane przede wszystkim tym, że ktoś kto wchodzi na nowe konto i uni nie ogarnia rutyny grania lub po prostu jeszcze nie czuje tego konkretnego konta (nie wie kto poluje na daną flotę, jakie jest sąsiedztwo, jak wysyłać efektywne fsy etc).
    Puszczanie piany bo "ktoś oddał i od razu złom! push!" jest po prostu nielogiczne.

    Trzecia rzecz: życie każdego uni dzieli się na kilka faz- wstępna z szybkim rozwojem, roszadami między sojuszami, rodzenia się nowych relacji między graczami i układów między nimi; druga to takie "stygnięcie uni"- wypala się ta część graczy, która jednak nie czuje gry albo dostała pierwszego złoma, nie dostała moona i woli zacząć od nowa na nowym uni. Następna tura to ta, w której jesteśmy teraz- ustabilizowane uni na którym zaczynają się rozwijać role graczy- dostawców, flociarzy, farmiących idlaki, flociarzy orających bunkry, kombinatorów etc etc. Tu jest najwięcej ST i to tu rezygnują ci, którzy nie mają juz czasu i ochoty kombinować.

    Yodua- graty :) Starcie piękne, trzoda owiec popisowa. :D