Mallory [P N] vs. EncePence [3 X] ~ 436189,85% TOP1 ogame.pl X1 solo / TOP1 solo u68

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mallory [P N] vs. EncePence [3 X] ~ 436189,85% TOP1 ogame.pl X1 solo / TOP1 solo u68

    z Encepence mamy swoją historię, od jakiegoś czasu bawiliśmy się w kotka i myszkę . kilka przepałów miałem solo i z Wisiorem ;p dzisiaj zbieg szczęśliwych dla mnie okoliczności doprowadził do tego ST.

    specjalne podziękowania dla Koloca i Kromaka, który wyskanował Ence, kiedy ja już fsy robiłem. pozdrawiam sojuszników i znajomych.

    obrońcy SZO lub powodzenia w realu, masz prawidłowe podejście do gry i wiesz co w życiu najważniejsze, tak trzymaj.


    dzięki polu wrakowemu zysk większy o ok 6,38 kkk :thumbsup:



    Dnia 21-12-2019 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Mallory [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5.013.080
    Ciężki myśliwiec 315
    Krążownik 999.667
    Okręt wojenny 250.031
    Pancernik 893.161
    Reaper 1.111
    Pathfinder 5.596
    Mały transporter 2.011.542
    _________________________________________

    Obrońca EncePence [3 X]
    ________________________________________________

    Mały transporter 459.999
    Duży transporter 196.001
    Lekki myśliwiec 4.000.090
    Ciężki myśliwiec 4
    Krążownik 400.034
    Okręt wojenny 123.905
    Recykler 251.502
    Sonda szpiegowska 1.521
    Niszczyciel 20
    Gwiazda Śmierci 1.000
    Pancernik 500.000
    Pathfinder 318
    Lekkie działo laserowe 10
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Mallory [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.333.032 ( -2.680.048 )
    Ciężki myśliwiec 183 ( -132 )
    Krążownik 866.137 ( -133.530 )
    Okręt wojenny 237.102 ( -12.929 )
    Pancernik 848.142 ( -45.019 )
    Reaper 1.043 ( -68 )
    Pathfinder 4.781 ( -815 )
    Mały transporter 935.889 ( -1.075.653 )
    _________________________________________

    Obrońca EncePence [3 X]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    148.242.865 Metalu, 1.198.332.039 Kryształu i 731.074.532 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 23.534.994.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 96.268.649.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 25.987.781.452 metalu i 17.611.386.349 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.077.649.436 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 11.328.507.317
    Kryształ: 11.032.466.388
    Deuter: -219.150.468
    agresor zyskał łącznie 22.141.823.237 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -50.339.734.865
    Kryształ: -37.469.573.039
    Deuter: -10.536.990.532
    obrońca stracił łącznie 98.346.298.436 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    TYLE MEGO!

    M
  • :o gratulacje, miło huknęło, a zysk to w ogóle jakiś kosmos

    zgaduję że EncePence już przez długi czas nie będzie wypuszczał sond w niepożądane rejony :E
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Wielkie gratulacje Mallory ustrzelenia Pac..A
    Niech już zakończy historyjkę z ogame bo tylko zepsuł wizerunek sojuszu 3x i tyle!
    Takie oto moje skromne zdanie.
    Oczywiście nie życzę Odbudowy a agresorwowi miłego przetopu i zapchanie stoczni po brzegi!
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • info napisał(a):

    Wiadomość zbiorcza od ....... 21.12.2019 05:16:40
    Od: .......

    tak sobie chodzę i przeglądam galę i patrzę trochę po statystykach a tu gracz EncePence znów wyłapał złoma ale na gali zauważyłem tylko resztki ze starcia w postaci



    [x:xx:xx]
    Pole zniszczeń
    Metal: 5.376.230.601
    Kryształ: 0
    Potrzebne recyklery: 149.340


    Ciekawe kto tym razem go spakował.
    Gratulacje starcia, piękne starcie zasługujące na Top 1, zysk nieziemski, rano było widać na gali tylko resztki ale czy zebrane zostało przez Ciebie ? Bo szkoda by było.
  • Gratulacje zlozylem na pw i tu jeszcze raz graty wyczucia. Bynajmniej ktos gra czysto. Niestety sprawy rodzinne poszły gora. A Ty gruby zachowaj dla siebie te zbędne komentarze. Bo sam jesteś rekordzistą. I jeszcze taki zlom jak zwykły amator. Totalna amatorka była w Twoim wykonaniu. Sie ciesz, ze nie masz na co wydawać kasy to tu skupujesz konta. Zresztą co ja bede dużo tu pisal. Wszyscy wiedzą jak jest. Przypominam, ze i moje chciales kupic. Chcesz dowody ? Zaraz moge je wstawić.

    Pozdrawiam. Bawcie się dobrze.
  • Zdrowia dla dziecka Ence!

    Zawsze uważam że lipa jest w takich starciach gdzie ktoś walczy ze zdrowiem a tu wszyscy się cieszą że ktoś złoma wyłapał...

    Gratki Top1 solo i zazdro zysku nic poza tym...

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Pamiętam, że lubiłem spoglądać na u1 i rywalizację tamtejszych sojuszy. PN, NetWars, Templars, RW na Turku do tej pory jest w moje pamięci - wtedy wydawało mi się czarną magia, teraz już na to inaczej patrzę ale dalej robi wrażenie. U68 też trzymało fajny poziom dlatego cieszy mnie niezmiernie, że ekipy z obu uniwersów spotkały się w jednym miejscu i dalej kręcą ten cyrk ;) Gratulację, dla atakującego i SzO dla obrońcy :) Mam nadzieję, że częściej będę miał okazję oglądać takie RW.
  • Podwojne TOP1 solo nie pozwala przejsc obojetnie , dlatego nieomieszkam i ja cos dorzucic od siebie. Pieknie sie tu Mallory rozbijasz. Procent i zysk petarda, nie latwo bedzie to pobic, przynajmniej procentu, bo zysk przy tak dzialajacym rynku z tego co obserwuje z latwoscia mozna powielic. Gratulacje !!! Rosnij w sile i kos dalej co ci sie pod twoja flotke nawinie.
    Obroncy SzO lub spokojnosci w realu, co tam sobie wybierze! Swoja droga , zawsze jest jakis powod kiedy obronca dostaje dzwona, ale czy agresor lub wpisujacy sie pod ST forumowicz to wrozka i ma przewidziec ze to np. choroba , nieszczesliwy wypadek, czy zwykle zachlanie mordy lub za dlugi sen? Czy ze wzgledu na to ze dziecko Ence Pence bylo chore, mam nie pogratulowac Malloremu i nie cieszyc sie z jego sukcesu? Odwracajac sytuacje, czyz nie cieszyli by sie 3X-y, gdyby ktos z PN-ow zloma wylapal?
    Powody zloma pojawiaja sie dopiero po ST i tez nie czesto sa one obwieszczane publicznie na forum. Zlom to zlom, i trzeba umiec oddzielic real od wirtuala, takie moje skromne zdanie, z pozdrowieniami dla @69Demon69.
  • PluszowyCzlowiek napisał(a):

    Wielkie gratulacje Mallory ustrzelenia Pac..A
    Niech już zakończy historyjkę z ogame bo tylko zepsuł wizerunek sojuszu 3x i tyle!
    Takie oto moje skromne zdanie.
    Oczywiście nie życzę Odbudowy a agresorwowi miłego przetopu i zapchanie stoczni po brzegi!
    zepsuł wizerunek bo dostał złoma :E
    prędzej ta wiadomość psuje wizerunek sojuszu do którego należysz
    nie ma ludzi których nie da się zezłomować nawet najlepsi robią fs , popełniają błędy ;)
    tak czy inaczej nie wiem nie znam się
    mimo to graty %

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • NoName napisał(a):

    PluszowyCzlowiek napisał(a):

    Wielkie gratulacje Mallory ustrzelenia Pac..A
    Niech już zakończy historyjkę z ogame bo tylko zepsuł wizerunek sojuszu 3x i tyle!
    Takie oto moje skromne zdanie.
    Oczywiście nie życzę Odbudowy a agresorwowi miłego przetopu i zapchanie stoczni po brzegi!
    zepsuł wizerunek bo dostał złoma :E prędzej ta wiadomość psuje wizerunek sojuszu do którego należysz
    nie ma ludzi których nie da się zezłomować nawet najlepsi robią fs , popełniają błędy ;)
    tak czy inaczej nie wiem nie znam się
    mimo to graty %
    no to jak się nie znasz to się nie wypowiadaj A zwłaszcza jak nie ogarniasz co na myśli miał autor posta.
    Ence dostał kilka potężnych zlomow , na różnych kontach, także pluszowy ma rację
    Tak i owszem każdy może dostać zloma bo w życiu stanie się coś ważniejszego niż flotą albo się zapije ale kilka... mając odrobinę rozumu wypadało by przemyśleć sytuację i według mnie zaprzestać gry flotą jeśli te ważniejsze sytuację trafiają się zbyt często.
    Graty raz jeszcze.
    Obrońcy dobrego eko