Czas - Start !

• No anty było bardziej niż pewne, ale fakt, nie poczekali na event, ewentualnie później dokupia drugie tyle :D
    Ja tam planuje czysciutko, szczególnie, że teraz są jakieś klasy i nowości, które trzeba poczuć na własnej skórze :E
    Ostatnie uni - Rigel top 30 ~ off
  • szturman wrote:

Już radzę wybrać odkrywcę a co do anty graczy na starcie to tylko się cieszyć bo za kilka dni bedą w czyichś reckach :)
    albo ktoś w ich. większość jeszcze recków nie będzie miała, a oni już będą pakować.

edit:

ogłoszenie z Mensy:

edit 2:

Jakiś koleś zarejestrował się pół godziny temu i zrobił już topkę wydając 1,5kk surowców (w pół godziny). Chyba zakupił antymaterii za tauzena i do tej pory kupuje surowce za antymaterię i kończy budowle i badania za anty. Gość musi mieć kompleksy :D

The post was edited 3 times, last by SimonS ().

• Odnośnie anty ,bo ludzie często to przeżywają :P
    Teraz to ludzie na szybko.
    Anty topka i kolejne - zazwyczaj .
    Na anty też nie ma co płakać jeden pójdzie do kina,a drugi anty kupi i skorzysta.
    Załadowałem 100 zyla,mam oficerów na miecha i jest jeszcze tyle anty,że starczy na długo.Jak kogoś boli ta 100 to moja stara na poznokcie wydaje 200 miesięcznie,więc nie becz ( dla hejterów ;P )
    A matematycznie kupowanie surowców za anty to głupota.

Tutaj liczy się czas na dłuższą metę.
    Im więcej wkładasz w eco ,dostajesz coraz mniej.
    Z każdym milionem zwraca się coraz mniej.Gra jest tak zrobiona ,że słabszy gracz ma jakby BONUS do eco. Włożycie tyle samo a słabszy gracz dostatnie więcej.
    tzn. proporcjonalnie w czasie zwróci mu się większy % wkładu -_-

2-3 miecha i będzie inna topka i po roku,także z wyjątkiem kilku graczy ,niech leją anty będzie lepszy złom i farming <3
    Dawno nie grałem,a zagram spróbuje jeszcze raz wypracować porządny top bez jakiegoś dużego nakładu $ (możliwy urlop w każdej chwili-brak motywacji :ocb: )
    trzeba będzie farmić co się da z szarakami włacznie do ZEZA a znam to O_O

Powodzenia gracze i niech się zacznie : OGAME
    Na Sombrero miłości nie ma...
    ...znów mocno zaciskam pięści :E
  • Wiadomo, dla niektórych anty to jak przedtreningowka na siłkę, chwila pompy i po ptakach. Suma sumarum, ktoś kto ma motywację, czas, chęci to osiągnie co zechce. Prędzej czy później topka się przetasuje. Niekoniecznie cała, ale zmiany mniejsze czy większe tam będą i to nieuniknione :)
    Ostatnie uni - Rigel top 30 ~ off
  • Witam serdecznie całej Uni, życzę udanej zabawy, ... udanych sojuszy, wygranych wojen! ... i przede wszystkim akcji wojennych / pokojowych - wspólnych ze znajomymi, tylko wtedy gra nabiera pełni mocy :) ... indywidualne rekordy są potrzebne, ale bez chwały bliskich są one krótkotrwałe.

I pamiętakcie - ograniczone zaufanie ;)
    Podczas wojny milczą prawa.