Rynek - data i godzina wystawienia oferty

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rynek - data i godzina wystawienia oferty

    Proszę o zapytanie "góry" czy jest możliwość wprowadzenia na rynek daty i godziny wystawienia oferty a najlepiej całego czasu, w którym będzie ona "wisiała" na rynku. Jeśli oferta nie zejdzie to ma być wycofywana z rynku po 3 dniach. Nie mając dokładnej daty gracz musi zapamiętać datę i godzinę każdej oferty którą wystawił, żeby np. nie zostawić na pustym moonie samych surowców. No chyba, że jestem w błędzie i zwrot oferty również musi zostać odebrany w wiadomości?
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • Przydałoby się to, chociaż z drugiej strony daje to możliwość potencjalnemu agresorowi ustawienia ataku w taki sposób, że niemożliwe byłoby odebranie niesprzedanego zlecenia. Ergo, czy nie lepiej byłoby, gdyby pojawiało się powiadomienie, że surowce lub statki zostały wycofane z rynku i powróciły na miejsce startowe. Otóż, zdarzyło mi się tak jakoś kilka razy, że zupełnie zapomniałem od na przykład stu bańkach deuteru, które ktoś mi zwyczajnie wyfarmił. :D
    Zibal PL S&D 2 Edycja Postrach Księżyców :)