ZurekIV [Ferajna] & konsument [Ferajna] & imperius [Ferajna] & StuOki vs. Ulisses [PUSH_1] & Sory [PUSH_1] & SzatorsK [PUSH_1] & elam [PUSH_1] ~ 2 689 852.66% Chyba TOP 2 ACS Poland

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ZurekIV [Ferajna] & konsument [Ferajna] & imperius [Ferajna] & StuOki vs. Ulisses [PUSH_1] & Sory [PUSH_1] & SzatorsK [PUSH_1] & elam [PUSH_1] ~ 2 689 852.66% Chyba TOP 2 ACS Poland

    Pewnie rozpocznie sie gó...o burza a ja to porównam do wpuszczenia Konia Trojańskiego
    Starożytna taktyka wojenna a że jest to wojenne uni wszystkie chwyty dozwolone.
    Dzięki @Forster za przejście na ciemną strone mocy :) i pomoc w zemśćie(filmik opisuje całą historie,kipeskiej jakosci ale jest)
    Agresorom mimo wszystko życzymy Wesołych Świąt. :xsuper:
    Panowie bawcie się dalej przyjemnie popatrzeć i dziękuje za możliwość wrzucenia tego ST :piwko:
    Od chłopaków:
    @Rising :Pozdrawiam, Rising
    @Ulissess : pozdrowienia dla sojuszu i znajomych.


    Dnia 17-12-2019 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor ZurekIV [Ferajna]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 2.049
    Ciężki myśliwiec 1.319
    Krążownik 181.000
    Okręt wojenny 60.000
    Pancernik 129.988
    Bombowiec 100
    Niszczyciel 34.991
    Reaper 1.522
    Lekki myśliwiec 1.991.371
    Mały transporter 150.000
    Recykler 204

    _________________________________________

    Agresor konsument [Ferajna]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1.200
    Pancernik 301.691
    Lekki myśliwiec 2.266.940
    Ciężki myśliwiec 362
    Krążownik 506.801
    Okręt wojenny 200.953
    Niszczyciel 300.923
    Mały transporter 320.282

    _________________________________________

    Agresor imperius [Ferajna]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 14.983
    Ciężki myśliwiec 102
    Krążownik 49.902
    Okręt wojenny 9.921
    Pancernik 51.304
    Lekki myśliwiec 762.305

    _________________________________________

    Agresor StuOki
    ________________________________________________

    Krążownik 1.499.458
    Okręt wojenny 500.554
    Pancernik 274.451
    Niszczyciel 100.161
    Duży transporter 1
    Lekki myśliwiec 7.974.357
    Mały transporter 577.781

    _________________________________________

    Obrońca Ulisses [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.000.000
    Duży transporter 200.000
    Lekki myśliwiec 25.000.000
    Krążownik 2.000.000
    Okręt wojenny 1.000.000
    Statek kolonizacyjny 200
    Recykler 1.000.000
    Sonda szpiegowska 203.907
    Niszczyciel 500.000
    Gwiazda Śmierci 7.500
    Pancernik 500.000
    Reaper 11.000
    Wyrzutnia rakiet 60.000
    Lekkie działo laserowe 60.000
    Działo Gaussa 2.500
    Wyrzutnia plazmy 2.800

    _________________________________________

    Obrońca Sory [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1.200
    Pathfinder 10
    Mały transporter 51.542
    Duży transporter 330.000
    Statek kolonizacyjny 16
    Sonda szpiegowska 1.242

    _________________________________________

    Obrońca SzatorsK [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 5.350
    _________________________________________

    Obrońca elam [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 4.411.743
    Krążownik 922.091
    Okręt wojenny 107.596
    Pancernik 241.800
    Niszczyciel 143.138
    Gwiazda Śmierci 9.426
    Reaper 11.716
    Pathfinder 465

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor ZurekIV [Ferajna]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor konsument [Ferajna]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor imperius [Ferajna]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor StuOki
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Ulisses [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Mały transporter 478.435 ( -521.565 )
    Duży transporter 143.987 ( -56.013 )
    Lekki myśliwiec 11.957.329 ( -13.042.671 )
    Krążownik 1.721.164 ( -278.836 )
    Okręt wojenny 949.147 ( -50.853 )
    Statek kolonizacyjny 174 ( -26 )
    Recykler 767.189 ( -232.811 )
    Sonda szpiegowska 69.480 ( -134.427 )
    Niszczyciel 479.081 ( -20.919 )
    Gwiazda Śmierci 7.500 ( -0 )
    Pancernik 478.198 ( -21.802 )
    Reaper 10.495 ( -505 )
    Wyrzutnia rakiet 26.978 ( -33.022 )
    Lekkie działo laserowe 27.301 ( -32.699 )
    Działo Gaussa 2.294 ( -206 )
    Wyrzutnia plazmy 2.677 ( -123 )

    _________________________________________

    Obrońca Sory [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1.199 ( -1 )
    Pathfinder 7 ( -3 )
    Mały transporter 24.157 ( -27.385 )
    Duży transporter 214.698 ( -115.302 )
    Statek kolonizacyjny 16 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 423 ( -819 )

    _________________________________________

    Obrońca SzatorsK [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 5.345 ( -5 )
    _________________________________________

    Obrońca elam [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.047.256 ( -2.364.487 )
    Krążownik 785.948 ( -136.143 )
    Okręt wojenny 100.679 ( -6.917 )
    Pancernik 231.062 ( -10.738 )
    Niszczyciel 137.289 ( -5.849 )
    Gwiazda Śmierci 9.423 ( -3 )
    Reaper 11.264 ( -452 )
    Pathfinder 383 ( -82 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 320.863.667.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 92.220.396.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 175.442.036.697 metalu i 93.543.229.106 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    23.987.129.903 Metalu i 0 Kryształu
    37.000.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    28.955.823.794 Metalu i 8.044.176.206 Kryształu
    18.500.000.000 Metalu i 18.500.000.000 Kryształu
    18.500.000.000 Metalu i 18.500.000.000 Kryształu
    6.208.722.000 Metalu i 6.208.722.000 Kryształu
    9.000.000.000 Metalu i 9.000.000.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    142.151.675.697 Metalu i 60.252.898.206 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -186.717.139.000
    Kryształ: -108.263.478.000
    Deuter: -25.883.050.000
    agresor stracił łącznie 320.863.667.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 77.742.144.197
    Kryształ: 34.660.415.706
    Deuter: -2.218.382.000
    obrońca zyskał łącznie 110.184.177.903 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Darrth Sidious ().

  • To ja korzystajac z okazji zycze Wesolych Swiat i dziekuje za maly wklad w tym zacnym RW. [ciach]

    Super Moderator Ruda:
    wulgaryzmy


    Uni 21
    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879% / ST

    Uni Virgo
    ex Top 1 flota


    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.

    ex-GO Xanthus
    ex-Rising
  • Z jednej strony wszystkie chwyty dozwolone, z drugiej czy faktycznie powinny być wykorzystywane? Jedni powiedzą kunszt gry, inni że to zwykłe frajerstwo, każdy odbierze ST na swój sposób. Wszyscy mają swój kompas, jeśli Wasz Wam na coś takiego pozwala i jesteście z tego dumni to chyba pozostaje tylko pogratulować i zazdrościć, mój by mi nie pozwolił ;)
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Groch z kapustą.
    Rozdarte serce.
    Boli bo po jednej, jak i drugiej są znajomi.

    Gdy Luther dostał jakiś czas temu czape to pisałem: niech (Luther) przekuje swoją pewność siebie w czyny udowadniając jednocześnie, że ma ikre, że jeszcze to w nim kipi jednym się taka sztuka udaje, a drugim nie. Czy udało się to tym razem? Najlepiej to zostawić. Bez odpowiedzi w głuchym eterze.

    Jest mi smutno, że doszło do tak dużego starcia. Starcia, które na ten moment jest jednym z największych na całym świecie tej gry. Starcia, które przez długi okres czasu będzie pamiętane, wielokrotnie przypominane.
    Nie jestem do końca przekonany czy o taką pamięć nam wszystkim w tej grze chodzi.

    Virgo było świadkiem i żywym organizmem wzlotów i upadków. Ich autorami byli gracze. Powiedzieć, że panował tutaj klimat noir to zdecydowanie za mało. Regularna wojna prowadzona bronią obosieczną. Rozwałka wszystkimi ambitnymi oraz leniwymi sposobami.
    Obopólna niechęć i nienawiść, która aż wylewała się od waszych wzajemnych serdeczności. Innymi słowy. Meksyk.

    Wiele osób ma różne oczekiwania, jedni większe, drudzy trochę mniejsze. Osobiście liczyłem, że zobaczę tutaj jeszcze kawał dobrego ogame. Historię, której bieg wydarzeń będzie ambitny i zachęcający. Chwalebne to może nie jest. Potrzebne zależy dla kogo. Jestem jednak pewien, że poziom jaki gracze tutaj reprezentują zdecydowanie na to pozwalał.
    Czy jest się czym zachwycać? Absolutnie w całej rozciągłości: Nie ma. Goryczy i złości po jednej, jak i drugiej stronie starczyło zdecydowanie na większe starcie. Niewykorzystany potencjał.

    Mogłbyć z tego dokument na Netflixie.
    Wyszedł Czas na dokument na TVP1.

    Sz/o dla dwóch stron.

  • Osoba z poza naszego 'sojuszu' poprosiła o wyjaśnienie na forum, wrzucam i bez odbioru ;) - kłócić się nie ma co bo z tego typu ciężkimi przypadkami nie ma co dyskutować.
    Czuje się zobowiązany wyjaśnić tym nie znającym tematu co tu się wydarzyło. - opinię czy tam dalsze gratulacje za wspaniałą akcję pushu same w sobie wydają się żałosne xD

    Do sedna szybko i sprawnie
    Forster po kupieniu konta od Vegiego (konto ex pl1) zaproponował po jakimś czasie współpracę - po dłuższej dyskusji dołączył do nas i na discord.

    W czasie od dołączenia do nas do dnia dzisiejszego minęło prawie pół roku, nadal z brakiem zaufania - w między czasie Forester najwyraźniej sojusznik PUSHU zezłomował Luthera :) który w tymże sojuszu był. A teraz wrzuca ST które dzięki niemu doszło do skutku. GO i tak będzie miało to w dupie - ale dla innych przestroga co by wiedzieli z kim do czynienia mają :).
    ogotcha.universeview.be/en/rep…9a-52dc-b3f0-3e2d8abf4269


    Wielokrotnie z obserwacji było wiadomo że ulis czasem nie fsuje, ogolnie ma wylane. Poszły wyliczenia że go składamy.



    Polecieliśmy i w ostatnich sekundach kogoś kogo uważaliśmy za sojusznika - zawrócił flotę, co ważne chyba największą w soju jeśli mnie pamięć nie myli.
    jak się skończyło widać na górze.


    Czy jest czego gratulować? NIE
    Czy coś ciekawego push pokazał? NIE
    Mnie to tam rozbawiło po całej sytuacji bo nie dość że nawet nie potrafili wyliczyć i recków walnąć na powrocie mimo że próbowali. To jeszcze zachowują się tutaj jakby nie wiadomo czego dokonali. Żal mi was :)
    Forster a tobie gratuluje i życzę analogicznej sytuacji ale w życiu - tak o w ramach zachowania równowagi we wszechświecie xD

    PSPS

    KissOfTheDragoon napisał(a):

    ja to sie zastanawiam kto byl na tyle glupi zeby taka marna flotka leciec na Push i nie wiedziec ze bedzie mial gonga xD
    Ty no zobacz jaki ty mądry, że tylko ty to zauważyłeś... szok... ! :)

    W ramach bonusu wiadomość z prośbą o przyjęcie do sojuszu Ferajna :D


    Forester napisał(a):

    Forster 17.06.2019 03:30:18


    Cześć.Hmmm może zacznę od tego że wracam do gry po 12 latach.Grałem na starym uni 30 od początki jego istnienia.Tam głownie grałem flotą z kumplami z czasów szkolnych.Jaki miałem nick? Paprot albo Paprota90 powiem szczerze nie pamiętam dokładnie.Skończyło sie to tak że dostałem bana i przestałem tam grać po roku czasu czynnego grania.Potem próbowałem na nowych uniach coś pogrywać ale ciągłe granie od zera mnie przestało kręcić.12 lat przerwy i z ciekawości zajrzałem by zobaczyć o co chodzi z tym speed uni.I nie ukrywam taka szybka gra mi bardzo odpowiada,ale obecnie gram z urlopu do urlopu.Troszke kiepsko ostatnio z czasem a po drugie Push bardzo napalony jest.Zrobiłem raz tutaj FS na 4 godzto 120 raportów wojennych mialem z prób niszczących księżyce rakiet i kolonie rozwalone.Także piszę do was o przyjęcie ponieważ1)Tak polecił mi poprzednik2)Jestescie wrogiem Push wiec wróg mojego wroga....3)Czasami dobrze jest z kimś pogadać na temat grybo samemu to kiepsko grać.Myślę ze to tyle


    bez odbioru :) :popcorn:
    Aktualnie:
    ON: Virgo, Bellatrix
    OFF: Wezn, Retro, U1

    TOP2 ACS PL
  • zurekiv napisał(a):

    Ty no zobacz jaki ty mądry, że tylko ty to zauważyłeś... szok... ! :)
    nie wiedzialem ze jeden sie wylamal ale dzieki za wyjasnienie. SzO chlopaki

    niby zwykla gra a walki lepsze tu ida niz na Wall Street;d zlomuja sie wszyscy nawzajem na pokaz dla zdobycia zaufania tylko po to zeby zlomowac sojusznikow... ja wiem ze moralnosc w grach nie istnieje ale no... xD
    No Sacrifice, No Victory...
    Punish and Enslave

    przed zlomem nie ucieknie nikt, nawet Hitler xDDD ---> youtube.com/watch?v=B1v_YTE5dOg
  • Gramatik napisał(a):



    Ciekawi tylko jedna rzecz: skoro lot trwał tak długo a wy nie do końca ufaliście
    Forsterowi, to dlaczego nie opóźniliście ataku dla pewności?
    Pewnie pozwolili recki ustawić na sekunde bitwy / sekunde po

    Przy braku zaufania dużo lepszym sposobem są jednak recki minute po - i potem kto opóźnia na losowy moment ...
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Gramatik napisał(a):

    Ciekawi tylko jedna rzecz: skoro lot trwał tak długo a wy nie do końca ufaliście

    Forsterowi, to dlaczego nie opóźniliście ataku dla pewności?

    dexPL napisał(a):

    Przy braku zaufania dużo lepszym sposobem są jednak recki minute po - i potem kto opóźnia na losowy moment ...
    jesoooo....wy tak na serio? a w jaki sposób opóźnianie floty ma zapobiec zawróceniu swojej floty przez sprzedawczyka na sekundę czy dwie przed wlotem?....wiem wiem,noobem jestem i lamusem....dobrze ze olałem już tę grę bo nie ogarniam juz tej kuwety....i jeszcze Rising wam za te bzdury piątkę przybija....kabaret
    "...uważaj na to co we mgle.Tam kryje się to,czego nawet bogowie nie chcą widzieć..."

    Dwa sojusze jeden Honor

    Shadow Company
    Steel Dragons Elite

    All Uniwersum - OFF
  • MTFAN napisał(a):

    Gramatik napisał(a):

    Ciekawi tylko jedna rzecz: skoro lot trwał tak długo a wy nie do końca ufaliście

    Forsterowi, to dlaczego nie opóźniliście ataku dla pewności?

    dexPL napisał(a):

    Przy braku zaufania dużo lepszym sposobem są jednak recki minute po - i potem kto opóźnia na losowy moment ...
    jesoooo....wy tak na serio? a w jaki sposób opóźnianie floty ma zapobiec zawróceniu swojej floty przez sprzedawczyka na sekundę czy dwie przed wlotem?....wiem wiem,noobem jestem i lamusem....dobrze ze olałem już tę grę bo nie ogarniam juz tej kuwety....i jeszcze Rising wam za te bzdury piątkę przybija....kabaret
    ZAPOBIEGA podstawce

    Jasne, jak lecisz 1k panca to można podstawić co 10 sec swoje 10k panca (jako przykład) - wtedy nawet jak opozniasz i aktywek pilnujesz to ktoś obcy jest w stanie się podsrawić. Tutaj opoznienie o 20 sec, skan - i widać nagle większą flotę. I co z tego, że jeden zawraca - skoro wszyscy zawracaja (bo kazdy skanuje sam).
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • o proszę hahaha :D jednak wstawione :D Miałem nie pisać, ale napiszę.Starcia nie gratuluję. Wydaje mi się ze na temat zachowania obrońcow wystarczająco napisali w takim samym starciu na u68 wiec sobie daruje. Takich zagrywek jak ta, jakkolwiek do niej nie doszło, po prostu nie rozumiem. Ludziom te cyferki wyżerają mózgi chyba. Albo coś rośnie. Może Ego? Nie wiem. Przerost formy nad treścią i tyle. Bekę tylko mam ze nikomu decków nie trafiliście na mnie po starciu poszło z 15 ataków żaden nie trafił. Mi to osobiście pochlebia ze musieliscie 6 miesięcy trzymać u nas w soju jakiegoś Agenta Browna? dobrze trailem? nie [ciach] ze forster przeszedł od początku był kretem teraz też rozumiem taki szybki wylot na Antka no pewnie skoro mieliście aktywke od forstera i info hehe z grą i tak chciałem skończyć nie zabolało mnie to wcale 4 minuty po zabezpieczeniu recków już spałem powrotem . Ale jaki to trzeba miec tupet zęby budzić ludzi po nocy przed świętami zęby ich wystawić?!? odpowiedzcie już sobie sami kto by tak zrobił..mam nadzieje ze kiedyś zorganizujecie jakiś zlot z chęcią wpadnę
    p.s. banda oszustów z patolem na czele gorszym 5 razy od pl1 takie jest moje zdanie o was a ja czuje się wygrany bez kitu Wesołych świat wszystkim :) a akcja była przygotana przez push od a do z opóźnienie nic by nie dało forster miał czas startu naszych flot a tam sekunde po wlocie poleciało 15 ataków po moje recki to by poleciały po flotę jak już zaufaliśmy to i tak by każdy z nas spadł nie ogary. jagbyscie mnie trafili w uczciwy sposób to by zabolało i bym pogratulował a tak to kij wam w oko mi to pasuje przynajmniej wszystkim pokazaliście jakie z was atencjonalne [ciach] , pozdrawiam znajomych

    Super Moderator Ruda:
    wulgaryzmy
  • Mialem nie komentowac, ale jestem fanem logicznego myslenia i boli mnie jak czytam jak sobie sami zaprzeczaja niektorzy.

    Sposob powstania RW - do bani, zgadzam sie, najgorszy podstep z mozliwych w tej grze. Racja. Tego nie neguje absolutnie. Forster wybral strone w bardzo kontrowersyjny, zeby nie uzyc mocniejszych slow sposob. Ale rozumiem doskonale druga strone. Ktos podaje na tacy jedyne floty na uni ktore moga cos tam jeszcze ustrzelic. Akcja szyta grubymi nicmi, bo nikt sie nie spodziewa, ze uda sie lot na zwykle zatrzymaj w podstawce, przeciez wytrawni zlomiarze beda leciec... :E


    A jak juz piszecie to ustalcie najpierw jedna wersje.

    zurekiv napisał(a):

    Mnie to tam rozbawiło po całej sytuacji bo nie dość że nawet nie potrafili wyliczyć i recków walnąć na powrocie mimo że próbowali. To jeszcze zachowują się tutaj jakby nie wiadomo czego dokonali. Żal mi was
    No tak. Bo nikt sie nie spodziewal, ze polecicie na cos takiego i to bez opozniania. Nikt sie nie spodziewal, ze RW powstanie. Dopiero im blizej bylo dolotu tym bardziej myslelismy, ze moze sie udac. I na spontanie sciagalismy kogo sie da do kontrowania reckow Barrego.

    Barry napisał(a):

    Bekę tylko mam ze nikomu decków nie trafiliście na mnie po starciu poszło z 15 ataków żaden nie trafił.
    No wlasnie dlatego... Poza tym byly inne juz mechaniczne sprawy w grze, ktore to uniemozliwily skutecznie, mniejsza o to.

    Ale skoro juz masz beke z tego, ze nie trafilismy reckow, a potem piszesz:

    Barry napisał(a):

    a akcja była przygotana przez push od a do z opóźnienie nic by nie dało forster miał czas startu naszych flot a tam sekunde po wlocie poleciało 15 ataków po moje recki to by poleciały po flotę jak już zaufaliśmy to i tak by każdy z nas spadł nie ogary.
    To sam sobie zaprzeczasz. Kto niby i czym mialby kontrowac floty, wiedzac, ze recki wroca szybciej anizeli flota, bo leca najkrocej? Nie wiem nawet w jakich slotach lecieliscie, wiec nie bede juz gdybac dalej nt. kontrowania flot.

    Po prostu sam sobie zaprzeczyles tymi zdaniami, gdyby wszystko bylo przygotowane jak trzeba to by z Was ani jeden recykler nie zostal. Pomijam Imperiusa, gdyz mial tak malo floty, ze szkoda by bylo czasu na kontre tracic :E


    zurekiv napisał(a):

    W czasie od dołączenia do nas do dnia dzisiejszego minęło prawie pół roku, nadal z brakiem zaufania

    zurekiv napisał(a):

    Wielokrotnie z obserwacji było wiadomo że ulis czasem nie fsuje, ogolnie ma wylane. Poszły wyliczenia że go składamy.
    Powiem tak... Jesli ja bym policzyl, ze top1 jest do zlozenia w ACSie i stoi BFS co noc to bym sie nad tym mocno zastanowil. Jakbym do tego mial kogos komu nie ufam, to bym zastanowil sie kolejne 2x.

    I wracajac do meritum. Poltorej godzinny lot na BFSa, po 3 w nocy. No trzeba miec naprawde talent, zeby wpasc w tak banalna pulapke i nie mowcie mi, ze nie. Jak wysylam gdzies cala flote, to odruch obronny kaze opoznic, szczegolnie po 3 w nocy skoro i tak lecicie 1,5h i zadnej roznicy Wam to nie robi. Nie bylo zadnego synchra reckow, kazdy wiedzial ze bedzie duzy lag zanim sie pojawi PZ i RW, dlatego o synchro nie bylo mowy. No ale ja sie moze nie znam, poza tym jeszcze nie gram aktywnie, wiec..... ;)


    Uni 21
    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879% / ST

    Uni Virgo
    ex Top 1 flota


    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.

    ex-GO Xanthus
    ex-Rising
  • Rising skoro to była/miała być wystawka i czasy wylotu i zawrotu mojej floty by miał forster to ty bez kitu piszesz ze byscie tego nie trafili az nie wierze... recki to inna sprawa wysłałem je po swojemu forster nie wiedział kiedy co i jak chociaż wypisywał jakby chciał wiedzieć kiedy i jak je puściłem, weż pod uwage fakt ze wstałem o 3 sklejony widzac na jedno oko po 20 nie odebranych tel...gdyby mi zalezło na tej flocie to moze bym bardziej sie zastonowił i kontrolował a tak mam co chiałem skonczyłem gre i pokazalem jakie kurwy sa w pushu mi pasuje :) poł uni chce mnie odbudować, mam 45kkk sury milion reckow i nie mały dok ale ja niechce nie chce juz grac w to jak w to gra taki odrzut społeczcny tyle ode mnie bez odbioru pozdrawiam :)

    P.S. i ja forsterowi zaufałem jednak 6 miesięcy wspólnego gadania,śmiania się i planowania zrobiło swoje porostu z gruntu rzeczy jestem dobrym i ufnym człowiekiem ale jak juz zrobiliście taka akcje niech ten co go udwal niech się przyzna czy jednak w głębi siebie wstyd się ujawnić przed wszystkimi co? ze się zrobiło takie gówno nie dziwie sie ;) ja obstawiam agenta brown albo luthera

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Barry ().

  • Dlatego o kontrowaniu wole nie snuc domyslow bo nie wiem co w ilu slotach lecialo i mnie to nie interesuje. Ty nie wierzysz w nietrafienie majac czasy? Piszesz tak jakbys gral w te gre drugi raz w zyciu - kto by co kontrowal? Elam byl na moonie Ulissa, a Uliss musial logowac i zbierac zlom. Fizycznie mogli kontrowac tylko jedna flote od Was i to nie Twoja, bo na Twojej za duze straty, a Ty miales za duzo reckow zeby to sie oplacalo. Za duzo GSow w PUSHU za malo szybkiej zeby takie kontry wyszly i za malo reckow.


    A co do odrzutu spolecznego - masz racje. Patrzac z boku moge to porownac do sportu, ktory nota bene jest mi bliski zawodowo - w kazdej dyscyplinie, trzeba rownac do najlepszych. Nie mozna szukac wymowek w stylu "tamci sa lepsi bo robia to i tamto". To trzeba tez tak robic, i tyle.

    Nikt z bioracych udzialu w starciu, nie ma czystego konta na pregierzu, i nie ma co nawet o tym dyskutowac.

    Podsumowujac - to tylko gra, raz na wozie, raz pod wozem, taka kolej rzeczy.

    Wesolych Swiat Wszystkim bioracym udzial w starciu zycze! ;)


    PS. Przeciez i tak uciekles reckami tylko dlatego, ze dzieki bugowi w grze recki u Generala pala 1szt deuteru. Bo inaczej nic by z nich nie zostalo, chyba zebys je teleportowal, wtedy bys stracil tylko zlom ktory wiozly.


    Uni 21
    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879% / ST

    Uni Virgo
    ex Top 1 flota


    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.

    ex-GO Xanthus
    ex-Rising
  • exRising napisał(a):

    Dlatego o kontrowaniu wole nie snuc domyslow bo nie wiem co w ilu slotach lecialo i mnie to nie interesuje. Ty nie wierzysz w nietrafienie majac czasy? Piszesz tak jakbys gral w te gre drugi raz w zyciu - kto by co kontrowal? Elam byl na moonie Ulissa, a Uliss musial logowac i zbierac zlom. Fizycznie mogli kontrowac tylko jedna flote od Was i to nie Twoja, bo na Twojej za duze straty, a Ty miales za duzo reckow zeby to sie oplacalo. Za duzo GSow w PUSHU za malo szybkiej zeby takie kontry wyszly i za malo reckow.


    A co do odrzutu spolecznego - masz racje. Patrzac z boku moge to porownac do sportu, ktory nota bene jest mi bliski zawodowo - w kazdej dyscyplinie, trzeba rownac do najlepszych. Nie mozna szukac wymowek w stylu "tamci sa lepsi bo robia to i tamto". To trzeba tez tak robic, i tyle.

    Nikt z bioracych udzialu w starciu, nie ma czystego konta na pregierzu, i nie ma co nawet o tym dyskutowac.

    Podsumowujac - to tylko gra, raz na wozie, raz pod wozem, taka kolej rzeczy.

    Wesolych Swiat Wszystkim bioracym udzial w starciu zycze! ;)


    PS. Przeciez i tak uciekles reckami tylko dlatego, ze dzieki bugowi w grze recki u Generala pala 1szt deuteru. Bo inaczej nic by z nich nie zostalo, chyba zebys je teleportowal, wtedy bys stracil tylko zlom ktory wiozly.
    Dobre porównanie z tym sportem, między innymi dlatego np. w piłce nożnej obecnie oglądamy bandę symulantów zamiast widowiska.
    Ale cóż, są ludzie którzy się temu przeciwstawiają i tacy którzy się temu poddają, nawet za cenę bycia pośmiewiskiem.

    Poza tym z czego Ty się tłumaczysz chłopie, drzazgi w czyimś oku wypatrujesz nie widząc kłody we własnym.
  • za taki numer ktory odwalil Forster zostalby polamany u mnie na dzielni. tak- polamany. doslownie skakaliby po nim.

    kumpli sie nie sprzedaje a honor trzeba miec, chyba ze dla kogos dobre imie znaczy mniej niz kilka cyferek- wtedy nic tylko wspolczuc. ja rozumiem ze to "tylko" lub dla niektorych "az" gra ale nawet tutaj jakies zasady moralne obowiazuja.

    walic to. jak najdalej od tego uni i tych graczy... pomyslec ze kiedys marzylo mi sie byc u nich w soju... pewnie by mnie wzieli tylko po to zeby mnie zezlomowac;d ehhh... banda ciotexow
    No Sacrifice, No Victory...
    Punish and Enslave

    przed zlomem nie ucieknie nikt, nawet Hitler xDDD ---> youtube.com/watch?v=B1v_YTE5dOg
  • Aj Rising ty to nawet największe gówno potrafisz ubrać w piękne słowa nie ma co jak taki typowy oszust ale gówno jak byś go pięknie nie opisał pozostaje niestety gównem, pasujesz tam do tego soja niema co wiec trzymaj się ich tak jak to robisz do tej pory nie zdziwię się jak tam grasz pod jakims innym nickiem nawet i albo gówno wiesz w co wątpię albo udajesz tylko po co? powiem ci wprost normalnie chłopie piszesz bzdury na każdy temat jaki w swoim postach poruszasz nie było jak kontrować?
    Po 1. jaki złom ulis by miał zbierać jakbyśmy cofnęli? z forstera? :E
    po 2. jak masz dokładny czas wysłania floty i zawrócenia to jak ty możesz tego nie trafić? masz wszystko jakie statki lecą na jaki procent itp wszystko...a im wiecej slotów tym dla was lepiej - mniej start, ja akurat leciałem w 2...
    po 3. jak nie było czym kontrować? mam wkleić screnny 10 czy 15 atatkow po 1,5kk lm 200k ow i 100k panca?które wyleciały pare sek po starciu po moje recki? , madzia zdieła urlop w sekundzie starcia z flota na monie , inny_koles tez , ulis miał gotowa cala flote z szatorskiem i sorym tez bo podstawiłili tylko gsy. ba nawet supreme czekał na swoim multi na sygnał.
    po 4 forsterowi wracała flota do układu z którego ja leciałem wiec raczej bym nie zebrał nic z tej kontry bo z układu na pewno by mi trafil recki przy wiosłowaniu...
    po 5. push dorobił szybkiej floty na tyle ze by mnie złożyli bez elama bez problemu
    po 6. nie uciekłem dzięki bugowi reckami.. to już jest szczyt nie trafiliście ich nie bylisćie nawet blisko, uciekłem nimi na planetę i fakt faktem poleciałem nimi bez dexu ale mogliśmy się bawić w kotka i myszke aż nikt z was by nie miał dexu a poza tym gdyby buga nie było to bym dex dla nich zabezpieczył miałem jeszcze 700kk dexu którym uciekłem odzienie
    po 7. nie jestem typem człowieka który próbuje ratować swoja flotę i ma wyjeb... na kamratów lotu wylecilismy razem to się razem rozbiliśmy mogłem cofać flotę w trakcie lagu i liczyć ze nie uwzględni jej jak na librze jak zobaczyłem ze cały push się zapalił tego tez nie zrobiłem dlaczego? nie zrozumiesz jak i nie rozumiesz histori tego swetra
    po 8. jak chcesz sciemniać, przeinaczać lub porostu wypowiadać się bez wiedzy na dany temat to sobie chłopie daruj, coś mówiłeś o wytrawnych złomiarzach a trzeba ci to wszystko w pkt tłumaczyć? :E :E :E
    po 9. nikt z was tego nie zrozumie ale ja czuje się wygrany i z otwarta przybłcią idę dalej ciągle wierząc w przyjaźń , macie mnie w reckach i tyle

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Barry ().

  • Barry napisał(a):

    po 7. jak chcesz sciemniać, przeinaczać lub porostu wypowiadać się bez wiedzy na dany temat to sobie chłopie daruj
    Wlasnie to zrobiles, wiec racja, nie bede sie wypowiadac, byc moze nie znam sie na tej grze i masz racje...Przepraszam, ze sie wtracam w takie duze ST. Takze jeszcze raz gratulacje dla calej Ferajny i szybkiego przetopu zycze oraz Wesolych Swiat raz jeszcze!

    Pozdrawiam, Rising


    Uni 21
    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879% / ST

    Uni Virgo
    ex Top 1 flota


    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.

    ex-GO Xanthus
    ex-Rising