Specjalne planety w galaktyce 16-22.12.2019 - jak to działa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Specjalne planety w galaktyce 16-22.12.2019 - jak to działa

    Witam,

    1 - Czy tu można znaleźć przedmioty do pól na planecie ? (w tym złoto +15) ?

    2 - Jak ten event działa, może ktoś opisać ? Co słac, gdzie, zasady. Chyba ze odpowiedz na 1 pytanie to NIE - to mozna zamknac temat.

    Pozdrawiam
    Sprzedam metal na Quantum.
    Nick w grze: Muniekk
  • Z tego co kiedys czytalem to nie mozna znaleźć właśnie pol planety/ksiezyca i moons.

    Wysylasz najszybszy jeden statek i raz na 24 h masz drobną szansę że wypadnie jakiś przedmiot typu detroid.
    Nie może być to sonda, ale np 1 krazek czy pionier sie sprawdzi, żeby był RW

    Ja sam nie biore udzialu tym razem bo wyslalem kilka statkow i za kazdym razie dostaje jakis dziwne błędne wiadomosci, a kiedyś była to informacja: Zawiedziona flota wraca... spróbuj ponownie.

    Edit: Dziś już działa, dostałem dopalacz kryształu, ale nie wiem czy w ogole jest możliwość uzyskania wiecej niż jednego przedmiotu dziennie z asteroid, bo po tym jednym same informacje, że nic nie ma z 10 innych. może pech

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Revenine ().