Wydłużenie czasu badania (badania trwające przed aktualizacją)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • wampek napisał(a):

    przekazać opis błędu wyżej każdy potrafi.
    Czytając niektóre posty, to nawet z tym bywają problemy.
    Wypowiadam się w tematach, na które mam wpływ i nie jest to tylko sfera życzeń i nadziei. Proszę brać pod uwagę, że sytuacja jest napięta zarówno dla Was jak i dla nas, mamy ręce pełne roboty i osobiście nie mam czasu schylać się do niskolotnych zaczepek. Jeśli ktoś chce z nami współpracować, niech sobie daruje smętne komentarze i wywody - skupmy się na konkretach.

    Wracając do meritum tego wątku, problem wciąż będzie obejmował sytuację z badaniami, które trwały przed wprowadzeniem aktualizacji.
    Nowo rozpoczętych badań, problem ma nie obejmować - jeśli jest inaczej, prosiłbym o wyprowadzenie mnie z błędu.
  • Art napisał(a):

    problem wciąż będzie obejmował sytuację z badaniami, które trwały przed wprowadzeniem aktualizacji.
    Czyli jak ktoś robi badanie od paru miesięcy, to niech się nie denerwuje, tylko włączy je od nowa, wtedy nie będzie mu wydłużało czasu badań przy użyciu "SKRÓCENIA" - świetne rozwiązanie.

    Emerytowany lotnik - 856.607,43%

    " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
  • Jestes pracownikiem firmy wiec sie zala a co maja robic jak znikasz i nie djesz zadnych odpowiedzi(jak to masz w zwyczaju) to sie czepiali GO wtedy jesli nie widzisz tu zwiazku to jestes malo spostrzegawczy a jakos nie dziwie sie ze gorycz narasta maja ku temu pelne podstawy wiec polecam grubsza skore :P
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • @Elmo[Wieiworak] Problem w tym, że owe 'żalenie się' ma tu tylko jedną formę. Może niektórych to bawi, ale na dłuższą metę jest to po prostu męczące. Skórę mam grubą, hodowaną od lat. Ale nie mogę pozwolić na wolną amerykankę tylko dla samej frajdy gawiedzi, która ma jeden cel - zgnoić osoby, które i tak nie mogą wyłączyć rynku. Reszta zarzutów to absurdy w stylu - "były święta, ale Art bierze za coś pieniążki". Pragnę zauważyć, że czepiam się wyjątkowo kąśliwych i niskolotnych postów. Nikt z Zespołu nie ma ochoty czytać pseudo wywodów osób, które na wszystkim się znają i potrafią wyłącznie wytykać paluszkiem :)

    Dlatego proszę zakończmy tę pogadankę. Są ważniejsze rzeczy do zrobienia.
  • Art napisał(a):

    zgnoić osoby, które i tak nie mogą wyłączyć rynku.
    A nie mogłeś tego po prostu napisać w sytuacji gdy wszyscy o to prosili? Jak sam zauważyłeś, wielu tutaj jest znawcami tylko z nazwy i nie wiedzą co leży w Twojej gestii a co nie... jak nic nie możesz zrobić, to wypadałoby chociaż o tym poinformować. To też jest forma odpowiedzi.
    Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
  • wampek napisał(a):

    Art napisał(a):

    zgnoić osoby, które i tak nie mogą wyłączyć rynku.
    A nie mogłeś tego po prostu napisać w sytuacji gdy wszyscy o to prosili? Jak sam zauważyłeś, wielu tutaj jest znawcami tylko z nazwy i nie wiedzą co leży w Twojej gestii a co nie... jak nic nie możesz zrobić, to wypadałoby chociaż o tym poinformować. To też jest forma odpowiedzi.
    To był ciężki okres. Niewielki dostęp do informacji, ogólny marazm. Wybacz, że nie napisałem "przepraszamy ale nie możemy wyłączyć rynku" - gracze błędnie zakładają, że mamy moc sprawczą i o ile w jednym wypadku, chyba cudem udało mi się cokolwiek zdziałać niedzielny wieczór, to nie oznacza, że coś takiego jest normą. Uważam jednak, że jeśli czegoś nie wyłączyliśmy, to oznacza, że tego się nie da zrobić. Tłumaczenie na każdym kroku z każdego posunięcia, w tym jakże krytycznym okresie nie miało sensu. Gdyby czas wprowadzenia aktualizacji byłby inny, to sprawy potoczyłyby się zupełnie inaczej. Mogę mieć jedynie nadzieję, że osoba odpowiedzialna, która zadecydowała o aktualizacji przed świętami, zapamięta tę decyzję i nie popełni jej ponownie.

    justvroum napisał(a):

    Dopisałem również, iż zbadam dokładnie jak działają badania i przyspieszanie ale mój post oczywiście trafił do kosza. Obrażasz mnie na każdym kroku próbując dyskredytować moją osobę, zastanów się kto tu jest trollem.
    (odniosę się do skasowanego posta)
    Tu leży Twój problem. Każdą merytoryczną wypowiedź w wątku okraszasz czymś, co automatycznie kieruje Twój post do kosza. Przestań to robić. Mimo kolejno kasowanych postów, nie dociera do Ciebie aluzja. Twój upór niczemu nie służy, niczego nie naprawi, a zwiększa tylko irytację.
    Badaj sprawę, jeśli nowe badanie także będzie błędnie skracane, zapraszam do otwarcia nowego wątku.

    Wątek zamykam. Jeśli komuś przydarzył się błąd z już trwającym badaniem, które zostało wydłużone zamiast skrócone. Zapraszam do kontaktu poprzez Support.

    Ten wątek pozwolę sobie zamknąć.