Autouzupelnianie floty

• Zgłoszone
  • Co za bzdury! Nigdy nie widziałem czegoś takiego, aby GF dało autouzupełnienie parametrów do misji Atakuj...

Zespół AGR udostępnia za darmo swój projekt. Nie oczekujcie, że na pstryknięcie palcem dostaniecie oficjalną aktualizację. Dżyzas... Nie chcę tu nikogo obrażać, ale trzeba mieć naprawdę iq ziemniaka, żeby (samemu, świadomie dodając osobno rozszerzenie) tego nie ogarniać. Ja sam nie jestem programistą, ale domyślam się, że oni teraz starają się poprawiać co trzeba. Jak małe dzieci... Mama jeść! Mama pić!
  • Bearded wrote:

Co za bzdury! Nigdy nie widziałem czegoś takiego, aby GF dało autouzupełnienie parametrów do misji Atakuj...

Zespół AGR udostępnia za darmo swój projekt. Nie oczekujcie, że na pstryknięcie palcem dostaniecie oficjalną aktualizację. Dżyzas... Nie chcę tu nikogo obrażać, ale trzeba mieć naprawdę iq ziemniaka, żeby (samemu, świadomie dodając osobno rozszerzenie) tego nie ogarniać. Ja sam nie jestem programistą, ale domyślam się, że oni teraz starają się poprawiać co trzeba. Jak małe dzieci... Mama jeść! Mama pić!

Kiedy bedzie AGR dzialac ? :E

zartuje....robie se jaja bo na rynku akurat nie mozna nic kupic 1 do 1 :E
    Kupię deuter na Quantum, dobre przeliczniki.
    Nick: Muniek_1987
  • Bearded wrote:

Co za bzdury! Nigdy nie widziałem czegoś takiego, aby GF dało autouzupełnienie parametrów do misji Atakuj...

Surowce: 2,97Mln
    Łup: 50%Szansa na przechwycenie sond: 0 %
    Floty: 0Obrona: 0
    najeżdżasz kursorem na surowce w RS i się otwiera dodatkowe okno łupu i to jest wbudowane w grę a nie agr
  • Poka_Bydlaka wrote:

Może chodzi o to, że przed upem sugerowało na podstawie wcześniejszych wysłać ilości jakie już zostały wysłane.
    A teraz nie ma tych wartości.
    Nie, tak jak @edes pisał na starej wersji działało, sprawdzałem w rs Łup i pojawiały się liczby ile Mt albo ile DT klikalo się i przenosilo cię w okno floty i było już uzupełnione ile Mt wysłać.

Bearded wrote:

Żadne bzdury... To może grasz w inną grę??

Uni Taurus [ON]
  • Otwieranie raportu i najezdzanie na surke ? To 22 slotu bedziesz wysyłał 15 minut.
    Nie chce sie chwalić ale jak chodzi o idlaki jestem szybszy od bota, szybszy od clint eastwooda w westernie, szybszy od sond :E

Otwierasz w kolejnych zakladkach 22 raporty, wszedzie wpisujesz po prostu zawyzoną liczbe MT np po 400 wszedzie, wysylasz. Spalanie to i tak 2 tys deut max za slota. Szybciej nie da sie tego zrobic.
  • Maniak87 wrote:

Widzę że nikt nie wie o co Kaman... Wy serio ręcznie wklepujecie liczbę mt???

Przy 22 slotach mam klikac osobno kazdy raport, wysylac MT i na nowo wchodzic do dziallu Wiadomosci raporty i znowu od nowa ?

Otwierasz 22 osobne taby/okna z ogame i przeklikujesz, tak teraz wpisuje recznie.
  • Muniek wrote:

Szybciej nie da sie tego zrobic.
    Przed aktualizacją dało się, owszem. Na szybszych flotowo uni wystarczyło mieć w zakładkach gotowe linki z rozszerzeniem &type=1&routine=3&am203=x (x - liczba transporterów). Top farmy, bez znaczenia czy ktoś skanował, czy nie, bo i tak znajdą się tacy co lecą mimo to. Największe łupy oczywko nad ranem. Ale u mnie to już przeszłość, bo swoje się nachapałem :)
  • Bearded wrote:

Muniek wrote:

Szybciej nie da sie tego zrobic.
    Przed aktualizacją dało się, owszem. Na szybszych flotowo uni wystarczyło mieć w zakładkach gotowe linki z rozszerzeniem &type=1&routine=3&am203=x (x - liczba transporterów). Top farmy, bez znaczenia czy ktoś skanował, czy nie, bo i tak znajdą się tacy co lecą mimo to. Największe łupy oczywko nad ranem. Ale u mnie to już przeszłość, bo swoje się nachapałem :)

Nooo to już troche fantazja jak dla mnie. może to działać przy zapisanych iluś tam farmach faktycznie. Przy farmieniu non stop to już trzeba skanować by po puste nie leciec.

Maniak87 wrote:

genialne!! grajac na tel bede otwieral 24 zakladki by wyslac farming... i klepal po 400 mt gdy musze wyslac 200.... brawo ty...

Na komorce to Diablo 4 proponuje a nie ogame. Liczy sie szybkosc w farmieniu, ja mówie w ilosciach +/- 400 slotów dziennie.
  • ok na twoim uni tak flota x5

ale na taurusie gdzie gra 100 osob moze i nie ma az takiego przepychu.. to po co...
    20 min i 24 sloty ogarniete.. jesli wiesz gdzie puscic ss... a druga sprawa nie bede lazil z laptopem do pracy by wysylac flote...

Uni Taurus [ON]
  • Słyszałem legendę o gościu, który wybił się na top10 latając tylko na farmy. Klikał po 400 slotów i wyciągał prawie miliard surki dziennie. Pewnie miał ściągacz ortopedyczny na nadgarstku, ale w niecały rok przeleciał 3500 pozycji rankingu. Zero kopalń, zero floty. Można? Można...

Żartuję...