Nowe Ogame wersja 7,1 czy to będzie eldorado dla Multikonciarzy???

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nowe Ogame wersja 7,1 czy to będzie eldorado dla Multikonciarzy???

    Zapraszam na luźną dyskusje - jak tak patrzę, a i zauważyli też to moi Sojusznicy oraz Przyjaciele że teraz na legalu będzie można pushować się na potęgę na tym śmiesznym ryneczku

    np. kupujemy 1000 MT za którego płacimy 2kk Metalu i 2kk Kryształu i wystawiamy go na ryneczku za maksymalną kwotę czyli 6399998 minus prowizja 111.999 co daje nam w zaokrągleniu 6,28kk czystego kryształu czyli reasumując mamy czysty zysk nic tylko wystawiać dla multikont "Okazje"

    jak w czymś się mylę to proszę mnie sprostować :P

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Witam
    Zapraszam do zgłaszania potencjalnych multikont, i kont ściśle współpracujących do sprawdzenia :)
    Wasz GO
    <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
    <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
    <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

    Jakiego kształtu są chmury?

    "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
  • Mihusz napisał(a):

    Witam
    Zapraszam do zgłaszania potencjalnych multikont, i kont ściśle współpracujących do sprawdzenia :)
    Wasz GO
    To oczywiste - lecz po co robić furtkę potencjalnym oszustom???
    po to zmienione zostały zasady handlu aby choć trochę ukrócić proceder gry nie fer, to teraz producent stwarza kolejny problem, który będzie rodził patologie tej gry - jest takie fajne Polskie przysłowie "Okazja czyni złodzieja" i tak będzie w tym wypadku

    tu nawet nie trzeba miećmultikont, wystarczy że słabsi gracze będą zmuszani kupować od silniejszych aby mieć jakąś ochronę masakra

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Mihusz napisał(a):

    Witam
    Zapraszam do zgłaszania potencjalnych multikont, i kont ściśle współpracujących do sprawdzenia :)
    Wasz GO
    a to jest jakis zakaz wspolpracy ? nie ma przeciez o tym nic w regulaminie :O nie mowie o multi, ale 10 osob moze prowadzic konta dla kolegi tylko z mysla o pushowaniu go i co mu zrobicie ? nic
    ten rynek to jest okno do w pelni legalnego pushu i bez wprowadzania zmian nie mozecie graczom nic zrobic, bo przeciez regulaminowo korzystaja z mozliwosci, jakie daje im gra
    nie zrozumiale jest dla mnie jak mozna wprowadzic taka aktualizacje, poprostu nie moge tego pojac :)
    mam nadzieje ze GF swoja glupota doprowadzi ta gre do jeszcze wiekszego upadku -_-
  • No co zrobisz? Nic nie zrobisz :P
    Jedyne co pozostaje, to liczyć, że największy pusherzy szybko się znudzą wynikiem osiągniętym przy minimalnym wysiłku i zwyczajnie odejdą.
    Na razie będę sobie spokojnie klikał (byle dex ode mnie kupowali bez rynku, po normalnym przeliczniku :> ), żeby chociaż do top 100 się dokulać, a jak sytuacja na uni się pogorszy to po prostu skończę przygodę po raz drugi (tym razem bez żalu).
    Uni1: Maki Maki vel Gin [ETREA] - RIP
  • Mihusz napisał(a):

    Witam
    Zapraszam do zgłaszania potencjalnych multikont, i kont ściśle współpracujących do sprawdzenia :)
    Wasz GO
    Mihusz wez zerknij na Pana martinsco z ST bo to troche nierealne nawet jak dla mnie nolifa jest nierealne palic sie 24h na dobe na kazdej planecie bez minutowania :D

    Co do rynku to jak na razie nie widzialem jeszcze jakis przekretow, ale zobaczymy jak to bedzie. Sam preferuje kupowac dex normalnie, aczkolwiek niektore ceny np za pelzacze od Owcy troche smieszne :D 800kk paliwa za 10 pelzaczy :)
  • Bunny napisał(a):

    Mihusz napisał(a):

    Witam
    Zapraszam do zgłaszania potencjalnych multikont, i kont ściśle współpracujących do sprawdzenia :)
    Wasz GO
    Mihusz wez zerknij na Pana martinsco z ST bo to troche nierealne nawet jak dla mnie nolifa jest nierealne palic sie 24h na dobe na kazdej planecie bez minutowania :D
    Co do rynku to jak na razie nie widzialem jeszcze jakis przekretow, ale zobaczymy jak to bedzie. Sam preferuje kupowac dex normalnie, aczkolwiek niektore ceny np za pelzacze od Owcy troche smieszne :D 800kk paliwa za 10 pelzaczy :)

    Co tam Bunny płaczesz, dobra praca pozwala siedzieć długo na Ogame :)
    Pozdrawiam ;)
  • MartinSco napisał(a):

    Bunny napisał(a):

    Mihusz napisał(a):

    Witam
    Zapraszam do zgłaszania potencjalnych multikont, i kont ściśle współpracujących do sprawdzenia :)
    Wasz GO
    Mihusz wez zerknij na Pana martinsco z ST bo to troche nierealne nawet jak dla mnie nolifa jest nierealne palic sie 24h na dobe na kazdej planecie bez minutowania :D Co do rynku to jak na razie nie widzialem jeszcze jakis przekretow, ale zobaczymy jak to bedzie. Sam preferuje kupowac dex normalnie, aczkolwiek niektore ceny np za pelzacze od Owcy troche smieszne :D 800kk paliwa za 10 pelzaczy :)
    Co tam Bunny płaczesz, dobra praca pozwala siedzieć długo na Ogame :)
    Pozdrawiam ;)
    gdzie bys nie pracowal, musi byc tam bardzo nudno, skoro wolisz klikac podglad WSZEDZIE xD no chyba ze to nie Ty klikasz, oh, wait.... Swiecisz zawsze, nawet gongi na aktach dostawales, pewnie praca :)
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    np. kupujemy 1000 MT za którego płacimy 2kk Metalu i 2kk Kryształu i wystawiamy go na ryneczku za maksymalną kwotę czyli 6399998 minus prowizja 111.999 co daje nam w zaokrągleniu 6,28kk czystego kryształu czyli reasumując mamy czysty zysk nic tylko wystawiać dla multikont "Okazje"
    Tylko, że dużo osób tak robi żeby zarobić głownie sprzedając rozpruwacze i pioniery.
  • Apofis napisał(a):

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    np. kupujemy 1000 MT za którego płacimy 2kk Metalu i 2kk Kryształu i wystawiamy go na ryneczku za maksymalną kwotę czyli 6399998 minus prowizja 111.999 co daje nam w zaokrągleniu 6,28kk czystego kryształu czyli reasumując mamy czysty zysk nic tylko wystawiać dla multikont "Okazje"
    Tylko, że dużo osób tak robi żeby zarobić głownie sprzedając rozpruwacze i pioniery
    Na naszym uni to nie za bardzo. Rozpruwacze widziałem chyba ze 3 razy tylko, z czego 10 za 2kk700k kryształu wisi już jakieś 3 dni. Ogólnie mam wrażenie, że jak komuś zależało na Rozpruwaczach, to ma je z generała. Z Pionierami z kolei jest ten problem, że jak ktoś nie jest Odkrywcą to raz kupione 10 sztuk starczy mu na baaardzo długo i rynek szybko się nasycił. Chyba tylko Pełzacze w miarę ludzie jeszcze kupują, o ile nie odbiegają za bardzo od standardowego przelicznika.
    Uni1: Maki Maki vel Gin [ETREA] - RIP
  • jibrill napisał(a):

    Na naszym uni to nie za bardzo. Rozpruwacze widziałem chyba ze 3 razy tylko, z czego 10 za 2kk700k kryształu wisi już jakieś 3 dni. Ogólnie mam wrażenie, że jak komuś zależało na Rozpruwaczach, to ma je z generała. Z Pionierami z kolei jest ten problem, że jak ktoś nie jest Odkrywcą to raz kupione 10 sztuk starczy mu na baaardzo długo i rynek szybko się nasycił. Chyba tylko Pełzacze w miarę ludzie jeszcze kupują, o ile nie odbiegają za bardzo od standardowego przelicznika.
    Rozpruwacze u nas rzadko też są no ale są pionierów sporo, no do floty trochę kupują nie do exp też. Jak ktoś wybrał zbieracza żeby mieć więcej eko a chce mieć trochę rozpruwaczy to musi kupić za wszelką oferowaną cenę i robi się drogi ten statek w zakupie ale eko większe to można :D .
  • Jak ktoś wybrał zbieracza to z reguły lubi to typowo górnicze dłubanie w excelu i szybko sobie przekalkuluje czy taniej nie wyjdzie samodzielne postawienie innych statków sumarycznie równie skutecznych co Rozpruwacze.
    Żeby nie było, sama koncepcja rynku bardzo mi się podoba (szukając większych lub mniejszych okazji na razie wychodzę na + 8) ), szkoda tylko, że został on stworzony dla utopii, w której ludzie nie grają w Ogame całymi rodzinami, z psem, kotem i jego myszką włącznie :P
    Uni1: Maki Maki vel Gin [ETREA] - RIP