STOP aktualizacji do wersji 7.0 na starych uniwersach! Wpisujcie się!!!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • STOP aktualizacji do wersji 7.0 na starych uniwersach! Wpisujcie się!!!

      Otrzymałem właśnie zaskakującą i całkowicie oburzającą mnie wiadomość, że wersja gry zostanie zaktualizowana do wersji 7.1. KATEGORYCZNIE nie wyrażam na to zgody. Założyłem konto na uniwersum Kalyke dlatego, że jest to ostatnie uniwersum, na którym panują stare zasady. Narzucenie tych zasad graczom, którzy grają na starszych uniwersach gdyż nie życzą sobie nowych - w moim odczuciu zupełnie nieudanych pomysłów byłoby skandaliczne. Włożyłem w grę dużo czasu i wysiłku i nie godzę się na taką ingerencję w grę. Tym bardziej, że jest to zabieg całkowicie idiotyczny, również z marketingowego punktu widzenia. Niedawno kupiłem na koncie antymaterię za 300zł - całkowicie legalnie, przez paysafecard. Kupiłem ją dlatego i wyłącznie dlatego, że miałem pewność, że nowe zasady obowiązywać będą wyłącznie na nowopowstających uniwersach. Zgodnie z regułą "nie zmienia się zasad w trakcie gry" domagam się anulowania zmian na starych uniwersach, zwłaszcza na uniwersum Kalyke. W przypadku wprowadzenia zmian oczekuję zwrotu pieniędzy wydanych na antymaterię, gdyż gra na nowych zasadach nie jest dla mnie w żadnym stopniu atrakcyjna.

      Takie zgłoszenie wysłałem do supportu. Wy też wysyłajcie.

      Jestem pewien, że co najmniej 75% graczy grających na starych uni tego nie chce. A jak ktoś chce to powstają ciągle nowe uniwersa więc może tam sobie iść.

      Apeluję do graczy, którzy sobie tego nie życzą. Wpisujcie się w ten temat. Niech nam zostawią stare uniwersa w spokoju!!!
      To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

      WRÓCIŁEM

      Kynyky

      Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
    • Da nie da. Próbować warto. Jaki sens wprowadzać to na starych uniwersach? No żaden. Więc czemu mieliby nam nie zostawić takiej gry jaką chcemy?
      To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

      WRÓCIŁEM

      Kynyky

      Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
    • Rozwijanie produktu to nie to samo co "zasady gry", także podchodzenie do tego z perspektywy "nie zmienia się zasad gry w trakcie trwania" jest błędne.
      Pamiętaj, że nie jesteś pionierem tego typu akcji. Identyczne zrywy były tworzone przez osoby, które myślały, że powstrzymają nowy interfejs OGame :x

      Firma Gameforge ma prawo rozwijać swój własny produkt wedle uznania, w żadnym miejscu umowy z użytkownikiem nie ma zapisu, który zabraniałby aktualizacji, bądź co jest bardziej kuriozalne, pozwalał na "wstrzymywanie" aktualizacji przez użytkownika wedle jego własnego uznania.

      Pozostaje teraz odnaleźć się w nowej rzeczywistości :)
    • Gram (z przerwami) od ok. 2004, zaczynałem na angielskim ogame, jak polskiego jeszcze nie było.
      Myślałem, że wprowadzenie oficerów zabije grę, ale jakoś przetrwała. Teraz wygląda na to, że Gameforge wreszcie udało się zabić Ogame.

      Cóż. Poklikam jeszcze chwilę, a z wiosną postaram się skończyć z Ogame raz na zawsze.
    • Art napisał(a):

      Rozwijanie produktu to nie to samo co "zasady gry", także podchodzenie do tego z perspektywy "nie zmienia się zasad gry w trakcie trwania" jest błędne.
      Pamiętaj, że nie jesteś pionierem tego typu akcji. Identyczne zrywy były tworzone przez osoby, które myślały, że powstrzymają nowy interfejs OGame :x

      Firma Gameforge ma prawo rozwijać swój własny produkt wedle uznania, w żadnym miejscu umowy z użytkownikiem nie ma zapisu, który zabraniałby aktualizacji, bądź co jest bardziej kuriozalne, pozwalał na "wstrzymywanie" aktualizacji przez użytkownika wedle jego własnego uznania.

      Pozostaje teraz odnaleźć się w nowej rzeczywistości :)
      HMMM... haha dobre rozwijanie gry xd xd xd


      chyba całkowite "|zabicie" gry :(

      Imperare sibi maximum imperium est



      ST#262 NEKKAR ON
      ST#2 WASSAT- OFF

      ST#87 Uni69 - OFF
      ST#67Fenrir - OFF
      ST#3 Dorado - ON
      ST łącznie - 421