nieprawidłowo wyświetlane surowce i inne błędy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • nieprawidłowo wyświetlane surowce i inne błędy

    1. w podglądzie surowce mam zaznaczone na czerwono tak jakbym nie miał już miejsca, choć miejsce jest i surowce się wydobywają



    2. do tego jak wejdę w wiadomości to surowcom na górze dodawany jest przecinek i 3 miejsca po nim.



    3. mam jeszcze jeden problem, bo odkąd wyskoczył mi ten błąd to zmniejszyła mi się ilość możliwych flot do wysyłania. do tej pory mogłem słać 13 flot (zbieracz, bez ludzików z kantyny, 11 poz komputerów), a teraz spadło mi do 11 bez żadnej przyczyny..

    edit:

    4. w rynku, chcę kupić statki, ale nie mogę kupić 1 sztuki, w polu ilość mam do dyspozycji minimum 10 sztuk, mniej nie chce się wbić..

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SimonS ().

  • ad1. Toto czerwone coś jest wyświetlane przez dodatek AntigameReborn, który obecnie nie działa prawidłowo na wersji 7.x. GF wciąż coś zmienia i miesza w kodzie gry, więc autorzy tego dodatku zabiorą się za naprawę i dostosowanie go do nowej wersji dopiero wtedy, gdy GF wypuści ostateczną wersję gry na wszystkie serwery. Tymczasem pozostaje albo nie zwracać na to uwagi, albo całkiem wyłączyć wtyczkę.

    ad3. Na Ledę dziś wprowadzono wersję 7.1 Link znajdziesz TUTAJ, Jednym z jej "nowości" jest:

    Rynek i sloty flot zostały rozdzielone (ilość slotów na rynku = poziom technologi komputerowej + sloty klasy zbieracz)

    • (zmiana w beta 5) Rynek działa ze slotami na rynku, tym samym dwa dodatkowe sloty od klasy zbieracza zostały usunięte

    Dlatego ubyło Ci dwa sloty.


    ad4. To kolejna nowość wersji 7.1


    Wprowadzono na rynku minimalną ilość.


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • mareczekz20 napisał(a):

    to dobrze Ci się wydaje, padają wszystkim sondy jeśli szansa na przechwycenie jest choćby 1%

    mareczekz20 napisał(a):

    JohnnyB napisał(a):

    A ze szpiegowaniem nic się nie dzieje? Mam wrażenie że padają mi wszystkie sony przy szansie na przechwycenia powyżej 0%.
    to dobrze Ci się wydaje, padają wszystkim sondy jeśli szansa na przechwycenie jest choćby 1% :/

    I to jest normalne? :) Coś jest planowane aby z tym zrobić?
  • JohnnyB napisał(a):

    Art napisał(a):

    ad.2 Jest to problem znany i oczyszczenie ciastek oraz cache powinno rozwiązać problem.
    Może chwilowo, po pewnym czasie problem dalej występuje. Co zamierzacie z tym zrobić? Tak się nie da grać.
    Dostaniesz taką samą odpowiedz - wyczyść cache i cookies. I tak co kilka dni.

    Wylogowanie na forum także pięknie działa - i co - nikt tyłka nie ruszy, aby to naprawić.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon