Event itemy na ekspach - jaka szansa

  • Rozwiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Event itemy na ekspach - jaka szansa

    Witam

    Czy jest wzór na znalezienie tego lub czy ktoś prowadził swoje badania ?

    Drodzy Gracze,

    w dniach 9-15.12.2019, przez cały dzień (00:01 - 23:59) podczas ekspedycji macie szanse zdobycia przedmiotów (tych samych, które są oferowane przez funkcję Import / Export i na aukcjach).

    Powodzenia!

    Wasz OGame.pl Team

    Pozdrawiam
    Sprzedam metal na Quantum.
    Nick w grze: Muniekk
  • te bonusowe ekspy to jakaś porażka jest. teraz niby miało być x9 antymatrixa, to posłałem (w sumie za cały event) ze 20 razy i efekt taki, że albo walka z wiatrakami, silnik się wykopcił lub paliwa brak na powrót, zrobili se impre i szofer na kacu. raz przywieźli 125k mety.
    :cursing:
  • Baju napisał(a):

    te bonusowe ekspy to jakaś porażka jest. teraz niby miało być x9 antymatrixa, to posłałem (w sumie za cały event) ze 20 razy i efekt taki, że albo walka z wiatrakami, silnik się wykopcił lub paliwa brak na powrót, zrobili se impre i szofer na kacu. raz przywieźli 125k mety.
    :cursing:

    Ten temat TYLKO o tym co napisałem, event z anty mam obcykany i do tej pory uzbierałem około 120 000.

    edit: w soju piszą że raczej 1 item dziennie wiec biorac pod uwagę bogate idlaki to raczej strata slotow.
    Sprzedam metal na Quantum.
    Nick w grze: Muniekk
  • Elkanen napisał(a):

    Muniek napisał(a):

    edit: w soju piszą że raczej 1 item dziennie
    I maja racje. Mozesz tylko raz dziennie cos zlapac. I z tego co sie orientuje to musisz atakowac statkami bojowymi. Cywilnymi nic nie zgarniesz chyba.

    A teraz przeczytaj co to za promo ma być. Jak nie rozpoznajesz - to jeszcze raz przeczytaj. Do skutku.

    Ma być promo znajdowania przedmiotów. Na pozycji 16 - ekspedycje. Bez ograniczeń (wiele dziennie - na oko - szansa ok 5% - ale wiekszosc to brązowe)

    To co ty pisałeś to asteroidy na pozycji 17 - zupełnie inne promo - wtedy jest ograniczenie 1 raz dziennie (00:00:00 - 23:59:59) - i dostajesz przedmiot złoty. I nie trzeba atakować bojowymi - mt także mi przywoziły przedmioty (choć lepiej kr atakować - szybsze sa).
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dexPL ().