[ TYLKO MY ] Wojownicy Zla 0% Vs ​[ LUMPY ] LUMPY MROKU 227529,55% Zakończona

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Krecik napisał(a):

    NarImmor napisał(a):

    Kolejny oszołom. Chyba chodzi Ci o konto Vicka, najpierw się przetopił w całości do śmierdziela, teraz gromadzi lewą surę na swoim dawnym koncie (Baron Uriel), i trzyma w układzie u śmierdziela 7 baniek krysi? :D

    cdn.discordapp.com/attachments…0696157839373/unknown.png
    Pushować to się trzeba umić :D Dwaj mocarze na urlopach - sponsoruje GF :D
    znowu farmazony narimmor bredzi na forum :D sprawdzaj info u GO zanim cokolwiek napiszesz. ja z ogame zrezygnowałem po wprowadzeniu wersji 7.0 życiu prywatnym na prawdę nie mam czasu już na siedzenie i doglądanie komuś konta, wiec dlaczego mówisz ze to moje konto?xD poza tym szukaj wśród swoich koleguf właścicieli różnych dziwnych kont, bo chyba ostatnio zimny wócił na uni? co prawda nie na długo, ale powrócił :D
    tiii czekaj czekaj, czy to czasem nie ty wisisz na banie za używanie buga?pewnie to jakaś pomyłka...

    :evil:
    a pamietam jak erka pisał do cyrax ze to ja i agresor bedziemy wisiec, bo wykorzystaliśmy to podczas mojego kończącego RW
    o bugu dowiedziałem się właśnie wtedy i to wtedy zacząłem bardzo sukcesywnie oglądać statystyki ogame nie mając nawet dostępu do uniwersum XD
    dokładnie wszystko opisując, o której godzinie dokonaliście buga ułatwiłem troche teamowi prace :D
    konto odzyskasz, ale chyba poleci troszeczkę w dół, a konto kochasia to dopiero poleci w dół, erka - nie martw sie kupisz sobie nowe, może na innym uni i o ile będziesz miał troche szczęścia to nie na tym co będę grał ^^ :D

    Krecik,
    pushować sie trzeba umić, racja, a zgłoszenia typu "hahah nabugowal sury a potem kupil flote vice sola" to w dupe mogą sobie wsadzić ;) każdy kończy gre w stylu jaki mu sie podoba i mi sie podobał taki... agresor był niżej do samego końca i o żadnym pushu mowy nie było :D przypominam, że np zanemu podobna sztuka sie nie udała, bo raz ze flote, która wybudował za sure z konta fabiana stracił^^ a dwa, że 16kkk musiał odesłać, całkiem nie wpadając na to - jako były GO - że dziedziczy odsyłkę z bana osamy :D ale przynajmniej lubię chłopaka, bo na jednym koncie siedzi od początku.

    podsumowując, pozdrawiam z urlopu, nie będę grał w ogame, wiec erka pewnie odetchnął :P
    i wam też to radze ;)
    Przepraszam wszystkich, których farmiłem niegrzecznie, no ale taka gra XD oprócz Sta111sia, jemu sie należało :D
    A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GitKOles ().

  • Lovelas, skończ już się tym wszystkim podniecać bo widać że ogame to nadal twoje życie.

    Spędzacie całe święta i sylwestra na Ogame jest czym się podniecać. :)

    Powiem Ci tylko tyle że mam tą całą grę głęboko w dupie a przedewszystkim takich frajerów jak ty, którzy myślą że są bogami tej gry i pozjadali wszystkie rozumy, na dodatek myślisz że jesteś ciach a to jest najśmieszniejsze.

    Podobnie jak Judasz aka Szymuś nie pokazałeś niczego innego jak nabijanie punktów.
    Tym samym kończę odpisywanie na wasze durne zaczepki w każdym poście. A teraz tańcz.

    Super Moderator wakat:
    proszę nie stosować wulgów i nie obrażać innych użytkownikó forum
    Electra/Quantum - OFF aggressive
    45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
    301.518%
    465.888%
    936.675 % exTOP 1 WORLD
    WEZN - OFF R32 [WSNR]
    21.336 %
    111.331 %
    82.675 %
    EUROPA - OFF R32 [LUMP]
    NORMA - ON ;] [LUMP]
  • Termin zakończenia wojny upłynął, nie widzę podliczenia wyniku, zwłaszcza z uwzględnieniem rw wstawionych po upływie regulaminowego czasu.

    Proszę przesłać mi zatem aktualny wynik, w inny wypadku sam podliczę w okolicach piątku.

    Temat zamykam.


    EDIT 10.01.2020 ==> podliczenie wyniku

    [ TYLKO MY ] Wojownicy Zla Vs [ LUMPY ] LUMPY MROKU
    0% vs 227529,55%


    LUMPY LUMPY MROKU
    5695,26%
    215735,49
    1615,33
    3112,05
    1371,42


    rw niezaliczone
    144599,53-przekroczenie czasu 48 godzin na zamieszczenie rw w temacie wojennym
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.