Pełzacz/Crawler - błąd wydobycia

  • Nie bug

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pełzacz/Crawler - błąd wydobycia

    Wartości boosta do produkcji zapewniane przez pełzacze nie odpowiadają ich opisowi.
    Zgodnie z opisem pełzacze "podnoszą produkcję metalu, kryształu i deuteru na danej planecie o 0,03%, 0,03% i 0,03% na każdą maszynę." Tak się składa, że na jednej z planet zgromadziłem ich okrągłe 2000, a zatem zgodnie z opisem produkcja na planecie powinna zwiększyć się dokładnie o 60%. Niestety nie działa to jak powinno i osiągany boost do produkcji jest mniejszy i wynosi w przybliżeniu jedynie 50 %.

    Screen:
    imgur.com/a/xKqL6N4
  • justvroum napisał(a):

    Maksymalny bonus jaki można wyciągnąć pełzaczami wynosi właśnie 50% :)
    To w takim razie warto byłoby to wyraźnie zaznaczyć w opisie statku, bo niestety na razie nie wynika to z żadnej informacji w grze - przede wszystkim ani z opisu statku ani z opisu klasy. Przyznam, że wybierając tę klasę liczyłem, własnie że będzie można podbijać produkcję w nieskończoność, a wprowadzenie capu na 50% dużo zmienia..
  • Aż z ciekawości sprawdziłem i faktycznie również nie mogę znaleźć nigdzie wzmianki o ograniczeniu, trzeba nam tu specmajstra @Art poprosić aby przekazał, że brakuje (albo nie i jesteśmy ślepi?)
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Kto wie jeszcze ile ostatecznie tego będzie.

    Jest w opisie nowej wersji: Wersja 7.0.0

    "Zwiększa produkcję metalu, kryształu i deuteru na wybranej planecie. Każdy pełzacz zwiększa produkcję o 0.03% do maksymalnych 50%"

    Pewnie na razie łatwiej dokonywać zmian na forum.

    Dużo elementów ma swoje opisy na forum a w grze nie. Dlatego jak ktoś wraca do OGame np. po 10 latach to zawsze odsyłam do przeczytania pełnych wersji: 4.0 5.0 6.0 a teraz bedzie i 7.0 jak wprowadzą.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik