Co się dzieje na serwerze LEDA !

• myślę, że 10 jest zdecydowanie mało korzystną godziną dla ogromnej ilości graczy, teraz nie można wysłać FSa, ludzie idą spać, idą do pracy, prawdopodobnie wielu z nich właśnie słałoby FSa do godziny 15-18 dnia następnego

czy awaryjnie włączony urlop będzie można zdjąć z pomocą operatora w dniu jutrzejszym?
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • czy awaryjnie włączony urlop będzie można zdjąć z pomocą operatora w dniu jutrzejszym?
    Tak, nie widzę tu problemu. Każdy urlop aktywowany po 22 może jutro zostać przez nas wycofany. Ale proszę liczyć się z czasem reakcji u nas.

Fsa można puszczać nawet przy blokad ie ataków.
  • Art wrote:

Przykro mi ale nie dogodzę wszystkim graczom. Jeżeli komuś nie pasuje termin, może włączyć urlop, ustanowić zasiadanie albo nic nie robić
    Ty nie rozumiesz :D
    Jakby była możliwość włączenia urlopu to bym to pewnie zrobiła... ale mimo braku ruchu flot (wszystko powinno wylądować) to urlopu włączyć się nie da bo wyświetla powiadomienie o aktywnych flotach....

Blokada musi być przynajmniej do wieczora, w przeciwnym razie prawie na pewno doświadczycie szybkiego upływu graczy na serwerze, który miał być przełomem...
    I ja nie mówię źle... Myślę, że to będzie najkorzystniejsze.
    Dajcie przynajmniej ludziom możliwość wyboru i odblokujcie możliwość włączenia urlopu mimo aktywnych flot....
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Art wrote:

Nie mamy takiej możliwości niestety
    Tak więc nie widzę innej opcji jak blokada ataków do 22, bo ja floty na moonie nie mam mimo, iż wylądować powinna 21:41. Pokazuje brak ruchu flot, urlopu włączyć się nie da. Wchodząc w zakładkę ruchu flot moje stacjonuj (FS) wyświetla jako wykonano, właśnie o 21:41....wykonano a nie doleciało :)
    Rozumiem, że jak po zakończeniu blokady o 10 dostanę złoma to będzie back up ?
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    I thank you all.
  • Ale ja nie chcę urlopu xD wolę blokadę do 22... urlop na 2 dni to za duża strata. wolę jeden dzień bez exp, niż dwa dni bez gry....
    Trudno wezmę jutro L4 w pracy i mam nadzieję, że po zdjęciu blokady znajdą się osoby, które też dzisiaj nie mogły wysłać FSa, a dla odmiany nie będą mogły isć na L4.... Ciekawe co po tym powie team jak nagle będzie masa zgłoszeń typu "Dostałem złoma, mimo iż nie mogłem zrobić FSa, a rano byłem w pracy"....:D
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    I thank you all.
  • Art zgloszenie o wlaczenie urlopu? A potem wniosek i zalaczniki by go zdjac?
    Serio? i to może poprzez ticketa?
    Jak wpadłes na ten pomysl, by blokada byla do 10 rano? W dodatku ogloszona / aktywowana kiedy część ludu pracującego od dawna jest juz w lożkach w objęciach Morfeusza?
  • agawa wrote:

Art zgloszenie o wlaczenie urlopu? A potem wniosek i zalaczniki by go zdjac?
    Serio? i to może poprzez ticketa?
    Jak wpadłes na ten pomysl, by blokada byla do 10 rano? W dodatku ogloszona / aktywowana kiedy część ludu pracującego od dawna jest juz w lożkach w objęciach Morfeusza?
    Też chciałbym poznać motywy tej przedziwnej decyzji
    Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
  • Art wrote:

Musiała paść obsługa wydarzeń na serwerze. Problem zgłosiłem, poproszę także o blokadę ataków do jutra do 10 rano.

Zróbcie backup i przywróćcie stan serwera z konkretnie ustalonej godziny. Sama blokada ataków zawiązała ręce generałom, podczas gdy odkrywcy mogą wciąż sobie latać na ekspedycje w dodatku bez obaw przed atakami innych graczy
  • Agresywny Szachista wrote:

Art wrote:

Musiała paść obsługa wydarzeń na serwerze. Problem zgłosiłem, poproszę także o blokadę ataków do jutra do 10 rano.
    Zróbcie backup i przywróćcie stan serwera z konkretnie ustalonej godziny. Sama blokada ataków zawiązała ręce generałom, podczas gdy odkrywcy mogą wciąż sobie latać na ekspedycje w dodatku bez obaw przed atakami innych graczy

Nie zgadzam sie, ja z expy ktora wracala w czasie bledu dostalem cos takiego:

Od:
    dowódca floty

Znaleźliśmy szczątki armady. Technicy od razu udali się do
    niemalże nietkniętych statków, starają się je ponownie uruchomić.

Następujące statki dołączyły do floty:
    Rozpruwacz: 9
    Sonda szpiegowska: 97
    Pierwszy taki ladny drop i mialbym go stracic bo ktos nie mogl polatac?