Flota Imperialna JN [COMA] vs. Bandit Nekkar [Elita] ~ 215.31% TOP 2 SOLO

• Flota Imperialna JN [COMA] vs. Bandit Nekkar [Elita] ~ 215.31% TOP 2 SOLO

New

witam kolejny raz! Obronca zostal juz spakowany w recki , a wiec skanilem okolice , w szczegolnosci moony , po skanie bylo widac ze calkowicie obroncy nie ma , wiec obronca zapomnial o flocie albo znowu przysnal :)
      Lekki dofarm i recki na styk zebraly caly zlom :)

Pozdro dla COMA z Kalyke , WSNR z Janice , buddy , sipka oraz XYZ

COMA rządzi!

Do nastepnego ;)

Dnia 03-12-2019 01:08:56 następujące floty spotkały się w walce:

Agresor Flota Imperialna JN [COMA]

Lekki myśliwiec 1.789
      Okręt wojenny 306
      Pancernik 57
      Pathfinder 157
      Krążownik 518

Obrońca Bandit Nekkar [Elita]

Mały transporter 470
      Duży transporter 3
      Lekki myśliwiec 727
      Krążownik 491
      Okręt wojenny 38
      Recykler 396
      Sonda szpiegowska 56
      Pancernik 24

Po bitwie...

Agresor Flota Imperialna JN [COMA]

Lekki myśliwiec 468 ( -1.321 )
      Okręt wojenny 306 ( -0 )
      Pancernik 57 ( -0 )
      Pathfinder 132 ( -25 )
      Krążownik 459 ( -59 )

Obrońca Bandit Nekkar [Elita]

Zniszczony!

agresor wygrał bitwę!

Agresor przejął:
      2.256.684 Metalu, 465.300 Kryształu i 375.306 Deuteru
      1.170.985 Metalu, 77.550 Kryształu i 62.551 Deuteru
      585.493 Metalu, 38.775 Kryształu i 31.276 Deuteru

Agresor stracił łącznie 7.770.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 30.567.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 14.815.200 metalu i 6.715.800 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 5.063.920 jednostek.

Szansa na powstanie księżyca 20%.
      Złom zebrany przez atakującego/atakujących.

Podsumowanie zysków/strat:

Podsumowanie agresor

Metal: 13.485.362
      Kryształ: 5.188.425
      Deuter: 151.133
      agresor zyskał łącznie 18.824.920 jednostek.

Podsumowanie obrońca

Metal: -23.362.162
      Kryształ: -9.665.625
      Deuter: -2.603.133
      obrońca stracił łącznie 35.630.920 jednostek.

Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    • New

Keanu_U19 wrote:

Stało bez FS czy tez tak „załatwione” jak konto Zarakiego od Nas z sojuszu? Oddał Ci za friko na złom czy kupiłeś? Nie zaprzeczaj chociaż, miej jaja i napisz wprost. Każdy wie jak grasz, ale czego można oczekiwać bo kimś z sojuszu WSNR...
      Czlowieku o czym Ty do mnie mowisz teraz ?
      masz mnie za idiote , jakie konto zaraki ??
      a czy jak gralem z WSNR czy ZS to odrazu jestem inny?
    • New

Chociaż wstydu sobie oszczędź mówiąc ze nie wiesz co to za konto Zaraki Kenpachi. Ale jak już tak bardzo chcesz - tydzień temu niejaki James Tiberius Kirk dołączył do Naszego sojuszu, na Discordzie ustawił nick Flota Imperialna JN, po tym jak spytałem czy to amen stwierdził ze zbieżność nickow i zmienił na samo Tyberius, dzień później bierze konto od Zaraki Kenpachi, oba konta dostają zloma od Ciebie. Wiadomo - Out z sojuszu. Wczoraj napisałes do jednego z Naszych graczy by nie farmil Zarakiego bo to Twoja moonowka. Chcesz coś dodać?
    • New

amen0688 wrote:

Keanu_U19 wrote:

Stało bez FS czy tez tak „załatwione” jak konto Zarakiego od Nas z sojuszu? Oddał Ci za friko na złom czy kupiłeś? Nie zaprzeczaj chociaż, miej jaja i napisz wprost. Każdy wie jak grasz, ale czego można oczekiwać bo kimś z sojuszu WSNR...
      Czlowieku o czym Ty do mnie mowisz teraz ?masz mnie za idiote , jakie konto zaraki ??
      a czy jak gralem z WSNR czy ZS to odrazu jestem inny?
      A pisałem na DiD Leda, że Amen czy jak mu tam Flota Imperialna to hipokryta.
      Dla Ciebie nie ma tutaj miejsca.
      Za swoje oszustwa i drogi na skróty będziesz jeb..y za każde ST które tutaj wystawisz. Do momentu aż skończysz w śmieciarce.
      Z Ogejmem jest jak z alkoholizmem... Jedna bania i maraton 8)
      Powrót po 14 latach...
    • New

Od jakiegoś czasu śledzę to sie tutaj dzieję i pod każdym ST agresora.
      Gracza @dziadek barezi kojarzę go bardzo dobrze z Fenri. Chodź graliśmy w różnych sojach i nawet wojenkę ze sobą mieliśmy to mam do niego wielki szacun.

Co do agresora hmmm ... Gardzę takimi ludźmi.
      Zabijają sens tej gry.

Ale widocznie ten sojusz już tak ma Hey ho (Mystery) oszukał Farcika ( kupił jego flotę na rynku za metal, a miał mu wysłać osobno kris ze statków które kupił ) niestety tego nie zrobił. Na szczęście jest na tym świecie sprawiedliwość i Hey ho w reckach wylądowała .
    • New

Viserion wrote:

Gardzę takimi ludźmi.
      Zabijają sens tej gry.
      A jeszcze do tego wali oficjalnie na forum owoce swojego oszustwa i się jara. Ślepi biją mu brawo, a prawda jest po prostu przykra.
      Jeszcze złapiesz gnoja za rękę, to do końca będzie wciskał, że to nie jego ręka... Ehhh... Pakujmy ich ludzie w recki i niech opuszczają to uniwersum. A najlepiej grę, skoro nie potrafią akceptując regulamin - go przestrzegać.
      Z Ogejmem jest jak z alkoholizmem... Jedna bania i maraton 8)
      Powrót po 14 latach...
    • New

CoMMaster wrote:

Viserion wrote:

Gardzę takimi ludźmi.
      Zabijają sens tej gry.
      A jeszcze do tego wali oficjalnie na forum owoce swojego oszustwa i się jara. Ślepi biją mu brawo, a prawda jest po prostu przykra.Jeszcze złapiesz gnoja za rękę, to do końca będzie wciskał, że to nie jego ręka... Ehhh... Pakujmy ich ludzie w recki i niech opuszczają to uniwersum. A najlepiej grę, skoro nie potrafią akceptując regulamin - go przestrzegać.
      Spakowac to Ty sie mozesz z tego uni a co do spakowania mnie w recki to predzej ja Ciebie spakuje wiec sie pilnuj gnojaszku..
    • New

amen0688 wrote:

CoMMaster wrote:

Viserion wrote:

Gardzę takimi ludźmi.
      Zabijają sens tej gry.
      A jeszcze do tego wali oficjalnie na forum owoce swojego oszustwa i się jara. Ślepi biją mu brawo, a prawda jest po prostu przykra.Jeszcze złapiesz gnoja za rękę, to do końca będzie wciskał, że to nie jego ręka... Ehhh... Pakujmy ich ludzie w recki i niech opuszczają to uniwersum. A najlepiej grę, skoro nie potrafią akceptując regulamin - go przestrzegać.
      Spakowac to Ty sie mozesz z tego uni a co do spakowania mnie w recki to predzej ja Ciebie spakuje wiec sie pilnuj gnojaszku..
      Przynajmniej nie zaprzeczyłeś zarzucanym czynom :)
      Zobaczymy co na to GO :)
      Co do spakowania CoM’a w recki to wątpię ze sprzeda Ci konto :)
    • New

Keanu_U19 wrote:

amen0688 wrote:

CoMMaster wrote:

Viserion wrote:

Gardzę takimi ludźmi.
      Zabijają sens tej gry.
      Przynajmniej nie zaprzeczyłeś zarzucanym czynom :) Zobaczymy co na to GO :)
      Co do spakowania CoM’a w recki to wątpię ze sprzeda Ci konto :)
      jak to co na to GO nic jak na wszystkich uni. Mogli by zmienic zasady gry bo i tak tego nie piluja bana to sie dostaje jak platnosc za anty nie pojdzie jedynie :P a wystraczy zerknac na allegro co sie dzieje :D
    • New

Ja powiem tak... Kto zna mnie wie że lubię afery forumowe . Ostanio rozmawiałem z operatorem mogę wstawić screeny to zarzekal mi się że kończy się push na tym uni że pushu handlowego nie będzie a każde skupwanie kont będzie traktowane banem perlament.. Ja się pytam Gdzie JESTEŚ PANIE WIELKI OPERATORZE TEJ GRY... To jest zabawne co się dzieje...

Graty starcia takie finezyjne
    • New

ja się zastanawiam jak ludzie dają się nabierać na takie wymiany i podrobione przelewy xD co uni, gdzie nie ma kont na sprzedaz to ucieka na nowe. Cwaniaczek i ternetowy. Na Fenrir z 5 kont, na Kalecie naście, to samo na Janice. Jak jest sie zyciowym lamusem to trzeba nadrabiać w gierce internetowej xD
    • New

Akurat na indusie masa osób ma "ODDAM" w nicku więc podejrzeń nie nabrałem. Zresztą nawet gdyby - nie sądziłem że można się tak sqrwić dla kilka cyferek :D Mam gdzieś to konto czy hajs ale chodzi o zasady - boli mnie to że taki własnie życiowy lamus jeszcze się tu chwali i odgraża.

Amen taki wyszczekany jestes przez internet a na discordzie cichutko siedzisz i się nie odzywasz? :D Poczekaj aż dojdę do osób którym pogoniłeś konta to dopiero się zaczniesz pocić przed tym monitorem :)

Póki co będe twoim wiernym "fanem" tutaj na forum żeby każdy wiedział jaką szumowiną jesteś.
    • New

Ogolnie ludzie zawsze dużo gadają ale jezeli to prawda co mówią ( a wiele na to wskazuje) to Ci współczuję amen :)
      Nawet nie chce wiedzieć jak musisz mieć małego susiaka aby jego rozmiar sobie w grze rekompensować rozmiarem swojej spushowanej floty ^^
      Ale cóż takie jest zycie XD
      Jedni ruch... inni sa rucha...
      A ze Ty w realu mozesz nalezec do tej drugiej grupy to chociaz tutaj kilka osób se wuru...sz haha :*

Edit.
      Aby nie bylo spamu.
      Oczywiście agresorowi gratuluje erekcji... tffu przejezyczylem sie xd
      Gratuluje starcia.
      Przelykaj i tryskaj dalej :*

Pozdrawiam PCMF :*
      ST: 30
      Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
      Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59