Storm Riders [S-R] 332.26% vs Annihilation [ANHL] 0% Zakończona

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Storm Riders [S-R] 332.26% vs Annihilation [ANHL] 0% Zakończona

    1. Tag i pełną nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana:

    Storm Riders [S-R] vs Annihilation [ANHL]

    2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie
    trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają:

    BRAK

    3. Preferowany system liczenia:

    a) system procentowy

    4. Warunki zakończenia wojny:

    10 000 % lub 3 miesiące od daty wypowiedzenia. Jednocześnie proponujemy przerwę w wojnie na czas świąt od 22.12.2019r do 03.01.2020r.

    5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:

    Minimalne RW = 100%

    6. Stosunek do RW z ACS:

    a) Liczą się tylko walki, w których każdy agresor i każdy obrońca uczestniczą w wojnie.

    7. Powody (nie sa wymagane)

    Główny powód to oczywiście poproszenie przez sojusz ANHL o pomoc Kamikaze, aby po ściągnięciu przez nas ksieżyca na podstawce
    obronił Lasera.

    Drugi powód to udany atak na księżyc przez Lasera na Rujevita.
  • Jako patologiczny osobnik numero lan na tym uni a jednoczesnie czlonek sojuszu któremu wojna zostala wypowiedziana a ktory nie obchodzi swiat tych i nastepnych ble ble ble
    W imieniu sojuszu anhl nie zgadzamy sie na żadną świąteczną przerwę w trakcie działań wojwnnych :*

    Pozdrawiam i życzę powodzenia przeciwnikom pcmf :*
    ST: 86
    Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
    Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez smitty1 ().

  • od czegoś trzeba zacząć ;)

    S-R 1:0 Kamikaze (tak to widzę :P )

    Pozdo dla całego sojuszu S-R, ziomków niezrzeszonych i nowego członka S-R :thumbup:

    kery [S-R] vs. Dzikus [ANHL] ~ 332.26%



    Dnia 05-12-2019 05:13:32 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor kery [S-R]
    ________________________________________________


    Bombowiec 3.963
    Niszczyciel 220
    Okręt wojenny 2.000
    Pancernik 677
    Krążownik 3.502
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________


    Obrońca Dzikus [ANHL]
    ________________________________________________


    Duży transporter 3.335
    Krążownik 176
    Okręt wojenny 31
    Recykler 1
    Sonda szpiegowska 7
    Bombowiec 172
    Satelita słoneczny 750
    Wyrzutnia rakiet 2.067
    Lekkie działo laserowe 11.544
    Działo Gaussa 93
    Działo jonowe 369
    Wyrzutnia plazmy 25
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor kery [S-R]
    ________________________________________________


    Bombowiec 3.955 ( -8 )
    Niszczyciel 220 ( -0 )
    Okręt wojenny 1.991 ( -9 )
    Pancernik 676 ( -1 )
    Krążownik 3.347 ( -155 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________


    Obrońca Dzikus [ANHL]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    4.294.300 Metalu, 4.294.300 Kryształu i 4.294.300 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 5.841.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 101.349.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 18.735.000 metalu i 14.490.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 12.882.900 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 19.094.300
    Kryształ: 17.323.800
    Deuter: 3.849.300
    agresor zyskał łącznie 40.267.400 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -64.294.300
    Kryształ: -41.398.300
    Deuter: -8.539.300
    obrońca stracił łącznie 114.231.900 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Chcesz to moge go od razu zatopic niczym klocka z rana w Morzu sedesowym hahaha xd

    A tak na powaznie to ja ino spytalem czy wam nie przeszkadza ze po pierwsze liczba członków sojuszu sie zmniejszyla a po drugie aojusz zmienil nazwe xd
    ST: 86
    Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
    Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59
  • Panie i Panowie. Co tutaj sie wyprawia!? Nie wypowiedzielismy wojny slabszemu sojuszowi, tylko mocniejszemu. Liczylem na rowna walke a tu jakis zart. Pan Rafal, co grozi wszystkim dookola, wymieka. Wszyscy uciekaja z sojuszu. Kamikaze was bronil to stwierdzilismy, ze mamy poziom hard ale jakos jeszcze nas to nakrecilo. Ale jak wy chcecie wygrac jak jedyny kto skanuje to biedny Laserek? Co robi Star Mario? Crion? Pan Panie Rafale? Po co, zes 'przyjmowal' konto od farcika jak nawet nie zrobisz z tego uzytku? Tak grajac mogles rownie dobrze zostac na swoim starym zezlomowanym PCMF.
    Anihilation znaczy zniszczenie.. Ha, dobre.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Rujevit ().

  • Nie grozę nikomu a jedynie chickena wkurzam bo on sam mi cisnienie podnosi ^^

    I nie ze ja coś mówię ale to wasz kolega pierwszy wyjechal do mnie z groźbą pt. "Wyzlomujemy was wszystkich" wiec ktos chyba czyta slabo xd

    A wszyscy z sojuszu uciwkli bo ktos madry powrzucal nam kretow :)


    A co do konta, chcialem to przyjalem i nikomu nic do tego :)
    Jak bede chcial to nawet too 1 przyjme i je sprowadze do top 200 xd

    Co do skanów. Po co ja mam was skanowac jak na chwile obecna nie mam czasu na grę a pilnowanie ataku z telefonu to pewna katastrofa :)

    Pozdrawiam
    ST: 86
    Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
    Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59
  • Zacznijmy od tego, ze to TYLKO gra. Ma dostarczac rozrywki. Jakbyscie choc troche byli zgrani, mieli bysmy super zabawe podczas tej wojny. Jedyne co to chyba Kamikaze was lekko zorganizowal a Wy to zaprzepasciliscie. Szukasz kretow i niewiadomo czego a sam jestes problemem. Nie pierwszy Twoj sojusz, ktory sie rozpadnie, dzieki Tobie pewnie. Zastanow sie troche, wez dwa wdechy i pomysl co robisz nie tak. Uwazam, ze jestes mega toksyczna osoba.
    Przyznam Ci jednak racje. Wojna jest bezsensowna bo wyglada to jakbysmy probowali tluc bezbronna kukle. Liczylismy, ze nie ma ruchow z waszej strony bo cos knujecie i zaraz nam sie oberwie. A tu lipa, najlepsi z was sie ewakuwali. Sam nie wiem co o was myslec. Wiem tylko, ze chetnie kogos spakuje w swoje recki :)
  • Tak zgodze się z Toba :)
    Jestem problemem, toksycznym bydlakiem i popapranciem i dobrze mi z tym hehe xd

    Do tego pijakiem, degeneratem, nieukiem i lama co ino szczekac umie hege ^^

    A teraz na serio. Masz tez racje ze to tylko gra wiec grajmy a nie klocmy sie tutaj juz niczym baby na bazarku xd

    Powodzenia :)
    ST: 86
    Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
    Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59
  • Rujevit napisał(a):

    Co robi Star Mario? Crion? Pan Panie Rafale?
    Napiszę Ci co, robi Crion. Otóż Crion, miał od początku wywalone na tę wojnę, bo wróciłem po prawie dwóch latach przerwy od OGame, żeby sobie poklikać ze znajomymi, bez angażowania się i bez floty, bez której trudno atakować, a co za tym idzie - bezcelowym jest skanowanie. Ponadto, pytasz o to w jaki sposób planowaliśmy wygrać? To Wy wypowiedzieliście wojnę, więc to Wy powinniście pokazać, że macie jakiś pomysł na jej wygranie - czekanie na bfsa i latanie po satkach, to jedyne co potraficie? Opuściłem sojusz, który sam zakładałem, nie z powodu tej śmiesznej wojny. Nie mam zamiaru zastanawiać się, kto z ludzi z którymi gram w jednej drużynie i rozmawiam, to multi jakiegoś pajaca, który nie ma jaj i musi do innych sojuszy wstawiać swoje wtyczki, a tak się u nas wydarzyło.
    Skoro tak chcesz się wykazać, to dam Ci możliwość - otóż sojusz ANHL istnieje w dalszym ciągu, w postaci mojej osoby, więc macie teraz stosunek graczy - 11:1. Pokaż, że coś potrafisz i zrób z tego użytek złomując mnie w grze i pakując w swoje recki.

    edit. Ponieważ Owocek i PCMF postanowili, że gramy w dalszym ciągu razem, to masz dodatkowe dwie osoby do spakowania w recki. A teraz koniec spamowania, tylko złomujcie - powodzenia dla Was i dla nas.

    Emerytowany lotnik - 856.607,43%

    " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Crion ().

  • Crion tak łatwo sie nas nie pozbedziesz :*
    Po drugie ino Ty akceptujesz moja patologiczna nature haha ^^

    Takze sojusz ktorwmu wojna zostala wypowiedziana, ktory późniejzmienil nazwe na LHiP przestal istnieć.
    Wiec teraz pytanie do moda czy mozeny kontynuowac wojnę pod nowym aojuszem ale z ta sama nazwą czy muainy ja jeszcze raz wypowiedzieć ?

    @Toadie
    @wakat
    ST: 86
    Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
    Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59
  • W przypadku zmiany nazwy sojuszu - nie ma mowy o zakończeniu wojny, należy tylko zmienić nazwę sojuszu w deklaracji wojennej.

    W przypadku rozwiązania sojuszu oczywiście sojusz, który przestał istnieć wojnę przegrywa.

    I miło by było, gdybyście przestali się wdawać w wzajemne pyskówki, od tego Wam procentów nie przybędzie ;)
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • W takim razie gratuluje SR wygrania wojny poniewaz pierwotny aojusz anhl przestal istnieć.
    @wakat dziękuję za odpowiedz i temat mozna zamknąć:)

    Pozdrawiam


    Edit. Bo dopiero doczytalem z tym ze "nie pierwszy sojusz ktory aie rozpasnie dzieki mnie i inne pierdziolki " jak g.. wiesz to sie nie odzywaj ;)
    Bo lhip rozpadlo sie dlatego poniewaz wybralem real a nie gre i nie dostaje erekcji gdy patrze na cyferki jak co niektórzy tutaj :*
    Dac wam chusteczke abyscie klawiaturki nie zabrudzili :* ?
    ST: 86
    Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
    Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez smitty1 ().