TOP 1 ACS Yara-ma-yha-who & sipek [AFERA] & Dorian [AFERA] & Michas [AFERA] & Wilk [AFERA] vs. WujO [WSNR] ~ 117895.56%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Panowie piekny acsik :))) graty wielkie :)
    Wasz zarobek nie malutki wcale jak twierdza INNI :) ale satysfakcja MIOOOOODZIO :)
    mówicie , że wujo przeklikał recki ? uuuuu nie ładnie :) no ale walczył o przezycie to pare groszy zainwestował :) ma prawo :)

    Wujaszku SZO , to znowu Michas cos wymysli , żeby Twoja aktywnosc zmniejszyc skutecznie :)
  • Gratulacje Panowie, fajnie nam to wyszło, największa zasługa Yary, Wujo gdzie gratulacje ??? Ponoć taki jesteś wporządalu ziomeczek elo i wogole :D Czy to może już ktoś inny ???
    Musi pupa piec, zrobić takiego fsa, z tak potężnego moona szacunek :) To co pogratulujesz ? Czy ból jest spory.
    Z mojej strony chciałbym każdego gracza który handluje deuterem obyście nie wspierali, tego pseudo miłego, dobrego super gracza jakim jest Wujo, źle mówie konta o nicku "wujo" bo kto tam gra nikt nie wie.
    Wujaszku dodam jeszcze dla mnie to mógło by nie być zysku, nawet straty, Tobie jeszcze chwilkę zejdzie zanim taki % Ci wpadnie. Fajny chłopak jesteś ale czeka Cię znów kilka tygodni z brakiem snu, obserwacji swoich kont, z tego co widzę nie długo Paiste złomujesz, czy już Ci słał surke ?:D Smiech na sali miszczuuu :)

    Dzięki za wszystkie gratki, jesteście wszyscy w porządku Ci którzy tą grą się bawią, którym daje trochę emocji, tych pozytywnych. Bawcie się i do następnych jakich kolwiek % :)
    A i co do koeżków Wuja, chyba jeden z Nich mówi ludzkim głosem, widać efekt reklam świątecznych :) miłego :)
  • Bociek, czemu nie broniłeś kolegi ? Dupochron Ci się ukrócił i zobaczymy jak długo poszalejesz ;) Wujo też był niby niedoogarnięcia a jednak padł jak amator- FS sura + cała flota z koralika 5500 na ZBIERAJ ;) Profesjonalizm godny WSNR ;) Gratulacje Panowie utemperowania nietykalnego ;) Zabłyśnij @bocieek swoimi pkt zniszczonymi i poprzyj to raportami. Nie dość, że kanciarz to jeszcze hipokryta ;) Tak na prawdę to się nadajesz tylko do pchania karuzeli, żeby kręcić się wokół wuja i robić tło dla reszty ;) Twoje ostanie uczciwie zrobione ST Mojżesz wybił na kamiennych tablicach ;)
  • Avatar napisał(a):

    Asmax napisał(a):

    jakie to Ty masz eko, że w ciągu zaledwie kilku godzin od ataku już dochodzisz w statach top1
    to nie eko tylko kasa - ale gra na to pozwala wszystkim, więc i problemu nie ma
    To co Wujaszek zły bo odebrał dok i przeklikał zbiórkę a Yara dobry bo jego przeklikanie telepa za anty się nie liczy. Kali dobry i Kali zły - i to jest wasza moralność? :E

    A co do Starcia na massivie - niech się przyzna ten Aferzysta który leciał to zezłomować, Wujo tylko ukradł ustawione starcie i złom :E
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Avatar napisał(a):

    Asmax napisał(a):

    jakie to Ty masz eko, że w ciągu zaledwie kilku godzin od ataku już dochodzisz w statach top1
    to nie eko tylko kasa - ale gra na to pozwala wszystkim, więc i problemu nie ma
    Fakt - pozwala.

    Dobra przestaje się już wypowiadać w temacie etyczności takiej gry czy też nie - każdy bawi się jak może.

    ZASTANAWIA MNIE TYLKO JEDNA RZECZ - JESTEM CIEKAWY JAK CI, KTÓRZY KUPUJĄ TUTAJ SOBIE WSZYSTKO ZA KASĘ - ŁĄCZNIE Z SZACUNKIEM ETC....

    PORADZILIBY SOBIE ZA STARYCH CZASÓW GDZIE PRĘDKOŚCI EKO I FLOT BYŁY 1 A O ANTYMATERII NIKT NIE SŁYSZAŁ :)

    Pozdrawiam wszystkich i łącze szczere wyrazy szacunku ;)
    Himalia - Asmax (LOG)

    JANICE - Asmax [LOG] - exodus

    Uni 19 - Asmax [TERRA] - exodus


    --------------------------
    Maszeruj Albo Giń !
  • bocieek napisał(a):

    Avatar napisał(a):

    Asmax napisał(a):

    jakie to Ty masz eko, że w ciągu zaledwie kilku godzin od ataku już dochodzisz w statach top1
    to nie eko tylko kasa - ale gra na to pozwala wszystkim, więc i problemu nie ma
    To co Wujaszek zły bo odebrał dok i przeklikał zbiórkę a Yara dobry bo jego przeklikanie telepa za anty się nie liczy. Kali dobry i Kali zły - i to jest wasza moralność? :E
    A co do Starcia na massivie - niech się przyzna ten Aferzysta który leciał to zezłomować, Wujo tylko ukradł ustawione starcie i złom :E
    Ależ musisz mieć problemy, wszystko bierzesz do siebie bardziej niż wuj, idź teraz podklep szefowi ,że znów bidaczka się czepiają :D nie chce wiedzieć co byś wypisywał gdyby został trafiony yara :D wuja jaja od Twojego pucowania widać było by z kosmosu...
    wujo do tej pory nie pogratulował, a ponoć tak ceni tych którzy to potrafią... pachnie hipokryzją
    Jeszcze raz dzięki, mam nadzieję ,że się jeszcze jakiś celebryta ogamwy z wsnr trafi :)
  • bocieek napisał(a):

    To co Wujaszek zły bo odebrał dok i przeklikał zbiórkę a Yara dobry bo jego przeklikanie telepa za anty się nie liczy. Kali dobry i Kali zły - i to jest wasza moralność?
    przecież [ciach] jeden nie napisałem nic złego na Wuja. Czytaj [ciach] ze zrozumieniem.
    zebrał ze 3,5kkk byle czego i przeklikał na to co potrzebne. Można? Można. Więc co się [ciach] pucujesz jak nie trzeba.

    Moderator Neferet:
    Obraza
    "Dokądkolwiek lecę, jest piekło; sam piekłem jestem"

    Solo: 3311% ACS: 6310% 83 ST
  • ha ha ha ha ha Avatar napisałes krótko i tresciwie , aż sie usmiałam :)
    jednakże czy barani czy inny łeb uwazaj na niego , bo jeszcze sie obrazi i bedzie Ci dokuczał :)))

    Jedno jest pewne, Panowie polecieli w acsie i dokonali czynu kapitalnego dlatego CZESC WAM I CHWAŁA , a drugie pewne, to to, że wujo jeszcze nie pogratulował , co daje do myslenia .

    Jako osoba grająca na tym unii oczekuje , że gracze tutaj sa na pewnym poziomie , nie pokazuje kto gra na dwóch czy wiecej kontach , jesli taki sposób gry komus pasuje to jego problem , jesli robi ktos cos za kase to pozazdrościc, że ma takie możliwosci , ale stosunki miedzyludzkie powinny byc przyjazne , bo dla paru cyferek niektórzy staja sie wulgarni , czy po prostu chamscy . Czasem po prostu próbuja nam pokazać , że są lepsi od nas .... priorytety inne przeważają i to jest smutne . Dla tych osób posadziłabym wyskoe drzewa i niech na nich siedza :)
    Taki przykład .... bardzo czesto skanuje mnie Yara , a ja sie pilnuje , jednoczesnie uwazam , że to bardzo sympatyczny człowiek , nie patrze na niego z punktu widzenia gry , bo to żywy człowiek :) Jesli mu sie uda mnie dopasc to mu szczerze pogratuluje :)
    ehhhh
    mam dzisiaj zły dzien bo jeszcze sie nie wygadałam , moje wrodzone gadulstwo mnie zabija a zaraz zabije was :)))
    Miłego dnia wszystkim życze
    Agresorom jeszcze raz graty
    A wujowi to juz chyba szo nie jest potrzebne :)
  • halszka napisał(a):

    a drugie pewne, to to, że wujo jeszcze nie pogratulował , co daje do myslenia .
    Do dzisiaj trwają ustalenia kto akurat wtedy zasiadał i kto ostatecznie ma pogratulować.

    W nawiązaniu: przeklinać anty-rec - kilkaset złotych. Odbudować swoje ego - bezcenne.
    "OG wciąga jak bagno gdyż bagnem w istocie rzeczy jest" - HellMaster, 2005 AD
    Uni 9 TOP20 (off)
    Uni Mizar TOP1 (off)
    Uni Janice TOP15 (off)
    Uni Leda TOP5 (off)

  • Obok takiego % nie wypada przejść obojętnie....
    Gratuluję starcia :brawo:

    Co do pozostałych dyskusji popieram Asmaxa
    Ile ja bym dał za Uni starego typu wszystko x1 i bez antymaterii.
    Ciekawe ilu by się podjęło gry na czymś takim ;) tam by można sprawdzić kto ile potrafi :]
    Ile było radości jak po tygodniu badania się kończyły :D :D ehhh...

    Obrońcy oczywiście odbudowy ponoć tempo piorunujące.... O_O
    War.... War never changes.....
  • Jedziesz z nimi Wujo ;) Psy które dużo szczekają nie gryzą.
    Czas na odbudowę, czekam na pierwsze st :> z jednym z agresorów. ;)
    Nie wiem czego wam życzyć, z jednej strony chce się pogratulować a z drugiej życzyć SZO :P
    Electra/Quantum - OFF aggressive
    45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
    301.518%
    465.888%
    936.675 % exTOP 1 WORLD
    WEZN - OFF R32 [WSNR]
    21.336 %
    111.331 %
    82.675 %
    EUROPA - OFF R32 [LUMP]
    NORMA - ON ;] [LUMP]