S&D Universum Fenrir Edycja 1 [09.12.2019-09.01.2020]

    • Dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Konto Relentless One zostało przekazane graczowi Capitan Cupid za pomoca kodu przekazania
      On jest teraz jego wlascicielem i bedzie w druzynie z Bunnym.

      Jednoczesnie informuje, ze konto Revo jest teraz w moim posiadaniu poprzez kod przekazania.
      Zmieniam nick na Swedish House Mafia i jednoczesnie informuje o zmianie druzyny zapewne :)

      Odkrywamy karty
      You write Your own story, so write it well. ..
    • Wybaczcie za godzinową obsuwę. Mamy podliczenie > S&D Universum Fenrir Edycja 1 [09.12.2019-09.01.2020]
      Dodam Wam zaraz statystykę indywidualną i będziecie mogli sobie porównać. Postaram się też o wyliczenie Walecznego Łowcy.
      Chciałabym też podkreślić że to odpowiedni czas do weryfikacji swoich % wraz z wymaganiami do otrzymania nagrody. By dostać niektóre nagrody trzeba spełnić dodatkowo pewne warunki. Nagrody S&D





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Dziękuję wszystkim za rywalizację na poziomie w szczególności @Ghost in the Shell bo nie pozwolił na spokojny urlop. Zaraz zapinam urlop, żeby ostatnie kilka dni było już bez cyferek :) postaram się w wolnej chwili wrzucić moje RW ale mimo wszystko niestety mam obawy o aktywiste :/

      Dziękuję Maximusowi, Piesiou i Qdarkowi za te kilka rw i szkoda, że nie udało się wygrać:) może gdyby nie mój urlop, jakoś inaczej by się to potoczylo.

      @Gonzo @abecaduo graty poskladania SaD :)
    • Rowniez dziękuję wszystkim za zabawę! To była przyjemność polatać w tak aktywnym teamie jakim był Morghul. Życzyłbym sobie takiej rywalizacji co najmniej 2 x do roku a nie tak jak to ma miejsce obecnie czyli raz.


      Teraz już tylko czekamy na podliczenie i oficjalne wyniki.

      @Ruda z mojej strony dzięki za prowadzenie s&d. Chciałbym również zasugerować aby w regulaminie dodać zapis o tym że liczą się tylko RW z potencjalnym zyskiem. Co przez to rozumiem? A no takie rw w których mamy bilans dodatni lub takie w których mielibyśmy bilans dodatni gdyby nie kradzież złomu. Rw robione na sztukę z bilansem ujemnym tylko psują uni i wyludniają je. A nie oszukujmy się za dużo graczy i tak już nie mamy.
    • Przede wszystkim dzieki @Ruda za prowadzenie zabawy.

      Nie sadzilem, ze taka lama jak ja zrobi najwiecej %, no ale szczescia nigdy malo :D dzieki @Gonzo, pozamiatane 8)

      Dzieki rowniez pozostalym Morghulom za latanie, dalismy rade 8) @Haflinger @Uudelleen @Lucki
      Jedyny team, gdzie kazdy dorzucil cegielke :thumbsup:


      Duchu, imponowales mi ciaglym zacieciem. Do pewnego momentu :) zgadzam sie z przedmowcami co do rw, co innego jeden na 20rw na minus bo ekonom podniosl trampy, ale rozbijanie sie po % zeby dostac badanie za 'aktywnego lotnika' to jakis zart :) no nic, zasady sa jakie sa (poki co, miejmy nadzieje).



      Ps.relek po co ty sie w ogole zapisywales? XD szkoda teamu, ktory oslabiles xD
      rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
      Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
      Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


      Definitywny koniec.
    • Dziękuje wszystkim za wspólną zabawę, głównie @Uudelleen, który wspierał mnie psychicznie, merytorycznie i starciami w ostatnich godzinach SaD, bo po 2 dniach nie spania byłem jak tonąca tratwa na wartkiej rzece akcji, a @Uudelleen doholował mnie do brzegu.

      co do RW na minusie to ogólnie mam ten sam pogląd na te sprawy. RW takie trafiały się u mnie w ciągu ostatnich dwóch dni i byłoby może takich jeszcze więcej, ale w większości przypadków zawracałem kiedy obrońca się zalogował. Jednak im bliżej końca, chęć zdobycia astro na 24 była tak silna, a czasu tak mało, że liczyła się sztuka. Nie ma tych RW, aż tak dużo i może okaże się, że nie miały wpływu na zdobyte miejsce. A Jeśli okaże się, że @Bunny wygrał to i tak to jest już teraz bez znaczenia. Głównemu oponentowi w tej kategorii wyrazy szacunku za ilość raportów i walkę do końca.

      Chciałem pokazać walkę i myślę, że to mi się udało.

      Ogromnie podziękowania dla @Ruda za profesjonalne poprowadzenie tej gry.

      Pozdrowienia dla wszystkich co zaglądają do tego tematu. Piona :thumbsup:
    • Ghost in the Shell napisał(a):

      Dziękuje wszystkim za wspólną zabawę, głównie @Uudelleen, który wspierał mnie psychicznie, merytorycznie i starciami w ostatnich godzinach SaD, bo po 2 dniach nie spania byłem jak tonąca tratwa na wartkiej rzece akcji, a @Uudelleen doholował mnie do brzegu.

      co do RW na minusie to ogólnie mam ten sam pogląd na te sprawy. RW takie trafiały się u mnie w ciągu ostatnich dwóch dni i byłoby może takich jeszcze więcej, ale w większości przypadków zawracałem kiedy obrońca się zalogował. Jednak im bliżej końca, chęć zdobycia astro na 24 była tak silna, a czasu tak mało, że liczyła się sztuka. Nie ma tych RW, aż tak dużo i może okaże się, że nie miały wpływu na zdobyte miejsce. A Jeśli okaże się, że @Bunny wygrał to i tak to jest już teraz bez znaczenia. Głównemu oponentowi w tej kategorii wyrazy szacunku za ilość raportów i walkę do końca.

      Chciałem pokazać walkę i myślę, że to mi się udało.

      Ogromnie podziękowania dla @Ruda za profesjonalne poprowadzenie tej gry.

      Pozdrowienia dla wszystkich co zaglądają do tego tematu. Piona :thumbsup:
      wydaje mi się, że nawet jak otrzymasz nagrodę za aktywiste to nie dostaniesz astro na 24:

      Stopień 3 - ponad 75kk punktów - nagroda rosnąca stopniowo do 9kk punktów jednak nie więcej niźli 3% ogólnej wartości konta
    • Bunny napisał(a):

      Ghost in the Shell napisał(a):

      Dziękuje wszystkim za wspólną zabawę, głównie @Uudelleen, który wspierał mnie psychicznie, merytorycznie i starciami w ostatnich godzinach SaD, bo po 2 dniach nie spania byłem jak tonąca tratwa na wartkiej rzece akcji, a @Uudelleen doholował mnie do brzegu.

      co do RW na minusie to ogólnie mam ten sam pogląd na te sprawy. RW takie trafiały się u mnie w ciągu ostatnich dwóch dni i byłoby może takich jeszcze więcej, ale w większości przypadków zawracałem kiedy obrońca się zalogował. Jednak im bliżej końca, chęć zdobycia astro na 24 była tak silna, a czasu tak mało, że liczyła się sztuka. Nie ma tych RW, aż tak dużo i może okaże się, że nie miały wpływu na zdobyte miejsce. A Jeśli okaże się, że @Bunny wygrał to i tak to jest już teraz bez znaczenia. Głównemu oponentowi w tej kategorii wyrazy szacunku za ilość raportów i walkę do końca.

      Chciałem pokazać walkę i myślę, że to mi się udało.

      Ogromnie podziękowania dla @Ruda za profesjonalne poprowadzenie tej gry.

      Pozdrowienia dla wszystkich co zaglądają do tego tematu. Piona :thumbsup:
      wydaje mi się, że nawet jak otrzymasz nagrodę za aktywiste to nie dostaniesz astro na 24:
      Stopień 3 - ponad 75kk punktów - nagroda rosnąca stopniowo do 9kk punktów jednak nie więcej niźli 3% ogólnej wartości konta
      to by znaczyło, że mógłbym wybrać nagrodę o wartości do 2,2 kkk pkt :( astro 24 to przeszło 6kkk. Masz rację @Bunny ... no to bardzo kiepsko. ale i tak sprawa zwycięstwa nie jest jeszcze rozstrzygnięta.
    • Ghost in the Shell napisał(a):

      Bunny napisał(a):

      Ghost in the Shell napisał(a):

      Dziękuje wszystkim za wspólną zabawę, głównie @Uudelleen, który wspierał mnie psychicznie, merytorycznie i starciami w ostatnich godzinach SaD, bo po 2 dniach nie spania byłem jak tonąca tratwa na wartkiej rzece akcji, a @Uudelleen doholował mnie do brzegu.

      co do RW na minusie to ogólnie mam ten sam pogląd na te sprawy. RW takie trafiały się u mnie w ciągu ostatnich dwóch dni i byłoby może takich jeszcze więcej, ale w większości przypadków zawracałem kiedy obrońca się zalogował. Jednak im bliżej końca, chęć zdobycia astro na 24 była tak silna, a czasu tak mało, że liczyła się sztuka. Nie ma tych RW, aż tak dużo i może okaże się, że nie miały wpływu na zdobyte miejsce. A Jeśli okaże się, że @Bunny wygrał to i tak to jest już teraz bez znaczenia. Głównemu oponentowi w tej kategorii wyrazy szacunku za ilość raportów i walkę do końca.

      Chciałem pokazać walkę i myślę, że to mi się udało.

      Ogromnie podziękowania dla @Ruda za profesjonalne poprowadzenie tej gry.

      Pozdrowienia dla wszystkich co zaglądają do tego tematu. Piona :thumbsup:
      wydaje mi się, że nawet jak otrzymasz nagrodę za aktywiste to nie dostaniesz astro na 24:Stopień 3 - ponad 75kk punktów - nagroda rosnąca stopniowo do 9kk punktów jednak nie więcej niźli 3% ogólnej wartości konta
      to by znaczyło, że mógłbym wybrać nagrodę o wartości do 2,2 kkk pkt :( astro 24 to przeszło 6kkk. Masz rację @Bunny ... no to bardzo kiepsko. ale i tak sprawa zwycięstwa nie jest jeszcze rozstrzygnięta.
      Bunny ma rację :D Ja ze swojej strony również gratuluję, jakby nie patrzeć, @Gonzo oraz @abecaduo zrobili z naszą drużyną ten kosmiczny %. Szkoda tylko, że w drugą stronę :D

      Wydaje mi się, że uni zostało maksymalnie dojechane, teraz trzeba tylko czekać aż po tym ataku nuklearnym przyroda odrodzi się na nowo :)

      @Ruda ode mnie też szczere podziękowania :)

      Pozdrawiam Was przyjaciele :D
      Nie zrozumiałeś. Nie mam pretensji.