Logowanie/wylogowanie z forum

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Logowanie/wylogowanie z forum

    zeby sie zalogowac musze 3/4 razy wpisac haslo, dostaje info ze pomyslnie zalogowano i wywala mnie odrazu z forum, dopiero po ktoryms razie moge ostatecznie przegladac watki jako zalogowany ?(

    teraz nie moge sie wylogowac ;(


    do tego w grze dostaje info o wiadomosciach ktorych nie ma :cursing:


    ja nie wiem czy to kwestia chroma, czy tego ze gram w incognito, czy tego ze nie kupilem anty i :grr: nie kupie


    duperele to są, ale mnie denerwują :wrr: , 10 lat temu na ogame byly tlumy i nie mialem zadnego problemu, a dzis znikome ilosci i co troche jakies problemy, :grr: az czlowiek sie zastanawia czy warto bylo wracac

    Moderator kruszynka:
    Wulgaryzm zastąpiono normalnym. Temat przeniesiono do odpowiedniego działu
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • ciap napisał(a):

    Wyczyść ciastka na forum.

    W grze masz pewnie wiadomość widmo. Zniknie po 7 dniach.

    nie mam ciastek, wole cukierki :E

    "widmo" - ja pierdziu, floty widmo tez sa ??? <X ile anty za taka ???


    dzięki za odpowiedz "mądralo" :}
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • Z mojej obserwacji wynika, iż ma to jakis zwiazek z aktualizacja, badz jej brakiem w przeglądarce chrome. Na Brave czy Mozilli (na safari i mozilli na telefonie rowniez działa normalnie) forum normalnie śmiga i nie zauwazylem zadnych problemow przy logowaniu/wylogowaniu. Spróbuj zaktualizować przeglądarkę jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś (ja nie zrobiłem:E). Jeśli używasz chrome po kliknięciu trzech pionowych kropek w prawym górnym rogu powinna Ci sie pojawic jedna z opcji, która umożliwi aktualizacje. Jeśli to nie pomoże chyba trzeba bedzie zmienić przeglądarkę do użytkowania forum na jakiś czas na komputerze, póki problem nie zniknie :)
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • czyszczenie ciastek nie pomoglo :/ po kilku nieudanych probach, poddalem sie I jestem na edge - te same problemy co na chrome, ehhh

    dzieki justvroum za rade, zobacze czy to cos pomoze

    wielkie dzięki justvroum :super: zaktualizowanie chroma zadziałało zalogowało mnie za pierwszym razem, ale wylogować dalej nie mogę :ocb:
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Smell my Farts ().

  • Też zdarzyło mi się zauważyć ten problem, który istnieje od paru ładnych dni.
    Porady o czyszczeniu cookies można sobie gdzieś włożyć.

    Typowy przykład sytuacji gdzie ktoś inny dał przysłowiowego ciała a to niby ja mam szukać rozwiązań problemu.

    Osobiście - ani mnie to grzeje ani ziębi. Mam w głębokim poważaniu, że ludzie będą widzieć moją rzekomą obecność na Forum 24h/dobę przez kilka dni.