BOT - sm00k

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • BOT - sm00k

    Siemka,
    post faktycznie na potrzeby ticketów, by wszystko nie zniknęło w dziale ST, ale zachęcam do dyskusji :D :D :D

    Oto pewnie statystki gracza sm00k, który jak twierdzi gra uczciwie, siedząc 24h/7.

    Aktualne wydobycie z dopalaczami:



    Pkt. Zniszczone odstatnie 60 dni (600k - w zaokragleniu :))) ) :



    Zniszczone ostatnie 7 dni( 516k, zatem przez pozostałe 53 dni zniszczone 80k...):


    W porównaniu do przyrostów ostatnie 60 dni (20,386mld):






    a tutaj Lavey, konto które wylądowało na banie razem z Twoim mistrzem z sojuszu, które kupiłeś od bociana, na którym były tylko dtki, sura, akta 24/7 i podnoszenie floty, a którego w jakiś magiczny sposób trafiłeś:

    Wojsko stracone przez BOTA smooka:




    Wojsko zniszczone przez BOTA Laveya:



    Z wydobycia wychodzi jako tako 10mld, zatem wyfarmiłeś 10mld przez ostatnie 60 dni, przy 600k pkt zniszczeń.... aaa nie mówiąc o tym, że stawiałeś eko, więc takiego wydobycia nie miałeś przez cały czas.... z czym do ludzi bocie.
    u7 OFF
    Zagadra OFF
    Hyperion OFF
    Libra OFF
    Galatea ON

    Kupię DEUTER - ZA KRYSZTAŁ - KLIK
  • W końcu ktoś to tutaj napisał.
    Nie skasuje nikt!
    .. a wszyscy mogą sie wypowiedzieć.
    Prosiłbym też by admini nie usuwali postów w których się zarzuca im nie wykonywanie swojej pracy w tym przypadku, wszak nie jest to obraza a jak mniemam w Posce panuje wolność słowa i każdy ma prawo sie wypowiedzieć.
    A w regulaminie nie ma o tym ani słowa!

    Jednakże proszę też by wypowiadający się nie spamowali i zachowali sie jak przystało.

    No to jedziemy. ;)
  • grigor04 napisał(a):

    ciap napisał(a):

    @grigor04
    Rekrutacja ciągle otwarta do teamu. Jeżeli miałeś dość czyste konto to szansa zawsze jest na wejście. :fsmile:

    Wszyscy oceniają, krytykują ale podań nie ma. Czy nie lepiej zamiast tworzyć tematy "ale team jest głupi" to pokazać jak się powinno pracować?
    Tak tylko rozmyślam. :fgrin:
    jak dostalem bam za bash to jestem w miare czysty? ;D
    Hmmm nie wiedzialem ze jest rekrutacja otwarta. Poprosze o link. ;) Sprawdzimy czy gra warta świeczki. ;)

    Nie założyliśmy tematu by krytykować czyjąś pracę.

    Chodzi o to ze poswiecamy sporo czasu na gre i uczenie sie jej. Niektórzy z nas też wkładają calkiem sporo kasy.
    A tutaj gosciu sobie przyrosty wali z kosmosu. (A jescze sie tlumaczy ekspedycja)
    10 mld extra przyrostu a on to popiera ekspami. Juz wiekszej glupoty nie doswiadcze w tej grze. :D
    napiszę krótko i na temat

    kup sobie kalkulator :), bo liczenie idzie Ci dobrze, ale gdzieś się mylisz

    zapytałem czy wziąłeś pod uwagę wszystko ?, to że mam największe wydobycie deu na UNI, kryształu chyba zresztą też, itp itd ?, ekspedycje tu są niewielkim dodatkiem ale zasze to kilkanaście baniek dziennie, a może kupuje surowce za anty ? - przecież można - tego nie wziąłeś pod uwage ? udowodnij mi że siedzę na koncie 24h / dobe ?, i jeszcze inne zarzuty które tu stawiasz
  • (ciach!)

    WWL napisał(a):

    napiszę krótko i na temat
    kup sobie kalkulator :), bo liczenie idzie Ci dobrze, ale gdzieś się mylisz

    zapytałem czy wziąłeś pod uwagę wszystko ?, to że mam największe wydobycie deu na UNI, kryształu chyba zresztą też, itp itd ?, ekspedycje tu są niewielkim dodatkiem ale zasze to kilkanaście baniek dziennie, a może kupuje surowce za anty ? - przecież można - tego nie wziąłeś pod uwage ? udowodnij mi że siedzę na koncie 24h / dobe ?, i jeszcze inne zarzuty które tu stawiasz
    tak jak JR napisal! - teraz masz to eko, ale stawiasz je od miesiaca czy nawet dwóch.
    udowodnimy Ci to - udowodnimy.

    Moderator mntek:
    skasowano uwagi do usuniętych treści
  • Najwieksze wydobycie, nadal nie pokrywające przyrostów. Ba, stawiasz pance, na ktore trzeba duzo dexu, zatem to ogranicza Ci możliwość handlowania :) zresztą jest taka luka między wydobyciem a przyrostem, że nie jesteś w stanie tego wytłumaczyć. Ok, może kupujesz surowce za anty, zatem 10mln krisu za 1.406.250 AM to może dla Ciebie promocja. Licząc najtańszym metalem, 703.125 AM za 10 baniek mety, zatem niech bedzie jakies 8mld w samej mecie na kupnie: 7mln antymaterii za 100kk mety... XD x10 to 70mln anty za 1mld mety x 8, to 560mln antymaterii. Na dzisiejsze ceny to jakies (12mln za 1k PLN na promocji) to jakies 46.000 PLN. Poprawcie jeśli źle liczę. Matma bocie, matma.
    u7 OFF
    Zagadra OFF
    Hyperion OFF
    Libra OFF
    Galatea ON

    Kupię DEUTER - ZA KRYSZTAŁ - KLIK
  • PunktyPozycja: 6(+1)Punkty: 28 181 661(+92 401)Ewolucja 26-10-19 / 24-11-19: +11 140 581(+65.37%)

    Pan John Rambo za 30 dni

    taki przyrost jest ok ?

    Pozycja: 6(+1)Punkty: 28 181 661(+92 401)Ewolucja 01-11-19 / 24-11-19: +11 521 196(+69.15%)+480 050per day

    Pan John Rambo - ten miesiąc

    hmmm to dopiero 24 dni
  • 300kk+: board.pl.ogame.gameforge.com/i…AKI-vs-Hirko-TSZ-3407-86/
    100kk+: board.pl.ogame.gameforge.com/i…=john%2Brambo#post8689895
    370kk+: board.pl.ogame.gameforge.com/i…=john%2Brambo#post8688301
    170kk+: board.pl.ogame.gameforge.com/i…=john%2Brambo#post8688017
    2,86mld+ : board.pl.ogame.gameforge.com/i…=john%2Brambo#post8685984
    1,8mld+: board.pl.ogame.gameforge.com/i…=john%2Brambo#post8684895
    500kk+: board.pl.ogame.gameforge.com/i…=john%2Brambo#post8683526
    626kk+: board.pl.ogame.gameforge.com/i…=john%2Brambo#post8682935
    187kk+: board.pl.ogame.gameforge.com/i…=john%2Brambo#post8677464
    +6813kk łącznie, nie licząc farmingów, z ktorych duza banka by sie uzbierala w tym okresie.

    od 9 pazdziernika Postawiłem z tego eko, wydobycie poniżej, oraz pkt zniszczen w analogicznym okresie jak ty i twoje 10mld wyfarmu, kupna surki, czy expedycji.






    Co daje tygodniowo:
    M: 632kk
    K:184,8kk
    D: 197,4kk
    zatem jakis miliard na tydzien, nie stawiam nic za dex tylko sprzedaje, ok poprawka na to ze stawialem eko z powyzszych ST, ale raczej sie spina. Nie to co u ciebie, bocie.
    u7 OFF
    Zagadra OFF
    Hyperion OFF
    Libra OFF
    Galatea ON

    Kupię DEUTER - ZA KRYSZTAŁ - KLIK

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez John Rambo ().

  • Panooowie i po co te dyskusje? Nic sie nie zmieni to takie pierwsze primo, drugie primo to czy liczycie to ze eko zostalo podniesione dopiero kilka tygodni temu i mial mniejsze wydobycie? Nie pamietam kiedy ale warto byloby wziąć to pod uwage bo o ile w skali dnia ma to gowniane znaczenie to w skali miesiaca jednak robi spora różnice. Kolega WWL typowo dla podniesienia sobie wigoru zbiera te punkciki, wrzuci 5 rw po 15-30kk i udaje wielkiego farmera, latwo sprawdzic odnkiedy ma bota- polecam dzial st gdzie byl regularnie farmiony jak bura... Zanim nie wykupil bota rzecz jasna, pozniej nagle cudownie wszedl w top100 a to byl nie lada wyczyn w wykonaniu tego pana
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Lucky Gal napisał(a):

    Panooowie i po co te dyskusje? Nic sie nie zmieni to takie pierwsze primo, drugie primo to czy liczycie to ze eko zostalo podniesione dopiero kilka tygodni temu i mial mniejsze wydobycie? Nie pamietam kiedy ale warto byloby wziąć to pod uwage bo o ile w skali dnia ma to gowniane znaczenie to w skali miesiaca jednak robi spora różnice. Kolega WWL typowo dla podniesienia sobie wigoru zbiera te punkciki, wrzuci 5 rw po 15-30kk i udaje wielkiego farmera, latwo sprawdzic odnkiedy ma bota- polecam dzial st gdzie byl regularnie farmiony jak bura... Zanim nie wykupil bota rzecz jasna, pozniej nagle cudownie wszedl w top100 a to byl nie lada wyczyn w wykonaniu tego pana
    wzielismy to pod uwage. Uwzglednilismy w naszej wypowiedzi. ;)