kupowanie Anty w Turcji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kupowanie Anty w Turcji

    Siemanko , pisze ten post bo doszly mnie sluchy ze Ci ktorzy korzystali z am kupionej w turcji dostali tylko 3 dniowe Bany , ja sie pytam @Art czy Wy sobie z nas uczciwych topow jaja robicie ? co to jest 3 dni a ja sie pytam co z am na koncie ? skoro nielegalnie kupiona powinna byc wyzerowana ja nie po to inwestuje swoje pieniadze i czas w konto aby ktos sobie logowal na tureckie og i mial o wiele wiele taniej to raz a 2 sama topka te bany dostala , czekam na sensowna odpowiedz od teamu pl jesli nie to napisze do gameforge w de jednak juz tak fajnie Wam tu nie bedzie obiecuje bo to jawne oszukiwanie kogos ! i nie to nie bol d ... moj tylko po prostu chce aby rywalizacja byla jak trzeba a nie ze ktos ma wieksze korzyscy od kogos kto kupuje i placi za am to na tyle
    TTG ! :popcorn:
  • Nikt nie dostanie bana za Payment - bo wtedy GF by musiało oddać kasę za anty. Tak samo jak nikt nie skasuje kont z kupionym anty, na wiecznych urlopach (albo idlakach z zerową wartością farmienia).

    Tutaj GF ma wybór:
    - dostać 1/3 kasy za swój produkt
    - nie dostać nic kasy

    Równowaga na uni i tak ich nie interesuje (plus - kupienie takiej anty niewiele zmienia - bo gracz A i tak by kupił anty - po prostu by zapłacił drożej - więc tylko portfel by ucierpiał). Możliwe, że ktoś by kupił mniej anty (typu 500k zamiast 1kk) i trochę gorzej konto rozwinął - ale to niewielka różnica.

    A bany poleciały pewnie nie za płatność, tylko za użycie TORa / maskowania IP. Więc nikt nawet nie pomyśli o zmniejszaniu stanu konta anty dla zbanowanych. Życie.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • a co mam dodac? ze się marzesz bo ktos byl bystrzejszy od ciebie i wydał mniej? jak ktos ma do wyboru syfiasty produkt za 50zl, a taki sam syfiasty produkt za 30zl to ma wybrac ten za 50 tylko dlatego zebys sie nie mazał? piszesz o rywalizacji, jak chcesz rywalizacji to nie kupuj punktow tylko pokaz ze potrafisz w ogole w te cyferki klikac... jedyne co potrafisz to kupic przewage, a potem z niej korzystajac robisz z siebie nie wiadomo jakiego grajka, teraz bol czterech liter bo ktos zrobil to samo tyle ze wie jak sie gra, so sad ;(

    prosta zaleznosc, gf rucha ciebie - ty ruchasz gf, zamiast plakac rob to samo :)
  • To jest DiD więc pozwolę sobie na offtop :)

    Po pierwsze primo, naucz się człowieku interpunkcji. Sam temat jest tak smieszny jak Twoja pisownia, a któryś z modów powinien to wywalić tylko po to, żeby nie siać analfabetyzmu.
    Po drugie primo,

    Billie the kid napisał(a):

    ja sie pytam @Art czy Wy sobie z nas uczciwych topow jaja robicie ?
    Proszę, nie obrażaj innych graczy mistrzu nowych uniwersów.
    Po trzecie primo, równie dobrze mogę powiedzieć, że granie z innego kraju, w innej strefie czasowej jest nie fair (różnica czasu).
    Po czwarte primo, z tego co udało mi się zasłyszeć tu i tam to bany nie poleciały za doładowywanie anty z innego kraju, jak to określiłeś... nielegalnie, a za używanie proxy.
    Antymateria została kupiona za ich pieniążki. A że byli na wakacjach? Powinieneś się cieszyć, że rodaków stać na all inclusive w Turcji.
    Jak już Ci @$whoami wspomniał, kto Ci broni kupić coś taniej za granicą i używać w Polsce? Kiedyś na Ukrainę po papierosy i alkohol się jeździło.

    Sam fakt kupowania antymaterii sprawia, że masz przewagę (teoretycznie, bo Ty nie masz żadnej) nad innymi graczami którzy jej nie kupują. Zwłaszcza w początkowej fazie gry. W związku z tym, nie płacz, że ktoś coś kupił taniej, że ktoś turbo zrobił jak Ty dopiero pancki badałeś, tylko pokaż że jesteś mężczyzną i "uczciwym topowym graczem" i złomuj tych "pusherów i oszustów".

    Pozdrawiam,
    Piwek


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez panpiwek1234 ().