Razem tworzymy historię

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Razem tworzymy historię

    Drodzy gracze Uni Leda :)
    Chcecie wziąć udział w tworzeniu prawdziwej historii Ogame?
    W Waszych snach jawi się wspaniały Kubek z motywem Ogame?
    Dołącz już dziś do sojuszu KubekOdPACZKI, wspieraj nas handlem i wspólną zabawą i walcz o mistyczny KUBEK!
    Razem wygrajmy tą grę! :)
    Pod koniec Eventu wśród aktywnych członków sojuszu rozlosujemy trzy KUBKI z logo Ogame wzbogacone autografami członków PACZKI :)
    Powrót do nałogu...
    Spica ON
  • ogolnie porażka jesli to wejdzie na starych uniach niestety wtedy nie bede godny swojego konta(nie wykorzystam w pełni jego potencjału bez kont pushowych, a dobrze by bylo zeby Polska miała dalej top 1 world pkt )... na ledzie licza sie pushowki i gra zespołowa a od tego, do wału juz blisko.
    Dobrze ze jeszcze tylko tydzien i koniec tej szopki z rynkiem, a w razie zmian na Quantum @Majs e szykuj PACZKE zielonych pod choinke tylko ty miales taki apetyt i mozliwości ... tarez kazdy bedzie mogł sie legalnie pushowac a ja na taka gre juz nigdy nie bede mial ochoty,
    aa ten kubek te se wiecie gdzie go se włozyć... nie na półke... XD
    edit
    cena deuteru poniezej ceny matalu czy krysi to kpina jesli na rynku nie bedzie widelek jak w minimalu to nie bedzie sensu grac.ps z x3 przy zmianach i tak sie gra jak na x6 xd jednak ogame to by kiedys ogame @Vegi pozniej zmien tytul na czas przeszly lol nowy ogame na ledzie to gra smieciowa dla bezmuzgich graczy co cie nigdy nie wylicza bo na rynku beda siedziec
    padaka nie ogame ../...
    top1 wydobycia świata
    graczu z Quantum kupie tanio deu

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ale cios antynazista ().

  • ale cios antynazista napisał(a):

    ogolnie porażka jesli to wejdzie na starych uniach niestety wtedy nie bede godny swojego konta(nie wykorzystam w pełni jego potencjału bez kont pushowych, a dobrze by bylo zeby Polska miała dalej top 1 world pkt )... na ledzie licza sie pushowki i gra zespołowa a od tego, do wału juz blisko.
    Dobrze ze jeszcze tylko tydzien i koniec tej szopki z rynkiem, a w razie zmian na Quantum @Majs e szykuj PACZKE zielonych pod choinke tylko ty miales taki apetyt i mozliwości ... tarez kazdy bedzie mogł sie legalnie pushowac a ja na taka gre juz nigdy nie bede mial ochoty,
    aa ten kubek te se wiecie gdzie go se włozyć... nie na półke... XD
    edit
    cena deuteru poniezej ceny matalu czy krysi to kpina jesli na rynku nie bedzie widelek jak w minimalu to nie bedzie sensu grac.ps z x3 przy zmianach i tak sie gra jak na x6 XD jednak ogame to by kiedys ogame @Vegi pozniej zmien tytul na czas przeszly lol nowy ogame na ledzie to gra smieciowa dla bezmuzgich graczy co cie nigdy nie wylicza bo na rynku beda siedziec


    Ja się uwolniłem :) od tej gry więc jak możesz już skończ mnie oznaczać hehe

    Z do skoku patrzę ci się dzieje hehe