statki dedykowane specjalizacjom

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • statki dedykowane specjalizacjom

    Czy grając na nowym uni jako np zbieracz mogę kupić na rynku statki dedykowane innym specjalizacjom np rozpruwacz, czy pionier? Dokładniej chodzi mi o to czy w innej specjalizacji będą działały? Dodatkowo pytam co się stanie ze statkami specjalnymi gdy zmieniłbym specjalizację - czy w tym momencie mogę nadal z nich mieć użytek, czy muszę je np sprzedać?
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Statki działają dla każdej klasy niezależnie czy posiadasz dedykowaną im klasę. Jest możliwość mieszania statków klas. Nie dostaniesz jedynie bunusów klasowych, czyli w przypadku zbieracza nie dostaniesz 25% bazowego zwiększonego wydobycia (ze zbieraczem miałbyś 50% ze statków + 25% z bazowego=75%). Możesz mieć generała lub odkrywcę i pełzacze i będziesz miał 50% z tych statków, ale ominie cię te 25% extra z racji klasy zbieracza, czyli
    • 25% większa produkcja w kopalniach
    • 25% szybsze statki handlowe
    • 25% większa ładowność statków handlowych
    • 2 dodatkowe sloty na floty
    • 2 dodatkowe sloty na rynku


    Posiadając zbieracza lub odkrywcę mozesz nabyć rozpruwacza, ale ominą cię bonusy klasy generała (logiczne, skoro nie masz tej klasy), czyli
    • 25% szybsze statki wojenne
    • 25% szybsze recyklery
    • 25% mniejsze zużycie deuteru przez recyklery
    • Manewr Hamilla: niewielka szansa na natychmiastowe zniszczenie gwiazdy śmierci przy wykorzystaniu lekkiego myśliwca
    • (Zwiększona technologia bojowa o jeden poziom) To już chyba jest nieaktualne, bo chyba jest po 2 poziomy technologii, a przynajmni
    Podobnie jest z odkrywcą. Możesz nabyć pioniery na rynku, ale ominie cię bonus klasowy odkrywcy w postaci
    • 25% krótszy czas badań
    • 300% większy zysk z misji ekspedycyjnych
    • 10% większy rozmiar planet przy kolonizacji
    • 2 dodatkowe sloty na ekspedycje
    • (XX% większy zasięg falangi) Na testach wyszło 20 układów w każdą stronę
    • 75% większy zysk z nieaktywnych graczy
    Z tym, że ludzie twierdzili, że odkrywca widzi wszystkie PZty na 16stkach podczas gdy klasy zbieracza i generała widzą tylko swoje. Tego nie potwierdzę, bo tego nie testowałem

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez FlyMeToTheMoon ().