najarany [FRYTKI] vs. Tanczacy z Lamami [Gumisie] ~ 3447.7%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • najarany [FRYTKI] vs. Tanczacy z Lamami [Gumisie] ~ 3447.7%



    Witam ;)
    @Neferet dziekuje za wczesniejsza pomoc; )


    Dnia 16-11-2019 19:06:22 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor najarany [FRYTKI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 8.769
    Krążownik 7.750
    Okręt wojenny 1.588

    _________________________________________

    Obrońca Tanczacy z Lamami [Gumisie]
    ________________________________________________

    Mały transporter 11.696
    Duży transporter 11
    Lekki myśliwiec 25.034
    Ciężki myśliwiec 21
    Krążownik 4.410
    Okręt wojenny 1.055
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 4.750
    Sonda szpiegowska 300
    Bombowiec 25
    Niszczyciel 19
    Pancernik 731

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor najarany [FRYTKI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Tanczacy z Lamami [Gumisie]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.125 ( -8.571 )
    Duży transporter 3 ( -8 )
    Lekki myśliwiec 6.736 ( -18.298 )
    Ciężki myśliwiec 10 ( -11 )
    Krążownik 3.674 ( -736 )
    Okręt wojenny 1.049 ( -6 )
    Statek kolonizacyjny 4 ( -0 )
    Recykler 3.201 ( -1.549 )
    Sonda szpiegowska 75 ( -225 )
    Bombowiec 25 ( -0 )
    Niszczyciel 19 ( -0 )
    Pancernik 731 ( -0 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 355.106.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 157.493.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 248.777.900 metalu i 95.992.400 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -252.767.000
    Kryształ: -86.839.000
    Deuter: -15.500.000
    agresor stracił łącznie 355.106.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 146.147.900
    Kryształ: 45.699.400
    Deuter: -4.570.000
    obrońca zyskał łącznie 187.277.300 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.0-beta1
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United
  • Nie dostałem z tego konta NIGDY ani jednego skana na moje 2 planety, a mam do jego wszystkich planet maksymalnie 4układy.
    Dziwaczne starcie, że niby w obronie z dużymi stratami, ale i tak na zysk..
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • Śmiech :)

    Szkoda, że chłopaków znam z innego uni, ale tutaj wychodzi co w nich siedzi niestety :(
    Nie ma się czym szczycić... Znajomości z teamem pozwalają pozłomować trochę więcej niż zwykłemu graczowi widocznie :D

    Co do sinnerki to się rozbiłem kiedyś na niej, mój ewidentny błąd, ale lot w us to kij tam :D Ale do końca nie byłem pewien czy Asia ciśnie czy Neferet właśnie.... Jednak od razu było wiadomo czyje to konto :) Oczywiście ST nie ma, bo koleżanka napisała, że nie ma konta na forum od u9 bodajże.... Pewnie sura przerzucona i na pusz wszedł (dorzuciłem się do TR)

    Szkoda gadać, można by było multum ss powysyłać, ale po co skoro takie zgłoszenia pewnie z ręki będą usuwane, bo "znajomki" :D

    [ciach]

    P.S.
    żeby nie było że spam czy coś, to w temacie RW - szału nie ma, ustawione, nie pozdrawiam, nie życzę SzO ani SzP :D (tak można, nie?)

    Administrator Forum Toadie:
    Wulgaryzm
  • nie zwyklem sie tlumaczyc ;)

    zdania nie zmienie, z [ciach] nie dyskutuje


    W odpowiedzi dlaczego wrzucilem starcie i dlaczego go nie usune skoro ktos wrzucil potwierdzenie przelewu: bo nie mam nic do ukrycia i nie boje sie wgladu administracji w moje konto.

    Do zobaczenia w reckach albo pod reckami.

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United
  • Stary ogame upadł... Wróciłam po 5 latach niebytu dla ludzi, z którymi grałam przez tyle lat i są dla mnie jak rodzina. Ale to co tu się odwala to przechodzi ludzkie pojęcie.
    Pushe, team który nie wie o co chodzi w całej grze i stworzył swoistą mafię ogejmową. Kiedyś nie do pomyślenia. Przydałaby się stara kadra, która zrobiłaby porządek z tymi niby-modami.
    A co do ST, gratulacji nie będzie, kiedyś liczyła się finezja. Wyliczanie zawroconych stacjonuj czy też z pz, podstawki, obserwacje a teraz kasa zrobi wszystko.
    Go do wymiany, bo dzieci tutaj nie powinni zatrudniać.
  • DeKi napisał(a):

    Przeciez to jakis no name jest. Predzej lub pozniej padnie. Niech sie pushuje, ladniejszy % z niego bed
    hahahhahaha nie taki No name on wabiki robi kosztem swojego zlomu wiec ciezko bedzie i Deki chetnie cie wyda z buddy koledze bo pewnie gra i Tanczy z nim na discordzie. A co do st jak mozna leciec cala flotą w ukladzie pewnie zasadzks robil albo kampil gratuluje Przetapiaj tylko szybko bo nikt nie patrzy .
  • Ja rozumiem wzburzenie jakie może wywoływać złamanie regulaminu, ale jeśli do niego faktycznie doszło to trzeba o tym zawiadomić obsługę gry przez ticket. Robienie samosądów na forum niczemu dobremu nie służy, tym bardziej obrażanie kogokolwiek. Dlatego temat został przeczyszczony.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Toadie napisał(a):

    Ja rozumiem wzburzenie jakie może wywoływać złamanie regulaminu, ale jeśli do niego faktycznie doszło to trzeba o tym zawiadomić obsługę gry przez ticket. Robienie samosądów na forum niczemu dobremu nie służy, tym bardziej obrażanie kogokolwiek. Dlatego temat został przeczyszczony.
    Jako neutralny obserwator uważam, że akurat informacja o kupieniu konta BARDZO rzutuje na osąd tego starcia - i jest ważniejsza niż "Piękny ST, gratuluję zysku" czy coś podobnego. Owszem, powtarzanie screenów było złośliwe - ale sam wiesz, że wynikało właśnie z tego, że Team kasuje niewygodne posty na forum (niewygodne - bo to, że czasem trzeba skasować dyskusję - to każdy rozumie).

    Aby nie było spamu - gratuluje zasobnego portfela. Ciekawi mnie tylko jaki jest sens grania i puszenia się, jaki to jestem super - jeżeli wiesz, że flota zdobyta nieuczciwie. A potem tylko ludzie się dziwią, że nowe uni się wyludniają.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • @dexPL - jak zapewne widać bardzo wiele postów krytycznych co do starcia zostało. Wiele jednak było przesadą, wiele było obraźliwych, niektóre właściwie wcale nie odnosiły się do samego starcia, i takie posty wyleciały.

    Konstruktywna krytyka jak najbardziej może być, ale na lincz przyzwolenia nie będzie.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • [Ucichlo troche bo @Toadie pozamiatal pod dywan, a przeciez nie o to chodzi :) [/color]


    To podgrzeje troche zobaczmy :D

    @unavit akurat tu komentarz zbedny to co soba reprezentujesz mowi samo za siebie i tak kazdy ma Cie za kogo Cie ma :D to punkt zaliczony lecimy dalej.

    @Dewey89 jakbys siebie i jeszcze jedna pania opisal z tymi aktami i buddy ;) ponadto prosze nie analizuj mojej gry skoro sam latasz na PZ z fs :D ehmmm pik pik haha zacytuje @djmajtuss

    @Adik tutaj mamy pana co na "moonowce" sie rozbija ^^ wiesz o co chodzi w tej grze czy tylko udajesz co uni ?

    @DeKi zaczyna sie goraco robic :D otoz nie ma to jak oceniac kogos swoja miara co nie ? pan top1 push w wlasnej osobie hehe wrzuce cos na smaczka co zdobylem droga kopertowa
    taka Ci o propozycja pushu jak mi wiadomo konto pozniej zezlomowales razem z @RozdajeMoony aka @Skalpelek przy okazji @Toadie lap multi konto na forum ;)

    [ciach]

    @DBZ nie wiedzialem ze mam konto w ING, ktos robi mnie na hajs :D

    Co do starcia to Ala fatima bylo i ni ma :joy:

    Zasmuce was, nawet jak wylece na banana to niestety nie za push :D musicie z ta mysla dalej grac :*

    @Nefer przepraszam, ze oberwalas nie bylo to zamierzone ;)
    Do zoba


    Administrator Forum Toadie:
    Obrazę + prywatne rozmowy usuwam
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United
  • @showtime

    Kim ty jesteś żeby mnie oceniać, nie zrobiłeś połowy moich starć więc milcz.
    Jedyne co potrafisz ty i twoi smieszni funfle to bfsy lub zlomy po zakupionych kontach, faktycznie szczyt finezji.
    Byliśmy razem na Europie w soju to że śmiechu nie mogliśmy wytrzymać jak widzieliśmy jakie z was lamusy, albo bfsy albo jakieś przekręty.
    Tfuu pluje na takich, żenada i wstyd.
    Druga sprawa jeśli miałbyś czyste sumienie dałbyś sobie spokój z takim długim wyjaśnieniem, jak widać co zabolało i pękło..
    Do wora
  • Kupowanie kont pod push to już plaga og 8) pipy kupują by się dowartościować bo gdyby nie pushe i wszystkie inne przekręty musieli by długo przewijać by zobaczyć topke .
    Na Janice też wolna amerykanka na całego, czasami mam wrażenie że GO i SGO to dzieci zagubione we mgle :whistling:
    Teraz skilem jest to jest blik, PayU, Przelewy24 itd. :thumbup: a nie jakieś kontry , wyliczania z pz itd.
    Graty skila XD przetapiajcie mistrzowie og XD
    Wszystkim SZO .
  • unavit napisał(a):

    @showtime

    Kim ty jesteś żeby mnie oceniać, nie zrobiłeś połowy moich starć więc milcz.
    Jedyne co potrafisz ty i twoi smieszni funfle to bfsy lub zlomy po zakupionych kontach, faktycznie szczyt finezji.
    Byliśmy razem na Europie w soju to że śmiechu nie mogliśmy wytrzymać jak widzieliśmy jakie z was lamusy, albo bfsy albo jakieś przekręty.
    Tfuu pluje na takich, żenada i wstyd.
    Druga sprawa jeśli miałbyś czyste sumienie dałbyś sobie spokój z takim długim wyjaśnieniem, jak widać co zabolało i pękło..
    Do wora
    Hmmm tez to pamietam hmmmm my same moonkile + kontry wy bfsy i tydzien zapraszania na nocna akcje na sandacza , dzienni gracze ktorzy nocki nie moga zrobic. Plus do tego piekne zatrzymaj mystera unavita na 0 gdzie caly sojusz wam sie rozlozyl . A potem ban za push
    We Will Fight Till The End
    Without Fear Without Pain
    We Will Destroy Everything
    Without Paing For The Thing
    Fearless Fighters Till The End
    Be With Us Or Die With Them
  • DBZ napisał(a):

    unavit napisał(a):

    @showtime

    Kim ty jesteś żeby mnie oceniać, nie zrobiłeś połowy moich starć więc milcz.
    Jedyne co potrafisz ty i twoi smieszni funfle to bfsy lub zlomy po zakupionych kontach, faktycznie szczyt finezji.
    Byliśmy razem na Europie w soju to że śmiechu nie mogliśmy wytrzymać jak widzieliśmy jakie z was lamusy, albo bfsy albo jakieś przekręty.
    Tfuu pluje na takich, żenada i wstyd.
    Druga sprawa jeśli miałbyś czyste sumienie dałbyś sobie spokój z takim długim wyjaśnieniem, jak widać co zabolało i pękło..
    Do wora
    Hmmm tez to pamietam hmmmm my same moonkile + kontry wy bfsy i tydzien zapraszania na nocna akcje na sandacza , dzienni gracze ktorzy nocki nie moga zrobic. Plus do tego piekne zatrzymaj mystera unavita na 0 gdzie caly sojusz wam sie rozlozyl . A potem ban za push
    Było fakt mamy teraz beke z tego.
    Nie zmienia to faktu że w pojedynkę miałem więcej st niż wy jako sojusz, jakbym policzył wyklikane pzty czy zawrocone stacje też bym miał więcej, więc o czyim poziomie to świadczy?
    Co do akcji na sandacza to lecieć na jana każdy umie, zawsze dużo gadaliście, zero konkretów. Wyciągajcie więcej brudów tylko zeby odwrócic wątek od tego syfu tutaj..
    Boli i piecze i tak ma być
  • Fajna gównoburza, mógłbym dodać jako członek sojuszu FRYTKI jak to pan najarany wcześniej xfaza-oddam (to oddam w nicku tylko tak dla jajec góralskich) pisał, że leci na tańcącego, potem nagle wylogowanie i brak aktywki dobre 30 min przed wlotem, brak aktywki po wlocie i post na forum zanim ktokolwiek zdążył ogarnąć ( a zwykle to się czeka ze wpisem ze zbiórką i generalnie ogarnięciem floty, czy może sie mylę). To przecież każdy tak robi, że przed wlotem wychodzi sobie z gry.
  • showtime napisał(a):



    @Adik tutaj mamy pana co na "moonowce" sie rozbija ^^ wiesz o co chodzi w tej grze czy tylko udajesz co uni ?

    Hmm :D
    Napisałem to trochę wyżej czy mi się zdaję? Wtopy biorę na klatę jak widać, ale jednak to nie jest tu powszechne :D
    Nie myli się ten kto nic nie robi :) Polecam.

    Co do "co uni" - to średnie info dostałeś, bo nie gram "co uni" :D

    Skoro jesteście tacy proelosiemakijwieco gracze to czemu jeszcze latam? Może dlatego, że bfs u mnie nie wchodzi w grę? Ani 150pln za konto mnie nie satysfakcjonuje? Wolałbym kasacje włączyć niż komukolwiek sprzedać to co zrobiłem.

    Żałuję tego czasu spędzonego w ZBOK_MNS na Europie, bo to co pokazujecie aktualnie to syf, kiła i mogiła :) Do tego wciągacie team :D Brawo Wy.

    Proponuję skończyć zbędne pitolenie i może pokażcie że coś potraficie pakując nas?
  • Gratuluje @showtime, Twój temat bije rekordy popularności, najwięcej minusików, najwięcej wyświetleń, no algorytmy google się poddały.
    Co do samego starcia, to gratuluje. zawsze miałeś farta więcej niż rozumu :) Złom pod dom. Nie trzeba za dużo latać.

    Dyskusja na forum schodzi do strasznie niskiego poziomu, ale rozumiem, że to taka skaza dzisiejszego "internetowego" społeczeństwa.
    Na szczęście, gimnazjum na razie odeszło w zapomnienie.

    Jeszcze raz gratuluję.

    Pozdrawiam
    Piwek


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa