najarany [FRYTKI] vs. Tanczacy z Lamami [Gumisie] ~ 3447.7%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Showtime lata na siłę, mało w tym finezji- wiem z doświadczenia z tym Panem. Ale w drugą stronę? Cuchnie na kilometr, a wiemy, że showek ma osobny fundusz na cele Ogame. No ale do portfela nikomu nie wchodzę. Jego sprawa.
    Niestety można zgłaszać kupno konta, można 100 ticketów puszczać ale w dzisiejszych czasach nie istnieje już coś takiego jak uczciwość GO albo po prostu nie mają narzędzi żeby skutecznie działać. Kiedyś było inaczej. Szkoda, że kiedyś GO działali a dziś jest to takie mdłe, trzeba chyba wszystko podać na tacy żeby jakakolwiek odpowiedź supportu się znalazła...
  • @abecaduo poczekaj poczekaj, a czy to nie czasem wy zawineliscie sie wszyscy naraz z europy jak pies z podkulonym ogonem gdy spakowalismy wam po calosci Gikera? Polecieliscie od razu z nim wojwac na fenrir. W tym swietle Twoj opis staje sie troche smieszny i to cale przerzucanie sie zlomami :D z tego miejsca moge powiedziec ze @Mordi dostal ich tam ode mnie z 4, i conajmniej 3 wyzbieral koncertowo. To samo tyczy sie @amen0688, na urielu z tym ze ten juz sie nie zbieral jednak zlom to zlom, obrazasz tym samym wszystkich, ktorzy dostali zloma i poszli sobie grac na inne uni, a jednak prosze uchodzi Ci to przy oklasku dla mnie to jest rak. Natomiast jezeli finezyjnymi akcjami nazywasz puszczanie smiesznego wabia na kontre albo liczysz, ze ktos ode mnie wleci w kogos z was w akte to licz dalej na bfs u mnie i marnuj sobie nimi czas :D
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United
  • Pląsająca lamo czy jak Ci tam! Zamiast merytorycznie odpowiadać na wątpliwości innych graczy, stosujesz argumenty ad personam. To nie fair. Radzę Ci po prostu opisać kulisy tego starcia w pierwszym poście zawierającym raport bitewny. Jak udało Ci się zrobić taką zmyślną pułapkę? Czym zachęciłeś rywala do ataku?
  • Jezeli lamusy nie potrafia w inny sposob, to beda w tak zlomowac :) Lubie takie gwiazdy kilkutygodniowe na ogame. Przychorza, robia zament, kupuja konta, a na koniec albo w reckach laduja, albo sprzedaja konta :)
    [ciach]


    Administrator Forum Toadie:
    Obraza, offtop

  • Bunny napisał(a):

    Jezeli lamusy nie potrafia w inny sposob, to beda w tak zlomowac :) Lubie takie gwiazdy kilkutygodniowe na ogame. Przychorza, robia zament, kupuja konta, a na koniec albo w reckach laduja, albo sprzedaja konta :)





    Bunny, to sa krotko dystansowcy, jedno starcie z szumem gora dwa i siema ELO oddam zaraz bedzie bo hajs musi sie zgadzac. Jakbym ich nie znal.

    TYLE

    Wiec nie ma co sie nimi przejmowac lamusami, zaraz ich nie bedzie.
    Kassiopeia
  • showtime napisał(a):

    @abecaduo poczekaj poczekaj, a czy to nie czasem wy zawineliscie sie wszyscy naraz z europy jak pies z podkulonym ogonem gdy spakowalismy wam po calosci Gikera? Polecieliscie od razu z nim wojwac na fenrir. W tym swietle Twoj opis staje sie troche smieszny i to cale przerzucanie sie zlomami :D z tego miejsca moge powiedziec ze @Mordi dostal ich tam ode mnie z 4, i conajmniej 3 wyzbieral koncertowo. To samo tyczy sie @amen0688, na urielu z tym ze ten juz sie nie zbieral jednak zlom to zlom, obrazasz tym samym wszystkich, ktorzy dostali zloma i poszli sobie grac na inne uni, a jednak prosze uchodzi Ci to przy oklasku dla mnie to jest rak. Natomiast jezeli finezyjnymi akcjami nazywasz puszczanie smiesznego wabia na kontre albo liczysz, ze ktos ode mnie wleci w kogos z was w akte to licz dalej na bfs u mnie i marnuj sobie nimi czas :D
    nie wiem co ty za historie tworzysz, giker na europie jak padal, to ja tam dawno nie gralem xD

    to nie ja na kazdym uni blyszcze super tajna ekipa ktora rznie bfsy na lewo i prawo a po 2 czy 3 miesiacach ani widu ani slychu xD i to nie ja uciekam z uni jak turbonapchany ziomeczek zbiera w koncu (g) :)
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • Nie wiem czy mój post pomoże komuś ale jako sojusznik z kilku uni showka mogę powiedzieć, ze niepodejrzewał bym tego gracza nigdy o jakieś kupowanie kont i nawet nadmierne inwestowanie w grę pieniędzy, tym bardziej jakieś pushe itp. Wiec scenariusz, ze show kupil konto nie pasuje mi tu. Opis akcji to byłby strzał w kolano zdradzenie swoich patentów i edukacja połowy forum. Akcja z wtopieniem się sandacza na Tobie na Europie do dnia dzisiejszego nie ma rozwiązania. Pomimo domysłów i komentarzy żaden nie jest trafny. Podziwiam skill bo nie znam drugiego takiego czarodzieja.

    @unavit„Byliśmy razem na Europie w soju to że śmiechu nie mogliśmy wytrzymać jak widzieliśmy jakie z was lamusy, albo bfsy albo jakieś przekręty„

    Skoro wy byliście to i ja musiałem być i to mnie zainteresowało, powiedz dokładniej o tych przekrętach. Podaj konkrety proszę, opisz je całe, przytocz jakieś zdarzenia, sytuacje. Jakieś zapamiętane rozmowy z disco. Grałem wtedy i ja nie pamietam żadnego przekrętu z naszej strony.

    A ten tekst „nie mogliśmy wytrzymać jak widzieliśmy jakie z was lamusy” to bez komentarza pozostawię... bo szkoda gadać.

    @unavit Co do akcji na sandacza to lecieć na jana każdy umie, zawsze dużo gadaliście, zero konkretów.

    Unavit proszę Cie chłopie, cały sojusz prowadził dokładnie na zmiane przez 6 dni 24h obserwacje sandacza. Dla potwierdzenia mogę znaleść nawet tabelkę z godzinami logowania sandacza i wylogowaniami z Europy, która sam robiłem. Plus stała kontrola gdzie robi fs gdzie odbiera itp. Ty tego nie robiłeś ale dostałeś zaproszenie do akcji i jak tak bez pokrycia( żadnych rzetelnych informacji) możesz mówić, ze lot był na Jana ??

    To ze sandacz nie dostał wtedy to osobny temat, moje zdanie w skrócie to zasiadanie konta w dwie osoby.


    Gratki st, kolejny do albumu :) obrońcy szo
    Emerytura od uni Europa.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jawamdam ().