Wisior [P N] vs. Pluszowy [MISIE] ~ 111234.18% TOP10 SOLO PB

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wisior [P N] vs. Pluszowy [MISIE] ~ 111234.18% TOP10 SOLO PB

    Walka o nagrodę drużynową nabiera tempa :) Myślę, że jak nikt nie pokrzyżuje nam planów to się załapię :)
    Fajny PB wyszedł, trochę GSów i niszczarek spadło :) Nie ma co narzekać. W zasadzie to planowałem zakończyć przygodę z ogame, może to będzie taki pozytywny impuls ? Teraz muszę przekonać siebie i sojuszników, że to dobry pomysł. Żona nie ma wątpliwości :)

    Pozdrowienia dla PN, dla znajomych z Taurusa i Xanthusa :)




    Dnia 16-11-2019 11:07:38 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Wisior [P N]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 100.730
    Pancernik 300.830
    Lekki myśliwiec 2.420.294
    Ciężki myśliwiec 1.178
    _________________________________________

    Obrońca Pluszowy [MISIE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 250.000
    Duży transporter 150.000
    Krążownik 50.000
    Recykler 50.000
    Niszczyciel 75.000
    Gwiazda Śmierci 1.000
    Wyrzutnia rakiet 20.000
    Lekkie działo laserowe 10.000
    Działo Gaussa 1.000
    Wyrzutnia plazmy 285
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Wisior [P N]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 88.894 ( -11.836 )
    Pancernik 265.912 ( -34.918 )
    Lekki myśliwiec 1.807.370 ( -612.924 )
    Ciężki myśliwiec 935 ( -243 )
    _________________________________________

    Obrońca Pluszowy [MISIE]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    20.849.462 Metalu, 95.864.463 Kryształu i 90.504.399 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 6.132.316.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 24.659.170.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 6.328.156.000 metalu i 4.795.262.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 207.218.324 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.928.615.462
    Kryształ: 2.702.970.863
    Deuter: -433.265.601
    agresor zyskał łącznie 5.198.320.724 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -12.510.159.462
    Kryształ: -9.930.174.463
    Deuter: -2.426.054.399
    obrońca stracił łącznie 24.866.388.324 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.0-beta1
  • Głupoty Gadasz :P
    Zone moge przekonac - daj jakies namiary ;)

    Na chwile z upa zeszła maskotka sojuszowa i od razu do przodu :D

    Gratulacje


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • KKS napisał(a):

    chłopiec do bicia pierwsza klasa :D
    Co tu powiedzieć, zapewne temu Panu wyżej to już nikt rozumu nie nabije do baniaka
    Mówi to osoba która wyłapała złoma top 1 XD ale w sumie po co komentować takiego Barana (szkoda czasu) także do sedna

    Gratulowałem na pw Wisiorowi i gratuluję tutaj
    To jest mój 1 złom od 2007 roku i jak kiedyś już pisałem jak takowy się trafi to będzie pierwszy i ostatni w mojej karierze, więc owszem to jest mój koniec z cyferkami, od dłuższego czasu mało się udzielałem i opiekowałem konto także była raczej kwiestą czasu że tak to się skończy, jedynie co to przepraszam sojusz za tą wtopę ale obiecuję że więcej Pluszowego (t-baga) nie będzie po złej stronie i wstydu nie będzie, powodem złoma była gra w Diablo którą odkopałem po latach i cholera za bardzo mnie wciągnęła...

    Pozdrawiam wszystkich których poznałem przez te lata!
    Pokój !xD
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Fajny % i zysk :) Graty :)

    Dobrze że w drużynie zostało xD Już chyba latać nie muszę, z resztą GSy % nie robią :)

    Co do zakończenia gry to ja też się biję z myślami... już bardziej przyzwyczajenie. Ileż można w tą grę która nie ma końca grać...

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Graty przytulenia pluszowego misia ;P
    Masz rację Wisior, walić ten nałóg jakim jest ogame. Trzeba zostać pełnoetatowym proplejerem w MTG ;P
    Zysk wiesz gdzie słać ;P
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Pierwsze to gratulacje dla atakujacego bo ładnie mu weszło i za to w jaki sposób potraktował obrońcę bo to się bardzo liczy dla wielu z nas.
    Druga sprawa to KKS już nie chwal się że kiedyś wyliczyłeś Pluszowego ( T-Baga ) bo sam wyszedles z propozycją surowców..., pozatym jakoś atakujący w swoim wpisie potraktował z szacunkiem obrońcę i Tbag zasłużył sobie na to! Dziunek też wpisem pokazał że mimo iż jest w Komornikach ( drużynie kochającej Misie :thumbsup: ) to potrafi uszanować rywala, tylko Ciebie na to nie stać bo nie znasz Pluszowego. Większość z was gra już w tą grę lata jak nie naście lat i dalej cześć z was nie nauczyła się że to tylko gra. Tbag zasłużył sobie na szacunek a przede wszystkim u mnie i myślę że i u większości drużyn przeciwnych. Jakoś większość potrafi się wpisać należycie pod tym starciem tylko KKS i kajako zachowują się jakby zobaczyli loda i wkurzali się że to nie oni mogą go dostać..., gdybyście poznali lepiej Pluszowego to nie było by takich wpisów z waszej strony. Nie traktujcie w Miśkach wszystkich jednakowo! To że Filu wam ciupie i ma was wszystkich za leszczy nie znaczy że Reszta za niego będzie obrywac.
    Tbag życzę Ci jak najlepiej! Mam nadzieję że konto służyło Ci dobrze bo miałem je topic na zyletki XD gdyby nie to że Ty usiadles na nim to dawno by go nie było :thumbup:
    Sam czekam na moment żeby zostawić ogame za sobą ;} ale jakoś nie mogę się pozbyć tego gow... Nawet grając na koncie Eko :popcorn:
    Pozdrawiam wszystkich którzy podchodzą z szacunkiem do reszty graczy, życzę wszystkim powodzenia w SD i uczciwych starć!! Niech wygra ten który zasługuje na wygraną. :super:
  • Jak to fajnie Sisior, że dałeś radę i to jeszcze to konto i tą osobę trafiłeś moim starym kontem. Cieszyłem się całe 10 min i gdyby nie Pasenger to nawet bym sobie poprzedniego nicka nie przypomniał. Ogólnie graty starcia myślałem że cały złom dla mnie na kopalnie ale nawet bańki nie podesłałeś ;)
  • @Dark Passenger, byl by calkiem niezly twoj wpis, gdyby nie fakt ze T-bag niejednokrotnie ciupal na forum , wtorowal Filkowi i wymyslal niestworzone historie rzucajac pomowienia bez zadnych podstaw obrzucajac i oczerniajac innych graczy. Osobiscie bardzo mnie ten zlom cieszy i tu wielkie gratulacje dla Wisiora po pierwsze za odstrzelenie pluszaka, po drugie za Top 10 solo !!!
    Co do konczenia gry, to moze lepiej jak i atakujacy i obronca beda grac dalej, to moze za jakis czas bedzie powtorka z rozrywki :D
  • zygunia napisał(a):

    @Dark Passenger, byl by calkiem niezly twoj wpis, gdyby nie fakt ze T-bag niejednokrotnie ciupal na forum , wtorowal Filkowi i wymyslal niestworzone historie rzucajac pomowienia bez zadnych podstaw obrzucajac i oczerniajac innych graczy. Osobiscie bardzo mnie ten zlom cieszy i tu wielkie gratulacje dla Wisiora po pierwsze za odstrzelenie pluszaka, po drugie za Top 10 solo !!!
    Co do konczenia gry, to moze lepiej jak i atakujacy i obronca beda grac dalej, to moze za jakis czas bedzie powtorka z rozrywki :D
    Niestety @zygunia masz nieaktualne info
    Tak się stało że spadlem z tej topowej listy i bardzo nad tym ubolewam :/
    Ty natomiast nigdy nikogo nie oczernialas, masz czyste sumienie i ogółem cycuś :)
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"