Znikające floty

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Znikające floty

    Szanowni gracze. Chciałbym zasięgnąć waszej opinii na temat tego co się dzieje na naszym serwerze w ostatnich dniach... Jesteśmy świadkami różnych ciekawych dla mnie zniknięć floty ;) Jedna flota(stach) w magiczny sposób wyparowała podczas ataku który nie miał żadnej możliwości powodzenia co mi trochę śmierdziało... Natomiast to co się dziś pojawiło to jawny push... Konto będące na urlopie od ponad miesiąca dziś zdjęło urlop, straciło flotę za jedyne 1,3kk punktów w reckach jednego z graczy naszego uni... I znów urlop... To jest jawne plucie w twarz wszystkim graczom na tym uni...
    @justvroum @^KaMiKaZe18^ @...limfa... @Viserion @Mefist @Dris @Poka_Bydlaka @Kot na Kacu @Kicki @Puchatek @Trampek88 @Doktor No @nowynick @Pan Stasiu @Beljal @Gnito @StarMario @PanOwocek @thats @Keisper @farcik @w0jci3ch @yoda_u20 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :? :E O_O :E :ocb:
  • Czepiacie się. Chłopak pewnie miał szczęście, że flota wróciła z urlopu układ obok - a nowy gracz zalogował i nie przypilnował. I tak 63 razy ;)

    Spokojnie, szansa, że Support coś zrobi jest znikoma - więc grajcie dalej. Nie ma nad czym dyskutować, bo nic się nie dzieje przecież. Team jest wspaniały i nikt się nie pushuje.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Dawno mnie nie było na uni ale pamiętam, że niesłuszne oskarżenia też padały. :) Moim zdaniem jak kogoś kręci pushowanie to niech to robi, prędzej czy później karma go złapie. Wiadomo, że każdy chce być jak najwyżej w rankingu ale kiedy uczciwemu graczowi udaje się zdobyć wysoką pozycję to satysfakcja będzie większa.

    Powinniśmy chyba zostawić sprawy GO dla GO to są tylko ludzie i mogą popełniać błędy i prawdopodobnie, gdyby ktoś z nas był na ich miejscu to też non stop zrywałby falą hejtu na twarz, bo ktoś nie zgadzałby się z naszą decyzją. Nie zgadzam się na przykład z banami na 7 dni za granie na bocie ale prawdopodobnie takie są widełki.

    Jak Wam przeszkadza jakiś gracz na uni to połączcie siły i go spakujcie. Tylko nie róbcie tego tak jak ja (mi to wychodziło bardzo słabo):D
  • donorganizator napisał(a):

    Dawno mnie nie było na uni ale pamiętam, że niesłuszne oskarżenia też padały. :) Moim zdaniem jak kogoś kręci pushowanie to niech to robi, prędzej czy później karma go złapie. Wiadomo, że każdy chce być jak najwyżej w rankingu ale kiedy uczciwemu graczowi udaje się zdobyć wysoką pozycję to satysfakcja będzie większa.

    Powinniśmy chyba zostawić sprawy GO dla GO to są tylko ludzie i mogą popełniać błędy i prawdopodobnie, gdyby ktoś z nas był na ich miejscu to też non stop zrywałby falą hejtu na twarz, bo ktoś nie zgadzałby się z naszą decyzją. Nie zgadzam się na przykład z banami na 7 dni za granie na bocie ale prawdopodobnie takie są widełki.

    Jak Wam przeszkadza jakiś gracz na uni to połączcie siły i go spakujcie. Tylko nie róbcie tego tak jak ja (mi to wychodziło bardzo słabo):D
    Jeśli przez karmę masz na myśli GO to zapomnij bo 80% supportu jest niestety skorumpowane. Jedni pozwalają na mniejsze wały drudzy na większe, banów z kasacją nie dają bo stracą usera który karmi kasą firmę.
    OGame'owa emerytura
    _________________________
    *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
    *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
    *Art do odwołania*
    *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*
  • admini mają od dawna wylane na to, co się tutaj dzieje i dzieje się na innych uni. Na Kalyke dwa razy usuwali mi posty z forum, bo napisałem im, by zajęli się sprzedażą kont na allegro. Gracze podani z nazwy i miejsca w TOPce, to zamiast tym sięzająć woleli posty usunąć i udawać, że niczego nie ma.
    Tutaj yoda puszuje się, konta skupuje, przekręty robi na maxa, przyrosty ponadnaturalne i czy to jakiegoś admina zainteresuje? W dupie to mają, bo chociaż mogą obserwować konta, to zlewka całkowita.