Yara-ma-yha-who & Avatar [NFZ] & Michas [AFERA] vs. Badi [WSNR] ~ 15204.58% TOP1 Solo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Yara-ma-yha-who & Avatar [NFZ] & Michas [AFERA] vs. Badi [WSNR] ~ 15204.58%

    Odnośnie tytułu wątku napisze ze badi zmienił nick i wyszedł z sojuszu na chwile przed wlotem jak wiedział już że go nie obronią :)
    Dzięki Michaś pomimo ze latałem na Ciebie odpowiedzialeś i zgodziłeś się lecieć
    Dzięki Avatar za pomoc

    wczoraj zabrakło kilku sekund do zdjęcia tego pana dziś kulka padła flota wracała Bocian i Pasti widzialem ze chcieli podstawiać ale dzięki pomocy Michała i Avatara nie podstawiali


    Kupie DeX :D




    Dnia 15-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Yara-ma-yha-who
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1
    Mały transporter 54.000
    Lekki myśliwiec 170.265
    Krążownik 30.006
    Okręt wojenny 10.216
    Pancernik 23.633
    _________________________________________

    Agresor Avatar [NFZ]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Agresor Michas [AFERA]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 111
    _________________________________________

    Obrońca OddamNApush
    ________________________________________________

    Mały transporter 19.941
    Duży transporter 658
    Lekki myśliwiec 57.282
    Krążownik 9.970
    Okręt wojenny 1.974
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 19.220
    Sonda szpiegowska 210
    Bombowiec 990
    Satelita słoneczny 425
    Gwiazda Śmierci 9
    Pancernik 5.909
    Wyrzutnia rakiet 11.299
    Lekkie działo laserowe 125
    Działo jonowe 2
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Yara-ma-yha-who
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1 ( -0 )
    Mały transporter 38.910 ( -15.090 )
    Lekki myśliwiec 122.491 ( -47.774 )
    Krążownik 28.788 ( -1.218 )
    Okręt wojenny 10.057 ( -159 )
    Pancernik 23.280 ( -353 )
    _________________________________________

    Agresor Avatar [NFZ]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor Michas [AFERA]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 68 ( -43 )
    _________________________________________

    Obrońca OddamNApush
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    34.109.417 Metalu, 12.225.525 Kryształu i 15.144.233 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 326.366.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.776.019.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 946.802.400 metalu i 573.656.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 61.479.175 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 22%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 765.304.817
    Kryształ: 482.853.525
    Deuter: 7.413.233
    agresor zyskał łącznie 1.255.571.575 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.024.860.917
    Kryształ: -626.396.025
    Deuter: -186.241.733
    obrońca stracił łącznie 1.837.498.675 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.0-beta1

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yara-ma-yha-who ().

  • Gratulacje, solóweczka igla, jeden z lizówsów nie obroniony, Wuja nie pomógł fsa odebrac ,sie tez za bardzo nie potrafi robic :D

    Chciałbym poprosić wszystkich graczy, przede wszyskim górników by nie sprzedawali deuteru Wujowi, chociaż tak można mu uprzykrzyć puszowanko ! :D (deuter chętnie kupie, pw Michas)

    Obrońca nie wyzywał wiec Szo

    Pozdrawiam AFERE !
  • trochę siadło... będę miał trochę spokojniej w układzie, chociaż przyznam że za agresorem który w dwa tygodnie buduje 4mld floty nie da się przepadać ;)
    ale gratulacje, akcja udana, mobilność WSNR jednak podważona, bo bez Wuja nic nie mogli zrobić, a jeszcze niedawno w jednym ST Bociek pisał "gdybyśmy byli po drugiej stronie to byśmy wybronili a agresorzy byliby w reckach" :)
    pozdrawiam
    mareczekz20
    __________________

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez mareczekz20 ().

  • Coz gratuluję. Moment rakietowania moona idealny. Akurat jak do pracy wyjezdzalem, a że wożę ludzi to nie wypadało nie jechac. Pewnie bym to wybronił. 1.2kkk surki kupione za stówkę (w anty) całkiem przyjemnie :)
    Jakos się nie przejąłem zbytnio.
    Top bo wreszcie masz uczciwie zdobyta surke a u Ciebie to rzadkość :)
    Pozdrawiam :)
  • mareczekz20 napisał(a):

    trochę siadło... będę miał trochę spokojniej w układzie, chociaż przyznam że za agresorem który w dwa tygodnie buduje 4mld floty nie da się przepadać ;)
    ale gratulacje, akcja udana, mobilność WSNR jednak podważona, bo bez Wuja nic nie mogli zrobić, a jeszcze niedawno w jednym ST Bociek pisał "gdybyśmy byli po drugiej stronie to byśmy wybronili a agresorzy byliby w reckach" :)
    Mogliśmy zrobić, niestety godzina taka a nie inna że każdy jechał/był w drodze do pracy :wrr: Mi zabrakło dexu na lot całą flo 200us a w telepie 40s żeby resztę dosłać. I widzę różnice w czasie reakcji - my mieliśmy 55min między 6.30-7.30, Wy 6h :)

    Lucky Gal napisał(a):

    Yara zapomnial napisac ze kupimy dex :D

    Badi tak sie nie przejął ze zmienil nick i wyszedl z soja- nick naprawde godzien pochwaly dla 4latka.

    Krucjata rozpoczęta widze :D congratzz
    Jaka krucjata? :E Jak mi wytłumaczycie przyrosty pkt i flotowe w ciągu 2tyg do złomowania i pkt zniszczonych będę wdzięczny :E Wiem WIem trafione same dtki wypchane po brzegi surą xxx ludzi przez 2tygodnie.



    Graty Krakenie! Na pw dostałeś, tutaj też. Michasia flo odmieniła tą bitwę :) też bym ich prosił o cofanie dla solówki
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Panoooowie bo zarqz zamowie wanne i kisiel :D cieszmy sie ze doktor kuoimy deuter zwiedza rece i tyle :D

    @bocieek nie wiem kto ma jakie przyrosty, nie sprawdzam po stronach, wiem jedynie ze zawsze usmiech na mojej twarzy powoduje starcie w ktorym pada ktos kto myslal ze ma w sojuszu dupochron
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Gratuluje starcia; czekałem na to ST od rana ale widziałem w statach kto spakował badiego:) nie powiem cieszy mnie to że wsnr w reckach ale z badim nie miałem jakichś zatargów i nawet skanów:)
    Graty się należą i czekam dalej na rozwinięcie akcji bo coś zaczyna się dziać:) Topowe flotki na uni zaczynają się wyrównywać:) teraz zgranie i jazda:)
  • Graty starcia, szkoda Badi że Cię złapali ale to tylko złom i bawimy się dalej:) Lubie ogame i nadal ta gra sprawia mi przyjemność, więc nie zamierzam wchodzić we wzajemnie wypominania sobie różnych rzeczy. Powiem też tak gram z wuj0 od wielu lat i zwyczajnie go lubię więc produkuje dex właśnie dla niego i mam w głębokim poważaniu kto i jak go ocenia.A druga sprawa Yara na banie...graty czystej gry:P
  • Keanu_U19 napisał(a):

    Starcie ładnie nie powiem. Gratulacje i ogólnie SzO, procent robi wrażenie... ale pozwolę się sobie przyczepić - za co ban po raz kolejny?:) jak dla mnie skill gracza będącego na przymusowym urlopie drugi raz w ciągu dwóch tygodni podchodzi już pod znak zapytania?:)
    pierwszy raz masz opisany w DiD oraz moznaby wywnioskowac to z dlugosci blokady, ze tez trzeba w dzisiejszym ogame uczyc graczy takich podstaw :p
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Graty Yara i ekipa wsparcia! ładnie rozegrane!!! I tu powinno być szybkiego przetopu bo reszta czeka.

    Niestety musze takie rzeczy pisac w Twoim ST...
    WSNRki tak jak czysto nie umieja grac tak i czysto nie potrafia przegrac. Co nasmarowaliscie w ticketach? Zmiana nicka jak juz nie dalo sie obronic i wyjscie z sojuszu wystarczylo zeby GO (testowy operator gry) uwierzyl w wASZE bajeczki?? co za typy
  • po 1 graty starcia bo sie naleza. Wpadl. Zezlomowal. Pozbieral ;)

    atomic napisał(a):

    Graty Yara i ekipa wsparcia! ładnie rozegrane!!! I tu powinno być szybkiego przetopu bo reszta czeka.

    Niestety musze takie rzeczy pisac w Twoim ST...
    WSNRki tak jak czysto nie umieja grac tak i czysto nie potrafia przegrac. Co nasmarowaliscie w ticketach? Zmiana nicka jak juz nie dalo sie obronic i wyjscie z sojuszu wystarczylo zeby GO (testowy operator gry) uwierzyl w wASZE bajeczki?? co za typy
    Ze ja tak zapytam... czy ta nienawiac do WSNR Wam tak bardzo przeslonila oczy? :D koles ktory raz wyladowal na banie za dzielenie jest napietnowany bo jest najgorszy, ale koles ktory pushuje sie jawnie farmiac konta ktore leca na bocie calyki dniami, dostaje za to bana juz jest super spoko i bski to lament bo dostal bana? Naprawde wielkie LOL. Jesli cjodzi o bany to jie mowcie ile jedt za co bo z tego co pamietam wraz ze zdjeciem pręgierza zniesiono tabele Kar.
    Idac tym tropem rozumiem ze od dzis napietnowani i znienawidzeni na uni bedzie WSNR, Yara, no i Bycula bo on w.koncu tez wyladowal na banie? Czy jedno rozni sie od drugiego i tamci juz nie ale Wujo tak?
    A no i jeszcze ja folacze do grona znienawidzonych za to vo tu napisalem?
    :)