Death of Rats vs. jamnik187 [B_B] ~ 21406.7%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Death of Rats vs. jamnik187 [B_B] ~ 21406.7%






    Zdradzę wam dziś mimochodem
    Jamnik to jest piesek z rodowodem
    A nie zwykły kundel bury
    Co pilnuje tylko sury.

    A więc ten arystokrata
    Byle jak sobie nie lata,
    Ale stąpa prosto, z gracją
    Tak to jest z arystokracją.

    Jednak ma to swoje wady
    Nie we wszystkim daje rady
    Jako że jest zbyt rycerski
    Marny z niego pies pasterski.

    Gęsi ciężko upilnować
    Kiedy trzeba wciąż pozować.
    I gdy Jamnik się unosił
    Górnik wszystkie je zakosił...





    Dnia 14-11-2019 03:47:51 następujące floty spotkały się w walce:

    Agresor Death of Rats
    ________________________________________________
    Mały transporter 500.000
    Krążownik 53.000
    Okręt wojenny 22.000
    Pancernik 101.000

    _________________________________________
    Obrońca jamnik187 [B_B]
    ________________________________________________
    Mały transporter 40.000
    Duży transporter 213.500
    Statek kolonizacyjny 11
    Recykler 6.000
    Gwiazda Śmierci 260
    Wyrzutnia rakiet 31.478
    Lekkie działo laserowe 99.980
    Ciężkie działo laserowe 25
    Działo Gaussa 20.189
    Działo jonowe 519
    Wyrzutnia plazmy 72
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________

    Po bitwie...
    Agresor Death of Rats
    ________________________________________________
    Mały transporter 377.268 ( -122.732 )
    Krążownik 43.416 ( -9.584 )
    Okręt wojenny 18.740 ( -3.260 )
    Pancernik 86.258 ( -14.742 )

    _________________________________________
    Obrońca jamnik187 [B_B]
    ________________________________________________
    Zniszczony!
    _________________________________________

    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    372.100.581 Metalu, 552.487.802 Kryształu i 696.010.829 Deuteru
    Agresor stracił łącznie 2.217.534.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 6.454.161.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.124.164.200 metalu i 1.016.505.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.620.599.212 jednostek.
    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________
    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    943.500.000 Metalu i 943.500.000 Kryształu

    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 289.496.581
    Kryształ: 544.855.802
    Deuter: 455.712.829
    agresor zyskał łącznie 1.290.065.212 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.714.754.581
    Kryształ: -3.349.346.802
    Deuter: -1.010.658.829
    obrońca stracił łącznie 8.074.760.212 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2


    Jako że u obrońcy ciężko się wbić z czasem za mięso armatnie zamiast lmów musiały służyć mt -kilka minut krótszy lot. Dodatkowo ok 800 rmp zmiękczyło bunkier. Login jak zwykle wkrótce po bitwie -resztę recków nie zdążyło.

    St z dedykacjami dla wszystkich znajomych nawet tych co o tym nie wiedzą:P
  • Zazwyczaj nie zabieram głosu przy takich ST ale coś mnie dziś podkusiło i się wypowiem.
    Kolejne już ST tego gracza moim zdanie mocno "dyskusyjne".
    Zrobione na tym samym graczu, o tej samej porze, znowu pięknie zatankowany surowcami, powtarzalność przepiękna.
    Standardowa obstawa ochującyh i achujących klakierów i niby wszystko gra.
    No właśnie niby...
    Następnym razem szybciej go sobie wystaw, topek ST ani podsumowania już na tym uni prowadzić nie będę, więc nie musisz go paść na większy % żeby zaistnieć ;)
    I amar prestar aen.
  • Takie tam krótkie podsumowanie, daty i godziny spisane z ST poprzednich i aktualnych. Wszystkie dotyczą starć Death of Rats vs jamnik187:
    1) 28 sierpnia, noc z wtorku na środę, godzina ataku: 03:52:29 rano
    2) 18 września, noc z wtorku na środę, godzina ataku: 03:48:33 rano
    3) 29 września, noc z soboty na niedzielę, godzina ataku: 03:45:11 rano (ciekawe czemu nie z wtorku na środę?)
    4) 14 listopada, noc z środy na czwartek, godzina ataku: 03:47:51 rano (tutaj pewnie też byłoby z wtorku na środę, ale może z racji na wolny 11 listopada - poniedziałek - było przesunięcie zmiany o jeden dzień, i temu noc z środy na czwartek?)

    Cóż, mimo że staram się wierzyć ludziom, aż w taki PRZYPADEK ciężko mi uwierzyć, że obrońca jest złomowany niemalże o tej samej godzinie za każdym razem. Dodatkowo, w niemalże te same dni tygodnia (tak jakby hmmm ktoś miał zmianę w pracy z wtorku na środę?). No ale pewnie to CZYSTY PRZYPADEK takie STarcia :)
  • Wystarczy poobserwować.
    Jamnika i jego konta obserwowałem pół roku. Jakoś żaden z detektywów nie zwrócił uwagi iż przeniosłem za nim 3 x planety. Najpierw do jedną 8 gali a potem jak uciekł to do 9 dwie Dodatkowo przeważnie flota w bunkrze a że nie mam za dużej floty wychodził tylko 1 wlot. więc zostawało mu w diabły surki gdyż nie miałem czym dofarmić. Po jednym wlocie zalogował sie niespełna min po wlocie pancy postawił z surki na moonie 150 k wr dlatego duże straty w dofarmach i przerzucił kilkanascie tys dt z innego moona tak ze zdołał usunąc trochę dexu .
    Lotów na niego w sumie ze 20 było . Oczywiście dla zabawy zamiast lmów używam mt z olbrzymimi stratami jako mięsa armatniego. Gdyby któryś z was panowie łaskawie poświęcił czas -wiedziałby że max 3.50-4 rano jest login więc lmy lecące 5 min dłużej nie zdążały - zmarnowałem tak 4 loty.

    No i ciekawostka po 3 ataku Jamnik chciał kupić moje konto


    jamnik187 29.09.2019 04:23:22
    Masz jakiegoś messengera czy whatsupa? Jakiś numer tel?

    Death of Rats29.09.2019 04:25:06
    cenie sobie prywatność
    nie mam nawet facebooka:)

    jamnik187 29.09.2019 04:26:40
    Zadam jedno pytanie w takim razie... ile?

    Death of Rats29.09.2019 04:28:15
    sorki nigdy nie handlowałem kontami

    jamnik187 29.09.2019 05:53:09
    Przemysl sprawę ;)

    Death of Rats29.09.2019 06:15:28
    za daleko mam do Przemyśla :P

    jamnik18729.09.2019 06:17:35
    Jedyna taka okazja ;] gościu nadpłaci ;]

    Death of Rats29.09.2019 06:33:29
    nie stać by go było:P

    Kurufir napisał(a):

    Zazwyczaj nie zabieram głosu przy takich ST ale coś mnie dziś podkusiło i się wypowiem.
    Kolejne już ST tego gracza moim zdanie mocno "dyskusyjne".
    Zrobione na tym samym graczu, o tej samej porze, znowu pięknie zatankowany surowcami, powtarzalność przepiękna.
    Standardowa obstawa ochującyh i achujących klakierów i niby wszystko gra.
    No właśnie niby...
    Następnym razem szybciej go sobie wystaw, topek ST ani podsumowania już na tym uni prowadzić nie będę, więc nie musisz go paść na większy % żeby zaistnieć ;)
    Przyjaciół moich zostaw w spokoju. Od lat nie wypowiadam się na forum i nie biorę udziału w kłótniach a mógłbym wiele powiedzieć.
    Z tym top st to byś nawet się nie wygłupiał - wstawiałem tylko te z dużym zyskiem dla zabawy i tylko za namową przyjaciół. Aby właśnie unikać takich insynuacji i bagna jakie tworzą niektórzy gracze większość nikt poza znajomymi nie oglądał.
  • deathofrats napisał(a):

    Wystarczy poobserwować.
    Jamnika i jego konta obserwowałem pół roku. Jakoś żaden z detektywów nie zwrócił uwagi iż przeniosłem za nim 3 x planety. Najpierw do jedną 8 gali a potem jak uciekł to do 9 dwie Dodatkowo przeważnie flota w bunkrze a że nie mam za dużej floty wychodził tylko 1 wlot. więc zostawało mu w diabły surki gdyż nie miałem czym dofarmić. Po jednym wlocie zalogował sie niespełna min po wlocie pancy postawił z surki na moonie 150 k wr dlatego duże straty w dofarmach i przerzucił kilkanascie tys dt z innego moona tak ze zdołał usunąc trochę dexu .
    Lotów na niego w sumie ze 20 było . Oczywiście dla zabawy zamiast lmów używam mt z olbrzymimi stratami jako mięsa armatniego. Gdyby któryś z was panowie łaskawie poświęcił czas -wiedziałby że max 3.50-4 rano jest login więc lmy lecące 5 min dłużej nie zdążały - zmarnowałem tak 4 loty.

    No i ciekawostka po 3 ataku Jamnik chciał kupić moje konto


    jamnik187 29.09.2019 04:23:22
    Masz jakiegoś messengera czy whatsupa? Jakiś numer tel?

    Death of Rats29.09.2019 04:25:06
    cenie sobie prywatność
    nie mam nawet facebooka:)

    jamnik187 29.09.2019 04:26:40
    Zadam jedno pytanie w takim razie... ile?

    Death of Rats29.09.2019 04:28:15
    sorki nigdy nie handlowałem kontami

    jamnik187 29.09.2019 05:53:09
    Przemysl sprawę ;)

    Death of Rats29.09.2019 06:15:28
    za daleko mam do Przemyśla :P

    jamnik18729.09.2019 06:17:35
    Jedyna taka okazja ;] gościu nadpłaci ;]

    Death of Rats29.09.2019 06:33:29
    nie stać by go było:P

    Kurufir napisał(a):

    Zazwyczaj nie zabieram głosu przy takich ST ale coś mnie dziś podkusiło i się wypowiem.
    Kolejne już ST tego gracza moim zdanie mocno "dyskusyjne".
    Zrobione na tym samym graczu, o tej samej porze, znowu pięknie zatankowany surowcami, powtarzalność przepiękna.
    Standardowa obstawa ochującyh i achujących klakierów i niby wszystko gra.
    No właśnie niby...
    Następnym razem szybciej go sobie wystaw, topek ST ani podsumowania już na tym uni prowadzić nie będę, więc nie musisz go paść na większy % żeby zaistnieć ;)
    Przyjaciół moich zostaw w spokoju. Od lat nie wypowiadam się na forum i nie biorę udziału w kłótniach a mógłbym wiele powiedzieć.Z tym top st to byś nawet się nie wygłupiał - wstawiałem tylko te z dużym zyskiem dla zabawy i tylko za namową przyjaciół. Aby właśnie unikać takich insynuacji i bagna jakie tworzą niektórzy gracze większość nikt poza znajomymi nie oglądał.

    A co powiesz na to?

    Death of Raths 16.11.2019 08:10:12
    Kurde Apeiron przejrzałeś mnie, tylko nie mów nikomu

    Apeiron 16.11.2019 08:15:33
    Nie mój Drogi :)

    Death of Raths 16.11.2019 08:18:42
    :( bo bana dostane!

    Apeiron 16.11.2019 08:20:11
    Niestety, taka gra - jak nie grasz uczciwie




    W woli wyjaśnienia -> powyższa "rozmowa" to moja własna twórczość, nie odbyłem żadnej rozmowy z Death of Rats :). Ma to jedynie na celu pokazać, że cytowana przez niego "rozmowa" z jamknikiem jest tak samo wiarygodna, jak ta powyższa wklejona przeze mnie :).


    Wybacz kolego, ale jakoś nie przemawia to do mnie co piszesz.



    p.s. obrońcy odbudowy, abyś znów za jakieś 2 tyg mógł wlecieć, bo z taką powtarzalnością to robisz :)
  • To ciekawe ,że macie taki ból dupy , może dlatego,że @Kurufir ost st ma w 3osobowym acs gdzie leci ponad 5k gs na bunkier i wyciągacie z tego ledwo (albo aż ) 150kk zysku na (eko x7) ;(
    Dla mnie sprawa wygląda tak , Death systematycznie złomuje konto pusherskie któregoś z was, bo nie potraficie upilnować,albo macie za duzo konto do pilnowania , i o to cały cyrk na board teraz , teraz tylko oglądać jak @Kurufir , @Apeironvi , @Qnick zaczną w kazdym st widzieć ''przypadek''
    Dajcie mi lika pod tym postem
  • Apeironvi napisał(a):

    deathofrats napisał(a):

    Wystarczy poobserwować.
    Jamnika i jego konta obserwowałem pół roku. Jakoś żaden z detektywów nie zwrócił uwagi iż przeniosłem za nim 3 x planety. Najpierw do jedną 8 gali a potem jak uciekł to do 9 dwie Dodatkowo przeważnie flota w bunkrze a że nie mam za dużej floty wychodził tylko 1 wlot. więc zostawało mu w diabły surki gdyż nie miałem czym dofarmić. Po jednym wlocie zalogował sie niespełna min po wlocie pancy postawił z surki na moonie 150 k wr dlatego duże straty w dofarmach i przerzucił kilkanascie tys dt z innego moona tak ze zdołał usunąc trochę dexu .
    Lotów na niego w sumie ze 20 było . Oczywiście dla zabawy zamiast lmów używam mt z olbrzymimi stratami jako mięsa armatniego. Gdyby któryś z was panowie łaskawie poświęcił czas -wiedziałby że max 3.50-4 rano jest login więc lmy lecące 5 min dłużej nie zdążały - zmarnowałem tak 4 loty.

    No i ciekawostka po 3 ataku Jamnik chciał kupić moje konto


    jamnik187 29.09.2019 04:23:22
    Masz jakiegoś messengera czy whatsupa? Jakiś numer tel?

    Death of Rats29.09.2019 04:25:06
    cenie sobie prywatność
    nie mam nawet facebooka:)

    jamnik187 29.09.2019 04:26:40
    Zadam jedno pytanie w takim razie... ile?

    Death of Rats29.09.2019 04:28:15
    sorki nigdy nie handlowałem kontami

    jamnik187 29.09.2019 05:53:09
    Przemysl sprawę ;)

    Death of Rats29.09.2019 06:15:28
    za daleko mam do Przemyśla :P

    jamnik18729.09.2019 06:17:35
    Jedyna taka okazja ;] gościu nadpłaci ;]

    Death of Rats29.09.2019 06:33:29
    nie stać by go było:P

    Kurufir napisał(a):

    Zazwyczaj nie zabieram głosu przy takich ST ale coś mnie dziś podkusiło i się wypowiem.
    Kolejne już ST tego gracza moim zdanie mocno "dyskusyjne".
    Zrobione na tym samym graczu, o tej samej porze, znowu pięknie zatankowany surowcami, powtarzalność przepiękna.
    Standardowa obstawa ochującyh i achujących klakierów i niby wszystko gra.
    No właśnie niby...
    Następnym razem szybciej go sobie wystaw, topek ST ani podsumowania już na tym uni prowadzić nie będę, więc nie musisz go paść na większy % żeby zaistnieć ;)
    Przyjaciół moich zostaw w spokoju. Od lat nie wypowiadam się na forum i nie biorę udziału w kłótniach a mógłbym wiele powiedzieć.Z tym top st to byś nawet się nie wygłupiał - wstawiałem tylko te z dużym zyskiem dla zabawy i tylko za namową przyjaciół. Aby właśnie unikać takich insynuacji i bagna jakie tworzą niektórzy gracze większość nikt poza znajomymi nie oglądał.
    A co powiesz na to?

    Death of Raths 16.11.2019 08:10:12
    Kurde Apeiron przejrzałeś mnie, tylko nie mów nikomu

    Apeiron 16.11.2019 08:15:33
    Nie mój Drogi :)

    Death of Raths 16.11.2019 08:18:42
    :( bo bana dostane!

    Apeiron 16.11.2019 08:20:11
    Niestety, taka gra - jak nie grasz uczciwie




    W woli wyjaśnienia -> powyższa "rozmowa" to moja własna twórczość, nie odbyłem żadnej rozmowy z Death of Rats :). Ma to jedynie na celu pokazać, że cytowana przez niego "rozmowa" z jamknikiem jest tak samo wiarygodna, jak ta powyższa wklejona przeze mnie :).


    Wybacz kolego, ale jakoś nie przemawia to do mnie co piszesz.



    p.s. obrońcy odbudowy, abyś znów za jakieś 2 tyg mógł wlecieć, bo z taką powtarzalnością to robisz :)
    Polecam naukę matematyki - 1-2 wlot 3 tygodnie, 2-3 wlot 10 dni, 3-4 wlot - 6 tygodni . Kurde rzeczywiście co dwa tygodnie
    Mógłby wkleić screena rozmowy- i tak by nic nie dało - gdy ktoś według siebie ocenia innych więc szkoda się bawić fotoshopem w obróbkę i zamazywanie kordów.
    Najbardziej mnie rozwaliła logika wywodu że dwa razy Jamnik dostał złoma w środę, raz w czwartek i raz w poniedziałek.WOW 4 wloty w 7 dniowym tygodniu i aż dwa w środę - normalnie prawie jak brzoza smoleńska. Co do godziny wystartuj sobie do niego przed 3 lub gdy już się zalogował - powodzenia.
  • Aż mnie korci aby coś napisać. Aż mnie ręce świerzbią ale nie dam Wam tej satysfakcji :E .

    Szczurku Ty wiesz a jamnik zmień ten budzik :kwiat: no i :gszo: .

    Ktoś nowy się pojawił i już się Wam to nie podoba.

    To dopiero będzie zaskoczenie jak ja coś stuknę :E .

    Pozdrawiam obie strony Veto i Szczurka no i jamnika od nas z _BB_

    Trochę luzu po co taka spina :)

    Noe.


    <<WRS uni 46,69 off.>><<Veto uni 69, Nekkar off.<<

    >> WRS uni Dorado << on >>
    >> B_B uni Nekkar << on >>
  • kiedyś handlowałem z obrońcą. Ale po trzecim st zacząłem się zastanawiać czy jest sens być kolejną osobą do piramidki która wspomaga te pushowanie na uni.
    Dowodów ani w jedną ani w drugą stronę.. nie znajdziemy.
    W dobie zmiennych IP, możliwości gry z kilkunastu odzielnych telefonow, kazdy z inną kartą sim. A wszystkie jednego gracza. (Różne IP) można na stałe grac i się pushowac. Tylko czy to nie szkoda czasu?
    Więcej przyjemności mi osobiście sprawiłoby ubijanie jednego tak długo az skończy grę
    Zamiast samemu bić się do top.
    Domysły staną się prawdą dopiero jak wylądują na pręgierzu.
    Tak czy siak, w precederze o ktorym tu mowa właśnie przez te podjerzenia nie chciałem brac udziału, i nie biorę.
    Mimo wszystko SzO, i gratulacje.
  • haidi napisał(a):

    Myśle że są większe oszustwa na tym uni niż marne 1,2 k zysku ,sam dałem cynk atakującemu że jamnik stoi,on napisał z jakiego konta pilnuje i to się pokrywa za trzy dni go ubił :).dodam że skanujemy się wzajemnie z atakującym i nie jest moim znajomym

    Dokładnie na takie zyski to powinni przymykać oko :D hahaha masakra żeś dowalił:D

    niech się szachraje i złodzieje puszują dalej ! jak tu się takie machloje wkleja na forum to to jest ewidentne śmianie się w ryj wszystkim legalnie grającym na tym uni, oraz podtarcie sobie tyłka tym całym ogejmowskim regulaminem.

    Wiadomo po co Jamnik skupował tyle paliwa, wystarczy spojrzeć we wcześniejsze starcie... pewnie zbierał na jakieś badanie, ale Death od Ratsowi. Jak to ktoś napisał pod tamtym starciem... ma nosa do dużej ilości paliwa buahaha się uśmiałem, mają to oni ale łeb do obejścia regulaminu i tyla w temacie.

    Szybkiego wylotu z top 100 obu szachrajom życzę !

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za pseudocenzurę.
  • "Śmianiem w ryj" to jest twoja osoba...
    Pewnie z perspektywy własnej gry rozumujesz, że ban=push, cóż doświadczenie masz to i może wnioski takie.
    Z tego co wiem, ban poszedł za niedotrzymanie terminowości w handlu surowcami, więc gdzie tu push, nie wiem.
    Przykre jest to, że w takich sytuacjach zaraz odpalają się wszystkie forumowe trolle i szczekacze...
    Zakończyłbym to w pewnym, znanym stylu "Idź Tam bo Tu i tak cie nikt nie chce" ;)
    I amar prestar aen.
  • To ja Śmiechłem daje WAM lajka do końca tego forum

    @Kurufir Z tego co wiem, ban poszedł za niedotrzymanie terminowości w handlu surowcami, więc gdzie tu push, nie wiem.

    Perm za niedotrzymanie handlu???

    Mielibyście jaja i przyznali prawdę jak to Mr.towel wystawił mu w układzie przeszło 4 mld surki do sfarmienia na moona bez obrony i teraz pytanie czy od pół roku roku !


    Gdzie reszta klakierów to ja nie wiem.

    @elBlackened MOŻESZ to skomentować bo już jeden wyleciał z top100 nawet dalej

    Złomuj Szczurku czy jak Ci tam wielkie graty i przetapiaj
  • Szajka, maestro ty nasz, geniuszu zbrodni.

    Jak się ma na koncie dwa bany za brak terminowości w handlu, a wyłapie się trzeciego za brak dotrzymania terminu handlu, to kończy się banem permanentnym :P

    Za twoją niewąską rozkminę, daję lajka do końca forum i na jeden dzień dłużej!


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON