Ingolf

• Hej,
    nadszedł czas, abym założył swój własny, mały temacik
    Mam na imię Damian, ćwierćwiecze od dość dawna mam za sobą.
    Od ponad 3 tygodni jestem Zespole więc dam się bardziej poznać.
    Zapraszam do zadawania "normalnych" pytań. Mam nadzieję, że na wszystkie będę mógł szczerze odpowiedzieć.

Pozdrawiam i zapraszam do zadawania pytań :thumbup:

Młody Emeryt :>
  • Ruda wrote:

Hej ;) Hejka :)

Jak wrażenia po tych kilku tygodniach w teamie? Bardzo mi się podoba, super atmosfera i wspaniali ludzie :P
    Gdzie najbardziej chciałbyś pojechać na wakacje? Hiszpania i Portugalia.
    Kawa z mlekiem czy czarna? Czarna.

Miłego dnia ;) Dzięki i wzajemnie ^^

• Ruda wrote:

O matko jak tu pusto :P Nikt mnie nie loffcia :x

Umiesz gotować? Jeśli tak co jest Twoim specjałem? Na studiach zacząłem gotować. W sumie to nie było nic specjalnego, ale najbardziej chyba wychodzi mi fasolka po bretońsku i leczo xd
    Otrzymałeś w życiu jakiś mandat? Za co? Nie otrzymałem, 2 razy mnie tylko spisali :P
    Jaką cechę cenisz u ludzi? Szczerość i prawdomówność - nie lubię osób, które są dla mnie miłe, a za plecami obgadują. :D

Miłego ^^ Miłego :thumbup:

• Hej! o/

Skoro tytuujesz siebie Łowcą Mroku to czy dorwałeś już @Zwiastun Mroku? :E

Ingolf wrote:

Ruda wrote:

Otrzymałeś w życiu jakiś mandat? Za co? Nie otrzymałem, 2 razy mnie tylko spisali :P

Mnie też! Tylko że za przekraczanie prędkości rowerem :D A drugi raz za przejazd przez przejście dla pieszych - też rowerem ]:-D
    Coś o mnie o tu ^^

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Ex
  • Zaqes wrote:

Hej! o/

Skoro tytuujesz siebie Łowcą Mroku to czy dorwałeś już @Zwiastun Mroku? :E Niestety nie miałem JESZCZE okazji :D

Ingolf wrote:

Ruda wrote:

Mnie też! Tylko że za przekraczanie prędkości rowerem :D A drugi raz za przejazd przez przejście dla pieszych - też rowerem ]:-D Teraz musimy się pilnować :d