Kostka Lodu [A W] vs. Freelove [GNC] ~ 1569.52% TOP1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kostka Lodu [A W] vs. Freelove [GNC] ~ 1569.52% TOP1 SOLO



    Pozdro dla sojuszu

    Dnia 11-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Kostka Lodu [A W]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 11.343
    Okręt wojenny 981
    Pancernik 725
    Krążownik 3.724
    Mały transporter 1.515
    _________________________________________

    Obrońca Freelove [GNC]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.631
    Duży transporter 117
    Lekki myśliwiec 3.607
    Ciężki myśliwiec 1
    Krążownik 1.799
    Okręt wojenny 528
    Recykler 3.125
    Sonda szpiegowska 38
    Niszczyciel 60
    Pancernik 310
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Kostka Lodu [A W]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 4.518 ( -6.825 )
    Okręt wojenny 975 ( -6 )
    Pancernik 724 ( -1 )
    Krążownik 3.278 ( -446 )
    Mały transporter 643 ( -872 )
    _________________________________________

    Obrońca Freelove [GNC]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    3.765.440 Metalu, 3.765.440 Kryształu i 3.765.440 Deuteru
    2.767.310 Metalu, 2.202.266 Kryształu i 3.332.354 Deuteru
    10.231.457 Metalu, 0 Kryształu i 747.565 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 44.167.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 44.171.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 196.355.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 198.393.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 105.084.000 metalu i 51.867.900 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 1.059.100 metalu i 363.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 30.577.272 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 91.466.307
    Kryształ: 46.375.906
    Deuter: 6.938.359
    agresor zyskał łącznie 144.780.572 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -136.956.207
    Kryształ: -68.760.706
    Deuter: -23.253.359
    obrońca stracił łącznie 228.970.272 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • Zgadzam się z przedmówcą, całe to AW to banda dzieciarni co nie potrafi sama za siebie wrzucać ST.

    Skoro ktoś sam nie potrafi wrzucać ST to po co wgl to robić? Czyżby feministyczne AW się czegoś wstydziło?
    Dla mnie to wstyd i żenua, to samo tyczy się tańczących, którzy jakimś cudem nie skanują mnie jak mam flotę na fsie i skanują tylko wtedy kiedy flota stoi na moonie czy jestem czy mnie nie ma, dziwnym trafem pustego moona nie skanują.

    Podrzędni GO wstawiają ST i tak samo podrzędni GO podsuwają im smakołyki w postaci np mojej floty.



    Dalej ludzie, o ile nie jesteście botami, wrzucajcie za siebie swoje starcia, albo nie wrzucajcie ich wgl bo WSTYD
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

    Albert Einstein
  • Ezio napisał(a):

    Zgadzam się z przedmówcą, całe to AW to banda dzieciarni co nie potrafi sama za siebie wrzucać ST.

    Skoro ktoś sam nie potrafi wrzucać ST to po co wgl to robić? Czyżby feministyczne AW się czegoś wstydziło?
    Dla mnie to wstyd i żenua, to samo tyczy się tańczących, którzy jakimś cudem nie skanują mnie jak mam flotę na fsie i skanują tylko wtedy kiedy flota stoi na moonie czy jestem czy mnie nie ma, dziwnym trafem pustego moona nie skanują.

    Podrzędni GO wstawiają ST i tak samo podrzędni GO podsuwają im smakołyki w postaci np mojej floty.



    Dalej ludzie, o ile nie jesteście botami, wrzucajcie za siebie swoje starcia, albo nie wrzucajcie ich wgl bo WSTYD
    wrzucam starcia za osoby które nie chcą się ujawniać na uni, jeszcze nie teraz XD po co płoszyc konkurencję, są to wybitni zŁomiarze I tyle mogę powiedzieć. Wszystko w swoim czasie
  • Kiedyś zrobić top1 solo to było coś każdy chciał mieć swoje 5minut chwały na forum, a dziś ktoś robi top1 i daje to wrzucić komuś innemu.
    Pytanie czy płaci mu za to, że ten wrzuca za niego czy nawet tyle nie chce się mu zrobić i daje byle komu żeby sobie nabił posta :E
    W takim razie jaki jest sens wrzucania tego jeśli wrzuca to za Ciebie jakiś inny fred, tak samo wszystkie te wasze Kasia, Asie i inne Basie
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • unavit napisał(a):

    Ezio napisał(a):

    Zgadzam się z przedmówcą, całe to AW to banda dzieciarni co nie potrafi sama za siebie wrzucać ST.

    Skoro ktoś sam nie potrafi wrzucać ST to po co wgl to robić? Czyżby feministyczne AW się czegoś wstydziło?
    Dla mnie to wstyd i żenua, to samo tyczy się tańczących, którzy jakimś cudem nie skanują mnie jak mam flotę na fsie i skanują tylko wtedy kiedy flota stoi na moonie czy jestem czy mnie nie ma, dziwnym trafem pustego moona nie skanują.

    Podrzędni GO wstawiają ST i tak samo podrzędni GO podsuwają im smakołyki w postaci np mojej floty.



    Dalej ludzie, o ile nie jesteście botami, wrzucajcie za siebie swoje starcia, albo nie wrzucajcie ich wgl bo WSTYD
    wrzucam starcia za osoby które nie chcą się ujawniać na uni, jeszcze nie teraz XD po co płoszyc konkurencję, są to wybitni zŁomiarze I tyle mogę powiedzieć. Wszystko w swoim czasieskoro są tacy wybitni i tak świetnie im idzie na nowym uni to niech się ujawnią
    skoro są tacy wybitni i tak świetnie im idzie na Kalyke to niech nie robią z uni jakieś kolonii 4 klasistek tylko niech się ujawnią - będzie co legitnie dopisać do sygny :E np. Kalyke - ON Kasia [A W] - TOP 15 przeleciałam 47 ofiar na 17,2k% :E


    Adik napisał(a):

    @Ezio jesteś moim mistrzem, gdzie Ci podesłać surkę na SzO?
    jeśli tak bardzo chcesz to na 1:333:11 na moona :E ]:-D :E ]:-D :E ]:-D
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

    Albert Einstein