Flota Imperialna JN [COMA u32] vs. ANGER [EXP] ~ 836.63%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Flota Imperialna JN [COMA u32] vs. ANGER [EXP] ~ 836.63%

    witam wszystkich!
    Ten cel , zaczelem wczoraj obserwowac ale ciagle byl aktywny albo mu jakies posilki wracaly bo akty sie zapalaly co mniej wiecej 40minut , dzisiaj w nocy przypadkowo stwierdzilem ze poskanuje sobie znowu cele na 1gali , u kolegi byly minuty przed skanem wiec kiedy juz po skanie weszly minutki stwierdzilem ze moze sprobuje :)
    Okazalo sie ze sie udalo i z czego jestem zadowolony!

    Pozdro dla COMA , buddy oraz WSNR z Janice !

    COMA rzadzi! :)








    Dnia 11-11-2019 05:54:29 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Flota Imperialna JN [COMA u32]
    ________________________________________________

    Krążownik 3.900
    Okręt wojenny 1.500
    Pancernik 1.300
    _________________________________________

    Obrońca ANGER [EXP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.870
    Duży transporter 122
    Lekki myśliwiec 6.311
    Krążownik 2.542
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 595
    Sonda szpiegowska 22
    Pancernik 15
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Flota Imperialna JN [COMA u32]
    ________________________________________________

    Krążownik 3.675 ( -225 )
    Okręt wojenny 1.500 ( -0 )
    Pancernik 1.300 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca ANGER [EXP]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    3.034.997 Metalu, 3.034.998 Kryształu i 2.561.005 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 6.525.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 119.953.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 59.608.500 metalu i 24.054.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 8.631.000 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 58.143.497
    Kryształ: 25.514.798
    Deuter: 2.111.005
    agresor zyskał łącznie 85.769.300 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -83.689.997
    Kryształ: -35.823.998
    Deuter: -9.070.005
    obrońca stracił łącznie 128.584.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • Billie the kid napisał(a):

    no tez sie zastanawiam czy jest sens wrzucania skoro przyjdzie Ci taki wojciech i polemizuje ze analizuje przyrosty :E graty Pawel cisnij tam dalej leszczy :>
    XD Paweł?

    Ja mam na disie 3 wersje jego imienia i to za kogo się podawał.. Do chłopaków z AW pisał że jest Camar z fenrir, do mnie że Klamka Agressiv, a na Europie pisał że jest Provokator z u11 XD
    Typ podszywa się pod ludzi, puszuje się na potęgę, lepiej sobie dobierz kolegów, Bo widać że równo nie ma pod kopułą..
    Co do angera latałem na niego z Karolinka na zmianę po 5x dziennie, ale nie typ jeden skan i gong.
    Tickety od nas poszły, sie okaze na ile skuteczne.
  • unavit napisał(a):

    Billie the kid napisał(a):

    no tez sie zastanawiam czy jest sens wrzucania skoro przyjdzie Ci taki wojciech i polemizuje ze analizuje przyrosty :E graty Pawel cisnij tam dalej leszc
    [...]
    Co do angera latałem na niego z Karolinka na zmianę po 5x dziennie, ale nie typ jeden skan i gong.
    Tickety od nas poszły, sie okaze na ile skuteczne.
    Doobre, dobre.. Latałem, ale nie trafiłem więc zgłaszam.
    Tak btw cały Wasz sojusz widzę lata i skanuje z finezją. Szczególnie pozdrowienia dla swawolnej Oli. Uwielbiam Słoneczko Twoje kompleksowe skanowanie całych układów chwilę po 3 w nocy. <3

    Lot 5x dziennie.. No ciekawe dlaczego go nie trafiliście. ?(

    Night, lepiej niech wrzuca. Tak przynajmniej wszyscy widzą, że lata i na kogo lata. W innym przypadku będzie gadanie i zgłoszenia, że nie widać ST, a ma przyrosty..
  • unavit napisał(a):

    Ja mam na disie 3 wersje jego imienia i to za kogo się podawał.. Do chłopaków z AW pisał że jest Camar z fenrir, do mnie że Klamka Agressiv, a na Europie pisał że jest Provokator z u11 XD
    Typ podszywa się pod ludzi, puszuje się na potęgę, lepiej sobie dobierz kolegów, Bo widać że równo nie ma pod kopułą..
    Co do angera latałem na niego z Karolinka na zmianę po 5x dziennie, ale nie typ jeden skan i gong.
    Tickety od nas poszły, sie okaze na ile skuteczne.

    Hmmm chlopakow z AW.

    A ja myslalem ze tam gra dwoch alfonsow i same kobietki :E
    Ysz rozczarowales mnie tym..
  • unavit napisał(a):

    Billie the kid napisał(a):

    no tez sie zastanawiam czy jest sens wrzucania skoro przyjdzie Ci taki wojciech i polemizuje ze analizuje przyrosty :E graty Pawel cisnij tam dalej leszczy : data-verified= ">
    XD Paweł?
    Ja mam na disie 3 wersje jego imienia i to za kogo się podawał.. Do chłopaków z AW pisał że jest Camar z fenrir, do mnie że Klamka Agressiv, a na Europie pisał że jest Provokator z u11 XD
    Typ podszywa się pod ludzi, puszuje się na potęgę, lepiej sobie dobierz kolegów, Bo widać że równo nie ma pod kopułą..
    Co do angera latałem na niego z Karolinka na zmianę po 5x dziennie, ale nie typ jeden skan i gong.
    Tickety od nas poszły, sie okaze na ile skuteczne.
    unavit , rozbawiasz mnie swoimi komentarzami , nie rozumiem , zazdroscisz ze komus sie udaja steki a Ty nie potrafisz nic ubic ?
    Bo pisanie bzdur to chyba w Twoim stylu , troche na twoj temat slyszalem jakie Ty rzeczy wyrabiales ale zostawie to dla siebie.
    Jesli masz pod moim kazdym ST wypowiadac sie na inny temat niz starcie lub mnie o cos podejrzewac to prosze nie pisz lepiej nic , bo przez takie rzeczy dochodzi do afer na forum.
    pozdrawiam.
  • amen0688 napisał(a):

    unavit , rozbawiasz mnie swoimi komentarzami , nie rozumiem , zazdroscisz ze komus sie udaja steki a Ty nie potrafisz nic ubic ?Bo pisanie bzdur to chyba w Twoim stylu , troche na twoj temat slyszalem jakie Ty rzeczy wyrabiales ale zostawie to dla siebie.
    Jesli masz pod moim kazdym ST wypowiadac sie na inny temat niz starcie lub mnie o cos podejrzewac to prosze nie pisz lepiej nic , bo przez takie rzeczy dochodzi do afer na forum.
    pozdrawiam.

    Się wypowiem :D
    Powiedz mi jedną rzecz, jakbyś odebrał to, że stoimy tu od ponad 3 tygodni i nie idzie tych graczy złapać, ani po FS, ani po PZ, ani na minutach, ani w dzień ani w nocy bo non stop się logowali.... (mowa o Siwym, mowa o Anger i mowa o Sejo m.in)?

    Przylatujesz z kolonem, robisz kule i TP i nagle jeb, wszystko zapakowane :D Czekali na Ciebie czy co? Nie tylko my tu na nich polowaliśmy... Wyrzuć jeszcze warke z soja to pewnie i jego zapakujesz bo przecież cyferki drogą nie chodzą, a też dość dobrze się pilnuje ziomek.

    Dramat :) Chyba, że masz coś innego na usprawiedliwienie to dawaj. GO mimo, że dostał tickety to w du... tyłku może sobie pogrzebać, bo wszyscy wiedzą, że nic nie zrobi :)

    Coby nie było offtopa to nie gratuluję :D
  • amen0688 napisał(a):

    Widocznie nie umiecie latac , i nie macie skilla :D
    Jak skanujecie gracza 100 razy dziennie to sie nie dziwie wcale , trzeba wiedziec kiedy dokladnie zeskanowac , polecam nocne granie :)
    jeszcze jakies hejty ?
    pSZypadek? Nie sONdze :D
    Wszyscy wiedzą jak grasz, WSNR z Janice w pozdro mówili zbyt wiele :D
    Ja nie skanuje kont jak je kupię.

    Żyj w nieświadomości proelograczu :)

    Złap mnie to Ci oddam konto na gsówke :)
  • Czytam te wszystkie Wasze komentarze pod ostatnimi postami Amena0688 vel Flota Imperialna JN i dochodzę do wniosku, że zawsze musi być jakiś temat do gównoburzy... Z Wujaszka przynamniej można było się pośmiać, a teraz każdy się przekrzykuje kto o kim czego nie słyszał, kto jakim nie jest pro graczem. Pamiętajcie, że to tylko gra i cyferki, zamiast wymieniać te zbędne komentarze, pod fajnymi STekami, abstrahując wszystkie teorie spiskowe, to polatajcie na siebie jak za starych dobrych czasów ogame, dodajcie jakiś fajny opis i dajcie się cieszyć przeglądaniem forum do kawy/herbaty/piwa ;)

    A póki co więcej chill'u.
    Pozdrawiam
  • Adik napisał(a):

    amen0688 napisał(a):

    Widocznie nie umiecie latac , i nie macie skilla :D
    Jak skanujecie gracza 100 razy dziennie to sie nie dziwie wcale , trzeba wiedziec kiedy dokladnie zeskanowac , polecam nocne granie :)
    jeszcze jakies hejty ?
    pSZypadek? Nie sONdze :D Wszyscy wiedzą jak grasz, WSNR z Janice w pozdro mówili zbyt wiele :D
    Ja nie skanuje kont jak je kupię.

    Żyj w nieświadomości proelograczu :)

    Złap mnie to Ci oddam konto na gsówke :)
    To wtedy pewnie sie spushujesz tak jak to bylo slyszalem na europie , tak samo unavit ktory dostal gonga a potem szybko go spushowaliscie :D
    Czyzby nie prawda panowie?
  • amen0688 napisał(a):

    Adik napisał(a):

    amen0688 napisał(a):

    Widocznie nie umiecie latac , i nie macie skilla :D
    Jak skanujecie gracza 100 razy dziennie to sie nie dziwie wcale , trzeba wiedziec kiedy dokladnie zeskanowac , polecam nocne granie :)
    jeszcze jakies hejty ?
    pSZypadek? Nie sONdze :D Wszyscy wiedzą jak grasz, WSNR z Janice w pozdro mówili zbyt wiele :D Ja nie skanuje kont jak je kupię.

    Żyj w nieświadomości proelograczu :)

    Złap mnie to Ci oddam konto na gsówke :)
    To wtedy pewnie sie spushujesz tak jak to bylo slyszalem na europie , tak samo unavit ktory dostal gonga a potem szybko go spushowaliscie :D Czyzby nie prawda panowie?
    To co było na Europie to niezbyt wielka tajemnica i ten kto cokolwiek klika w ta gierkę to powinien wiedzieć, że było ciut na odwrót. My zawsze razem i nie mówimy, że nie daliśmy ciała wtedy :) Jak coś to cofnij się w STejkach na Europie i zobaczysz co i jak, chyba nie muszę Cię uczyć korzystać w "wyszukaj"? :)

    Tym bardziej nie gramy pod nowymi nickami/kontami na forum.... Jak kto woli :)

    Btw. Trochę myślałeś nad ripostą :D Ale lepiej późno niż wcale :)
  • Przetapiaj wszystko w EKO i daj pograc innym bo zaraz cale uni wyzlomujesz, a innym gul zazdrosci wyskoczy :E

    Czekam na top 1 SOLO ! :)

    pozdro
    U61 - Sojusz [Inhell] Best Top 60 [off] 10 ST
    Nekkar-Sojusz [PZT] Best Top 18 [off] 60 ST ^^ Zniszczone Moony 4 !
    Ganimed-Sojusz [DarkBlue] Best Top 78 [off] 23 ST ^^ Zniszczone Moony 2 !


    REKORDY UNI X 1 -----------> REKORDY SPEED UNI
    TOP Solo- 1850,07%------------> TOP Solo- 1125,04%
    TOP ACS 1194,56% ------------> TOP ACS-858,74%
    TOP Obrona 1050,32% ----------> TOP Obrona 5712,89%