Harpoon [KPwA] vs. Krogulec [K-O] ~ 335.74%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Harpoon [KPwA] vs. Krogulec [K-O] ~ 335.74%

    Pozdrowienia dla sojuszu ,a obrońcy SZO ,mój 1 ST od wielu lat :D




    Dnia 11-11-2019 11:46:54 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Harpoon [KPwA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 4.937
    Krążownik 480
    Okręt wojenny 479
    Pancernik 229
    _________________________________________

    Obrońca Krogulec [K-O]
    ________________________________________________

    Mały transporter 757
    Duży transporter 172
    Lekki myśliwiec 233
    Krążownik 301
    Okręt wojenny 30
    Recykler 476
    Sonda szpiegowska 190
    Pancernik 210
    Wyrzutnia rakiet 16
    Lekkie działo laserowe 300
    Ciężkie działo laserowe 10
    Działo Gaussa 10
    Działo jonowe 10
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Harpoon [KPwA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.736 ( -2.201 )
    Krążownik 454 ( -26 )
    Okręt wojenny 479 ( -0 )
    Pancernik 229 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Krogulec [K-O]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    648.783 Metalu, 648.783 Kryształu i 648.784 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 9.558.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 44.443.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 20.158.600 metalu i 13.415.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.946.350 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 23%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 13.684.383
    Kryształ: 11.681.283
    Deuter: 596.784
    agresor zyskał łącznie 25.962.450 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -23.145.783
    Kryształ: -17.870.783
    Deuter: -5.372.784
    obrońca stracił łącznie 46.389.350 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • Ok, bo widzę RW + 3 odpowiedzi... puki była jedna miałem to gdzieś i po prostu przyznam szczerze, nie chciało mi się... ale wątek jest podbijany co jakiś czas do góry co wyglada mi na świadome działanie :) czas powiedzieć jak było na prawdę :) ale za nim do tego dojdzie, agresorowi i tak gratuluję :) chociaż niektórzy z was będą się po tym co za chwilę napiszę zastanawiać czego... ale to na końcu ;) do rzeczy (bo to ja w tym RW jestem obrońcą):

    flota leciala z misją stacjonuj... widziałem atak, widziałem ze agresor atakuje z fali, tyle ze za pozno... nie pamietam dokladnie ile, ale wystarczajaco mial obsuwy (bo chyba z 30 minut jak nie lepiej, czyli lot na pałę, moze się uda), zebym nie musial zawracac floty... cały problem polegał na tym ze dzien wczesniej sporo pochlałem i na "chwile" zmruzyłem oko... obudziłem sie ponownie jakies 10 minut po ataku... na szczeście agresor nie widział na fali moich recków wracajacych juz z misji stacjonuj... niestety wracaly troche pozno... zreszta i tak wrzucilbym w stocznie recki, nawet jesli mialoby sie ich zrobić kilka... uzyłem dopałek kupowanych u handlarza... az jednej... bo tyle mialem na stanie + uzylem uzbieranej anty. udalo mi się zebrać wszystko oprocz kilku baniek metalu o czym agresor zapomnial wspomnieć... a posty ktore pojawiły sie poniżej sa kompletnie wyciągniete z d**y :) jak ja uwielbiam komentujących gosci kompletnie nie mających pojecia o zaistniałej sytuacji ;) ale bez urazy, to nie wasza wina, to agresor nie powiedział wam, ze poszedł w straty ;)

    ale mialo byc tez cos na koniec, czyli czego gratuluje agresorowi... tego ze w ogole chcialo mu sie zaryzykowac... chociaz, gdyby byl profesjonalny, zauwazylby moja aktywność przed czasem dolotu floty... na szczescie dla niego nie skonczylo sie to pulapką... a mogło w innych okolicznosciach... bo skad mogl wiedziec ze po prostu zachlałem a czegoś nie kombinuję?

    tak czy siak komentarze typu "przetapiaj" albo "ktos inny spakowal go w recki" nie bardzo maja w tej sytuacji rację bytu ;) bo po prostu nie ma czego przetapiać (jest tylko ST), a ja sam sie spakowałem... ale za to jest szybka odbudowa ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez StaraWiewiorka ().

  • p.s. na prawdę nic nie mam do agresora, ani do osób komentujacych (jakies tam sympatie dla graczy nie są niczym złym, nawet fajnie ze tak jest), po prostu widziałem zbyt duzo niescisłosci, i jedyna co mam za złe agresorowi to to ze na samym poczatku nie napisał jak naprawde bylo (zgodznie ze swoim stanem wiedzy oczywiscie, ale to ze zlomu nie zebral, to chyba wiedzial, nie? mogl nie wiedziec ze to ja - choc watpliwe ze nie obserwowal pz i nie bral mnie jeszcze raz na fale), ale tlumaczy go troche moim zdaniem fakt ze to bylo jego 1wsze ST od kilku lat... sam podejrzewam gdybym nie mogl wstawic zadnego ST przez dluzszy czas i bardzo by mi na tym zalezalo to poszedlbym nawet w straty... ale to chyba jedyna okolicznosc lagodzaca.... co za tym idzie, prosilbym nie wieszac na nim psow, a agresorowi wiecej rozwagi zycze nastepnym razem... bo to moglo sie skonczyc tragicznie dla niego... jesli wiecie o czym mowie