Muti i pushery

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Muti i pushery

    Witam.
    Chciał bym pozdrowić tych cwaniaków co myślą że są wielcy gracze, mając kilka kont, pushujących się na swoich multikinach itp. Jeden już się do tego przyznał, zrobił show i odpadł z gry lecz jego konto siedzi jeszcze aktywnie bo pewnie trzeba na nim się jeszcze napompować.

    Wielu graczy grają uczciwie, latają, zawracają bo się nie uda... z anty czy też bez ale spotkałem się z graczami top500 z anty więc to codzienność i normalne.

    Dużo mamy na tym uni multikont niestety, skan lecisz i się loguje mimo ze pół dnia klienta nie było i tak za każdą próba lub podstawkę ma w ciemno. Moge takich kont wymienić sporo... ale po co jak zaraz się odezwą obrońcy multikont czy pushowania....

    Przez takich jak wy innym odechciewa się grać... chcecie pokazać ze jesteście gracze na wysokim poziomie grajcie zgodnie z zasadami bez multi oraz pushu. Pewnie okaże się że uni nie ma 3k graczy tylko 1k jak nie mniej....


    jak ktoś coś wie to niech wrzuca info pod tym postem o multi o pushu...niech to bd oficjalne, ja też wrzucę to co wiem wtedy a jest tego sporo.... to bd przestroga dla innych graczy
    Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup:
  • memento-mori napisał(a):

    najlepsze jest to, ze autor posta tez polecial na bana.
    pol topki poszlo na bany...
    poleciał, masz racje ale nie za push ani multi, tylko za to co wszyscy używali od lat na innych uni i było ok a teraz się jeden dopatrzył z GO nieprawidłowości i leci pół uni na 3 dni wolnego...
    ciekawi mnie tylko czy na innych uni też do tego dojdą... ale to musieli by sprawdzać nie wiem ile to pracy mają przy tym i czy będzie im się chciało...

    Pozdrawiam...
    Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup:
  • Chyba jesteś kolego nie w temacie, bo tor jest od dawna zakazany.
    Ban to ban. Za uczciwość go nie dają.
    Dla mnie jest dziwne że używania tora nie podciąga się pod multi...

    EDIT:

    Albo nawet niedozwolone oprogramowanie, bo jest to robione przez Was z premedytacja.
    Ciekaw jestem czy za PM odsyłaliście 100% sury za LM, bo jeżeli nie to i za to też powinniście beknąć.
    ?

    34 ST na OGame -> 15.042,48%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ..:: RYSIEK ::.. ().

  • a czemu masz do mnie pretensje za PM? masz coś na mnie? czy jakieś zarzuty wobec mojej osoby? korzystam z jakiegoś multi czy bota? pisz konkretnie za co, po co i jak bo jak masz coś do mnie podejrzenie chciał bym o tym wiedzieć chyba że ktoś ci głupot nagadał!!!

    Oskarżasz mnie to pisz konkretnie!!!

    jak pisałem inni z vpna korzystali od lat i nie było problemu z tureckim anty, ja pierwszy raz na tym uni to uczyniłem i to chwile temu bo miał być pewniak i niestety się okazało lipne. (czkawką się mi to odbiło)

    ..:: RYSIEK ::.. napisał(a):

    Chyba jesteś kolego nie w temacie, bo tor jest od dawna zakazany.
    Ban to ban. Za uczciwość go nie dają.
    Dla mnie jest dziwne że używania tora nie podciąga się pod multi...

    EDIT:

    Albo nawet niedozwolone oprogramowanie, bo jest to robione przez Was z premedytacja.
    Ciekaw jestem czy za PM odsyłaliście 100% sury za LM, bo jeżeli nie to i za to też powinniście beknąć.
    a
    Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup:
  • Nie pisałeś o VPNA tylko o czymś co jest od lat stosowane na innych Uni, bo z tego co ja wiem to m.in Twój kolega, którego wcześnie oskarżałeś o push poleciał za tora, który jest zabroniony, więc wywnioskowałem że Ty również. Niestety ja nie znam myku z vpna, a z torem który od lat jest normą.

    Wniosek. Następnym razem jak masz zamiar w idiotyczny sposób się bronić "zrobiłem tak, bo wszyscy zawsze tak robili" to przynajmniej napisz o co chodzi.

    Widzę że bardzo emocjonalnie podszedłeś do tego bana :D

    Edit

    Nie wiem czy do Ciebie dotarło, ale nie ma już pręgierza :glaszcze:
    ?

    34 ST na OGame -> 15.042,48%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ..:: RYSIEK ::.. ().

  • Nie polowa uni wisi na banie tylko polowa topki :) Jesli ktos sie zastanawia skad te mega przyrosty na starcie uni u co niektorych to tutaj macie odpowiedz: za turecka anty ;) W sumie to trzy dniowy ban to zadna kara, w porownaniu z tym ile ta anty dala zwlaszcza na starcie. Fajnie ze mamy GO, ktoremu sie chce.
  • No. Te 3 dni to prawdziwy "gejmczejndżer".
    W starych dobrych czasach za takie rzeczy leciały permy i nikt się nie zastanawiał czy słusznie czy nie. Prawo było prawem. A dziś wolny weekend. No ale wtedy to była gra pasjonatów, historii pisanych pół dnia przed ST. Kiedyś liczyła się sama gra a dziś każdy musi mieć wszystko, szybko, ma teraz najlepiej... No ale jak chcemy tak mamy :)
  • mawet ka tor o tureckie anty nie wiem jak to robia. to i tak kasę z tego maja .. wiec nie moga zbanowac bo sami robia promocje + 50% . Nawet tureckie anty to i tak jeżlie taniej kupisz więcej wydasz bo tanie czy li drogie. ag mnie to niby ban to tylko takie terefere kuku...
    Złom jest twój jak go zbierzesz. Uważaj na złodziei złomu.