NarImmor [LUMPY] vs. RAFUS1973 [4FuN] ~ 67811.46%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • NarImmor [LUMPY] vs. RAFUS1973 [4FuN] ~ 67811.46%

    Zapraszam na naszą stronę internetową - tworzył tadejro303. [ciach]


    Dnia 08-11-2019 23:45:43 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor NarImmor [LUMPY]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 49.420
    Pancernik 193.469
    Krążownik 188.176

    _________________________________________

    Obrońca RAFUS1973 [4FuN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 36.673
    Duży transporter 9.800
    Lekki myśliwiec 738.910
    Krążownik 30.770
    Okręt wojenny 32.825
    Recykler 20.020
    Sonda szpiegowska 1.963
    Niszczyciel 1.000
    Gwiazda Śmierci 5
    Pancernik 16.611
    Wyrzutnia rakiet 6.279
    Lekkie działo laserowe 9.200
    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor NarImmor [LUMPY]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 48.961 ( -459 )
    Pancernik 192.939 ( -530 )
    Krążownik 160.342 ( -27.834 )

    _________________________________________

    Obrońca RAFUS1973 [4FuN]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    40.749.629 Metalu, 39.136.333 Kryształu i 35.942.435 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 879.776.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 8.061.998.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.654.532.800 metalu i 2.126.613.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 115.828.397 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 4.102.047.429
    Kryształ: 1.942.826.933
    Deuter: -27.675.565
    agresor zyskał łącznie 6.017.198.797 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -5.292.048.629
    Kryształ: -2.479.090.333
    Deuter: -406.687.435
    obrońca stracił łącznie 8.177.826.397 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2

    Moderator Neferet:
    Obraza
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU
  • Nie spodziewałem się że to wkleisz , choć w sumie po wpisach ludzi w innych twoich ST nie powinno mnie to dziwić.
    I tu mała historyjka :
    Pan Narlmmor zaproponował mi układ ,
    w sumie którego nie potrzebowałem
    ,a mianowicie ,
    sprzedajesz mi paliwo ,
    masz odemnie bezpieczeństwo i pomoc ,
    jak widać powyżej ,tak się kończy bezpieczeństwo i pomoc .
    Ja stałem sobie wiedząc że jego obecność odstrasza potencjalnych agresowrów ,a tu sam koleś dla kilku % robi z siebie [ciach] ,dla kilku zabawek ,hehe ludzka rzecz można by powiedzieć ,[ciach].
    W sumie opisuje tą sytuację tylko dla kolejnych naiwnych ludzi ,którzy mają NIBY układ z tym [ciach] ,lepiej pilnujcie zabawek [ciach]

    Oczywiście gratulować nie ma tu czego .
    Prędzej współczuć .


    Flotka postawiona w dwa miechy , odbudowa oczywiście będzie bo właściwie nic nie stracone , a wybraniec pokazał na co go stać i kim jest ,i tyle w temacie .
    Pozdrawiam o SzO sobie życzę

    Moderator Neferet:
    Obraza
  • No właśnie, ale nie sprzedawałeś. Jeden handelek na miesiąc, to żadne sprzedawanie dexu. Poza tym pisałem, że nie będę polował, a nie, że nie będę latał. Zeskanowałem, było 43 min a flota stała, to poleciałem. Nic wielkiego (poza tym i tak unikałeś stania w tym układzie). Szukałem nawet innych osób które polecą, ale albo nie mieli dexu, albo ciepły TP, więc ostatecznie sam poleciałem.
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU
  • Nie wiem po co te kpiny , sprzedawałem raz na tydzień i to spore ilości ,mam to w raportach , jak byłeś na urlopie czy banie ,to logika że nie było jak ,tyle że ja się tłumaczę za twoje śmieszne bronienie się głupim tłumaczeniem ,ty proponowałeś układ ,nie Ja ,mógł bym tam stać miesiąc bez ruchu ,bo układ to układ ,ale dla ciebie [ciach] ,niema układów ,jesteś po prostu jaki jesteś ,m% zaćmił ci oczy [ciach]
    Ja flotę odbuduję migiem , a ty [ciach] pozostaniesz i taka jest prawda.
    I do tego szukałeś kogoś innego do zezłomowania swojego dostawcy hehe sam się właśnie oceniłeś .

    Mało tego ,mogę tu wkleić choćby wczorajszą rozmowę z tobą , i wszystko się wyjasni ,chcesz tego ? Mnie i tak zezłomowałeś ,ale nikt tu ci fanfarów nie doceni ,bo zachowałeś się jak zwykły [ciach] i tyle .

    Cel Osiągnięty 05.11.2019 23:08:35
    Od: dowódca floty
    Twoja flota z planety Planeta matka [1:300:4] dotarła do planety
    AGRESYWNY SMIERDZIEL [7:280:13] i dostarczyła surowce:


    Metal: 0 Kryształ:0 Deuter: 120.000.000


    Tydzień

    Moderator Neferet:
    Obraza

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez RAFUS1973 ().

  • Pozdrawiam z tego miejsca ZANEGo i jego "uklad" z agrestem, ta sama sytuacja. placzecie ze polecial Nari na typa ktory stal 1.5h bez akt. Pisal do kazdego zeby polecial ale nikt nie mial albo dexu albo TP a ja 200US nie bede lecial chociaz 2kkk na czysto wychodzilem po rozbiciu wiekszosci floty :D

    Nari to dziecko szczescia, skanuje i wszystko stoi, przemawia przez was zazdrosc ze ma wincyj statkow :D
  • Dopadła Cie karma Rafus, pamiętam jak gratkowałeś w ST na Yes man-ie agresorom frajerskiej zagrywki:

    RAFUS1973 napisał(a):

    Nie sposób się nie wpisać w takim ST ,pogratuluję oczywiście ekipie złomującej ,za niezły pomysł strategiczny ,bo jak by nie patrzeć teatrzyk był z niezłą obsadą aktorską ,a to trzeba też umieć zrobić ,i oszukać YesMana i w sumie całą ekipę PN to trzeba się dobrze napocić ,ale wam się udało i za to właśnie gratrulacje , nie czytam co tam inni się pocą powyżej ,a już na pewno co maja do powiedzenia koalicjanci z PN i reszty świata,i ich znajomych ,bo wiem jak to się odbywa ,i nie ma sensu się zagłębiać ,natomiast szkoda mi YesMana ,i to szczerze piszę ,choć mnie zezłomował też swego czasu ,na niezłą topkę ,ale jak dla mnie, to faktycznie najuczciwiej grający gość w moich oczach od uni1 do u68 ,mieliście wybór z jednego opisu akcji widziałem zdjąć kogoś innego ,szkoda że padło na YM , Ja bym wybrał kogoś innego , no nic więcej się nie rozpisuję ,jeszcze raz graty za pomysł atakującym ,bo można i tak zagrać ,a YesManowi w końcu po latach gry ,odpoczynku w RL ,tak naprawdę zasłużyłeś na spokój od tego syfu . I to tyle pozdro ;)
    Także... tak jak napisałeś, można i tak zagrać, ja osobiście nie pogratuluję agresorowi ale Ciebie nie pożałuję.
  • RAFUS1973 napisał(a):

    Pan Narlmmor zaproponował mi układ ,
    w sumie którego nie potrzebowałem
    Nie przepadam za narim ale szacunek mam i sory ale czego ty się spodziewałeś koleś ? będziesz sprzedawać mu dex i będziesz bezpieczny ? bo macie pakt ? na jakim ty świecie żyjesz , wiedziałeś z kim paktujesz teraz masz za swoje ;)
    Ja osobiście bym nie poleciał ale taka gra więc nie płacz bo tylko i wyłącznie twoja wina
    Graty zysku bo kozak i trzeba docenić a obrońcy więcej ogaru , mniej wiary w pakty , odbierania fs i oczywiście SzO