Wrum [TEMPLARS_1] vs. wladyslaw ~ 18457.4% PB

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wrum [TEMPLARS_1] vs. wladyslaw ~ 18457.4% PB

    Pozdrowienia dla @Forfiter, @RolnikSzukaZony, @wilku (jeszcze wrócisz:D), @Bombowy Bomberman, @asherl, @LoleXXX, sojuszników z obu uni, drużyny SD i reszty znajomych :thumbup:
    Niestety Zyguni nie udało się trafić ale przynajmniej strzeliłem jej pushówkę ;P (pozdrawiam lamę która wbiła jej na konto i nie potrafiła ukryć aktywności, czyżby Grubciu? <3)





    Dnia 07-11-2019 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Wrum [TEMPLARS_1]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 45.859
    Pancernik 20.940
    Krążownik 182.629
    Lekki myśliwiec 864.514
    Sonda szpiegowska 1

    _________________________________________

    Obrońca wladyslaw
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.851
    Duży transporter 61.452
    Recykler 508
    Bombowiec 3
    Niszczyciel 158
    Gwiazda Śmierci 322
    Wyrzutnia rakiet 12.943
    Lekkie działo laserowe 1.115
    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Wrum [TEMPLARS_1]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 42.466 ( -3.393 )
    Pancernik 19.357 ( -1.583 )
    Krążownik 169.144 ( -13.485 )
    Lekki myśliwiec 800.688 ( -63.826 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca wladyslaw
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    139.598.166 Metalu, 25.995.025 Kryształu i 253.201.309 Deuteru
    248.968.842 Metalu, 12.997.513 Kryształu i 267.053.701 Deuteru
    124.484.421 Metalu, 6.498.756 Kryształu i 133.526.851 Deuteru
    62.242.211 Metalu, 3.249.378 Kryształu i 66.763.425 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 984.504.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 992.430.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 4.034.128.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 4.072.932.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 1.065.790.800 metalu i 779.949.200 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 1.590.400 metalu i 1.576.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.344.579.598 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 977.349.840
    Kryształ: 553.893.872
    Deuter: 669.812.286
    agresor zyskał łącznie 2.201.055.998 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.644.786.140
    Kryształ: -1.726.749.172
    Deuter: -1.045.976.286
    obrońca stracił łącznie 5.417.511.598 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Wrum ().

  • Guderinho Fernardo Bukano graty wlotu, coś słabo się tutaj pushujesz, liczyłem na większe wyniki, ale w sumie z braku laku dobre i to :E

    Czekam znowu na Misia, jeszcze 2x musisz za mnie oddać :quasi:

    Przetapiaj i goń czołówkę :E
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Ah, tap łan który zbiera cały czas cęgi, bany i pushuje się z kilkunastu kont aby nadrobić braki w znajomości gry? Jakże mi miło, że Pan zawitał w moje skromne progi <3
    Jeśli potrzebujesz korepetycji bądź wyjaśnienia dlaczego napisałem akurat wzmiankę o Panie, Panie Grubasie chętnie Panu to wyjaśnię, oczywiście za stosowną opłatą.

    Serdecznie pozdrawiam i więcej zimnej krwi życzę podczas logowania przez vpn na konto sojuszniczki w celu przeteleportowania floty. (sms czy dzwoniła? 3 minuty na lognięcie, huhu! chyba masz passy co, skowyrny grubasku?)
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • justvroum napisał(a):

    Serdecznie pozdrawiam i więcej zimnej krwi życzę podczas logowania przez vpn na konto sojuszniczki w celu przeteleportowania floty. (sms czy dzwoniła? 3 minuty na lognięcie, huhu! chyba masz passy co, skowyrny grubasku?)
    leszczyku, jakie 3 minuty??? wystartowales na aktywce jak tylko zobaczyles troche dexu na jednym z moich moonow, nie sprawdzajac nawet gdzie jest glowna flota. dopiero po kolejnym moim odswiezeniu zdecydowales sie na skanowanie wszystkich moich moonow. fakt ze odswiezylam o jakies 5 minut za wczesnie, bo aktywy po twoich skanach nalozylyby sie wtedy na czas ataku. chcesz zablysnac, ale nie masz czym, bo nawet sprawdzac i opozniac nie probowales, tylko czmychles przed dolotem, bo ze strachu kleksa w majty popusciles.
    Wladeczka pozdrowie, i przekaze zeby nastepnym razem sojusznikom dal sie farmic.
    A tobie polecam support , a nie beczenie na forum . No ale czyz mozna czegos wiecej oczekiwac od takiej beczacej lamy?
  • Dobrze, widzę że Pani również przydałaby się lekcja pokory. Otóż gdyby łaskawa Pani dodała dwa do dwóch zdałaby sobie Pani sprawę, iż nie było samego "dexiku" ale również 17k pancerników co już wcale taką małą zdobyczą nie jest, to po pierwsze.
    Po drugie skąd się wzięły 3 minuty? Odpowiadając na to pytanie pragnę przypomnieć, iż po 15 minutach znika aktywność, aktywność na Pani matce (o zgrozo!) zniknęła 3-4 minuty później niż pierwotna aktywność się pojawiła. Stąd założenie, że ktoś się zalogował na konto po Pani odświeżeniu ponieważ od razu przeskoczył na planetę w innej gali - grając z komórki sama Pani by przeskoczyła bez ponownego odświeżenia na matce po 3 minutach, zakładając iż posiada Pani IQ wyższe od temperatury pokojowej (w co wcale nie wątpię!).

    Gdy zobaczyłem odświeżenie zwyczajnie poszukałem floty na której znajduje się moon w celu obserwacji, czy aktywność na matce nie była jakimś przypadkowym transportem. Dałem sobie dokładnie minutę i 4 sekundy więcej na zawrócenie nawet w momencie potencjalnej kontry Pani szybkim sprzętem (500k pc, 200k ow, 600k krk - samymi krk by mnie szanowna Pani nie zdjęła)
    Nie opóźniałem bo nie miałem po co opóźniać, a zawróciłem bo zwyczajnie jestem mądrzejszy niż Pani zakłada i nie mam zamiaru dawać się kontrować jakiejś pospolitej puszerce oraz Jej Grubaskowi, który nawet nie potrafi dobrze odświeżyć kulki.

    Insynuując, iż trafiłaby mnie Pani w tak prosty sposób godzi Pani w me dobre imię, oraz udowadnia, że po prostu ma dużą flotę i nic więcej.

    Serdecznie pozdrawiam i życzę więcej pokory,
    JA.

    Oh, PS. Nigdzie nie było aktywki, odświeżyła Pani dokładnie 23 minuty i 14 sekund przed dolotem mojej floty, raz jeszcze pozdrawiam.
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • :popcorn:

    Ależ to uni żyje... swoją drogą tak się zastanawiam łącząc fakty... wychodzi na to że jak by tak z 5 graczy zrezygnowało z gry (zakładając że to wszystko prawda) to nagle by z 200 kont można było skasować :E Tak jak by trochę jak gra w GTA na kodach :P

    Później się dziwić że normalnym graczom się odechciewa... :quasi:

    No nic, graty za starcie, a resztę sobie wyjaśniajcie :P

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • opowiastki że fiu fiu :popcorn:
    Tak @69DemoN69 jak by paru graczy z wiadomego sojuszu zrezygnowało to by nie było co czytać i z uni z 200-300 kont by wyparowało. Tak zastanawiam się i sądzę, że w tą grę na 4k kont gra może z 500 graczy i to jest max. Reszta to puschkonta, zapychacze oraz reszta kont na wiecznym urlopie. Także dla tych pięciuset graczy z ktorych z ze 100-200 oszukuje ponprzez puszowanie itp. Nie dziw że ta gra umrze śmiercią naturalną.
    Administratorzy są temu winni przymykając oczy na nieuczciwe zagrania. Ale tych 100-200 graczy (oszustów) utrzymuje serwery poprzez zakup antymateri... Reszty nie bede już tłumaczył

    :E
  • Zatkao_Kakao napisał(a):

    opowiastki że fiu fiu :popcorn:
    Tak @69DemoN69 jak by paru graczy z wiadomego sojuszu zrezygnowało to by nie było co czytać i z uni z 200-300 kont by wyparowało. Tak zastanawiam się i sądzę, że w tą grę na 4k kont gra może z 500 graczy i to jest max. Reszta to puschkonta, zapychacze oraz reszta kont na wiecznym urlopie. Także dla tych pięciuset graczy z ktorych z ze 100-200 oszukuje ponprzez puszowanie itp. Nie dziw że ta gra umrze śmiercią naturalną.
    Administratorzy są temu winni przymykając oczy na nieuczciwe zagrania. Ale tych 100-200 graczy (oszustów) utrzymuje serwery poprzez zakup antymateri... Reszty nie bede już tłumaczył

    :E
    Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o wiadomo co... $$ :D
  • justvroum napisał(a):

    Niestety Zyguni nie udało się trafić ale przynajmniej strzeliłem jej pushówkę (pozdrawiam lamę która wbiła jej na konto i nie potrafiła ukryć aktywności, czyżby Grubciu? <3)
    Skad w tobie tyle agresji co do mojej osoby, skoro w ogole mnie nie znasz. Na jakiej podstawie twierdzisz ze mam jakies pushowki, albo ze ktos ktos zasiada moje konto. Masz jakies dowody ? - to czego na support tego nie zglosisz ? A moze wladyslaw to twoja pushowka i probujesz tylko od swojego pushu odwrocic uwage i przypisac komus to konto. Mi juz wmawiano tyle kont jako moje pushowki, ze jedno mniej lub wiecej nie zrobi mi roznicy ,pozdrowie jak swoje.

    Co do twojego barwnego opisu kiedy odswiezylam, kiedy zobaczylam twoj atak itd, to troche sie mylisz, bo jakies 5 min po tym jak zobaczylam twoja flote w ataku, napisalam do sojuszu. Luknij sobie na czasy wyslanych wiadomosci to sumujac bedziesz mial czarno na bialym przez jak dlugi czas obserwowalam twoj lot.

    prntscr.com/puwvj7

    Ps. Ja nie ukrywam swoich aktywek, bo wartosc astro zgadza sie z iloscia moich planet, i nie kampie na ukrytej kolonii. Ale pomimo to , za udana obrone pogratuluje w odpowiednim miejscu.


    69DemoN69 napisał(a):

    a resztę sobie wyjaśniajcie
    Czy jest sens wyjasniania czego kolwiek? Przeciez inni i tak zawsze wszystko wiedza lepiej. Niech kazdy ocenia wedlug wlasnego uznania.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zygunia ().

  • przeczytaj co napisałem w wątku z Twoją osobą :)

    ps. nie zgadzały Ci się minutki w 5g, więc insynuowanie że jestem lamą bo ukrywam aktywności mają się nijak do rzeczywistości, zresztą co w tym lamerskiego?
    złom jak każdy inny, nawet lepszy bo pod dom :)

    pozdrawiam


    " 23 minuty i 14 sekund"

    10:50:08 -> 11:14:20

    24 minuty 12 sekund

    bajeczki, bajeczki ahhh te bajeczki... na kontrę nie było szans bo wiedziałem dokładnie ile zajmuje Ci lot do mnie, minutki też powinny Ci wchodzić na głównej flocie przed deadlinem kontry.
    Raz jeszcze polecam przeczytać co napisałem w wątku o Tobie, jak i na pmce w grze :) Po co się pieklisz w momencie, którym Cie przeprosiłem za swoje słowa? Rozumiem, że strata choćby 5mt boli, ale nie na ponton :)
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wrum ().