KULISY GRY NA TYM UNIVERSUM I OGAME ZA PIENIADZE :)))

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • KULISY GRY NA TYM UNIVERSUM I OGAME ZA PIENIADZE :)))

    Siemanko wszystkim hejterom i tym co trzymali kciuki za moje wyczyny :)
    Jestem powaznym gosciem to co tu robilem to SHOW dla gówno burzy ... jak widac udało mi sie :)
    Na poczatku włądowałem troche kasy w Antymaterie gdybym robił eko był bym 1 bez zagrozenia nawet ze strony top 2 ...
    w sumie taktyka na ta uni była EKO na poczatku jak widac universum ekonomiczne....
    jak widac flotowcy juz doganiaja DYSONERA który mysli ze rozumy pozjadał ....
    [ciach]

    a teraz do rzeczy ... grałem tu te 33 dni XD
    tak sobie myslałem spadłem troche to weźmiemy sie za push i oszustwa :evil: :evil: :evil:
    od kad poszedłem w flote to w tym dniu zdałem sobie sprawe ze nie bede na szczycie tej cyferkowej tabeli :thumbdown:
    nie oszukujac sie na flote trzeba miec czas którego ja nie mam ... prowadze firme, mam zycie prywatne, lubie pograc w cos innego lub przegladajac cos nowego ciekawego rozwijajac sie ...

    -Kuzyn mój GREYHUTA NA BICIE grał a to jego 1 uni wiec robił flote bym mogł trzaskac to co pare dni bez skapy zadnej :)
    -KUSY - czyli PRZYDROŻNA CYGANKA jeden z najwiekszych ST w swoim czasie... tez wszystko ustawione.....
    -konto LEVYX odkupione po paru dniach targowania sie czyli ALEJANDRO najwiekszy TOP1 ACS :) tez za pieniadze
    -PYSIOKOT kumpel który tez za dobra flaszke dał sie zezłomowac.....
    -w miedzyczasie miałem mnóstwo ofert gdzie kazdy jak dziw.... da sie zezłomowac za 50zł XD

    dzieki ALEJANDRO mogłem w ciagu jednego dnia skoczyc z 30 miejsca na 9 pozycje w rankingu....... na tym etapie tyle gry zadna antymateria wam nie da tyle pkt

    po tym co zobaczyłem tutaj ze za hajs mozna byc top 100 top 50 top 30 top 10 i nawet top 1 ta gra nie jest warta poswiecenia czasu :)

    mozecie mnie zblokowac po tym poscie usunac moje konta na forum gry itd ja was pozdrawiam ciepłym moczem :)

    TA GRA TO JEDNE WIELKIE BAGNO :)

    zajmijcie sie praca :) HOBBY ryby grzyby szachy rower itd :) szkoda czasu na hejt i nienawisc dla cyferek :)


    Pozdrawiam najwiekszego ziomka BAWARE :)
    Cała BeKa sojusz nie zagosciłem za długo:)
    graczy z smurfów :) w tym POCWICZ :)
    TAŃCZACYCH ZA ZŁOMA :) nalezało sie :)
    gracza ANETTA [ciach] przyczyniła sie tez do jakiejs czesci mojej gry tutaj XD - [ciach]
    DYSONER Ciebie tez pozdrowie choc twój koniec jest bliski :) samym eko nie uciagniesz długo....

    Zagladac tu juz raczej nie bede .. :)
    Jesli by ktos chciał to mozemy zagrac w AGE OF EMPIRE 2 na steamie albo czasem partyjke w CS :) ewentualnie pogadac :)

    no i TEREFERE sie pushuje na kazdym uni tzn jeden gra na janice jako pushowka a drugi tutaj i sie tak wymieniaja ...

    Hey KimberyT go to byli 2 graczy jeden Hey Ho letsgo z janice a drugi Kimbery wiec było takie połaczenie jeden oszust odszedł bo mu konto za kase rozwijał to Kimbery leci na dno :)

    Gdybym pomyslał jeszcze to bym sobie przypomniał pare dziwnych akcji ...

    złom SPARTHAKUSA dla mnie tez jest PUSHEM XD

    no i z tym złomem było tak ze VER, HEFI, Nightm4re mi zapłacili 500zł za złoma :)
    ale czekali na flote i tanczący skorzystali ... takze oni sa wydymani tez sa pusherami jak połowa uni tutaj :)

    pozdrawiam jak cos to mam potwierdzenie przelewu do wgladu :)

    SZMAJEK QUATERMAIN tez pozdrawiam was :P

    [ciach]


    z FARTEM DLA WSZYSTKICH :)
    WUJEK WAS LOFCIAAAAA :love: :love: :love: :love:


    Administrator Forum Toadie:
    Obraźliwe teksty usuwam
  • No cóż... To jest chyba wyzwanie dla teamu. Warto byłoby skończyć z tym pushem i oszustwem. Ehhh...
    To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

    WRÓCIŁEM

    Kynyky

    Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
  • Wujek_Madona napisał(a):

    -w miedzyczasie miałem mnóstwo ofert gdzie kazdy jak dziw.... da sie zezłomowac za 50zł xDSIEEsie ludziska ceniom, ja dam za 30
    haha sie ceniom ludziska, ja sie dam zezlomowac za draze kokosowe, 3 kasztanki i paczke zozoli :fgrin:
    dla stalych klientow znizka :D

    powodzenia w realu, tesco albo innej zabce
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • Najbardziej przerażające jest to że wszyscy o tym wiedzą a i tak nikt z tym nie robi.
    Nie ukrywając, takich 10 graczy więcej da zysku GF niż kilka setek kupujących komandora.
    Teraz jest ta ekipa później będzie inna wcześniej też byli inni ludzie (nie wszyscy :P)
    Dajcie se spokój Ogame jakieś 4 lata temu stało się pay to win od momentu kupowania surowców za prawdziwą walutę, dopatrzyli się że jak ktoś ma kasę to to będzie łatwiejsza droga a wyszło jak wyszło.
  • GGram na uni i znam kulisy kilku zlomowań, tego co wujo ujo wymienił, faktem jest sam se nie poradzi dlatego kończy bo nikt z nim nie będzei grał bo z baranami całe życie... Anty jak masz kase jestes top 1, tak jest prawda, a jak ktos wie ze pogra 30 dni no to szybki top i konczy ze niby musi... hehe no.. tak będzie. ODejdź w POKOJUJU lepiej aoe2 pograj bo tam jest łatwiej. Zpushoawany wujo odejdzie z gry jako najwiekszy krętacz zresztą nie pierwszy raz kreci na ogame i robi dziadostwo z tej gry, tacy jak on psuja granie. Dostał złoma i "musi " kończyć bo nikt mu kont nie będzie prowadził do pushowania. Szo nie będzie zreszta to samo tyc sie wiertary. no to konczy. proste. Spływaj z woda klozeltową, Sam zacząłeś hejt, a zwalasz to na innych. Co za MANIERA BLAGIERA. Podrawiam tych co próbuja pograć co nie co.
  • To może jako uczciwi gracze powinniśmy wystąpić z jakimś apelem do Gameforge żeby ten syf ogarnęli? Zamiast wprowadzać bzdury typu żniwiarze i wybieranie sobie jakiejś klasy (pfff...) to trzeba przywrócić grze dawny wymiar. Kiedyś w ogame grało się uczciwie i była masa graczy. Popieram przedmówcę, że pierwszym krokiem w tym kierunku powinno być skasowanie dokupowania surowca za pieniądze ale to nie wystarczy. Chciałbym żeby wróciły stare zasady ogame z banami na zawsze za multi itp. Jakoś mogłem grać, a bana nie dostałem nigdy (albo 1 raz za bugusing przy użyciu sond szpiegowskich - chociaż chyba skończyło się ugoda z napadniętym zatwierdzoną przez GO - nie pamiętam;P - z resztą zrobiłem to nieświadomie bo regulaminu nie doczytałem).

    Pozdrawiam uczciwych graczy!
    To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

    WRÓCIŁEM

    Kynyky

    Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
  • No dobra to zeby nie bylo, potwierdze chociaz info ze wujowi konto opylilem, jedno z wielu, co uni wpada pare stowek za jakies slabe konta, a za te mocniejsze czasem i cos wiecej skapnie:D

    Ps. Są ludzie którzy płacą by pograć i Ci którzy grają i cos z tego maja pozdro
    Uni 27 Off
    Uni 32 Off
    Uni Cygnus Off
    Uni Rigiel Off
    Uni Libra Off
    Uni Xanthus Opfff
    Uni Europa Off
    Uni Janice On
  • Levyx napisał(a):

    No dobra to zeby nie bylo, potwierdze chociaz info ze wujowi konto opylilem, jedno z wielu, co uni wpada pare stowek za jakies slabe konta, a za te mocniejsze czasem i cos wiecej skapnie:D

    Ps. Są ludzie którzy płacą by pograć i Ci którzy grają i cos z tego maja pozdro

    Brawo Ty. Mam nadzieje ze na janice tez bana dostaniesz za to ;) Jeśli tak się stanie to będzie jakaś nadzieja dla ogame, jeśli nie.. to mamy oficjalne przyzwolenie na łamanie zasad ;) @Art @Adanio @kruszynka @Kasia321

    "Sprzedawanie kont lub surowców jest zabronione. Sprzedaż lub kupno konta (a nawet sama próba) jest karane jego kasacją, a jakikolwiek zwrot pieniędzy od GF nie przysługuje. Konta (jak i całe OGame) są własnością firmy Gameforge, a gracze dobrowolnie poświęcają czas na ich rozwój. Nie przysługuje im prawo wykorzystywania tego faktu w celu otrzymania za tą grę zapłaty. Dopiski w serwisach aukcyjnych, że "sprzedaje się tylko czas poświęcony na rozbudowę konta" nie dają ochrony przed jego kasacją. Za handel kontami lub surowcami ukarani mogą być zarówno sprzedający, jak i kupujący. Karą może być kasacja kont na wszystkich uniwersach, a nawet całkowite wykluczenie z oferty Gameforge."":
  • Dysoner napisał(a):

    Levyx napisał(a):

    No dobra to zeby nie bylo, potwierdze chociaz info ze wujowi konto opylilem, jedno z wielu, co uni wpada pare stowek za jakies slabe konta, a za te mocniejsze czasem i cos wiecej skapnie:D

    Ps. Są ludzie którzy płacą by pograć i Ci którzy grają i cos z tego maja pozdro
    Brawo Ty. Mam nadzieje ze na janice tez bana dostaniesz za to ;) Jeśli tak się stanie to będzie jakaś nadzieja dla ogame, jeśli nie.. to mamy oficjalne przyzwolenie na łamanie zasad ;) @Art @Adanio @kruszynka @Kasia321

    "Sprzedawanie kont lub surowców jest zabronione. Sprzedaż lub kupno konta (a nawet sama próba) jest karane jego kasacją, a jakikolwiek zwrot pieniędzy od GF nie przysługuje. Konta (jak i całe OGame) są własnością firmy Gameforge, a gracze dobrowolnie poświęcają czas na ich rozwój. Nie przysługuje im prawo wykorzystywania tego faktu w celu otrzymania za tą grę zapłaty. Dopiski w serwisach aukcyjnych, że "sprzedaje się tylko czas poświęcony na rozbudowę konta" nie dają ochrony przed jego kasacją. Za handel kontami lub surowcami ukarani mogą być zarówno sprzedający, jak i kupujący. Karą może być kasacja kont na wszystkich uniwersach, a nawet całkowite wykluczenie z oferty Gameforge."":
    znalazł się strażnik texasu xd
    Obrońca praw ludzi I zwierząt xd

    Zrozum że to nie ma sensu ta gra PUSH PUSH I JESZCZE RAZ PUSH XD
  • LEKARSTWO ??? BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA KONTA I MAMY SPRAWE ZAŁATWNONĄ> Grasz masz zmienne IP> to też można sprawdzić. Brakuje pewnie tego co wszystkim czasu i kasy.. Jest też drugie wyjście z sytuacji. KONTA PO BANIE wracają do gry jako idlerzy po 14 dniach, to by surka wróciła do nielegalnie złomowanych było najkorzystniejsze dla całego uni skoro całe uni cierpiało przez krętacza. Jakieś ograniczeni dodatkowe np .. top 50 może z takiego konta tylko surkę zrabować/wyciągnąć, a złomu już nie może zebrać... Chodzi o to aby surowcami z takiego konta się podzielić ze słabszymi czy tymi którzy otrzymali złoma od krętacza, nie wspomnę tutaj o zadość uczynieniu. Jeżeli ktoś używał np jakiegoś programu który był pomocny w kradzieży np złomu. Kiedyś takie programy były dostępne darmowo nie służyły do szukania tylko PZ tylko planet graczy, wszystko się zmienia, ewentualnie udostępnić wszystkim te programy i wolna amerykanka, bez ograniczeń specjalne uni wszystko dozwolone na maxa - może Gameforge spróbujecie? PUSH BASH SURKA DO MOCNIEJSZEGO WSZYSTKO DOZWOLONE NA LEGALU zobaczymy, kto ma najwięcej czasu. BEz kontroli róbta co chceta. Pozdrawiam.