Tanczacy z Owcami [Gumisie] & Tanczacy z Krowami [Gumisie] & Tanczacy z Lamami [Gumisie] & Flota Imperialna JN [COMA u32] & Crasher [COMA u32] vs. ODDAM [BeKa] ~ 3141.43% top 1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tanczacy z Owcami [Gumisie] & Tanczacy z Krowami [Gumisie] & Tanczacy z Lamami [Gumisie] & Flota Imperialna JN [COMA u32] & Crasher [COMA u32] vs. ODDAM [BeKa] ~ 3141.43% top 1 ACS


    Witam witam i o zdrowie pytam ! :)
    Większość będzie sie cieszyła z tego ST. Wujo zszedł ze sceny. Top 1 ACS :top1:
    Nie bede sie rozpisywał ale zadziwię Was. Wujo zalogował się niedługo po starciu i w pierwszej chwili myślał o anty reckach. Chwilkę później sie opamiętał i zostawił cały złom chłopakom. Godna postawa. To się chwali . :brawo:

    Tańczący z Krowami Serdecznie Pozdrawia Różową Krowę Milkę ! Juz nie moze sie doczekać aż dobierze jej sie do wymienia ! ;D

    Tańczący z Owcami pozdrawia Fryzjera który systematycznie odbiera runo :D

    Tańczący z Lamami szuka swojej Alpaki :P

    Flota imperialna jak zwykle zanudza : pozdrawia sojusz i babcie :)

    a Ja ? no cóż ... :lm: gdyby nie moja sonda kamikadze to tego starcia by nie wygrali ! pozdrawiam sojusz, Neferet ( zeby sie nie obraziła ze tym razem wstawiam ja ;) ) nic wiecej wam nie napiszę ! jestem juz na to za stary pozdro z emeryturki ! ;D
    Pora na starcie :

    :lm: :lm: :ow:















    Dnia 02-11-2019 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Tanczacy z Owcami [Gumisie]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 14.221
    Ciężki myśliwiec 11
    Krążownik 2.375
    Okręt wojenny 1.069
    Pancernik 508
    _________________________________________

    Agresor Tanczacy z Krowami [Gumisie]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 16.523
    Okręt wojenny 1.032
    Krążownik 1.739
    Pancernik 59
    _________________________________________

    Agresor Tanczacy z Lamami [Gumisie]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 7.627
    Okręt wojenny 1.157
    Pancernik 541
    Krążownik 2.420
    _________________________________________

    Agresor Flota Imperialna JN [COMA u32]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 13.220
    Krążownik 1.500
    Okręt wojenny 760
    Pancernik 509
    _________________________________________

    Agresor Crasher [COMA u32]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 2
    _________________________________________

    Obrońca ODDAM [BeKa]
    ________________________________________________

    Mały transporter 160
    Duży transporter 1.028
    Lekki myśliwiec 7.237
    Ciężki myśliwiec 20
    Krążownik 330
    Okręt wojenny 3.776
    Recykler 4.498
    Sonda szpiegowska 1.049
    Pancernik 590
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Tanczacy z Owcami [Gumisie]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 11.171 ( -3.050 )
    Ciężki myśliwiec 9 ( -2 )
    Krążownik 2.243 ( -132 )
    Okręt wojenny 1.068 ( -1 )
    Pancernik 508 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor Tanczacy z Krowami [Gumisie]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 13.018 ( -3.505 )
    Okręt wojenny 1.032 ( -0 )
    Krążownik 1.635 ( -104 )
    Pancernik 59 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor Tanczacy z Lamami [Gumisie]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 6.000 ( -1.627 )
    Okręt wojenny 1.156 ( -1 )
    Pancernik 541 ( -0 )
    Krążownik 2.292 ( -128 )
    _________________________________________

    Agresor Flota Imperialna JN [COMA u32]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 10.363 ( -2.857 )
    Krążownik 1.403 ( -97 )
    Okręt wojenny 758 ( -2 )
    Pancernik 509 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor Crasher [COMA u32]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca ODDAM [BeKa]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.882.920 Metalu, 758.713 Kryształu i 1.269.009 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 57.786.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 410.417.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 217.033.600 metalu i 97.108.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 3.910.642 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 176.387.520
    Kryształ: 83.532.613
    Deuter: 347.009
    agresor zyskał łącznie 260.267.142 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -269.401.920
    Kryształ: -125.150.713
    Deuter: -19.775.009
    obrońca stracił łącznie 414.327.642 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
    Uni 1, 3, 6, 10, 11, 25, 29, 32, 35, 37, 44, 50, 55, 60, Nekkar, Orion... .. Rhea
    :lm: St przez te wszystkie lata nie zliczę . :ow:
    top 4 ACS ogame pl 54k % na uni 32 sojusz COMA
    obecnie emeryt-górnik
  • Knot napisał(a):

    @unavit rozumiem, że teraz każde ST które się pojawi będzie nieczyste?

    Gratuluję wlotu Panocki!

    Wujek, powodzenia na nowym Uni. :D
    Gość dostaje złoma będąc online i pisze że poszło za 300 PLN.. umiesz łączyć kropki czy to umiejętność której nie posiadasz?
    Sa przesłanki do tego że krzywe to pisze, kto ma wiedzieć ten wie jak było.
    Jednego jara gra dla przyjemności, innego dla bycia w topce za wszelką cenę, kto co lubi.
    Gram za długo i za wiele widziałem ..

    SzB
  • Dajcie już spokój tym teoriom spiskowym... Wiadomo, że część gra nieczysto ale nie ma co od razu ludziom zarzucać nie wiadomo czego. Domagacie się dowodów, a jakie macie sami żeby rzucać oskarżenia?
    Gratuluję agresorom... Szkoda tylko sojuszniczej floty, no ale cóż, taka gra...
    To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

    WRÓCIŁEM

    Kynyky

    Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
  • Siemanko wszystkim hejterom i tym co trzymali kciuki za moje wyczyny
    Jestem powaznym gosciem to co tu robilem to SHOW dla gówno burzy ... jak widac udało mi sie
    Na poczatku włądowałem troche kasy w Antymaterie gdybym robił eko był bym 1 bez zagrozenia nawet ze strony top 2 ...
    w sumie taktyka na ta uni była EKO na poczatku jak widac universum ekonomiczne....
    jak widac flotowcy juz doganiaja DYSONERA który mysli ze rozumy pozjadał ....
    [ciach]

    a teraz do rzeczy ... grałem tu te 33 dni XD
    tak sobie myslałem spadłem troche to weźmiemy sie za push i oszustwa
    od kad poszedłem w flote to w tym dniu zdałem sobie sprawe ze nie bede na szczycie tej cyferkowej tabeli
    nie oszukujac sie na flote trzeba miec czas którego ja nie mam ... prowadze firme, mam zycie prywatne, lubie pograc w cos innego lub przegladajac cos nowego ciekawego rozwijajac sie ...

    -Kuzyn mój GREYHUTA NA BICIE grał a to jego 1 uni wiec robił flote bym mogł trzaskac to co pare dni bez skapy zadnej
    -KUSY - czyli PRZYDROŻNA CYGANKA jeden z najwiekszych ST w swoim czasie... tez wszystko ustawione.....
    -konto LEVYX odkupione po paru dniach targowania sie czyli ALEJANDRO najwiekszy TOP1 ACS tez za pieniadze
    -PYSIOKOT kumpel który tez za dobra flaszke dał sie zezłomowac.....
    -w miedzyczasie miałem mnóstwo ofert gdzie kazdy jak dziw.... da sie zezłomowac za 50zł XD

    dzieki ALEJANDRO mogłem w ciagu jednego dnia skoczyc z 30 miejsca na 9 pozycje w rankingu....... na tym etapie tyle gry zadna antymateria wam nie da tyle pkt

    po tym co zobaczyłem tutaj ze za hajs mozna byc top 100 top 50 top 30 top 10 i nawet top 1 ta gra nie jest warta poswiecenia czasu

    mozecie mnie zblokowac po tym poscie usunac moje konta na forum gry itd ja was pozdrawiam ciepłym moczem

    TA GRA TO JEDNE WIELKIE BAGNO

    zajmijcie sie praca HOBBY ryby grzyby szachy rower itd szkoda czasu na hejt i nienawisc dla cyferek


    Pozdrawiam najwiekszego ziomka BAWARE
    Cała BeKa sojusz nie zagosciłem za długo:)
    graczy z smurfów w tym POCWICZ
    TAŃCZACYCH ZA ZŁOMA nalezało sie
    gracza ANETTA [ciach] przyczyniła sie tez do jakiejs czesci mojej gry tutaj XD [ciach]
    DYSONER Ciebie tez pozdrowie choc twój koniec jest bliski samym eko nie uciagniesz długo....

    Zagladac tu juz raczej nie bede ..
    Jesli by ktos chciał to mozemy zagrac w AGE OF EMPIRE 2 na steamie albo czasem partyjke w CS ewentualnie pogadac

    no i TEREFERE sie pushuje na kazdym uni tzn jeden gra na janice jako pushowka a drugi tutaj i sie tak wymieniaja ...

    Hey KimberyT go to byli 2 graczy jeden Hey Ho letsgo z janice a drugi Kimbery wiec było takie połaczenie jeden oszust odszedł bo mu konto za kase rozwijał to Kimbery leci na dno

    Gdybym pomyslał jeszcze to bym sobie przypomniał pare dziwnych akcji ...

    złom SPARTHAKUSA dla mnie tez jest PUSHEM

    no i z tym złomem było tak ze VER, HEFI, Nightm4re mi zapłacili 500zł za złoma
    ale czekali na flote i tanczący skorzystali ... takze oni sa wydymani tez sa pusherami jak połowa uni tutaj

    pozdrawiam jak cos to mam potwierdzenie przelewu do wgladu

    SZMAJEK QUATERMAIN tez pozdrawiam was


    [ciach]


    z FARTEM DLA WSZYSTKICH
    WUJEK WAS LOFCIAAAAA

    Administrator Forum Toadie:
    Obraźliwe teksty usuwam
  • unavit napisał(a):

    Knot napisał(a):

    @unavit rozumiem, że teraz każde ST które się pojawi będzie nieczyste?

    Gratuluję wlotu Panocki!

    Wujek, powodzenia na nowym Uni. :D
    Gość dostaje złoma będąc online i pisze że poszło za 300 PLN.. umiesz łączyć kropki czy to umiejętność której nie posiadasz?Sa przesłanki do tego że krzywe to pisze, kto ma wiedzieć ten wie jak było.
    Jednego jara gra dla przyjemności, innego dla bycia w topce za wszelką cenę, kto co lubi.
    Gram za długo i za wiele widziałem ..

    SzB
    A teraz możesz przeprosić atakujących. Jeśli potrafisz oczywiście przeczytać post Wujka ze zrozumieniem.
  • @Crasher nie obraże się i dziękuję za pozdrowienia. Tylko gifa brakuje :( dzisiaj ty zbierasz minusiki za starcie :D
    Ja tylko pogratuluję wlotu i uciekam, bo nie chce w tym uczestniczyć ;)
    Obrońcy nic nie życzę, a wy przetapiajcie ;*


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • Knot napisał(a):

    unavit napisał(a):

    Knot napisał(a):

    @unavit rozumiem, że teraz każde ST które się pojawi będzie nieczyste?

    Gratuluję wlotu Panocki!

    Wujek, powodzenia na nowym Uni. :D
    Gość dostaje złoma będąc online i pisze że poszło za 300 PLN.. umiesz łączyć kropki czy to umiejętność której nie posiadasz?Sa przesłanki do tego że krzywe to pisze, kto ma wiedzieć ten wie jak było.Jednego jara gra dla przyjemności, innego dla bycia w topce za wszelką cenę, kto co lubi.
    Gram za długo i za wiele widziałem ..

    SzB
    A teraz możesz przeprosić atakujących. Jeśli potrafisz oczywiście przeczytać post Wujka ze zrozumieniem.
    A ty nie widzisz że on podał jako kupców osoby których zwyczajnie nie lubi ? Hefi już tu nie gra, najta o kupowanie kont bym nie posadził a temu verowi to pewnie by siana było szkoda bo i tak się zaraz znowu u kogoś rozbije.
  • tomee, a jakby cię było stać to byś kupował? Przecież to żałosne jest... Równie dobrze można sobie włączyć jakąś strzelankę,przejść ją na kodach i potem jarać się, że się ukończyło. I to jeszcze z zarąbistym czasem!
    To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

    WRÓCIŁEM

    Kynyky

    Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
  • turysta napisał(a):

    Knot napisał(a):

    unavit napisał(a):

    Knot napisał(a):

    @unavit rozumiem, że teraz każde ST które się pojawi będzie nieczyste?

    Gratuluję wlotu Panocki!

    Wujek, powodzenia na nowym Uni. :D
    Gość dostaje złoma będąc online i pisze że poszło za 300 PLN.. umiesz łączyć kropki czy to umiejętność której nie posiadasz?Sa przesłanki do tego że krzywe to pisze, kto ma wiedzieć ten wie jak było.Jednego jara gra dla przyjemności, innego dla bycia w topce za wszelką cenę, kto co lubi.Gram za długo i za wiele widziałem ..

    SzB
    A teraz możesz przeprosić atakujących. Jeśli potrafisz oczywiście przeczytać post Wujka ze zrozumieniem.
    A ty nie widzisz że on podał jako kupców osoby których zwyczajnie nie lubi ? Hefi już tu nie gra, najta o kupowanie kont bym nie posadził a temu verowi to pewnie by siana było szkoda bo i tak się zaraz znowu u kogoś rozbije.

    Tańczących nie znam, ale parę razy nasze floty się ocierały, a nikt o numer konta nie pytał.
    Chłopaków z sojuszu jestem pewny jeszcze bardziej!

    Rozmawiałem chwilę z Wujkiem. Dodatkowo mnie upewnienił, że atakujący tylko skorzystali z okazji.

    Jak ktoś ma coś do dodania, to chyba tylko gratulacje dla atakujących,choć paru powinno ich dodatkowo przeprosić.
  • Wypowiem się tu tylko raz bo nie mam zamiaru brudzić się G...... . Chłopakom gratuluje! ładne starcie i najważniejsze że wujaszkowi nosa utarliście
    Co do naszego rzekomego kupna to jest śmiech na sali. Na zdrowy rozum jakby było tak jak napisał to dlaczego by nie podniósł floty i poczekał na nas ? XD

    Bejott coś tam z nim kombinował. dokładnie nie wiem jak to się skończyło bo odszedł od nas ale byli razem w sojuszu. Wydaje mi się że osobnik o chociaż małym intelekcie poprawnie połączy kropki :)

    Wujek bawi się w Trolla, a wy to kupujecie ;)

    Chłopakom jeszcze raz gratuluje bo pokazują że mądrze grając można iść w górę złomując nawet na u x1
  • Ver napisał(a):

    Wypowiem się tu tylko raz bo nie mam zamiaru brudzić się G...... . Chłopakom gratuluje! ładne starcie i najważniejsze że wujaszkowi nosa utarliście
    Co do naszego rzekomego kupna to jest śmiech na sali. Na zdrowy rozum jakby było tak jak napisał to dlaczego by nie podniósł floty i poczekał na nas ? XD

    Bejott coś tam z nim kombinował. dokładnie nie wiem jak to się skończyło bo odszedł od nas ale byli razem w sojuszu. Wydaje mi się że osobnik o chociaż małym intelekcie poprawnie połączy kropki :)

    Wujek bawi się w Trolla, a wy to kupujecie ;)

    Chłopakom jeszcze raz gratuluje bo pokazują że mądrze grając można iść w górę złomując nawet na u x1
    Jeszcze wczoraj mi propozycje składaliscie jak TANCZACY na mnie lecieli ze potrzebujecie mnie zeby im nosa utrzec xD

    Nie wspomne ile osob mowiło zebym złom zbierał xD
    A ja po prostu mowie a niech mają :D
  • Wujek_Madona napisał(a):

    Ver napisał(a):

    Wypowiem się tu tylko raz bo nie mam zamiaru brudzić się G...... . Chłopakom gratuluje! ładne starcie i najważniejsze że wujaszkowi nosa utarliście
    Co do naszego rzekomego kupna to jest śmiech na sali. Na zdrowy rozum jakby było tak jak napisał to dlaczego by nie podniósł floty i poczekał na nas ? XD

    Bejott coś tam z nim kombinował. dokładnie nie wiem jak to się skończyło bo odszedł od nas ale byli razem w sojuszu. Wydaje mi się że osobnik o chociaż małym intelekcie poprawnie połączy kropki :)

    Wujek bawi się w Trolla, a wy to kupujecie ;)

    Chłopakom jeszcze raz gratuluje bo pokazują że mądrze grając można iść w górę złomując nawet na u x1
    Jeszcze wczoraj mi propozycje składaliscie jak TANCZACY na mnie lecieli ze potrzebujecie mnie zeby im nosa utrzec XD
    Nie wspomne ile osob mowiło zebym złom zbierał XD
    A ja po prostu mowie a niech mają :D
    Jak lecieli na Ciebie,hmm czyli sam mówisz ze pisali jak lecieli i byłeś na koncie... no to czyli wszystko jasne.Gratulacje "czystego starcia" Wujek wszystko wyjasnił to wiadomościa :) Miejmy nadzieje że GO zrobia co trzeba.