Dyskusja na temat ostatnich wydarzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ciap napisał(a):

    Mecenas napisał(a):

    Chyba ktoś tu z operatorów gry nie zna historii naszego unii @ciap ?????????
    Nie jestem Waszym Operatorem Gry. :fsmile:
    Widzę jedynie że trwa jakaś dyskusja "kupujesz anty możesz łamać zasady gry".
    @ciap Po szybkości Ci wytłumaczę gracz X gra sobie na swój sposób jest 1 z 2-3 krotną przewagą nad 2 miejscem dostaje bana na X dni wraca i dalej jest 1 . CO na to Wy jako administracja i my jako gracze . Dla mnie to jest żenada roku ;) . Po co grać uczciwie ?????????? Ja się pytam ?????

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mecenas ().

  • ciap napisał(a):

    @Mecenas
    Gdzie zaprzeczyłam?

    Zasady Gry + wewnętrzna Tabela Kar jest taka sama dla każdego gracza jak i członka teamu.
    Jeżeli nie podobają Wam się blokady konta (bo są za krótkie) to problem dotyczy każdego gracza a nie tylko tego co kupuje anty.
    Tutaj jest odgórna decyzja, nie zależy to od teamu PL. Team PL ma wytyczne pracy w których musi pracować i nie ma tu miejsca na widzimisię szczególnie w przypadku Tabeli Kar. :fsmile:
    Tylko dlaczego grupa graczy co graja 24//24 dostaje bana dopiero po dwóch miesiącach ? w tym czasie całe uni wie że tam kilka osób gra a szanowni GO i SGO nic nie wiedzą ? Ktoś zapomni odesłać surki za próbę monową i ma bana po kilku dniach a tu dwa miesiące gry w kilka osób bez przerwy na jednym koncie olbrzymie dzienne przyrosty ciagła aktywność i nic .Brawo team ma skila lepszego niz wujo . Ten ban wygląda jak urlop od teamu by sobie chłopaki odpoczeli po dwóch miesiącach ciągłego grania i zrobieniu takiej przewagi że reszta może im już nadmuchać.
  • Powiem dosadnie wam:

    Ma taką przewagę bo złomuje a wy jesteście kurczakami. Ma taką przewagę bo robi topowe starcia. Ma taką przewagę bo ma skilla i trochę czasu. Oto cała tajemnica. I jest mobilny a to jest speed. Trzeba było grać na x1 a nie teraz beczeć że ktoś leci na akcie.
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • bocieek napisał(a):

    Powiem dosadnie wam:

    Ma taką przewagę bo złomuje a wy jesteście kurczakami. Ma taką przewagę bo robi topowe starcia. Ma taką przewagę bo ma skilla i trochę czasu. Oto cała tajemnica. I jest mobilny a to jest speed. Trzeba było grać na x1 a nie teraz beczeć że ktoś leci na akcie.
    Jakiś analfabeta jesteś ? bo że dupowłaz to już wszyscy wiedzą ...nie rozróżniasz co to liczba pojedyncza a mnoga ? złomuje & złomują :thumbsup:
  • @Gruby77
    Po prawie 8 latach w teamach bardzo ostrożnie odchodzę do tego co czytam na forum. Nie wiem czy gracz gra 24h na dobę. Nie wiem jakie masz swoje postrzeżenia na stwierdzenie takiego faktu.
    Czemu ostrożnie? Bo bardzo często to co nam się wydaje, graczom, tak naprawdę nie jest prawdą. Przykłady wielokrotnie podawałam również na aktywność 24h gdy po sprawdzeniu widać że gracz tylko parę godzin dziennie jest. Inny przykład? X i Y muszą być multi bo mają urlopy w tym samym czasie... gdy wystarczy wejść na dowolną stronę żeby zobaczyć że nie jest to prawdą. :fsmile:
    Nie mam również do nikogo pretensji o to. Trudno wymagać od kogoś wiedzy na jakiś temat gdy nie ma się wszystkich danych przed sobą.

    Nie wiesz za co gracz ma bana i na ile. Tutaj widzę duże przekonanie że jest to za aktywność. Jeżeli zbanowany się nie przyzna (i nie skłamie) to nie masz pewności za co jest blokada. :fsmile:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    @Gruby77
    Po prawie 8 latach w teamach bardzo ostrożnie odchodzę do tego co czytam na forum. Nie wiem czy gracz gra 24h na dobę. Nie wiem jakie masz swoje postrzeżenia na stwierdzenie takiego faktu.
    Czemu ostrożnie? Bo bardzo często to co nam się wydaje, graczom, tak naprawdę nie jest prawdą. Przykłady wielokrotnie podawałam również na aktywność 24h gdy po sprawdzeniu widać że gracz tylko parę godzin dziennie jest. Inny przykład? X i Y muszą być multi bo mają urlopy w tym samym czasie... gdy wystarczy wejść na dowolną stronę żeby zobaczyć że nie jest to prawdą. :fsmile:
    Nie mam również do nikogo pretensji o to. Trudno wymagać od kogoś wiedzy na jakiś temat gdy nie ma się wszystkich danych przed sobą.

    Nie wiesz za co gracz ma bana i na ile. Tutaj widzę duże przekonanie że jest to za aktywność. Jeżeli zbanowany się nie przyzna (i nie skłamie) to nie masz pewności za co jest blokada. :fsmile:
    Wszystko co piszesz jest prawdą, ale jest kilka "ale" w tym konretnym przypadku. Jak sama wcześniej przyznałaś nie grasz na tym uni i nie znasz sytuacji. Ogólnie masz racje a w szczególach nie.
    1. Gracze wiedzą za co go zgłaszali
    2. Przyznawał się do tego co robił i za co jest ban i były też z screeny z drugiej ręki z wypowiedziami kto tam gra. Oczywiście mógł kłamać, ale w tym przypadku ponosi konsekwencje swoich kłamstw.
    3. Oprócz doświadczenia w teamach jesteś dobrym graczem i wydaje mi się, że też potrafisz poznać czy ktoś jest online czy nie. Chyba, że potrafi wysłać sondy szpiegowskie jak jest offline.
    4. Popracuj w teamie nad tym by zmienić tą sytuacje, że powody banów są niejawne. Pręgierz nie był zły.
    5. Niepotrzebnie nas do tego dystansujesz bo wystarczyłoby żeby sam zaprzeczył to by chociaż znaczyło, że się wstydzi. Poczytaj jego wypowiedzi o "jestem czysty bo odbyłem kare itp.". Proponuje odnieść się do adekwatności kary do winy, przydatności pręgierza, a nie pouczania skądinąd słusznego, ale nie w tym konkretnym przypadku do oceniania przez graczy winy.
    Miło Cię ciap widzieć, czytać :) .. widzę, że lata w teamie odbiły na Tobie swoje piętno (nie pisze, że złe - dorosłaś)
  • bocieek napisał(a):

    Powiem dosadnie wam:

    Ma taką przewagę bo złomuje a wy jesteście kurczakami. Ma taką przewagę bo robi topowe starcia. Ma taką przewagę bo ma skilla i trochę czasu. Oto cała tajemnica. I jest mobilny a to jest speed. Trzeba było grać na x1 a nie teraz beczeć że ktoś leci na akcie.
    To ja ci tez powiem dosadnie. Ma taką przewagę bo oszukiwał. Niech udowodni, że tak nie jest. To, że nie szanujesz innych nie musisz udowadniać
  • To Ty staruch udowodnij że oszukuje, że gra bądź grał tak jak to przedstawiasz. Jak już ciap wspomniała-nie wiesz za co był ban. Oskarżać sobie możesz ile tylko chcesz tylko wskazane by było żebyś to poparł dowodami. Bo póki co to jesteś na etapie "wydaje mi się...".

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Badi ().

  • UncleBadi napisał(a):

    To Ty staruch udowodnij że oszukuje, że gra bądź grał tak jak to przedstawiasz. Jak już ciap wspomniała-nie wiesz za co był ban. Oskarżać sobie możesz ile tylko chcesz tylko wskazane by było żebyś to poparł dowodami.
    temu jak zwykle coś nie pasuje i zero zrozumienia.
    On to potwierdził.
    Czego chcesz jeszcze, aktywność sondami też symulował? Mam więcej, ale zostawiam dla siebie. Weź ty do mnie lepiej nic nie pisz więcej ja ci za każdym razem nie zamierzam tłumaczyć oczywistych rzeczy i Twoich pomyłek. Podszkol się z regulaminów lepiej bo nawet nie wiesz jak sie robi próby moonowe, a nie się wtrącasz między wódkę a zagryzkę stale. Sprawa Ciebie nawet nie dotyczy. W ogóle przyjmij do wiadomości, że wiecej Ci nie zamierzam odpisywać - masz u mnie ignora bo piszesz tylko po to by prowokowac i pisać
  • UncleBadi napisał(a):

    To Ty staruch udowodnij że oszukuje, że gra bądź grał tak jak to przedstawiasz. Jak już ciap wspomniała-nie wiesz za co był ban. Oskarżać sobie możesz ile tylko chcesz tylko wskazane by było żebyś to poparł dowodami.
    Chłopie, popatrz co Ty wypisujesz O_O Jeżeli był ban to było oszustwo obojętnie jakiego rodzaju :thumbsup: W nagrodę go chyba nie dostał więc go nie wybielaj. Po co dowody na coś co już zostało wykryte i ukarane. Sam czytaj ze zrozumieniem jeśli wymagasz tego od innych. Wytłumaczę Ci to drukowanymi to może pojmiesz: OSZUSTWO = BAN :thumbsup: Teraz możecie wymyślać za co to się stało ale jednak się stało więc oszust oszustem zostanie :D A problemem innych graczy jest to, że czas kary był nieadekwatny do zdobytej przewagi dzięki machlojkom :D A odnośnie kurczaczków i Pana Boćka to sam miał pełne portki Yangiem żeby gdzieś latać, jeszcze pełniejsze jak się dowiedział kto tam gra :D A teraz urósł w piórka i zrobił się wielki flociarz bo wlazł w tyłek wuja i w końcu może polatać, taki jesteś twardy :D A chwalić się tym, że 24h siedzi się na koncie i złomuje to przejaw na prawdę bujnego życia osobistego :thumbsup:
  • Myślę, że to istotne dla tego działu bo niektórzy nie przyjmują faktów jeśli nie odpowiadają ich założeniom:


    WujO napisał(a):

    Grały 2 ;) wystarczyło żeby was wszystkich pozamiatać ;)

    Teraz ja dokończę dzieła ;)

    Pozdrawiam ;)

    WujO napisał(a):

    @Gruby77 wiesz co to jest czas przeszły? albo zawołaj kogoś kto czyta ze zrozumieniem ;) oszukiwałem - czas przeszły! i zostałem za to ukarany!! Zły WujO!! dostałem BANA - czas przeszły !!. Teraz wróciłem i gram sam !! ogarniasz do tej pory czy obrazowo trzeba to opisać ? Za to wszystko o czym piszesz zostałem ukarany !! byłem na Banie - czas przeszły kolejny raz! ;)


    Pozdrawiam ;)
    tutaj WujO chyba też kłamie, bo z moich informacji wynika, że było 3 wujo, kotpali, mike :) To nie jest zresztą istotą problemu. Dwóch to aż nadto. O mike (mogłem nicka przekręcic ..w każdym razie na m) też gdzieś pisali zresztą sami z rozpędu ale nei chce mi się wertowac forum znowu
  • Niech do Ciebie w końcu dotrze Intro, że my jesteśmy jedną ekipą od dawien dawna. Także tego, tak trzaslem portkami przed ziomkami. Że mnie z buddy zezlomuje. Tak, na pewno... Czy ja coś muszę jeszcze dodać w tym temacie.. Dorabianie waszych teorii spiskowych jest śmieszne.
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Czemu feniks nie wypowie wojny wsnr lub odwrotnie 8o wujek i badi pokazali by skilla jak to sami zlomują :ocb: a feniksy zamiast na forum w grze by pocisnął by wujka i reszte mamejów z wsnr :E Ale jak to mówią kozak w necie piz... w świecie :huh: lepiej kupić konto pod złom za 500 zeta lub lepiej zasiadac :D gamonie z was wszystkich :thumbsup:
    :popcorn:
  • Gruby77 napisał(a):

    Czemu feniks nie wypowie wojny wsnr lub odwrotnie 8o wujek i badi pokazali by skilla jak to sami zlomują :ocb: a feniksy zamiast na forum w grze by pocisnął by wujka i reszte mamejów z wsnr :E Ale jak to mówią kozak w necie piz... w świecie :huh: lepiej kupić konto pod złom za 500 zeta lub lepiej zasiadac :D gamonie z was wszystkich :thumbsup:
    :popcorn:
    Bo nie gram z oszustami i nie mam nic do udowodnienia w tej grze. Co było do udowodnienia zostało już dawno udowodnione. To oni niech udowodnią, że potrafią uczciwie coś osiągnąć bez zasiadania, bez pushu bez moonowek i GSowek. Nawet nie wiedzą, że tak się da ..