Zasada fair-play S&D

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Zasada fair-play S&D

      Jako, że S&D budzi nie lada emocje wychodzę z propozycją dodania jednego zapisu do regulaminu Seek & Destroy.
      Zasada "fair-play" byłaby bardzo prosta i łatwa w zastosowaniu. Jak miałaby brzmieć owa zasada?

      "Konto, które w przeciągu ostatnich 8 miesięcy od daty rozpoczęcia zapisów do projektu S&D na danym uni zostało zawieszone na okres dłuższy niż 24h nie zostanie wzięte pod uwagę podczas przydzielania drużyn"

      Pozdrawiam
      Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
      Strzel se dagmarkę!
    • Pracy z czym?
      Co generalizować?
      albo ktoś gra zgodnie z zasadami gry przez co nie otrzymuje bana (24h ban jest głównie za przekleństwa i wyzwiska z tego co się orientuję) i może wziąć udział w zabawie, albo jest parówką która zasady ma za nic i nie może wziąć udział w zabawie z graczami, którzy teoretycznie grają z zasadami gry :) sprawdzenie czy konto miało bana zajmuje 30 sekund nawet bez panelu GO ;)
      Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
      Strzel se dagmarkę!
    • justvroum napisał(a):

      "Konto, które w przeciągu ostatnich 8 miesięcy od daty rozpoczęcia zapisów do projektu S&D na danym uni zostało zawieszone na okres dłuższy niż 24h nie zostanie wzięte pod uwagę podczas przydzielania drużyn"
      Wchodzi więc tutaj:
      1) Bash
      2) Payment
      3) Push

      Nie są to jakieś straszne przewinienia, sam kilka miesięcy temu oberwałem za push w handlu, trzeciego dnia miałem zapewnienie od gracza, że zapłaci za mój deuter, nie sprawdziłem tego, a czwartego dnia zobaczyłem blokadę na koncie. Przy odwołaniu GO, choć potwierdził, że nie logowałem się na koncie od upłynięcia terminu zapłaty, to stwierdził, że to do mnie należy obowiązek pilnowania czasu.

      Kolejna sprawa, bany są przyznawane kontom w grze, a w S&D udział biorą konta z forum. Czyli jeśli przejąłem konto "z przeszłością" byłbym ukarany bez złamania zasad.

      Zwiększyłbym jeden i drugi okres, pierwszy do roku (8 miesięcy to tak dziwnie jakoś, nie wiem skąd to wziąłeś), drugi do 7 dni, wtedy wykluczani byliby recydywiści.

      Lwica jest boska :)
    • buleon napisał(a):

      ciap napisał(a):

      Ja bym powiedziała że push to najgorsze przewinienie w tej grze.
      Poczytaj stare tabele kar. Ze zrozumieniem.Następnie wróć do mojego posta, sprawdź czy jest w nim słowo ekstremalny, po czym jeszcze raz tabele kar. W razie potrzeby powtórz.
      Tabela Kar znikła w styczniu 2011 roku czyli 8,7 roku temu. Od tego czasu w Zasadach Gry jest jedyne pojęcie "Push". Nie ma tam żadnego "Push ekstremalny". Również w swoim poście w żadnym momencie nie rozgraniczasz dużego pusha od małego. Więc logiczne dla mnie jest to że wrzucasz wszystkie pushe do jednego wora. Szklanej kuli nie mam i oceniam co napisałeś a nigdzie nie wspomniałeś w poście że są dwa różne pushe. :roll:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • ciap napisał(a):

      buleon napisał(a):

      ciap napisał(a):

      Ja bym powiedziała że push to najgorsze przewinienie w tej grze.
      Poczytaj stare tabele kar. Ze zrozumieniem.Następnie wróć do mojego posta, sprawdź czy jest w nim słowo ekstremalny, po czym jeszcze raz tabele kar. W razie potrzeby powtórz.
      Tabela Kar znikła w styczniu 2011 roku czyli 8,7 roku temu. Od tego czasu w Zasadach Gry jest jedyne pojęcie "Push". Nie ma tam żadnego "Push ekstremalny". Również w swoim poście w żadnym momencie nie rozgraniczasz dużego pusha od małego. Więc logiczne dla mnie jest to że wrzucasz wszystkie pushe do jednego wora. Szklanej kuli nie mam i oceniam co napisałeś a nigdzie nie wspomniałeś w poście że są dwa różne pushe. :roll:
      @buleon, wyjasnij moze po swojemu czym jest push zwykly a czym push ekstremalny?
    • Elkanen napisał(a):

      @buleon, wyjasnij moze po swojemu czym jest push zwykly a czym push ekstremalny?
      Ja pamiętam pojęcie pusha ekstremalnego ale od prawie 9 lat nie występuje ono w zasadach gry. :fsmile:
      Nie musi mi niczego tłumaczyć.

      Jest jedna definicja pusha - wspomaganie konta mocniejszego przez słabsze.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • ciap napisał(a):

      Szklanej kuli nie mam i oceniam co napisałeś a nigdzie nie wspomniałeś w poście że są dwa różne pushe.
      Akapit niżej było wspomniane, o jakim pushu pisałem. Oceniasz wyrwane z kontekstu części wypowiedzi.

      Twierdząc, że jest jeden push, niezależnie od wielkości, wykluczasz z zabawy m.in. osoby, które jak ja nie dopilnowały, by ktoś im zwrócił surowce za deuter lub osoby, które na dwuletnim uni oberwały tygodniową blokadę za bodajże 10 kk surowców z próby moonowej na dziesiątej czy jedenastej planecie. To nie jest dobre rozwiązanie.

      Nie mam dostępu do wewnętrznej tabeli kar, więc nie wiem czy push ekstremalny nadal jest karany inaczej czy nie, stąd moja propozycja karania recydyw.

      Lwica jest boska :)