Dyskusja na temat ostatnich wydarzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • hajiti napisał(a):

    Wstydzi się bo tym razem wyrwał bana na forum, oj ta wasza pycha zaczyna wychodzić wam bokiem :ocb:

    Piękne, niesamowite starcie tylko nie wiadomo komu z licznej gromadki przekazać gratulacje :ocb:
    Przecież te niemotyyy pisząw liczbie mnogiej że kupia dex :D tak jak kupowali konta :thumbdown:
    teraz wszyscy maja z niemotow beke jak cos wstawiaja tylko przydupasy twardo sie trzymaja oszustów :cursing:
    Chyba każdy dostał info " nie chcesz oddać konta ? " wiadomo o co chodzi :D
  • Gruby77 napisał(a):

    UncleBadi napisał(a):

    Jak na porządnego przydupasa przystało wrzucam za swojego Guru bo on się wstydzi :thumbsup:


    DEX KUPIMY!!!!



    Nie wstydzi sie :) po prostu ktoś inny zezłomował flote a wujo nie dał pasów do boarda więc zanim będzie kolej wuja na granie trzeba wstawic za niego :thumbsup: WSNR = dno , bez oszustw nawet za monówki by nie mogli robić :thumbsup:
    TO wejdź z prawdziwego konta a nie tego fejkowego, to zobaczysz jakie GS-wki są :E
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • konto nawet jeśli zrobione na 2 zmiany to dalej jedno konto a zamiotło Was że aż żal patrzeć... taki poziom tu jest. Ja na swoje siadłem gdy uni mialo 45 dni (5 planet 1 moon top800) teraz uni ma 70 dni a moje konto jest gdzie jest. A ja nie jestem żadnym PRO elo elo... i to właśnie świadczy o poziomie tego uni... :quasi:
  • UncleBadi napisał(a):

    konto nawet jeśli zrobione na 2 zmiany to dalej jedno konto a zamiotło Was że aż żal patrzeć... taki poziom tu jest. Ja na swoje siadłem gdy uni mialo 45 dni (5 planet 1 moon top800) teraz uni ma 70 dni a moje konto jest gdzie jest. A ja nie jestem żadnym PRO elo elo... i to właśnie świadczy o poziomie tego uni... :quasi:
    Człowieku czy ty się czytasz ? Konto robione na wielkim oszustwie gdzie 24 h pajace na przemian sie zmieniali farmili złomowali , pushowali itd. i ty mówisz o jakimś zmieceniu ???? To jak by całe top 10 lub top 100 gralo na zmiane po 24 h to kazdy z nich miał by 3 lub 4 lub 5 razy więcej pkt policz gdzie by był wujek i reszta w top :thumbsup:
    Pod wasze konto było kilka innych ustawionych ;)
    Ze nie jestes pro elo to wiadomo jak reszta tych błaznów zasiadaczy bo żaden dobry gracz co grał na "starym ogame " brzydził by sie waszymi oszustwami :thumbdown: więc ogarni sie chłopcze a nie podniecasz się kontem którego nie powinno juz byc :D
  • A mnie śmieszą wypowiedzi innych graczy, którzy mają ból dupy o "oszukiwanie" przez Yanga. A jeszcze bardziej bawi mnie to jak inni go o to oskarżali, a teraz siedzą na przymusowym urlopie :)
    Z moich obserwacji zauważyłem, że ścisła topka to zwykli oszuści i kombinatorzy. Tworzycie fejk konta z mniejszą flotą, robicie planetę w swoim układzie, tam przerzucacie floty i czekacie na frajera, który poleci na waszą podpuchę, a wy zrobicie podstawkę. Takiego skilla macie mistrzowie. Ja obecnie nie widzę dalszego sensu by dalej grać. Nie wiem czy to jest już normalka, czy to uni jest po prostu pełne oszustów i HIPOKRYTÓW. Nigdy wcześniej takiego czegoś nie widziałem. A najśmieszniejsze jest to, że nawet nie kryjecie się ze swoimi oszustwami i dziwnym trafem jak wy robicie fsy i idziecie spać, to na tych kontach pokazują się te same minutki. Niesamowity zbieg okoliczności. Ten wpis nie ma na celu obrażenia uczestniczących w dyskusji. Ale zanim zaczniecie oskarżać Yanga, to przyjrzyjcie się swoim sojusznikom :)
    U 9
    U 48 - D23
    U 61 - ZGON
    U Rigel
    U Ursa
    U Fenrir
    U Janice - LHiP
  • Jezeli ktoś jak badi twierdzi ze "konto budowaly 2 osoby ale to 1 konto" to moze wytlumacze w czym lezy problem od strony logicznej bo widze ze panowie z logika na bakier. Jaka przewagę daje gra 2 osob na jednym koncie? A no taka ze gdyby były to 2 konta to polowa starc yanga by nie powstala- musiakby jak zwykly gracz szukac kogos do ACS co opoznia wylot- ogranicza szanse na trafienie celu (logowanie obroncy, ktos lepiej zorganizowany uprzedzi wlot itd) co daje OGROMNA przewage bo dana flota jak wielu widzialo latala 24h niemal z pełnym potencjałem 2 kont. To jest wlasnie problem i przewaga gry 2 osob na jednym koncie i ci gracze o tym wiedza i dlatego tak a nie inaczej graja. Zaden push, multi czy boty nie daja przewagi jaka daje gra w kilka osob na koncie. Kto gra dluzej wie jak wygladala "legenda ogame" mroczny a raczej mroczni byloby tu lepszym okresleniem. Goscie ciupali w kilka osob i wyrobili taka przewagę jaka wyrobili. WSNR to dno na kazdym uni, wezma sobie takich sandaczy do sojuszu zeby miec publike i czuja sie spełnieni, polecam zakonczyc gre na uni na ktorych oni graja bo rywalizacja nie ma tego od zadnej strony jak nazwać. Przypomnijmy sobie jak plakali kilka dni/tygodni temu ze jakies tam boty smigaja czy pushe sie dzieja podczas gdy sami grali pakietowo na jednym koncie- serio ma ktos ochote marnowac czas na gre z kims takim? :P
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Póki co śledziu nie pytałem Ciebie o zdanie, a właściciela gry. Kto tu teraz najważniejszy z ważnych jest na PL z GF ?
    Swoją drogą ciekawe,że można jechać i przyznawać się do oszustwa jednocześnie grać dalej. Fenomen co GF wyprawia z oszustami. Scena jak w Taxi( nie pamiętam, która część) żółtek zmieniał się z drugim co spał w bagażniku i tak jeździli 24h podobno sytuacja tutaj.
    Menelinho
  • PDW napisał(a):

    A mnie śmieszą wypowiedzi innych graczy, którzy mają ból dupy o "oszukiwanie" przez Yanga. A jeszcze bardziej bawi mnie to jak inni go o to oskarżali, a teraz siedzą na przymusowym urlopie :)
    Z moich obserwacji zauważyłem, że ścisła topka to zwykli oszuści i kombinatorzy. Tworzycie fejk konta z mniejszą flotą, robicie planetę w swoim układzie, tam przerzucacie floty i czekacie na frajera, który poleci na waszą podpuchę, a wy zrobicie podstawkę. Takiego skilla macie mistrzowie. Ja obecnie nie widzę dalszego sensu by dalej grać. Nie wiem czy to jest już normalka, czy to uni jest po prostu pełne oszustów i HIPOKRYTÓW. Nigdy wcześniej takiego czegoś nie widziałem. A najśmieszniejsze jest to, że nawet nie kryjecie się ze swoimi oszustwami i dziwnym trafem jak wy robicie fsy i idziecie spać, to na tych kontach pokazują się te same minutki. Niesamowity zbieg okoliczności. Ten wpis nie ma na celu obrażenia uczestniczących w dyskusji. Ale zanim zaczniecie oskarżać Yanga, to przyjrzyjcie się swoim sojusznikom :)
    Nie wiem dlaczego oburzenie graczy na oszustwa w grze nazywasz "bólem dupy" i nie rozumiesz, że kogoś może dotknąć wspólna gra z oszustami. Niestety nie wyjaśniłeś tego. Co do dalszej wypowiedzi masz niestety sporo racji, ale nie nazwałbym czołówki hipokrytami. Wiele osób cicho siedzi bo sama ma sporo za uszami i to jest dopiero smutne. Mają wiecej lizusów i tych co to tolerują niż krytyki od uczciwych graczy.
    Co do osób, które to tolerują bardzo to przykre afox, że to tolerujesz zostając w tym sojuszu. Zawiodłem się na Tobie. Masz jakieś doświadczenie życiowe i chyba nie powinnaś dać tak sobą manipulować dla potrzeby bycia w zespole. Żal patrzeć
    Wracając do PDW. Masz teraz dwóch nowych kolegów co się przylepiają do każdej krytyki ich krytyki. Masz polubienie od wuja i bociana vel astridy. To chciałeś osiągnąć? Pokazać, że jesteś z nimi?
  • staruch napisał(a):

    PDW napisał(a):

    A mnie śmieszą wypowiedzi innych graczy, którzy mają ból dupy o "oszukiwanie" przez Yanga. A jeszcze bardziej bawi mnie to jak inni go o to oskarżali, a teraz siedzą na przymusowym urlopie :)
    Z moich obserwacji zauważyłem, że ścisła topka to zwykli oszuści i kombinatorzy. Tworzycie fejk konta z mniejszą flotą, robicie planetę w swoim układzie, tam przerzucacie floty i czekacie na frajera, który poleci na waszą podpuchę, a wy zrobicie podstawkę. Takiego skilla macie mistrzowie. Ja obecnie nie widzę dalszego sensu by dalej grać. Nie wiem czy to jest już normalka, czy to uni jest po prostu pełne oszustów i HIPOKRYTÓW. Nigdy wcześniej takiego czegoś nie widziałem. A najśmieszniejsze jest to, że nawet nie kryjecie się ze swoimi oszustwami i dziwnym trafem jak wy robicie fsy i idziecie spać, to na tych kontach pokazują się te same minutki. Niesamowity zbieg okoliczności. Ten wpis nie ma na celu obrażenia uczestniczących w dyskusji. Ale zanim zaczniecie oskarżać Yanga, to przyjrzyjcie się swoim sojusznikom :)
    Nie wiem dlaczego oburzenie graczy na oszustwa w grze nazywasz "bólem dupy" i nie rozumiesz, że kogoś może dotknąć wspólna gra z oszustami. Niestety nie wyjaśniłeś tego. Co do dalszej wypowiedzi masz niestety sporo racji, ale nie nazwałbym czołówki hipokrytami. Wiele osób cicho siedzi bo sama ma sporo za uszami i to jest dopiero smutne. Mają wiecej lizusów i tych co to tolerują niż krytyki od uczciwych graczy.Co do osób, które to tolerują bardzo to przykre afox, że to tolerujesz zostając w tym sojuszu. Zawiodłem się na Tobie. Masz jakieś doświadczenie życiowe i chyba nie powinnaś dać tak sobą manipulować dla potrzeby bycia w zespole. Żal patrzeć
    Wracając do PDW. Masz teraz dwóch nowych kolegów co się przylepiają do każdej krytyki ich krytyki. Masz polubienie od wuja i bociana vel astridy. To chciałeś osiągnąć? Pokazać, że jesteś z nimi?
    Granie dwóch osób na jednym koncie jest oczywiście nieuczciwe, ale z drugiej strony jakby każdy pilnował swojej floty, to nigdy by nie doszło do złomu. Oczerniacie Yanga, to może powinniśmy w tym wątku wymienić więcej nicków- osób, które oszukują robiąc podpuchy, o których wcześniej wspomniałem. Czemu tego nikt nie robi? Na falandze czasami widać takie śmieszne rzeczy, a nikt się tym nie interesuje :). A co ja niby osiągnąłem tym? Nic. Badi na mnie leciał, Yang ciągle skanuje. Jak widzisz nie mam z tego żadnych korzyści i nie zamierzam mieć. To tylko mój punkt widzenia, że na tym uni jest masa oszustów. Jest to moje pierwsze uni od bardzo dawna gdzie zacząłem grę praktycznie od początku, a nie przypominam sobie żeby była taka fala oszustów. Ciekawi mnie bardziej za co osoby krytykujące Yanga dostawały bany? Jeżeli za inne oszustwa mające na celu szybszy rozwój, to jest to szczyt hipokryzji
    U 9
    U 48 - D23
    U 61 - ZGON
    U Rigel
    U Ursa
    U Fenrir
    U Janice - LHiP
  • Kar(L)ik napisał(a):



    Swoją drogą ciekawe,że można jechać i przyznawać się do oszustwa jednocześnie grać dalej. Fenomen co GF wyprawia z oszustami. Scena jak w Taxi( nie pamiętam, która część) żółtek zmieniał się z drugim co spał w bagażniku i tak jeździli 24h podobno sytuacja tutaj.
    Przecież była kara. Oszukujesz to na ogół zostajesz ukarany. Chyba że jesteś pro oszust i nie dajesz się złapać ;)
    Wy tu pitu pitu jak to wuj0 gra od początku uni w kilka osób 24/7 do tego konta kupuje i pushe wali... jeszcze botami się obsypuje... a jednak został przyłapany i dostał bana na tydzień. Przy tych wszystkich przewinieniach które mu przypisujecie poleciał by PERM z bomby. A jednak tylko tydzień... może to zasiadanie było jednak okazjonalne? A może nie... kto to wie ;)
  • Ciekawi tez jeszcze jedna sprawa , dlaczego Suport tak puzno zareagował na te jawne łamanie regulaminu i oszustwa przez tą bandę cienkich bolków zasiadaczy ? Całe uni od początku istnienia wiedziało że tam gra kilku oszustów a gf dało bana dopiero po takim czasie jak zrobili taka przewagę że normalnie grający człowiek by musiał grać 3-4 razy tyle . Ban na dodatek tak śmieszny . Przez dwa miesiące grali 24/24 a dostali tydzień to jakaś kpina . Czy ta kara ma zachęcać wszystkich innych do jawnego łamania regulaminu ? przyznawania sie do tego na forum i śmiania sie innym uczciwym Gracza w twarz przez te mameje ? Jesli GO nie widzi przez dwa miesiące co sie dziej na jego uni to chyba jakaś przesada .
    Opis danej sytuacji wyślę jak najwyżej się da i inni tez niech to robią , albo GF zrobi coś z ta parodia albo niech utworzą jakieś uni dla takich miernot co uczciwie nic nie potrafią.
  • WujO ja nie wiem czy ty glupiego udajesz czy naprawde sam sobie to wszystko wmawiasz.
    Po pierwsze nie zostales ukarany za wszystko co lamales regulamin.
    Po drugie jak widzisz w odczuciu graczy kara jest zupelnie nieadekwatna do winy. Pewno jakoś wszyscy by przeboleli gdyby ten ban byl bez urlopu na tydzien albo na miesiac z urlopem tak zeby inni mieli dalej uczciwe szanse. Ten ban to przy tak anstyukanej w oszustwie przewadze zadna kara .
    Pozbadz sie floty do top 100 flot i pokaz wtedy jaki ten twoj skill jest wysoki robiac uczciwie teraz topke. Co brak jaj?
    Zlomujac ta flot ainnych smiejesz sie nam wszystki w twarz. My naprawde nie chcemy z toba grac tylko zmusza nas do tego Game Forge tolerujac takie zachowania i egzekwujac nieadekwatne kary.
    Przyzwoitość .. poznaj to słowo
  • UncleBadi napisał(a):

    Kar(L)ik napisał(a):

    Swoją drogą ciekawe,że można jechać i przyznawać się do oszustwa jednocześnie grać dalej. Fenomen co GF wyprawia z oszustami. Scena jak w Taxi( nie pamiętam, która część) żółtek zmieniał się z drugim co spał w bagażniku i tak jeździli 24h podobno sytuacja tutaj.
    Przecież była kara. Oszukujesz to na ogół zostajesz ukarany. Chyba że jesteś pro oszust i nie dajesz się złapać ;-)Wy tu pitu pitu jak to wuj0 gra od początku uni w kilka osób 24/7 do tego konta kupuje i pushe wali... jeszcze botami się obsypuje... a jednak został przyłapany i dostał bana na tydzień. Przy tych wszystkich przewinieniach które mu przypisujecie poleciał by PERM z bomby. A jednak tylko tydzień... może to zasiadanie było jednak okazjonalne? A może nie... kto to wie ;)
    Jakie zasiadanie to by nie było to i tak znaczy, że Wujo jest taki pro-gracz, że mu nawet "okazjonalnie pomagają koledzy" ;) Trzymacie się za rączki jak puszczacie flotę ? ;) W toalecie to pewnie jeden trzyma papier a drugi służy pomocną ręką, w końcu to tylko okazjonalnie ;) Łechtajcie swoje ego cyferkami w internecie, leczcie sobie kompleksy z dzieciństwa ( nie byłem miszczem pokemon, zostane miszczem ogajme ;) ) Jakby Wujo był tak dobry za jakiego sam się ma nie potrzebował by przecież pomocy od innych, sam by zrobił topke. Niestety stało się inaczej i choćby zakręcił się na uszach to i tak łatki oszusta nie zdejmie ;) Support ignoruje takie rodzaju zagrywki póki sianko na koncie się zgadza i biznes się kręci dlatego ta gra zeszła na psy ;) Sam pozbyłem się konta bo nie ma sensu gra z "nabitym prawie uczciwie" Wujem, którego gdyby nie świta to już pół uni by powiozło w reckach ;)
  • szczerze jak czytam ten cały syf,to tylko żałuje tych graczy ,co jedynie tu grają nałogowo z sympatii a nie dla cyfr.
    sama gra zeszła na psy,dajac opcje kupna anty(ale to wiadome,kazdy chce zarobic i kazdy wydaje kase na co chce,wiec nie ma żalu do nikogo,takie życie i wolnosc wyboru)
    ale to co GF wprowadzilo do gry i dało możliwosc gry na wielu Ip to parodia,dało to furtke kazdemu kto chce oszukiwac i ma deko rozumu
    jest jak jest i zapewne bedzie taka sama sytuacja na kazdym uni,jedynie w zaleznosci kto jak gra i chce kantowac

    P.S dla mnie jedynym normalnym wyjsciem pozbycia sie oszustow jest gra na 1 uni na 1 IP,a nie gra z bratem,psem,dziadkiem i nowonarodzonym synem,ktory na chrzciny dostał tableta i gra juz w ogame :ocb:

    parodia gry,takie zasady,sa furtki a Ci co chca to je łamia (taka gra,albo bez spiny i wolna amerykanka albo game over.)
    Gram tylko z sympatii do tej gry.
    Satysfakcja z gry,to STeki.
    Relaks w wolnej chwili przy zimnym browarku.
  • Hmmmmm mojego wątku nie ma pewnie bolał ale jest ten . I tak czytam i czytam i nie wierze . Gość na innym koncie odpisuje i nie ma bana na 100 lat . Jaja czyli za $ można wszytko GF się sprzedało nie ma zasad ;) ale żeby aż tak hahah . Proponuje już teraz skaskowac regulamin żeby nie było nie domówień ;)
  • Kar(L)ik napisał(a):

    Póki co śledziu nie pytałem Ciebie o zdanie, a właściciela gry. Kto tu teraz najważniejszy z ważnych jest na PL z GF ?
    Właściciel gry na pewno nie odpowie bo nie rozmawia po polsku. Najważniejsze osoby w OGame grają na DE. ;)

    Jak tak czytam niektóre posty to ktoś może sobie pomyśleć "kupię anty, założę multi i będę sobie słać surowce z słabszego i cacy". Zasady Gry są takie same dla każdego.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • @Mecenas
    Gdzie zaprzeczyłam?

    Zasady Gry + wewnętrzna Tabela Kar jest taka sama dla każdego gracza jak i członka teamu.
    Jeżeli nie podobają Wam się blokady konta (bo są za krótkie) to problem dotyczy każdego gracza a nie tylko tego co kupuje anty.
    Tutaj jest odgórna decyzja, nie zależy to od teamu PL. Team PL ma wytyczne pracy w których musi pracować i nie ma tu miejsca na widzimisię szczególnie w przypadku Tabeli Kar. :fsmile:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik