WujO [WSNR] vs. Yara-ma-yha-who [NFZ] ~ 10047.35% TOP1 SOLO :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • WujO [WSNR] vs. Yara-ma-yha-who [NFZ] ~ 10047.35% TOP1 SOLO :)

    Pozdro moje WSNR ! dostawcy dexu i Buddy ;)

    Odpoczęty to wróciłem :P

    jak to napisał Yara nie spodziewał się że będę grał jeszcze :P no to się zdziwił ;)

    Tłumaczeń nie będzie ;) macie swoje ideologie trzymajcie się nich a ja sobie polatam ;)


    Dnia 19-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor WujO [WSNR]
    ________________________________________________

    Krążownik 11.401
    Okręt wojenny 3.080
    Pancernik 14.825
    _________________________________________

    Obrońca Yara-ma-yha-who [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.243
    Duży transporter 3.178
    Lekki myśliwiec 19.762
    Krążownik 14.612
    Okręt wojenny 2.345
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 9.822
    Sonda szpiegowska 28.665
    Bombowiec 1
    Niszczyciel 184
    Pancernik 2.303
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor WujO [WSNR]
    ________________________________________________

    Krążownik 5.170 ( -6.231 )
    Okręt wojenny 2.782 ( -298 )
    Pancernik 14.410 ( -415 )
    _________________________________________

    Obrońca Yara-ma-yha-who [NFZ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    10.195.466 Metalu, 10.195.467 Kryształu i 10.195.467 Deuteru
    157.599.694 Metalu, 19.448.838 Kryształu i 21.071.468 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 233.854.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.126.950.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 652.396.000 metalu i 352.339.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 228.706.400 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    652.396.000 Metalu i 352.360.800 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 669.711.160
    Kryształ: 317.318.105
    Deuter: 12.579.935
    agresor zyskał łącznie 999.609.200 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -832.810.160
    Kryształ: -405.381.305
    Deuter: -117.464.935
    obrońca stracił łącznie 1.355.656.400 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2


    Kupie DUŻO dexu ;)


    Pozdro i do naSTępnego ;)

    W u j O

  • Uderzyło porządnie...

    Gratulacje Mikus i karawana jedzie dalej.....

    WSNR!

    Poszkodowanemu szybkiej odbudowy bo spoko ziomek, bdb gracz, znajomy i wierzę że się podniesie szybciutko

    Moderator Neferet:
    Pseudocenzura
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • A dajcie wy spokój, wraca gość świeżo po banie i wali TOP 1 SOLO od buta śmiejąc się wszystkim w twarz- żeby to jedna taka historia w świecie oGame gdzie się ludziki puszują za $$$ XD

    Tak czy siak gratuluje doświadczenia! Tylu nieprzespanych nocy, poświęconych dni na klikanie podglądu, aktywności 24/7 i niespotykanego farta :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hajiti ().

  • Oczywiście 0 podejrzeń, kolejne czyste starcie ;) Tym bardziej, że Pan Bociek, który jeszcze 2 tygodnie temu latał z nami i chciał Wuja spakować a po banie lata z WUJEM xD. Z wroga do przydupasa widać jest krótka droga. Dziwnym trafem sojusznik który jest w tym starciu po prawej stronie też wyszedł z sojuszu w momencie starcia... PRZYPADEK ? :whistling: Nie sądzę xD
  • @gracz180 yara ma miał być spakowany przed moim urlopem :P w momencie starcie był w tym swoim śmiesznym sojuszu, dużo gadał, jak każdy tutaj że go nie spakuje, ale skończył jak pozostali ;)

    Ale dam wam szanse teraz, pogram sam ;) mieliście tydzień czasu nic nie zrobiliście ;) no dobra może utuczyły się mniejsze flotki będą lepiej smakować ;) możecie dalej sobie biadolić, jak coś zrobicie wtedy pogadamy ;)

    [ciach]

    Pozdrawiam :D

    Moderator Neferet:
    Offtop

    W u j O

  • Ale Ty jesteś łaskawy ;) Dzięki bardzo ;) To może podpisujcie pod ST który z Was kogo trafił bo nie wiadomo komu klaskać ;) A latacie na 3 zmiany czy może 4-brygadówka ? xD Paść z rąk Dream-Teamu to żaden wstyd, niektórzy mają życie osobiste z którego korzystają i nie muszą łechtać swojego EGO cyferkami z przeglądarki ;) A dla tych co padli mogę powiedzieć, że GDY LUDU KUPA TO HERKULES DUPA więc zostać spakowanym przez 5-6 ludzi z jednego konta to powód do dumy bo widocznie w starciu jeden na jeden by nie podołali ;)
  • Yang (dosłownie rozumiane jako "nasłonecznione miejsce", odpowiada jej dzień
    Yin (dosłownie rozumiane jako "zacienione miejsce", odpowiada jej noc - źródło - WikiPedia

    Jak widać po nicku, były dwie zmiany: dzienna i nocna, teraz wystarczy rozszyfrować, ilu grało na dziennej, ilu na nocnej zmianie :)

    Detektyw CoMM
    Z Ogejmem jest jak z alkoholizmem... Jedna bania i maraton 8)
    Powrót po 14 latach...
  • gracz180 napisał(a):

    Oczywiście 0 podejrzeń, kolejne czyste starcie ;) Tym bardziej, że Pan Bociek, który jeszcze 2 tygodnie temu latał z nami i chciał Wuja spakować a po banie lata z WUJEM xD. Z wroga do przydupasa widać jest krótka droga. Dziwnym trafem sojusznik który jest w tym starciu po prawej stronie też wyszedł z sojuszu w momencie starcia... PRZYPADEK ? :whistling: Nie sądzę xD
    Owszem chciałem i próbowałem zorganizować akcję na Ying Yanga która by wyszła jakbyście nie byli pipkami i zebrali w 2h Trzy floty. Chciałem bo nie wiedziałem kto grał na tamtym koncie.. Jakbym wiedział to byś dostał odpowiedź adekwatna do mojej znajomości z WSNR.. Także bez podjazdów do mnie, bo świeci nie jesteście, powiem nawet ze gra we 2 to jest nic przy waszych akcjach. I nie wywoluj mnie do tablicy...

    A co do przydupasa - Od robótek kremowych jest od zawsze @WujO
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Ale numer banda kolesi grając na jednym koncie 24h zrobiła ogromną przewagę nad innymi a teraz Wujo wielkiego bossa udaje XD Trza było grać uczciwie to bysmy widzieli jaki by byl top XD
    Jeszcze maja czelnośc i po takim banie cos na forum wstawiają :D Siusiakiiii bez jajek co nie potrafia nic samemu :thumbsup: tylko zasiadanie , pushe i multi to wasz skill. Tylko takie same siusiakiii jak wy beda was bronic :thumbsup: Pewnie w czasie bana pushuwki pracowaly pelna para czas odrobic strate po banie haha.
    Juz wszyscy wiedza jaki to Wujo ma skilll hehehe w pieciu na jednym kocie :D dno kompletne dno xd.
    Musicie teraz zasiadacze uwazac bo kolejny ban bedzie dluuuuugi .
    Obroncy :saint:
  • Mam nadzieje ale tylko nadzieje, ze to nie jest push Yan .. tak wiec szybkiej odbudowy.
    Co do "gracza" Wuj0 to rozwazalem zeby zakonczyc gre z oszustem ale tak sobie mysle, ze moze patrzac na ilosc wpisow sprobowac cos z tym zorbic nie ogladajac sie na zalosny support.
    Proponuje w did zalozyc dzail dla nas w ktorym kazdy kto uwaza, ze on ni epowinien miec zycia na uni bedzie wklejal swoje dzialania jakie zrobil przeciwko niemu. zlomowania satek, niszczenia ksiezyca rakietowania planet i ksiezycow .. w sumie ja swoja gre teraz ogranicze tylko do dzialan przeciwko wuj0 i calemu wsnr co akceptuja i popieraja gre z oszustem, ktory smieje sie nam wszystkim w twarz. Pozdrawiam. Skoro gra sam teraz to bedzie musial zasypiac ,,, niech odbudowuje ksiezyce
  • Graty ujO :thumbsup:

    Piękny procencik , piękny zysk !

    TOP odpowiednie do twojego nicku i to nie ma znaczenia że grałeś z kimś wcześniej bo prędzej czy później i tak wszyscy trafią w twoje recki ^^

    a co do Eola i do pozostałych tego pokroju mośków , hahahah no tak im żal dupę ściska że aż śmiać mi się chcę 8o

    WSNR !!
  • @Gruby77 wiesz co to jest czas przeszły? albo zawołaj kogoś kto czyta ze zrozumieniem ;) oszukiwałem - czas przeszły! i zostałem za to ukarany!! Zły WujO!! dostałem BANA - czas przeszły !!. Teraz wróciłem i gram sam !! ogarniasz do tej pory czy obrazowo trzeba to opisać ? Za to wszystko o czym piszesz zostałem ukarany !! byłem na Banie - czas przeszły kolejny raz! ;)


    Pozdrawiam ;)

    W u j O

  • WujO napisał(a):

    @Gruby77 wiesz co to jest czas przeszły? albo zawołaj kogoś kto czyta ze zrozumieniem ;) oszukiwałem - czas przeszły! i zostałem za to ukarany!! Zły WujO!! dostałem BANA - czas przeszły !!. Teraz wróciłem i gram sam !! ogarniasz do tej pory czy obrazowo trzeba to opisać ? Za to wszystko o czym piszesz zostałem ukarany !! byłem na Banie - czas przeszły kolejny raz! ;)


    Pozdrawiam ;)
    Dlatego masz top jakie masz ze sporą różnicą od tych co grają uczciwie, normalnie śpią i mają życie osobiste ;) Oszukiwałeś przez 2 miesiące a tego nic nie zmieni, nawet tydzień kary więc na prawdę masz się czym chwalić. Nikt i tak sie nie dowie ile z tych ST zrobiłeś Ty a ile Twoja świta ;) Sam widocznie na początku sobie nie radzisz więc nie strugaj teraz pro-gracza. Byłeś i będziesz oszustem a swoimi wypowiedziami tylko to potwierdzasz ;)
  • Po pierwsze to:
    Sandacz jestes byles i bedziesz skabym graczem juz od fornaxa- to jest fakt wiec smiac sie z graczy nie powinienes

    Po drugie:
    Wujo pushowal sie juz na hydrze (tylko nie klam bo nie raz gadalismy o tym lata temu :p) na potęgę takze zagrywki pod tytulem 5 osob na jednym koncie to pryszcz, a tag to Ty szanuj cycku bo moze i pojecie o grze masz ale zagrac uczciwie nie potrafisz, wiele ze swoich "osiągnięć" zdobyles sam wiesz jak i ja tez wiem takze zwyczajnie nie przystoi taka szydera

    Po trzecie:
    Bocian jest "wierny" swoim takze nie obwinialbym go o jakieś machlojki

    Mowilem ze na yangu gra 5 osob od poczatku uni to mi ublizaliscie, teraz masz babo placek :D bylo sluchac i dzialac jak sie dalo, teraz wydyma was z kazdej mozliwej strony :D


    Starcia oczywiście gratuluje, fajne procenty juz tu padaja
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • NIe udzialem się na forum od dawna, ale muszę się podzielić spostrzeżeniem. To nie gameforege zespuło ogame. To gracze waszego pokroju zniszczyli tą wspaniałą grę. Byłem pełen uznania dla WSNR jak działaliście na Europie, ale widzę że byłem naiwny. Jak można powiedzieć że graliście w x osób, zrobiliście mega przewagę, ale teraz już będziesz grał sam i to jest ok ? To tak jak byś walił 10 lat sterydy i mówił o teraz jestem czysty nie biorę, i chwytam na klatę więcej od Ciebie, ale jestem zajebisty....


    Nie mówiąc już o tym że serio kogo próbujecie przekonać ? Siebie ? Nikt już nie uwierzy ani w jedno ST, że zostało zrobione czysto. Na bank macie skila, ale to wszystko blaknie przy tym co robicie. To jak ze sportowcem, wpadnie na dopingu raz i już nikt nie wierzy w jego wielkość - całość osiągnięć zostaje tym naznaczona.

    % Ładny ale gdzie tu sens i emocje. Miłego przetopu.
    "Kiedym był wojownikiem na chwałę bili mi w kotły,
    A lud pod kopyta konia mego sypał pył szczerozłoty,
    Teraz jestem królem i oto jest przyczyna,
    Ciosu sztyletem w plecy i zatrutego wina"
  • Wujo o czym ty piszesz ? Chłopie po toku twojego myślenia i wypowiedzi można sądzić że jesteś jeszcze nie dojrzałym emocjonalnie nastolatkiem. Sama nazwa Twojego sojuszu wyjaśnia już wszystko z kim mamy do czynienia. Honorowy człowiek zlikwidowałby konto a nie szczycił się jeszcze ile osiągnął po nielegalnie zniszczonych flotach. Ale widać takie pojęcia są Tobie obce. Dorośniesz kiedyś, jak nie fizycznie bo może jednak masz już swoje lata tylko umysł nastolatka to emocjonalnie. O sprawiedliwości mógłbyś pisać gdybyś po banie wylądował z flotą odpowiadającą średniej na UNI a nie z tym co nakradłeś innym. Dziwię się graczom jak można siedzieć w jednym sojuszu z takimi osobami.

    Podsumowując tok Twojego dziecinnego myślenia (bo może trzeba Ci to inaczej przedstawić): NAKRADŁEM WCZEŚNIEJ, ODBYŁEM KRÓTKĄ KARĘ, A TERAZ ŻYJĘ UCZCIWIE ZA NAKRADZIONE... I JESTEM NAJLEPSZY :)

    Żałosne jak modowie rozwalili to UNI. Współczuję tym co władają w to pieniądze a później stają się ofiarami oszustów. A Ty wUJO dalej dowartościowuj się na UNI z bandą swoich przedszkolaków.

    A teraz możesz dalej mi robić po kilkadziesiąt skanów na dobę. Dla mnie to tylko gra :) a nie życie.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kdf ().

  • Badi baw się dalej dobrze ze swoim wUJEM.

    NAwet jak wkradła mi się gdzieś jakaś literówka pisząc szybko na kompie to i tak nie zmienia to sensu wypowiedzi.


    I jeszcze jedno Badi. Patrząc na Twój obrazek na forum to potwierdza się to co napisałem o was wyżej. Pora dorosnąć i wyjść w końcu z tej szkoły, obojętnie z jakim poziomej języka polskiego :).

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kdf ().