NarImmor [LUMPY] vs. Juliusz Cezar ~ 19463.28%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • NarImmor [LUMPY] vs. Juliusz Cezar ~ 19463.28%

    Obserwowałem cały dzień, zeskanowałem na 7g bo była * i flota stała, ale palił się też na 1g na planecie i moonie. Zawróciłem fsa, wracał 20 min i w tym czasie równo o czasie weszły minutki. Lot, nagle... Putin pisze, że skanuje 1g :D zapalił się cały, na szczęście to jego skany. Sytuacja się skomplikowała, gdy zapaliła się też 7g - piszę do Kochasia czy skanował, okazało się, że też leci, ale byłem pierwszy :)

    Z dedykacją dla lumpów, co to zawsze popierdzielą akcję :D kupię dex, a Zanemu nie sprzedawajcie bo to puszer.



    Dnia 19-10-2019 18:47:03 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor NarImmor [LUMPY]
    ________________________________________________

    Pancernik 150.000
    _________________________________________

    Obrońca Juliusz Cezar
    ________________________________________________

    Mały transporter 9.525
    Duży transporter 1.046
    Lekki myśliwiec 129.401
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 7.397
    Okręt wojenny 14.661
    Statek kolonizacyjny 5
    Recykler 13.327
    Sonda szpiegowska 6.658
    Bombowiec 21
    Niszczyciel 61
    Gwiazda Śmierci 9
    Pancernik 6.350

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor NarImmor [LUMPY]
    ________________________________________________

    Pancernik 149.551 ( -449 )
    _________________________________________

    Obrońca Juliusz Cezar
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    4.132 Metalu, 3.956.960 Kryształu i 599.608 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 38.165.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.548.458.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.286.580.800 metalu i 659.747.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 4.560.700 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.286.580.800 Metalu i 659.750.400 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.273.114.932
    Kryształ: 645.747.360
    Deuter: -6.135.392
    agresor zyskał łącznie 1.912.726.900 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.594.760.132
    Kryształ: -810.680.960
    Deuter: -147.577.608
    obrońca stracił łącznie 2.553.018.700 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU
  • Powiedzialam ze pogratuluje.
    Graty :) konto zeszlo z urlopu w troche innym celu niz wyladowanie w ST.
    Nie wiedzialam ze tyle dramatyzmu przy tym bedzie ;)
    Ustawilam alarmy na powroty flot ale chyba nie na tę godzine ....
    Coz odwyk od OG dziala i nawet gry nie ogarniam.

    Za chwile znow (u).
    Ci co mnie znaja wiedza ze to nie push.

    Bawcie sie ;)
  • Gratulacje,pomimo jasnej wypowiedzi Putina,ja nie mam konkretnych danych że był push,
    ale :D
    starcie bardzo podobne do Zimnego na Teneryfie (Zany to inna liga) czyli zejście z urlopu,dzwon,powrót na urlop.
    Wypowiedź obrońcy trochę pogrąża temat :

    anakinra napisał(a):

    Graty konto zeszlo z urlopu w troche innym celu niz wyladowanie w ST.

    Schodzi z urlopu,wysyła fsa,którego nie odbiera i wraca na urlop, więc jaki miałby być ten inny cel?

    P.S.
    Podobają mi się te zdrobnienia : Nari,Lumpik,Szymonek :D
  • Klaudek napisał(a):

    Gratulacje,pomimo jasnej wypowiedzi Putina,ja nie mam konkretnych danych że był push,
    ale :D
    starcie bardzo podobne do Zimnego na Teneryfie (Zany to inna liga) czyli zejście z urlopu,dzwon,powrót na urlop.
    Wypowiedź obrońcy trochę pogrąża temat :

    anakinra napisał(a):

    Graty konto zeszlo z urlopu w troche innym celu niz wyladowanie w ST.
    Schodzi z urlopu,wysyła fsa,którego nie odbiera i wraca na urlop, więc jaki miałby być ten inny cel?

    P.S.
    Podobają mi się te zdrobnienia : Nari,Lumpik,Szymonek :D
    Klaudku powiem Ci, bo byłeś na urlopie. Grzecholotowi zrobiło się miejsce w układzie i musiał zapchać układ, dlatego Anakinra zeszła z urlopu, żeby zapełnić to miejsce (zresztą napisała mi o tym na priv). Początkowo myślałem, że to jest konto Haracza, ale okazało się, że jednak Anakinry, a Haracza jest zbanowane :) Po akcji z Zanym szukacie pushu tam, gdzie go nie ma.
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU
  • Trzeba pogratulować Nariemu bo konto zeszło z urlopu dosłownie na chwile w innym celu niż wylądowanie st . Asia od dawna nie gra wiec odzwyczajenie od cyferek dało znać . To wszystko wina Grzecha !!
    We Will Fight Till The End
    Without Fear Without Pain
    We Will Destroy Everything
    Without Paing For The Thing
    Fearless Fighters Till The End
    Be With Us Or Die With Them
  • hej,no już...wystarczy, pozwólcie żyć... bo się zamknę w sobie i przestane gadać :D
    przecież napisałem wyraźnie,że nie mam konkretnych danych,że był push...

    Putin (wybaczam Ci tego Kalunka),porównałem te dwa starcia i tyle...przecież nie znam szczegółów (bo skąd),
    ale podobieństwo jest: oba zeszły z u,dostały dzwona i wróciły na u... i tyle tylko stwierdziłem
    Ja się nie podpinam pod moon kile Agresora,to że raz przez pól dnia skanowałem Twoje zawrócenie
    (zresztą z sukcesem) to byś docenił...
    Ty za to wystąpiłeś w kilku starciach :P ,aczkolwiek szacun że się pozbierałeś i grasz dalej :thumbup:

    Nari,ponieważ byłem na urlopie i nie jestem na bieżąco przyjmuje do wiadomości Twoje wyjaśnienia
    i żeby nie było napisałem,że Zany to nie ta liga (hurtownik)... :)
  • No to jeszcze ja zostałem aby się wypowiedzieć pod tym ST- gdyby nie moja prośba do Asieńki-aby pomogła mi zalepić-nagle powstałą wyrwę w "ulu"(skasowane konto)-do tego starcia by nie doszło.
    Nie doszło by tez z innej przyczyny- będąc na pewnym oddziale pod kroplówkami (przygotowanie do chemioterapii pooperacyjnej) przytrzymali mnie i nie odebrałem flotek - co zauważyli po stronie lumpów i kilka mi ich sieknęli [mogę (zapewne) z całym przekonaniem napisać ze aby mnie nawet na skanie zlapac -jest wyczynem -prawda..?] - jedna udało się przed skibixem uratować na 5 minut przed wlotem - co jak zauważyłem-zachęciło do skanowania - w miedzy czasie przed moimi złomkami napisałem prośbę do Asienki-prośbę- ściągnęła urlop- załatała jedna wyrwę i była na etapie lepienia następnej -zwyczajnie odzwyczaiła się od pilnowania floty i powstałe to ST - mam z tego powodu kaca wewnętrznego..ale to jest tylko gra - ustaliłem ze zrobię i dostarczę za ta flotę chałwę dla osłody(gdzie Asienka nie ma z tym problemu-utrata floty- tak bywa) .
    Robienie "gównoburzy" bynajmniej w tym przypadku jest nie na miejscu -mając na uwadze wiele wcześniejszych tutaj umieszczonych starć i tych które się w jakimś mniejszym czy większym procencie pojawia na tym forum..

    To tyle co chciałem napisać zaraz po powrocie do domu ze szpitala.

    Nariemu należą się zasłużone gratulacje za to st i jeszcze za to moje-chyba tez złomną jak i reszcie uczestników na innych kulkach-skibixowi gratulacje ze miał szanse się tez załapać ..w ogólnym stat- spadłem jedno oczko - czyli eko mam całkiem solidne .


    Pozdrawiam i liczę, ze to już całkiem utnie wszelkie spekulacje -juz nie mówiąc o formie wypowiedzi niektórych "komentatorów": Grzecholot. ;)
    u:14//u:19//u:67//u:68 BOCB//Monocero/Szwadron (Grzegorz vel. lamaczterokopytna)-przerwa/urlop do odwolania)

    Japetus -[PHOENIX] -Grzecholot

    Quaoar//Yildun- [ B-S ] Grzecholot

    Europa- [Zboczki] -[Bad Dream-BD]- Grzecholot

    Kalyke-(TO)- Grzecholot