co zrobic by grala miala sens :) Gonz0 tutaj powiem Ci jak kasuja gre :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • co zrobic by grala miala sens :) Gonz0 tutaj powiem Ci jak kasuja gre :)

    Gonzo napisał(a):

    Elo elo

    temat na wyluzowanie, odbiegający całkowicie od tematów puszu itd.
    Od jakiegoś czasu nie chce mi się tu sciągać u, na pewno nie tylko mi. Dlatego mam rozkminy co by zrobić, żeby na quantum znowu dało się grać.

    Jedno co mi przychodzi do głowy to kasacja wszystkich kont bez u na których nie było logowania minimum 365 dni
    zdjęcie u na kontach z urlopem na które nie było loga od mininimum 365 dni a następnie ich kasacja po 60 dniach
    a po całym procederze zmniejszenie ilości galaktyk. Znaczne zmniejszenie, powiedzmy do 7miu

    Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły co zrobić aby gra tutaj miała jakikolwiek sens? Zapraszam do dyskusji.
    Czy myślicie, że w ogóle jest możliwe coś takiego, aby to uni było uni do gry a nie tylko śmietnikiem na gównokonta z fuzji z kilkunastoma aktywnymi graczami?

    No GO mieli taki pomoysl by pokasowac konta z duzymi flotami co nie logowaly sie przez 35dni nie 365
    gdzie Anty bylo kupowane na uni eridanus a po fuzji anty juz na tym koncie sie nie liczy bo na quantum nie zostalo zakupione
    [ciach] smiech na sali
    na eri na Moim koncie ktore dostalem od Metazulema anty byla kupiona(sprawdzcie w bazie) i po zlomie od Majsa gdzie go nawet hu,,,,lka pozdrawiam :)
    KONTO przez ponad 6 miesiecy do czasu fuzji nie zostalo skasowane
    odnalazlem haslo do niego i zaczalem grac po tak dlugim czasie
    zbudowalem dosc konto, narozrabialem duzo co bylo widac na forum.
    wyjechalem za granice gdzie nie mialem mozliwosci grania(lognac nie moglem sie, ale wiedzac o kupionej anty nie myslalem o ogame)
    KONTO SKASOWANO MI !!!!
    a piszac ticket dfostalem taka odpowiedz :) [ciach] ODPOWIEDZ :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


    Odpowiedź od: kruszynka Oceń odpowiedź 2019-10-18 10:21:10Witaj Smigol,Jak już napisałam. Gdyby była na Pana koncie zakupiona antymateria to by się nie skasowało. Widocznie wykorzystał Pan zakupioną anty, została Panu tylko znaleziona i nie zwrócił Pan na to uwagi. Znaleziona antymateria nie chroni kont przed kasacją.Nie ma możliwości przywrócenia Pana konta.Z poważaniem,kruszynkaSuper Operator Gry

    Moderator kruszynka:
    Usunięto wulgaryzmy


    Poprostu chce odzyskac konto.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Pan S: prosze nie kasowac ().

  • @Pan S doskonale wiem co czujesz :piwko: Miałem taką samą sytuację z moim kontem na Europa ;) Nie logowałem się na nie przez nowe uni Janice :komp: .

    Odpowiedź jaką dostałem jest następująca :D




    Pozdrawiam !! :)
    #1 Eridanus 242 ST Majs Ty wariacie [OFF]
    #2 Galatea - [OFF]
    #3 Janice - [OFF]
    #4 Quasar [ON] - 24 ST
  • Skaoswanie kont bez U powyżej 365 dni oraz ściagnięcie U i skasowanie po 60 dniach to nie jest dobry pomysł dużo ekowców śmiga na idlaków i jest to ich zysk.

    Co do skasowanych kont z zakupioną/ niezakupioną anty to jest to bzdura...anty to anty jedna nie jest lepsza od drugiej...

    A co do pracy GO/SGO... przecież oni nic nie mogą:)
  • Zasady kasacji kont nie uległy zmianom od lat.
    Jest powszechnie wiadome, że konta posiadające nawet 1 szt. płatnej Antymaterii nie są obejmowane mechanizmem kasacji z powodu nieaktywności.
    Praktycznie wszystkie zgłoszenia jakie otrzymujemy od graczy wyglądają tak samo: "Miałem płatną Antymaterię" - "Owszem miał Pan, ale została wydana".
    Zużywanie Antymaterii zawsze zaczyna się od tej płatnej.

    Nikt z graczy nie sprawdza jaki jest udział darmowej Antymaterii w całkowitej sumie AM. Wystarczy odrobina uwagi, to konto można zachować na dłuższy czas. Jeśli ktoś wraca po kilku tygodniach do gry nie wiedząc czy jeszcze je zastanie, to nie może obciążać nas swoją własną niefrasobliwością.
  • Art napisał(a):

    Zasady kasacji kont nie uległy zmianom od lat.
    Jest powszechnie wiadome, że konta posiadające nawet 1 szt. płatnej Antymaterii nie są obejmowane mechanizmem kasacji z powodu nieaktywności.
    Praktycznie wszystkie zgłoszenia jakie otrzymujemy od graczy wyglądają tak samo: "Miałem płatną Antymaterię" - "Owszem miał Pan, ale została wydana".
    Zużywanie Antymaterii zawsze zaczyna się od tej płatnej.

    Nikt z graczy nie sprawdza jaki jest udział darmowej Antymaterii w całkowitej sumie AM. Wystarczy odrobina uwagi, to konto można zachować na dłuższy czas. Jeśli ktoś wraca po kilku tygodniach do gry nie wiedząc czy jeszcze je zastanie, to nie może obciążać nas swoją własną niefrasobliwością.
    Wydaję znalezioną na ekspach antymaterię, podczas eventu "cashback". Antymateria wraca po kilku dniach w statusie "kupiona". Czy taki zabieg również zabezpiecza mnie przed kasacja konta?
    @Art @ciap
    Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
  • A to standardzik ;) Nie logowałeś się pół roku i antymateria sama się wydała ;) Znajomy podczas utarczek z GO odnośnie kasacji konta (na którym było jeszcze koło 200k am kupionej) usłyszał, ze nigdy nie mieli takeigo przypadku aby konto z AM się skasowało :) No jak mieliby mieć taki przypadek skoro za każdym razem odpisują do samo i nawet tego nie sprawdzają? ;)
    Drugiemu znajomemu za to, którego cały staff łącznie z naszym menago nie lubi (z wiadomych dla nich jak i dla niektórych względów) skasowali konto z kupioną AM ;) Nie logował się, był idlakiem a konto zniknęło po 50 dniach, "przypadeg? nie sondze" ;)

    OGame jest już tylko dobre jeśli jest Ci szkoda odpuścić tego co budowałeś przez lata i klikasz tylko 4fun, ewentualnie po to aby niektórym żyjącym tą grą popękały żyłki.
    Wal na nich i graj z ekipą z którą można się przynajmniej z tej sytuacji pośmiać, muru głową nie przebijemy 8) Peace
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • ciap napisał(a):

    Jeżeli najedziesz myszka na obrazek anty i masz kupioną. :fsmile:
    Są dwa kubełki na anty: zdobyta i kupiona. Większego rozróżnienia nie ma.
    Rozumiecie cos?
    anty byla kupiona jeszcze za czasow uni Eridanus na konto nie logowalem sie przez ponad polk roku 6 miesiecy jak nie wiecie ile to jest 6x30 srednio wychodzi 180 dni az po fuzji sie zalogowalem na nie i bylo.
    zaczalem grac i gralem do pewnego momentu az wyjechalem i nie bylo czasu sie logowac
    a nagle po 35dniach nieobecnosci konto zostalo skasowane
    wiec co wy bredzicie
  • Art napisał(a):

    Zasady kasacji kont nie uległy zmianom od lat.
    Jest powszechnie wiadome, że konta posiadające nawet 1 szt. płatnej Antymaterii nie są obejmowane mechanizmem kasacji z powodu nieaktywności.
    Praktycznie wszystkie zgłoszenia jakie otrzymujemy od graczy wyglądają tak samo: "Miałem płatną Antymaterię" - "Owszem miał Pan, ale została wydana".
    Zużywanie Antymaterii zawsze zaczyna się od tej płatnej.

    Nikt z graczy nie sprawdza jaki jest udział darmowej Antymaterii w całkowitej sumie AM. Wystarczy odrobina uwagi, to konto można zachować na dłuższy czas. Jeśli ktoś wraca po kilku tygodniach do gry nie wiedząc czy jeszcze je zastanie, to nie może obciążać nas swoją własną niefrasobliwością.
    hahaha a iglaki top 1000-12000-1500-2000- i sa po top 6000 i wiecej dlaczego sie nie kasuja co odrazu ktos kupil anty zeby zostawic konto na iglaku
    Ujarany życiem, naćpany marzeniami ! ]:-D

    U Electra top 135 OF
    U Fornax top 120 OF
    U Draco top 270 OF
    U Eridanus top 37 OF uf z Q top 215 OF
    U Europa top 117 ON
    U Sombrero top 61 ON