zgredek [SMERFY] & Krystian [SMERFY] & Prezes19 [SMERFY] & ladys [SMERFY] vs. głęboka przestrzeń ~ 1 099 524.94%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • (ciach!)

    Zobaczcie wprost proporcjonalną zależność do utraconej floty do ucieszenia się czubulusa - to wszystko mówi za siebie

    Smerfy nie ma co więcej tłumaczyć bo jakikolwiek inny sojusz by to zrobił to też by naszym kolegom z KNR nie pasowało, pokazali już nie raz jak potrafią zaginać rzeczywistość - coś co jest białe dla nich będzie czarne.

    Gratki Smerfy :brawo: :graty:

    Moderator mntek:
    flame wycięto
    OGame'owa emerytura
    _________________________
    *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
    *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
    *Art do odwołania*
    *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*
  • @Toadie bardzo proszę o wyczyszczenie postów odbiegających od tematu.

    Po laresie i pro spodziewałem się takich wpisów, często maja problem ze zrozumieniem.. po vizzie i maszy nie.. Schodzicie na ich poziom, a to mentalnie takie przedszkolaki.

    Brakło marka, waszego guru i pojawił się problem z samodzielnym myśleniem.
    Ruszcie bardziej sami głowami, ciągle piszecie, ze jesteście lepsi - po waszych wpisach tego nie widać.

    Fakty są takie, ze flota TOP 1 przeszła do historii.
    Smerfy mają ST i tyle złomu ile mają.
    Inni podebrali tyle złomu ile dali radę.
    Nikt nie był przygotowany na taką akcję.

    PS.
    Wy macie gwiazdę, my mamy przestrzeń
    XD

  • Scenariusz, który się napisał z żadnej strony nie cieszy KNR... Stało się, trzeba grać dalej, jeśli tylko będzie możliwość, chęci i cel...

    Dzięki Radku za komplement, ale chłopakom myślenia nie odmówisz, mimo ich zadziornych charakterów i szczerego języka...

    Zamknijcie ten temat zaraz pod ST...


    Ps. Gwiazda lepsza... Spełnia sny...
  • Gratuluję ekipie złomującej! Rzeczywiście jak już wyżej pisano mogliście bardziej to zgrać - szczególnie z reckami - jak, tego już nie powiem (oczywiście przy założeniu braków reckowych). Mimo wszystko dokonaliście sporego wyczynu i chwała Wam za dokonanie.
    Czubulus - nie wiem, czy był włam, czy zrobiłeś błąd. Pewnie to drugie, ale niezaleznie od tego wracaj - masz talent do złomowania i odpowiedni program do obserwacji. Dasz radę! Pamiętaj, że gra się nie dla pkt, a dla przyjaciół - KNR pewnie by się ucieszył z powrotu - przemyśl to.
    KNR - szybka reakcja z tymi kolonami w układzie i staraliście się na miarę możliwości - tez to należy docenić.
    Pozdrowienia dla wezn!
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • temat oczyszczono,

    Proponuję nie rozwodzić się już nad faktem czy sojusz przeciwny miał dostępne floty czy też nie, postów na ten temat było dość i nic nowego tutaj do dodania raczej nie ma.
    Jednocześnie uprzejmie upraszam o zachowanie odpowiedniego poziomu kultury.
    Ponadto przypominam że temat dotyczy konkretnego starcia, a nie innych sprzed kilku miesięcy
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
  • Gratulacje dla ekipy złomującej wykorzystania błędu. Wszak Ogame to właśnie gra polegająca na wykorzystywaniu błędów przeciwnika.

    Rozsiewanie plotek o włamie jest próbą zamaskowania wtopy Czubka. No i jest trochę chyba nieuczciwe w stosunku do zwycięzców.

    Kto zebrał złom niech się cieszy i przetapia na co tam tylko chce :D

    Czubkowi mimo wszystko Szo
  • Ile ja tu miłych dla mego ego stwierdzeń przeczytałem, co najlepsze że większość od ofiar mojej floty, to tylko mnie utwierdza ilu osobą na psułem krwi w tej grze, a ile jeszcze napsuje.
    Samo się nie skasowało. Przypadek że akurat ten?
    Fakt planeta była szykowana do skanowania ale nie miałem z tym jakiegoś ciśnienia. A jednak.

    Co do całej akcji napisałem na ogólnym discord co się stało i nie robiłem z tego tajemnicy, wiec pisanie że agresorzy czegoś szukali albo za obserwowali to fantastyka rodem ze "smoczych opowieści".
    Ta flota mogła paść tylko w ten sposób bo idlak to jeszcze zaloguje i ucieknie , co do zabezpieczenia złomu to jak można mieć flotę na ponad 100 ml a nie mieć recy. Nie pojęte a jednak.

    Jedyne czego mogę pogratulować to ciągłej gotowości do zdjęcia urlopu.

    Do zobaczenia na wezn i bawimy się dalej.

    KNR Jedyni Nadzwyczajni Pogromcy Łoberowych Push'erów.

  • Długo czekałam i zastanawiałam się, czy i jak się wpisać by nikogo nie obrazić. Jeżeli głęboka przestrzeń to szczyt osiągnięć to gratuluję wspięcia się na wyżyny. Bo nie mogę powiedzieć gratuluję zezlomownia floty Czubka, bo jak wyraźnie RW wskazuję była to pustka a nie moon czy planeta kolegi ani już jego flota więc szczycenie się RW na kimś jest tu nie na miejscu. Tak czy siak gratuluję, wow, mega wyczyn byliście lepsi niż piraci ]:-D . A teraz Czub. Czasem nawet w podły sposób ktoś coś traci, by w przyszłości zyskać. Nie znam po za Tobą i Pro tak ambitnych i twardych osób, które potrafią upaść na kolana, wstać otrzepać kurz z spodni i iść dalej. To wielka sztuka i siła hararkreru. Wielu dostało mniejsze procenty i już dawno są historią uni. Czy życzyć Ci odbudowy? , życzę Ci zapału, energii a przede wszystkim dobrej zabawy :thumbsup: :fkiss:
  • Królowa idealnie podsumowała ;) uwierzcie ze gdyby z prawej strony pisalo Czubulus a nie przestrzen..xd to naprawde by byly gromkie brawa ;) i przestanmy juz ujadac kazdemu nerwy puszczaja nawet i ja dałem czadu bo zjadla mnie troszke frustracja.. Napewno rozumiecie o co chodzi :D
    "Rodzimy sie nie mając nic..Umieramy nie zabierając niczego,a kłócimy sie o wszystko!" zyciowe jak i ogejmowe ze sportowym;)