kajako [KOMORNIC] vs. Leczor [IPZ] ~ 2804.78%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kajako [KOMORNIC] vs. Leczor [IPZ] ~ 2804.78%

    Kolejne fenomenalne ST w moim wykonaniu. Po stuknięciu Micha (pozdro szajka), przyszedł czas na solówke zeby sie przywitać ladnie z sojuszem :).
    pozdrawiam
    KOMORNIC 4 LIFE



    Dnia 17-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor kajako [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.646
    Pancernik 35.120
    _________________________________________

    Obrońca Leczor [IPZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 26
    Duży transporter 16.950
    Ciężki myśliwiec 40
    Okręt wojenny 5.350
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 615
    Niszczyciel 1.165
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 1
    _________________________________________




    Po bitwie...

    Agresor kajako [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.619 ( -27 )
    Pancernik 34.726 ( -394 )
    _________________________________________

    Obrońca Leczor [IPZ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 4.941.350 Kryształu i 33.619.562 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 35.110.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 691.724.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 174.746.800 metalu i 105.730.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 38.560.912 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 161.711.800
    Kryształ: 94.507.150
    Deuter: 27.709.562
    agresor zyskał łącznie 283.928.512 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -423.832.000
    Kryształ: -253.103.350
    Deuter: -53.349.562
    obrońca stracił łącznie 730.284.912 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2

    Przemierzyłem cały świat, od Las Vegas po Krym.
    Prawdopodobnie najlepsze ST jakie w życiu widziałeś !
  • No gratulację, ciekawe jaka jest czystość tego st ale to nie ma znaczenia.

    Fajnie że nowy sojusz Cie ciepło przyjął, szkoda że musiałeś opuścić sojusz po tylu latach wspólnego grania, ale na pewne rzeczy już nie było można przymykać oczu, wybór Komorników nie dziwi i kto wie ten wie dlaczego tam pasujesz na wykupionym miejscu.


    Miłego grania i może nasze drogi się jeszcze kiedyś przetną, chyba że mania cyferek i zachłanność pochłonie już do reszty.

    ps. co z reszta kont ? gdzie one znajdą nowe miejsca, brakło już u "Ciebie" ?



    ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
  • Brawo PN !!! I Brawo @Haku że są jeszcze gracze z jajami i piszą wprost ! . A my myśleliśmy że kajaka za Avatar wyrzuciliscie z soja :D . Haku to jest dobre bo sojusz to JAKOŚĆ !!! nie ilość więc dobre posunięcie było pozbywając się balasta z szeregów.
    Co do wstąpienia do Komornic przez Kajako hmmm swój do swojego ciągnie :D a i gruby padawan musi mieć mistrza w pushowania bo z kontem ponad 10 Banów chyba udowodnił jaki jest ciamajdek :D .
    Nie co co życzyć i gratulować pushu jaki mają wykonał ale życzę byście z grubym w SD razem na wzajem wyzłomowali swoje pushkonta pokazując nam jakie jeszcze macie i wieczne Bany dla was pushery - nierozłączki
    Ps: support ! Teraz macie wszystko w jedn worku / sojuszu więc więcej obserwacji i reakcji a wiara w support nie zginie - do pracy bo będziecie mieli i to dużo przy tych dwóch wynaturzeniach OGame.

    Obrońcy Kajako życzę pilnowania się przed agresorem Kajako
  • trzeba było @Leonidas przyjąć moje podanei do 3X i bysmy dzisiaj nie mieli tej rozmowy.
    Przykro mi ze mnie wywalono z PN za moje machlojki, ale tak czasami bywa. Po prostu mój poziom uczciwości za bardzo odbiegał od standardów tam panujących.
    W Komornikach pasuje jak "ulał" (tak to jest nawiązanie do grubego).
    pozdrawiam i dziękuje wszystkim za wpisy

    Przemierzyłem cały świat, od Las Vegas po Krym.
    Prawdopodobnie najlepsze ST jakie w życiu widziałeś !
  • Wojownik Kajaczenko napisał(a):



    Przykro mi ze mnie wywalono z PN za moje machlojki... Po prostu mój poziom uczciwości za bardzo odbiegał od standardów tam panujących.
    wiesz co ? Teraz po takim wpisie chociaż nie lubimy się z PN ( częściowo bo są tam też normalni ) to za taki wpis powinieneś dostać z liścia bo jakich by PN nie miał graczy to jednak bronili cię trolli forumowy jak przegrywałem każdą batalię słowna a teraz piszesz że ich standard uczciwości odbiega od twoich standardów . Nie ubliżaj już nikomu po prostu stałeś się pośmiewiskiem uni i nawet twojego ex- sojuszu że tylko pasujesz do KKS by razem z nim grac
  • Może się w końcu team zainteresuje. Proszę sprawdzić konto cinek - prywatnie to mój szwagier i wiem , że oddał to konto kajakowi ponad miesiąc temu. Z tego co widzę to urlopu już nie ma więc za pewne zarabia na kolejne przyrosty.
    Jak mówiłem o tych "uczciwych" przyrostach będąc w PN nikt mnie nie słuchał a szkoda.


    Obrońcy sz/o
  • Wojownik Kajaczenko napisał(a):

    Przykro mi ze mnie wywalono z PN za moje machlojki, ale tak czasami bywa. Po prostu mój poziom uczciwości za bardzo odbiegał od standardów tam panujących.

    W Komornikach pasuje jak "ulał" (tak to jest nawiązanie do grubego).
    pozdrawiam i dziękuje wszystkim za wpisy
    CZyli jestes na tyle uczciwy zeby w sojuszu powiedziec ze sie pushujesz ale nie na tyle zeby przestac i dlatego Ciebie wywalili bo tam wolno sie pushowac a nie wolno sie do tego rpzyznac? w komornicach sie z tym nie trzeba kryc mowisz bo cale uni poza Gm wiedza o tym wiec dlatego tam pasujesz jak ulal ? xDD
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • Elmo[Wieiworak] napisał(a):

    Wojownik Kajaczenko napisał(a):

    Przykro mi ze mnie wywalono z PN za moje machlojki, ale tak czasami bywa. Po prostu mój poziom uczciwości za bardzo odbiegał od standardów tam panujących.

    W Komornikach pasuje jak "ulał" (tak to jest nawiązanie do grubego).
    pozdrawiam i dziękuje wszystkim za wpisy
    CZyli jestes na tyle uczciwy zeby w sojuszu powiedziec ze sie pushujesz ale nie na tyle zeby przestac i dlatego Ciebie wywalili bo tam wolno sie pushowac a nie wolno sie do tego rpzyznac? w komornicach sie z tym nie trzeba kryc mowisz bo cale uni poza Gm wiedza o tym wiec dlatego tam pasujesz jak ulal ? xDD
    nie.
    to znaczy ze w PN sie nie mozna puzowac i mnie wywalili.
    w Komornikach mozna na legalu i daltego tam poszedłem. a jak zdobede czarny pas puszu to ide do 3X

    Przemierzyłem cały świat, od Las Vegas po Krym.
    Prawdopodobnie najlepsze ST jakie w życiu widziałeś !
  • Dzisiaj dowiedziałem się jeszcze kilku ciekawych rzeczy. Karne wyrzucenie Kajaka z sojuszu to była najlepsza decyzja jaka mogła zostać podjęta. Żałuje każdej jednej jednostki deuteru którą w ostatnim czasie wysłałem do @Wojownik Kajaczenko. Filu jednak miał co do Ciebie racje- dno i pięć metrów mułu. Można śmiało powiedzieć, że u68 ma bohatera na którego nie zasługuje. Brawo Filu! Cieszę się, że rozpocząłeś batalie przeciwko takim jak Kajak i reszta jemu podobnych. Takie zakały gry nie powinny mieć możliwości grać razem z nami.

    Obrońcy raz jeszcze SzO. Gratulacje wycofuje- jednak push.
  • tak sobie czytam i czytam , Panowie , co jest z Wami ? malo jest puszerów i świń na uni ? nie pamietacie koledzy z PN ze mamy [] wspolnego [] przeciwnika i siły zła na tym uniwersum ? zostawmy [] naszego [] i [] Waszego [] Kajaczka [] i zajmijmy sie prawdziwymi przekretasami .

    Peace , Kajak cisnij dalej ku chwale Komorników !
    „Panie Boże spraw abym nie musiał pić ciepłej.”
  • kajako jeszcze raz gratulacje starcia , szukaj kolejnych większych będzie ciekawiej , a pozostałym zostawiaj popcorn i czytanie przefilukrystalicznych komentarzy , jest takie powiedzenie że podpalacz zawsze pierwszy biegnie do pożaru i krzyczy pali się, każdy rozsądny zrozumie kogo się to tyczy...
  • ST? Yhy, pewnie Ci sojusznik wystawił pushówkę, bo dotąd nie wiedział co z takim kontem zrobić po mega pushu na sobie. Wszedłeś Ty i od razu nowe pomysły na kolejne przekręty - nic dziwnego, że RADA nie mogła wytrzymać z Tobą w sojuszu.

    PS.: Którą swoją kolejną pushówkę ustrzelisz? WOJNAR, Baron, może cinek?...
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ten Keyra ().